Serverisisene ülevaade: hostimiskavad, hinnad, plussid ja miinused!

InterServer on veebimajutusmängus olnud pikka aega. Alates 1999. aastast on ettevõte laienenud kahele New Jersey-põhisele andmekeskusele ja laieneb uutele asukohtadele. Paljud samad inimesed, kes ettevõtte asutasid, jäävad sinna tänapäevani.


Serveritevaheline ülevaadeKõigi nende aastate jooksul on püsinud suur osa tippjuhtkonnast ja direktori töötajatest. Mõned neist vastavad endiselt telefonitsi ja pakuvad aeg-ajalt ka praktilist tuge. Nii väike personali voolavus on osutunud ettevõtte eeliseks. Interserveri töötajad on pühendunud ettevõttele, tugevdades oma mainet usaldusväärse hostimisettevõttena.

InterServer on spetsialiseerunud jagatud, VPS-i ja pühendatud hostimislahendustele. VPS-i hostimises on kõige rohkem võimalusi, valida on 16 erineva astme vahel. InterServer hostib ka nii Linuxi kui ka Windowsi serverites, pakkudes klientidele veelgi rohkem valikuid.

Samuti arveldab ettevõte end kui eelarvesõbralikku pakkujat. Ükskõik, millist neist teenustest eelistate, leiate, et kõik plaanid on konkurentsivõimelise hinnaga. Madalate hindade ja kõigi saadaolevate valikute korral pole lihtne leida midagi, mida nad ei paku või millega hästi hakkama ei saa.

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Meie Interserver vaatab läbi plussid ja miinused

Alternatiivne lähenemisviis usaldusväärsusele

Enamik saite töötab oma servereid 100% -lise võimsusega. See võib aeg-ajalt põhjustada selliseid probleeme nagu aeglane kiirus ja serveri jookseb kokku. Kuid InterServer hooldab ainult 50% -lisi servereid. Selle tulemusel on klientide käsutuses rohkem ressursse kui teiste jagatud hostingu pakkujate juures.

Selle serverimahu kasutamise taseme säilitamiseks piirab InterServer uute klientide arvu 100-ni päevas. Ehkki see võib tunduda ebaharilik samm, on InterServer õppinud kasvu kontrollima, et kõik kliendid jääksid oma teenusega rahule.

Uptime garantii

Nagu paljud teised hostingu pakkujad, pakub ka InterServer 99,5% -list kasutust. Kuid paljudel juhtudel ületab InterServer seda garantiid. Mõne kliendi tööaeg on antud nädalal peaaegu 100%. Lisaks annab InterServer ka katkematu elektrienergia 100% garantii.

Hea hinna ja kvaliteedi suhe

Sellise järjepidevuse ja suure jõudlusega võiksite arvata, et InterServer oleks kallis hostingu pakkuja. Mitte nii. Nende põhiline jagatud plaan tuleb ainult 4,50 dollarit kuus – mitte kõige odavam, aga ka see pole eriti kohutav.

Kui soovite kasutada Windowsi või WordPressi hostimist, algavad jagatud plaanid vastavalt 5 dollarist ja 8 dollarist. VPS-i hostimine on samuti taskukohane, odavaima paketi hind algab 6 dollarist kuus. Spetsiaalne hostimine on veidi kallim, hinnaga 59 dollarit, kuid üldiselt on see teenus kallim. Pole tähtis, milliste plaanidega te lähete, maksate ikkagi palju.

Tasuta domeen koos hostimisega

Lisaks konkurentsivõimelisele hinnakujundusele saate oma kontoga ka hulga tasuta funktsioone. Pole tähtis, millise plaani järgi registreerute, saate tasuta rändeteenuse. Tasuta SSL-sertifikaatidega on kaasas ka kõige odavam veebimajutusplaan.

