HostPapa ülevaade 2020: kas Papa toimetab või mitte?

Kuna tuhanded veebimajutusteenuste pakkujad varitsevad küberruumis, on lihtne hinnangute ja võrdluste meres hämmingusse jääda ja eksida. Seal on palju erinevaid võimalusi ja funktsioone, mis hakkavad koos hägustuma ja näivad ühesugused.


HostPapa logoNii palju edasi liikudes on lihtne mõista, miks paljud inimesed langevad otsustusprotsessis välja.

Teine probleem on see, et kohad, kus saite võrreldakse, pakuvad tavaliselt väga madalaid arvustusi, mis tõstavad esile vaid paar erinevat funktsiooni, nii et isegi pärast uurimistöö tegemist on teil küsimusi.

HostPapa on täisfunktsionaalne veebimajutusteenus, millel on parimaks hinnatud klienditeenindus, ööpäevaringne tugi ja 30-päevane raha tagasi garantii. See võtab ära saladused ja pakub kõikehõlmavat juhendit kõike, mida HostPapa kui veebi kohta teada on. Olen püüdnud vastata kõigile võimalikele küsimustele, mis teil võivad olla.

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Ühiskonna uuendatud tähelepanu keskkonnasäästlikkusele ja jätkusuutlikkusele keskendudes on hea teada, et HostPapa oli üks esimesi veebimajutusettevõtteid, kes võttis kasutusele rohelise tehnoloogia.

Ettevõtte ülevaade näitab, et HostPapa edendab tuule- ja päikeseenergia arendamist ja kasutamist. Rohelise energiaga seotud pühendumuse edasiseks tõestamiseks ostab HostPapa rohelise energia sertifikaadid, et tasakaalustada kogu nende andmekeskustes ja kontorites tarbitavat energiat.

Lisaks nende kindlale pühendumusele meie keskkonna säilitamisele on siin kõige olulisem, mida peaksite ettevõtte kohta teadma.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Host Papa asutati 2006. aastal, nii et nad on tegutsenud mõistliku aja jooksul. Need on täisteenusega veebiplatvormid, mis pakuvad domeenide ostmist, veebimajutust ja saidi loomist, nii et kui on midagi, mida nad teavad, on see veebisaidi hostimine. Need on mõeldud väikestele ettevõtetele, pakkudes konkurentsivõimelisi hindu ja kasutajasõbralikke funktsioone.

HostPapa püüab anda kõigile oma klientidele hostipaketi, millel on funktsioonid. Kõik saavad isikliku ja maailmatasemel klienditeeninduse. Need on eraomandis olevad ettevõtted, nii et omanikul on vabadus otsuseid teha lõpptarbijaid silmas pidades, mitte ainult lõpptulemuses. Nad on pühendunud võimalikult suurele kasutamisvõimalusele ja turvalisusele ning soovivad, et nende klienditugi pakuks tehnilisi teadmisi ja empaatiat.

Aastate jooksul on see strateegia viinud nad kasvu buumini. Vaatamata sellele soovivad nad endiselt, et iga klient oleks HostPapa perekonna eluaegne liige, nii et nad investeerivad oma klientidesse.

Selle HostPapa hostimise ülevaate raames vaatame lähemalt nende platvormi plusse ja miinuseid.

Meie Hostpapa hindab plusse ja miinuseid

Vaba ränne

HostPapa kliendid saavad oma WordPressi või mis tahes CMS-i tasuta migratsiooni oma olemasolevalt hostilt. Tehnikud aitavad hea meelega oma saiti probleemideta, probleemideta või tarbetute seisakuideta üle kanda. Kui olete seadistatud, on cPaneli kasutamise õppimine kiire ja lihtne.

Roheline kohustus

HostPapa on uhke, et on jätkusuutlike äritavade juht. HostPapa oli üks esimesi veebimajutusettevõtteid, kes läks roheliseks. Nad usuvad, et igaüks meist peab andma oma panuse, et hoida oma maa terve selle põlvkonna ja tulevaste jaoks. HostPapa usub, et samaväärse puhta energia tagasi toomisega meie maailma vähendavad nad oma süsiniku jalajälge ja toetavad taastuvaid energiaallikaid.

Tasuta domeen koos hostimisega

Kuid see tähendab, et nad ei paku spetsiaalset serverimajutust. Keskkonnamõju vähendamiseks pakuvad nad selle asemel jagatud ja virtuaalset privaatserverit.

