DreamHosti ülevaade: kõik, mida peate teadma nende hostimise kohta!

DreamHost on tegutsenud alates 1996. aastast ja selle aja jooksul on neist kujunenud üks suurimaid ja austatud hostimis saite.


Ettevõte on jäänud iseseisvaks omandusse, arveldades end avatud lähtekoodiga lahenduste pooldajatena. Kuid milline hostiettevõte ei oleks avatud lähtekoodiga lahenduste pooldaja?

Olemasolevate DreamHosti arvustuste põhjal hinnates, armastavad kliendid neid üldiselt. Kuna nad haldavad praegu rohkem kui 1,5 miljonit saiti, näivad tunnustused hästi teenitud.

Aga kuidas on nende hostimisteenusega? Nad väidavad, et nad on usaldusväärse veebimajutuse edetabelis nr 1. Laias veebimaailmas võivad julged väited ja tegelikkus mõnikord siiski erineda.

Kas DreamHost on hea? Kas see hoiab teiste sarnaste suurte nimedega hostide vastu oma? See on täpselt see, mida kavatsen uurida meie põhjaliku DreamHosti ülevaate abil.

Dreamhosti ülevaade: mida nad pakuvad?

Üks pettumust valmistavaid aspekte veebimajutaja otsimisel on õppimine, et neil pole vajalikku valikut. Mitte DreamHosti puhul, nad on hallanud, VPS-iga, pühendatud, jagatud või pilve hostimise võimalused:
DreamHosti logo

 • Domeeninimed
 • Virtuaalserver
 • Hallatud WordPress
 • VPS-i hostimine
 • Pühendatud hostimine
 • Pilveserverid
 • Pilvesalvestus

Kõik need võimalused on ulatuslikud ja vaatamist väärt. Näiteks DreamHosti domeeninime registreerimine. Need võimaldavad teil mõistliku tasu eest nabida peaaegu kõiki teile soovitatavaid tipptaseme domeene.

Iga domeeni abil, mille DreamHosti kaudu ostate, saate hulgaliselt standardteenuseid, mis maksavad teiste pakkujate juures oma hinnaga. Nende hulka kuuluvad domeeni privaatsus, DNS-i haldus, alamdomeenid, kohandatud nimeserverid, domeeni edastamine ja domeeni lukustamine.

Nende virtuaalserver on üks nende populaarseimaid teenuseid. Nähes, kuidas see on üles ehitatud, ei pea te arvama, miks. Konkreetsetele funktsioonidele juurdepääsu piiravate eraldi astmete asemel annab DreamHost teile kogu raha 10,95 dollari eest kuus. Nende jagatud hostikavas on piiramatu salvestusruum, domeenid, e-post ja igakuine andmeedastus.

Kui saate DreamHostiga alustada vaid 10,95 dollari eest kuus, siis kuidas oleks maksta vähem kui 3 dollarit kuus …

DreamHosti pakkumised muutuvad sealt ainult tugevamaks. Nende Linuxi toega VPS võimaldab rohkem liiklust ja pakub kasutajatele suuremaid ressursse:

 • Starter: 15 dollarit kuus; 1 GB RAM; 30 GB SSD
 • Populaarne: 30 dollarit kuus; 2 GB RAM; 60 GB SSD
 • Minge suureks: 60 dollarit kuus; 4 GB RAM; 120 GB SSD
 • Maksimaalne: 120 dollarit kuus; 8 GB RAM; 240 GB SSD

DreamHosti pühendatud hostimise võimalused muudavad asja veelgi uuemaks. Need serverid sobivad suure liiklusega ja ettevõtete veebisaitidele. Nad pakuvad 2TB maksimaalset SSD-salvestusruumi, 64 GB RAM-i ja alati vaevatud piiramatut ribalaiust.

unenägude ülevaadeHaldatava WordPressi majutust otsivatele klientidele on DreamHosti teenus DreamPress ainult pilet. Nad käsitlevad kogu kulisside taga asuvat äri ja saate keskenduda oma saidi sisule. Nad mahendavad ressursse teie liikluse haldamiseks ega pane ribalaiusele piirmäära.