Kui registreerute VPS-i kasutajaks, saate ka tasuta BreadBasketi. Juhtpaneel pilve VPS-serverite haldamiseks, BreadBasket juhib sadu rakendusi ja skripte. Nende hulka kuuluvad paljude teiste seas WordPress, Joomla ja Drupal.

Raha tagasi ja hinnaluku garantii

InterServeril on ka hinnaluku garantii. Paljud teised hostingu pakkujad tõstavad hinnad pärast esimest aastat üles. Kuid Interserver väidab, et teie esialgsed reklaamitud hinnad vastavad teie konto kehtivusajale. Siin pole ühtegi reklaamitrikimist.

InterServer VPS-i või mis tahes muud tüüpi kontole registreerumisega kaasneb ka 30-päevane raha tagasi garantii. Mõned hostimissaidid nagu One.com pakuvad ainult 15-päevaseid või isegi vaid seitsmepäevaseid raha tagastamise garantiisid. Kuid selleks, et saada tõeliselt tunne, kuidas hostingu pakkuja töötab, kipub 30 päeva olema peaaegu õige.

Teenuste valik

Pole vahet, kas teie hostimise vajadused on, InterServer on teid katte saanud. Võite registreeruda tavaliseks jagatud hostimiseks Linuxi serverites või Windowsi või WordPressi hostimiseks. Kui eelistate VPS-i või spetsiaalseid servereid, pakub InterServer palju võimalusi ka nendes kategooriates. Erinevat tüüpi veebimajutusest ülevaate saamiseks võite vaadata järgmist videot:

Suurepärane VPS-teenus

Serverserveri VPS-i arvustused kipuvad olema väga positiivsed. Kliendid tunnevad huvi oma VPS-serverite kasutamise ja seadistamise lihtsuse üle. Mõnes mõttes võivad ettevõtte VPS-paketid olla VPS-teenuste isikupärastatud olemuse tõttu usaldusväärsemad kui jagatud hostimispaketid. Mõned VPS-i kliendid leiavad, et klienditoe kasutamine pole kuude kaupa korraga vajalik.

Klienditugi

Kui teil on oma veebisaidiga probleeme, on ettevõttel suurepärane klienditoe meeskond, kes on valmis teid abistama. Ööpäevaringselt saadaval olev klienditugi on standardne paljude hostimisteenuste pakkujatega. Kuid InterServeri abil on igal ajal kellaajal saadaval nii otsevestlus kui ka tasuta telefonitugi. Oodake vastuseid keskmiselt veidi alla nelja minuti.

Auhinnatud

Interserver.net ei räägi ainult oma suure jõudlusega ja klienditoe töötajatest. Oma saidil kiidavad nad mitmeid auhindu. Nad said parema ettevõtmise büroo A + hinnangu ja WHSRi 5 tärni majutamise auhinna. Nad on paljude muude eristuste hulgas ka Google’i partner ja programmi Minu minu host 2015 redaktor.

Enamik Interserveri arvustusi on ülekaalukalt positiivsed. Enamik kliente väljendab täielikku rahulolu töökindluse ja klienditoega. Interserver on aga kasvav ettevõte ja koos kasvava ettevõttega tuleb ette ka kasvav personal.

Vaatamata ettevõtte täpsele mainele leiate siit-sealt negatiivse Interserveri arvustuse. Need kliendid kurdavad üldiselt püsivalt nõrga klienditoe ja serverite liigse seisaku pärast. Veebihaldusteenuse pakkuja jaoks oli tehase päris hea käitus.

Mõne hostiteenuse pakkuja jaoks võivad kehvad klientide hinnangud olla trendiks märk. Või on see lihtsalt halb õnn. InterServeri puhul näib see olevat rohkem kliendi ebaõnne küsimus.

Enamik uusi ja kauaaegseid kliente kiidab InterServerit kõrgelt. Selle hostimisteenuse pakkuja jaoks pole aja jooksul üha halvemate arvustuste trend.