Samuti leiavad nad muid võimalusi keskkonnale pühendumise toetamiseks. HostPapa tegutseb peamiselt taastuvenergia valdkonnas. Nad on ostnud taastuvenergia sertifikaate, et korvata serverite olemasolu tõttu nende mõju keskkonnale. Taastuvenergia loomisele spetsialiseerunud ettevõtted loovad taastuvenergia sertifikaate ja krediite.

Kui ettevõtted, näiteks HostPapa, neid krediite ostavad, kasutatakse seda raha taastuvenergia tootmiseks. Kui taastuvenergia ettevõte saab need krediidid, saab ta neid uuesti investeerida rohelise energia loomisesse ja uute algatuste leidmisse süsiniku jalajälje edasiseks vähendamiseks.

HostPapa tsiteerimiseks: “Olenemata sellest, kas olete ettevõtte omanik… veebimeister või ajaveebija, olete ka energia ning energiatoodete ja -teenuste tarbija. Igal kilovatt-tunnil võimsusel, mida te kasutate, sealhulgas oma veebisaidi haldamisel, on mõju ülejäänud maailmale. ”

cPaneli juhtpaneel on ülilihtne

HostPapa kasutab cPaneli, mille kasutajad saavad installida vaid mõne sammuga. cPanel ühildub enamiku avatud lähtekoodiga rakendustega. See on cPanel, mis edastab veebisaite hõlpsalt ühelt hostiettevõttelt teisele.

Kui teil on kasutajaid, kellele soovite juurdepääsu erineval tasemel, saab cPanel seda teha ka teie jaoks. cPanel omab intuitiivsuse osas tugevat mainet. Saate ühe konto all hallata andmebaase, seada koodi varukoopiaid, hallata e-posti aadresse ja kontosid ning hallata mitut veebisaiti. Veebiarendaja teadmisi pole vaja.

CPaneli abil saavad kujundusriistad ja mallid teil luua atraktiivse veebisaidi.

Uptime on kindla mainega

HostPapa kasutab tipptasemel andmekeskusi koos varundusandmetega, mis on hajutatud Põhja-Ameerikas. HostPapa toetab oma 99,9% -lise tööaja nõude kasutamist varutootmise, diiselgeneraatori jaoks mõeldud diiselgeneraatori, üleliigsete kliimaseadete ja kahesuguste toimimiseelsete tulekustutussüsteemidega.

HostPapa seadistas oma süsteemid nii, et need oleksid harva maas, omades samal ajal keskkonnale võimalikult vähe mõju. Tegelikult on see arv nii suur, et see tähendab, et HostPapal on seisakuid vähem kui 3 tundi aastas!

Üks parima hinnaga rohelisi hosting firmasid

HostPapale meeldib anda raha eest palju funktsioone. Stardiplaan algab 5,95 dollarist kuus. Kuigi see on atraktiivne hind, pakub HostPapa sageli allahindlusi, kuponge ja muid tutvustusi, mis võivad selle hinna langetada veidi alla 2 dollarini kuus. Hankige äriplaan vaid 9,99 dollari eest kuus. Business Pro kavasse saate minna ka 12,95 dollari eest kuus.

Kõik plaanid on varustatud piiramatute domeenide, piiramatu salvestusruumi, piiramatute veebisaitide ja tasuta domeeninimega. Business Pro kasutajad saavad juurdepääsu ka täiustatud turvafunktsioonidele. Stardiplaani tellijad saavad hankida kuni kaks veebisaiti ja ettevõtte või Business Pro tellijatel on juurdepääs piiramatule arvule veebisaitidele.

Klienditugi on aeglane

HostPapa tõstab nende ööpäevaringset tehnilist tuge esile kui teenuse märkimisväärset omadust. Mida nad pole nii julged öelda, on see, et telefonile vastavad klienditeenindajad saavad aidata ainult väiksemate probleemide korral. Kui vajate geeküüpi eksperte, peate tõenäoliselt ootama, kuni nad teie juurde jõuavad.

HostPapa tugimeeskond on saadaval teie küsimustele vastamiseks igal kellaajal, öösel ja igal aastapäeval. Nendega saate ühendust võtta e-posti, vestluse või telefoni teel, olenemata sellest, millist plaani te tellite. Tehnilise toe eeldus on see, et vajaminev tehniline tugi ei ole alati vajaliku aja jooksul saadaval.