Nende pilvemajutus on sama võimas. Kõik SSD-serverid on kiired ja toetavad enamikku Linuxi ja Windowsi-põhiseid OS-e. Nad pakuvad täielikku juurjuurdepääsu ja praktiliselt piiramatut kontrolli selle üle, mida soovite teha. Kogu kood on avatud lähtekoodiga ja avalikult avalikustatud. Nende kolm astet pakuvad paindlikkust vastavalt teie vajadustele:

 • 512 MB RAM-server (nõelumiseks)
 • 2 GB RAM-server (veebisaitide jaoks)
 • 8 GB RAM-server (andmebaaside jaoks)

Meie Dreamhost vaatab läbi plussid ja miinused

Nagu ma mainisin, on DreamHost teenus, mille arendajad on suunatud kogenud kasutajatele. Nende tembeldamine võib küll algajaid hirmutada, kuid pakub platvormile ka eeliseid. Näiteks nende kohandatud veebipaneelil on positiivseid külgi, mis kaotavad armastuse, ja puudused, mida algajad saavad kiiresti märgata. Las kõik kokku.

DreamHosti turvalisust võetakse tõsiselt

Nende pühendumus ületab paljusid hostimisvõimalusi. Neil on terve meeskond, kes on pühendunud kliendi andmete sissetungijate eest kaitsmisele. Nende sisemised turvafunktsioonid hõlmavad tulemüüre, krüptimist ja pahavara eemaldamist.

Need võimaldavad turvalist hostimist HTTPS-i kaudu. Oma domeenidele saate lisada SSL-sertifikaadi, mida nad siin hõlmavad.

Tasuta domeen koos hostimisega

Selles osas on natuke tehnilist kõnepruuki, kuid selles artiklis käsitletakse nende integreerimist Let’s Encrypt’iga veidi põhjalikumalt.

Samuti saate lisateavet nende pahavara eemaldamise tööriista kohta.

Neile, kellel on nende pakkumiste kasutamiseks vajalikke põhjalikke teadmisi, on võrguturbe võimalused üsna kindlad.

Ka DreamHosti tööaeg pakub

Uptime on üks tähtsamaid asju, mida iga host saab pakkuda. Isegi väike osa seisakuid võib tähendada tunde, kui teie sait pole saadaval, ja te kaotate kliente ja raha. Kuidas DreamHost kokku saab? Nad väidavad, et nad pakuvad ühte kõige usaldusväärsemat teenust ja pakuvad kõiki kontosid.

DreamHosti teenuse Uptime-testide järgi oli see keskmiselt 99,97%. See on kõrgete nimede hulgas nagu BlueHost, Hostpapa ja InMotion. Mõningaid langusi on küll, kuid DreamHost lahendab need kiiresti.

Testid näitavad ka seda, et DreamHosti lehed laadivad kiiresti. Host Benchmarkeri parim aeg oli 2,24 sekundit. Halvim oli 6,16 sekundit. See jällegi viib nad heasse ettevõttesse selliste usaldusväärsete teenustega nagu Hostpapa ja BlueHost. See on kindel õnnistus ja oluline veebipõhises konkurentsieelise saamiseks.

DreamHosti klienditeenindus on kindlameelne

Kui teil on oma saidiga probleeme, soovite teada, et asjatundjatel oleks teie selg. See tähendab, et reageerige kiiresti oma küsimustele ja saate neile vastuseid pakkuda. DreamHost toimetab mõlemal rindel.

Keskmine reageerimisaeg on 18 tundi ülespoole. Host Benchmarkeri andmetel on DreamHosti keskmine reageerimisaeg 1,3 tundi (2016. aasta märtsi seisuga). See pole nii kiire kui InMotioni 0,9 tundi või GoDaddy kiirustab 0,1 tundi, kuid on siiski kindel. Mitmel juhul saavad nad tunni aja jooksul ikkagi teiega ühendust.

Kliendid näivad olevat rahul, kuna klientide loodud DreamHost.com-i hinnangud on enamiku positiivsed. Enamik kommentaare märgib, et nad peavad DreamHostit harva sisustama, kuna platvorm töötab hästi. Juhtudel, kus neil on vaja ühendust võtta, on reageerimise aeg siiski hea ja DreamHost suudab probleeme hõlpsalt lahendada.