Piiratud teenused

InterServer on siiski oma piirangutega. InterServer avalikustab oma teenusetingimustes, et ükski jagatud hostimise konto ei tohi korraga kasutada rohkem kui 20% serveriressurssidest. Kliendid, kes kasutavad „piiramatu” SSD jagatud hostimise platvormi, teisaldatakse automaatselt madalama jõudlusega SATA-le, kui nad kasutavad rohkem kui 1 GB ruumi.

Siis on piirangud klientide arvule, kes saavad iga teenuse kasutajaks registreeruda. Kui soovite oma saidi kohe üles panna ja käima panna, siis ärge parem ärkage varakult – või jääge muidu üles kesköö idaaja möödumisest -, et registreeruda Interserverisse. Kui 100 klienti on juba otsitava kavaga liitunud, peate ootama veel ühe päeva.

Kõik ei kuulu komplekti

Samuti ei tule kõik tasuta ja kõigile klientidele selgeks. Need, kes kasutavad jagatud hostimise kontosid, varundatakse iga päev, nädalas ja kuus. Kuid VPS-i ja spetsiaalse serveri kliendid peavad cPaneli kaudu käsitsi varundama, kui nad soovivad oma andmeid kaitsta.

Kui registreerute mõne nende teenuse kasutajaks, ei saa te kõike korraga ruudus ära. Saate oma domeeninime ja hostimisteenused kõik ühes plaanis, kuid mitte kõik korraga. Domeeni- ja hostikontod kinnitatakse eraldi. Nii et käivitamisel ei pruugi teil olla võimalik kõike kohe tööle panna.

Tavaliselt kehtivad raha tagastamise garantiid kõigi hostipakettide puhul. Kuid see pole nii InterServeri puhul. Nende jagatud hostimiskavadele on selline garantii 30 päeva jooksul. Kuid VPS-il ja spetsiaalsetel hostimiskavadel pole raha tagasi garantii. Kui kavatsete mõnda neist plaanidest täita, siis on parem olla kindel, et teate, mille poole olete sattunud.

Madalamad koormuskiirused

Ka läbilaskevõimega serverite kasutamisel näib olevat puudusi. InterServeri laadimiskiirus on perioodiliselt aeglasem kui tööstuse keskmine. Mõnikord võib see laadimiskiirus olla ligi kaks korda aeglasem kui tööstuse keskmine, umbes 1200 ms. Nende keskmine laadimiskiirus umbes 2000ms pole nii muljetavaldav.

Klienditugi ei reageeri

Enamik InterServeri kliente on klienditoega rahul. Kuid mõned kliendid on oma probleemide lahendamisel märkimisväärselt viivitanud. Mõni süüdistab seda selles, et InterServer on kasvav ettevõte ja uutel töötajatel ei ole alati sama teadmistebaas ega entusiasm kui pikaajalistel töötajatel.

Ülevaade meie Interserveri arvustusest

Interserveri innovaatiline lähenemisviis oma ettevõtte juhtimisele on seni tasunud. Oma kasvu ise piirates on ettevõte suutnud hoida oma klientide veebisaidi toimivuse ühtlase ja usaldusväärse. Kuid sellel mudelil on oma puudused. Laadimiskiirus on sageli aeglasem ja klienditugi pole just kõige suurem.

HostGator pakub Interserveri serveritega sarnaseid servereid ja on sama usaldusväärne kui hostimisteenus. HostGatori teenused tulevad aga madalama hinnaga ning suurema kiiruse ja töökindlusega. Sama kasulik on ka nende klienditugi. Kui need on asjad, mida veebimajutajas hindate, võib HostGator olla teie jaoks parem valik.

Meie InterServer hindab lõplikku reitingut

InterServeri logoInterserver ei tööta nagu teised hostingu pakkujad, mis maksimeerib klientide rahulolu.

Kuid öeldes, nende üldine jõudlus ei tähenda alati konkurentsi. Anname neile 3 tärniga 5-st.

Toimetaja hinnang

3/5 HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map