Oluline on märkida, et kliendid kaebavad e-posti ja e-piletite tagasisaatmise pikka ooteaega. Ootuste pikkus võib olla isegi 48–72 tundi. Teie veebisaidi mahajätmine on pikk aeg ja tekitab tohutut pettumust.

Madalamad hinnad pikaajaliste suhete jaoks

HostPapa pakub oma mainele, et ta osutab oma teenustele suurt väärtust, lepinguid 1-3 aastaseks. Vastutasuks teie jätkuva äritegevuse eest annavad nad teile kõige allahindlushinnad.

Raha tagasi garantii

Nagu paljud teised veebimajutusettevõtted, pakub HostPapa 30-päevast raha tagasi garantii, kuid isegi see on pisut eksitav. Saate oma tellimuse veebis hõlpsalt tühistada ja nad maksavad teie raha tagasi. See tagasimakse ei hõlma seda, mille eest maksite domeeninimede, privaatsuse, seadistustasude, mobiilitasude või muude lisafunktsioonide eest.

HostPapa veebimajutus annab ülevaate peamistest funktsioonidest

Premium Website Builder on kõigi HostPapa hostimiskavadega standardvarustuses. Põhiplaan pakub kaasahaarava veebisaidi loomiseks rohkesti funktsioone. Kui soovite veelgi rohkem funktsioone või funktsioone, saate uuele versioonile üle minna..

Pukseerimisfunktsioon võimaldab teil oma fotogaleriisse, karusselli, sotsiaalmeedia nuppudesse, kaartidesse, kontaktvormidesse, sisukastidesse ehitada ja neid ühe klõpsuga avaldada. Looge oma sait, kasutades lõputut hulga valmisprojekteeritud rakendusi ja tööriistu, mis eristavad teie veebisaidi rahva hulgast.

HostPapa pakub paindlikke navigeerimismenüüsid, mis võimaldavad teil luua ja korraldada nii palju lehti kui soovite. Kohandatud mallid eemaldavad osa planeerimise ja kujundamise peavaludest. Lihtsalt vali oma värvid ja lohista professionaalse ilmega lehte.

Uurides klientidelt saadaolevaid erinevaid ülevaateid, leidsin, et enamikul neist oli sama öelda. Peaaegu igas ülevaates mainiti konkreetselt, et neil on hämmastav meeskond.

Üks arvustaja ütleb, et “nende teenindus ja tähelepanu detailidele on ületamatu”. Veel öeldakse: “HostPapa tugirühmad tegelevad probleemidega mittekriitiliselt ja selgitavad asja minu jaoks välja või edastavad mulle teavet selle kohta, mida ma peaksin oma probleemide ületamiseks tegema. ”Teine kasutaja on jäänud ettevõttesse üle kümne aasta ja ütleb, et tal pole kunagi olnud kohtumisi, kus poleks olnud väga viisakat ja professionaalset meeskonnaliiget, kes teda majutas ja probleemi kiiresti lahendas, isegi kui see probleem polnud HostPapa süü.!

Tegelikult määravad nad igale kliendile spetsiaalse kontohalduri, tagamaks, et nad pakuvad meeldivaid teenuseid, millega keegi ei saa konkureerida. Nii on teil ettevõttes üks kontaktpunkt, kes tunneb teid ja teie vajadusi. Nad oskavad soovitada tooteid, mis aitavad teil oma ettevõtet orgaaniliselt kasvatada, lähtudes sellest, mis teil on ja mida vajate. See ulatub nii kaugele, et nad on isegi nõus soovitama Google Appsi ja pistikprogramme, Microsoft Office 365 ja muid tooteid, mis on aeg-ajalt konkurendid omaenda tooteplatvormile.

Nende tegevjuht Jamie ütleb: “Tahame tegutseda konsultantidena ja aidata klientidel jõuda uutele kõrgustele. See on hostimistööstuse erinev käsitlus. ”

Nende klienditoe meeskonnal on asukohti 18 erinevas riigis ja see pakub tuge inglise, prantsuse, saksa ja hispaania keeles.

Esindajad saavad oma kliente ööpäevaringselt abistada ja nad teevad end isegi üks-ühele videovestluste jaoks kättesaadavaks. Jah see on õige. HostPapa on tegelikult ainus ettevõte, mis pakub pooletunnistes plokkides seansse, et nende hostiklientidel oleks video- ja telefonitugi, mis ületab normi. Kasutage neid ära kodeerimise, ettevõtluse arendamise ja muu teema juhendamiseks.