Nad haldavad olekublogi, mis kirjeldab üksikasjalikult nende süsteemide praegust funktsionaalsust. Nad jälgivad seda funktsiooni pidevalt, värskendades kindlasti olekuid kiiresti.

Teadmistebaas DreamHost on üldiste tugiteemade andmebaas. Võite otsida teavet alustamise, oma konto haldamise ja muu kohta. Samuti on konkreetsete toodete raamatukogud, sealhulgas andmebaasid ja hostimisvõimalused.

DreamHosti foorumites saate sirvida või täpsemaid küsimusi esitada. Need võimaldavad teil oma küsimustele vastuste leidmiseks kasutada kogu DreamHosti kogukonna teadmisi.

Kui kõik muu ebaõnnestub, võite pöörduda nende ööpäevaringse tugimeeskonna poole. Nagu mainitud, on DreamHosti reageerimise aeg hea. Saate oma küsimusele kindla vastuse ja saate oma saidi kiireks varundamiseks ja käitamiseks.

DreamHostil on palju auhindu

DreamHost ei häbene kiitust, mida nad on saanud. Nad panevad mainima, et DreamHosti ülevaated on pidevalt positiivsed. Ka panid välja oma tunnustused. Nad võitsid 2016. aastal “Parima klienditeeninduse” auhinna, samuti 25 parima skaala suurendamise auhinna.

DreamHost on kogenud kasutajate mänguväljak

DreamHosti platvorm avaldab muljet neile, kes armastavad kätt saada. Kui soovite hosti, mis võimaldab teil kõiki aspekte peenhäälestada, on see DreamHost. Teil on võimalus oma sait üles ehitada ja FTP kaudu üles laadida. Erinevate konfiguratsioonide katsetamiseks on teil rohkesti salvestusruumi ja ribalaiust. Samuti saate ulatuslikke tööriistu, et veenduda, et teie sait töötab täpselt teie spetsifikatsioonide kohaselt.

Täiendavad kaalutlused

DreamHost pakub uute kasutajate ahvatlemiseks mõned lisad ja need on mainimist väärt. Neil on 97-päevane raha tagasi garantii, mis on palju pikem kui 15–30 päeva, mida te mujalt saate. See tähendab, et võite proovida nende teenuseid muretult näha, kas need sobivad teie jaoks.

Nad pakuvad suure hulga tarkvara jaoks ühe klõpsuga installimist. Nad annavad teile piiramatu arvu e-posti kontosid. Poti magustamiseks saate isegi mõned e-turunduse ja e-kaubanduse lisad. Nende hulka kuuluvad ZenCart, AdWordsi krediidid ja analüüsi funktsioonid.

DreamHosti administraatori kasutajaala, mis hirmutab algajaid

Me mainisime, et DreamHost on täiustatud teenus. See tähendab, et pole vaja käes hoidmist viisil, nagu Hostpapa seda pakuks. Saidiehitajat pole. DreamHostiga pole kaasas ühtegi mobiilirakendust. Samuti on palju taustateadmisi, mida peate platvormi täielikuks kasutamiseks kasutama.

Kui teil on osa mingeid toiminguid käsitsi sisenemiseks ja teostamiseks, pole see probleem. Kui te pole aga nii asjatundlik, võib teil olla kiireks saamine keeruline.

Lisaks peate võib-olla ootama mõni tund pärast registreerimist oma kontoga alustamiseks. Registreerumine võib olla lihtne, kuid oma konto seadistamiseks peate ootama või DreamHost. See on lisatakistus, mis tekitab neile, kes tahavad otse sisse hüpata, ebamugavusi.

Veebipaneel DreamHost pole kõigile

Enamik masinaid kasutab taustaprogrammina / armatuurlauana nimega cPanel. See on kasutajasõbralik ja intuitiivne standard. DreamHost kasutab kohandatud juhtpaneeli, mis pole kõigi jaoks levinud.