HostPapa pole mingi juhuslik käivitamine. Nad on mõnda aega ettevõtluses olnud. Üks suurepäraseid asju, mida nende puhul märkida, on see, et nad teavad, kuidas luua püsivaid suhteid. Enamik nende kliente on olnud nendega aastaid ja aastaid.

Üks nende kümmekond aastat vana klient ütles, et ta haldab kümneid veebisaite ja HostPapa on jäänud tema valitud ettevõtteks. Peatamise põhjustena nimetab ta enamiku funktsioonide jaoks nende äritegevuse lihtsust, konkurentsivõimelist hinda ja lihtsat ühe klõpsuga kasutamist. Paneelil on lihtne navigeerida ja nende eesmärk ei ole muuta teid ostma veelgi lisateenuseid.

HostPapa Website Builder juhendab teid, kuidas muuta oma veebisait mobiiltelefonide, tahvelarvutite ja muude elektrooniliste seadmete ühilduvaks. Külastajad näevad teie saidi parimaid külgi, hoolimata sellest, kui väike on nende ekraan.

Kui teie sait on valmis ja kõigis seadmetes hea välja nägema, on aeg jagada oma uue saidi põnevust oma sotsiaalmeedia väljaannetes. HostPapa Business Pro plaan sisaldab ühe klõpsuga Facebooki lehe loojat. Äri, mille Facebook sisse viib, võib rohkem kui maksta Business Pro plaani lisakulude eest.

HostPapa juures on tore see, et see on midagi enamat kui lihtsalt suurepärane veebimajutus või ajaveebiplatvorm. Need on väikestele ettevõtetele mõeldud koondmenetlus, mis suudab hallata kõike alates virtuaalse privaatvõrgu (VPN) majutamisest kuni veebisaitide loomiseni nende ettevõtete omanikele, kellel pole ressursse, et palgata programmeerijat oma veebisaidi kujundamiseks ja hooldamiseks.

Neil on komplekt kliendisuhete halduse (CRM) tööriistu, muudatuste automaatne varundamine, piiramatu salvestusruum ja tonni tooteid teie veebiehituse igal sammul. Tegelikult on nende veebisaidi koostaja tasuta!

Neil on teie veebisaidile saadaval palju vidinaid. See on valdkond, milles nad absoluutselt silma paistavad. Saate hõlpsalt pilte, kaarte, sotsiaalse meedia linke ja videoid lisada juba oma veebi loomise protsessi algusest peale. Uuendused võimaldavad teil isegi sisustada e-poe ja avaldada Facebookis ühe klõpsuga!

Neil on ka vormi loomise tööriist. Kui nende maitse on teie maitsele pisut põhiline, siis kasutage lihtsalt Wufot, mille saab lisada koos e-posti turunduse funktsioonidega pideva kontakti integreerimise kaudu.

Teie saidi koostaja võimaldab teil värskendada mis tahes veebibrauserist, võimaldades teil oma saidi eelvaateks kasutada nii laua- kui ka mobiilseadmeid.

HostPapal on ka piiramatu MySQL andmebaasid ja see võimaldab teil juurdepääsu phpMyAdminile tugiteenuste toetamiseks ja korraldamiseks. Armastan andmebaasifunktsiooni kasutamist varude haldamiseks!

Kuna nende tegevjuht usub sujuvasse ja lihtsasse kogemusse, on neil ka tõrkekindel seade. Viimase abinõuna või ajal, mil olukord on hõre, võite aktiveerida nende teenuse Do It For Me. Nad kujundavad kogu saidi ja optimeerivad seda SEO tööriistade abil ning tagavad selle ühilduvuse mobiilseadmetega. Tegelikult kirjutavad nad isegi teie eksemplari! Hoolduse huvides võtke lihtsalt uuesti ühendust ja nad hoolitsevad isegi teie värskenduste eest!

Tänapäeval näib, et kõik tahavad WordPressi hostimist kasutada, kuna see on tõenäoliselt parim. Avatud lähtekoodiga kliendina on lihtne aru saada, miks. WordPress muudab asjade loomise ja kodeerimise üsna lihtsaks ning avatud lähtekoodiga platvorm teeb selle tasuta, kui teate, mida teete.