Sellel on oma eelised. Liides võimaldab teil kontrollida paljusid samu funktsioone, mida cPanel teeb. Tsentraliseeritud armatuurlaual saate juurde pääseda paljudele teenustele, mõned neist vajaksid eraldi juurdepääsu cPanelil. Mitmete lisatööriistade hulgas, mis pole cPanelis saadaval, on hõlpsasti kättesaadavad ka ühe klõpsuga installimine.

Siiski tunnevad paljud uued kasutajad, et DreamHosti veebipaneel on intuitiivne. Valikuvõimaluste navigeerimise raskus on nendele kasutajatele liiga järsk õppekõver. On ka asjaolu, et DreamHost pakub vähe võimalusi konkreetsete teemade lisamiseks nende veebipaneelile – see on cPaneli abil võimalik.

Lõpuks võib kohandatud paneel olla kasulik, kui te pole cPaneli fänn. Kui olete sellega harjunud, ei pruugi DreamHost siiski teie jaoks parim valik olla.

Kas DreamHost Linux või büst?

DreamHost teeb selgeks, et neil on Linuxi arendajate jaoks palju põhjalikkust. Mis saab siis, kui vajate konkreetse tarkvara käitamiseks Windowsi põhiseid servereid? Kahjuks pole neid palju. Nad pakuvad oma pilveserveritele teatavat tuge. Kui otsite spetsiaalset või VPS-i võimalust, pole teil õnne.

See tähendab muidugi, et nad on Linuxi-põhise hostimise osas oma mängu tipus. Kui see on teie kiirus, on teil hea minna. Kui vajate Windowsi, peate tugiteenuste saamiseks siiski mujale pöörduma.

Tegevjuht Simon Anderson Linuxis:

DreamHosti e-posti probleemid

Võib-olla olete juba mõni kuu tagasi kuulnud mõnedest laiendatud probleemidest, mis DreamHostil oli oma e-posti teenustega. Mõnel kasutajal puudus nädal või kauem e-posti juurdepääs. See polnud esimene kord, kui neil selliseid probleeme tekkis, ja see on olnud paljude klientide poolel suur varitsus..

Näib, et neil on asjad praegu kontrolli all, kuid muretsemine selle pärast, kas teenus muutub äkki ebausaldusväärseks või mitte, on koormav..

Täiendavad kaalutlused

Ettevõttena on DreamHost enamasti tasemel. Varem on siiski olnud juhtumeid, mis on neid halba valgusesse ajanud. Näiteks aeg, mille jooksul nad klientidele naeruväärsel määral arveid esitasid. Naughty DreamHost. Siis oli see hiiglaslik FTP paroolide häkkimine, mis mõjutas kogu nende kasutajaskonda. Põhjendus on piisavalt suur, et võimalike kasutajate jaoks paus teha.

Oluline on siiski märkida, et ükski teenus pole juhuslik libisemine tasuta. Tundub, et DreamHost on oma kasutajate privaatsuse ja turvalisuse pärast tõeliselt mures. Pidage meeles, et nad avaldasid isegi „läbipaistvusaruande”, et kasutajatele aru anda valitsuse algatatud andmete taotlustest.

Järeldus meie unelmate ülevaate kohta

Kokkuvõttes on DreamHost usaldusväärne platvorm, mis paistab silma veebi peamiste funktsioonidega.

Nad pakuvad oma klientidele suurepärast tööaega, rohkesti serveriressursse ja mõistlikku hinda. Kui otsite kiiret ja lihtsat veebimajutusparandust, ei pruugi see olla teie esimene võimalus. Kui otsite edasijõudnutele veebiadministraatoritele suure võimsusega majutust, on mõni neist sama soovitatav kui DreamHost.

Meie DreamHosti ülevaade annab lõpliku hinnangu

Ma ütlen teile kohe; DreamHost on väärt kiitust. Minu jaoks on see hõlpsalt 4,5 tärni viiest.

See on üks minu lemmikmajutusteenuseid ja tõenäoliselt soovitan seda kogemustega veebiadministraatoritele. Sellegipoolest, kui olete täielik veebis algaja, võib see teenus teid mõnevõrra hirmutada.

Kui olete siiski nõus õppimiskõvera ületamiseks aega leidma, järeldate, et DreamHost on tugev platvorm, kus on palju klientidele pakkuda.

Toimetaja hinnang

4,5 / 5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map