See tähendab, et peaaegu kõik veebihostid kontrollivad, kas nad ühilduvad WordPressiga. Nad lihtsustavad seda, nii et saate seda kasutada ilma kogemusteta nende ehitusteenuste osutamisel.

HostPapa pole erand. Tegelikult on nad WordPressi arvustuste hostimise kümne parima ettevõtte hulgas! Arvestades nende klienditeenindust, ei ole see üllatus.

Need muudavad WordPressi Softaculous’i kaudu kättesaadavaks ja seda on äärmiselt lihtne installida. Otsige lihtsalt juhtpaneelilt nende logo ja nad annavad teile juhised igal sammul järgida!

WordPress ühildub kõigi hostPapa kaudu juba pakutavate rakenduste ja funktsioonidega, mis tähendab, et teil on nüüd miljoneid uusi pistikprogramme, mis on teie saidi loomise vajaduste jaoks hädavajalikud.

HostPapa pakub ka partnerlust, nii et saate sellele veelgi rohkem teavet anda. Kasutage Cloudflare’i sisu edastamist eeldatavalt kiirete kiiruste jaoks. Kui soovite lisaturvalisust, siis kasutage Sitelockit koos Global Signsi SSL-sertifikaatidega.

Liidestage oma veebisaidile tasuta avatud lähtekoodiga ostukorv või kasutage veebipoe loomiseks veebisaiti Builder Enterprise. Atraktiivsete, värvikate ja informatiivsete tootelehtede seadistamine võtab vaid minuteid. Website Builder Enterprise annab teile täieliku kontrolli oma veebipoe üle. Jälgige oma tellimusi, hallake oma laoseisu ja saate täpseid hinnapakkumisi saatekulude kohta.

Nagu ülejäänud veebisait, liidetakse ka teie e-poe pood Facebooki ja mobiiltelefonidega, et saaksite oma kliendibaasi laiendada.

HostPapa on SSL-iga ühilduv krüptimise ja turvalisuse osas. Teie kliendid ostavad tõenäolisemalt teie käest, kui nad teavad, et nende finantstehinguid ei häkita. Business Pro plaan sisaldab ka spetsiaalset IP-aadressi, nii et teil on täielik kontroll arvuti abil tehtavate jõupingutuste üle. Kui olete oma spetsiaalse IP-aadressi ostnud, saate oma SSL-sertifikaadi lisada vaid mõne minutiga.

Lõplikud mõtted

Sõna, mis võtab HostPapa veebimajutusteenustena kokku, on “uuenduslik”. HostPapa näitas teed, et roheline energia on enamiku tööstusharude jaoks võimalik, kui mõtleme sellele, kuidas see teoks teha.

Lisaks pühendumusele jätkusuutlikkusele pakub HostPapa täielikult funktsionaalseid veebimajutusteenuseid, mille plaan sobib igale kasutajale. Nende platvorm on ülimalt turvaline, selle tööaeg on suur ning seda on väga lihtne paigaldada ja kasutada. HostPapa hoiab nende hinnad mõistlikena, mis muudab nende teenuse suurepäraseks väärtuseks äri- või isiklikuks kasutamiseks.

Aastaplaanid ja aeglase tehnoloogia teenus ei pruugi olla piisavalt negatiivsed, et hoida enamik inimesi eemal. Proovige HostPapa’i ja vaadake kõike, mida nad pakuvad. Teid peab kindlasti armastama!

Kas olete tippkasutaja, kes vajab oma serverite suhtes suuremat paindlikkust ja kontrolli? Siis on mul teie jaoks olemas tehing …

Meie HostPapa vaatab üle üldhinnangu

HostPapa majutab üle 500 000 veebisaidi. Enamik nende kliente annab HostPapa kohta ülipõhjalikke ülevaateid, seega on HostPapa hinnad selles osas konkurentidega võrreldes väga head. Ma annan neile kudosid selle eest, et nad pakuvad teie hostingu eest palju pauku.

HostPapa kasutab intuitiivset ja kasutajasõbralikku cPaneli. Petturitest klient kaebab iga veebisaidi üle ja sama kehtib ka HostPapa kohta, kuigi valdav enamus kasutajaid nõustub, et HostPapa pole peaaegu kunagi maas.

Ma annan HostPapale täiusliku hinde – 5 tärni viiest.

Arvustaja hinnang

5/5 HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map