Kuidas lisada e-posti tellimust WordPressi ajaveebisaitidele

Saame palju küsimusi külastajatelt, kes soovivad õppida kuidas lisada WordPressi tellimus ajaveebi registreerumiskasti nende saidile. See võib olla peavalu algajale, kellel pole kogemusi, nii et teie väärtusliku aja säästmiseks otsustasin pühendada terve ajaveebi postituse, mis näitab täpselt, kuidas lisada e-posti tellimust WordPressi ajaveebisaitidele.


Selle juhendi järgimiseks peate registreeruma püsikontakti jaoks. Praegu on neil 60-päevane tasuta prooviversioon (krediitkaarti pole vaja). Pärast seda algab nende hinnakujundus alates 20 dollarist kuus, kuid siin klõpsates suutsin teile saada 20% soodsamalt.

Blogijatega alustamise peamine probleem on külastajate saamine ja nende tagasipöördumine. Ma kipun iga päev avastama palju suurepäraseid ajaveebisid (ja ajaveebipostitusi), kuid ei naase kunagi ühel lihtsal põhjusel:

WordPress tellib ajaveebi

Blogiboksi ei ole WordPressi tellinud

Bang, sa oled mu lihtsalt kaotanud.

See on koht, kus me KÕIK kaotame palju külastajaid. Selle probleemi lahendus on e-posti aadresside kogumine SINU külastajatelt. Kuulutan meiliturundust ja mul on ka tasuta ajaveebikursus (nupp lehe ülaosas), kus kogun külastajatelt e-kirju. Minu arvates on e-posti turundus palju parem kui sotsiaalmeedia turundus. Kuid see ei tähenda, et peate sotsiaalmeedia maha jätma … kuid e-kirjad annavad paremaid tulemusi, siin on põhjus, miks:

E-post on isiklik, privaatne ja odav.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Kujutage hetkeks ette, kui palju teil oleks rohkem külastajaid, kui kõik õnnelikud inimesed, kes teie postitusi naudivad, tuleksid regulaarselt tagasi. Seda on ilmselt palju. See on täpselt see, mida e-posti turundus aitab saavutada.

Lisate lihtsalt oma postituste alla või külgribale e-posti tellimiskasti ja palute inimestel registreeruda, et saaksite neile posti teel teatada uutest postitustest, teadaannetest, toodetest jne.

Vean kihla, et olete näinud midagi sarnast erinevates ajaveebides ja veebisaitidel:

Liitumiskast

Siit saate teada, kuidas WordPressis tellimisvormi luua!

Siit saate teada, kuidas saate e-posti tellimusi lisada ka oma WordPressi ajaveebile. Praegune õpetus sobib hästi WordPressi ajaveebide jaoks (kui te ei usu mind, lugege need juhised läbi ja vaadake ise). Olen kindel, et saate selle tööle vähem kui 15 minutiga.

Kasutan selles näites pidevat kontakti, kuna usun, et see on e-posti turunduse maailmas üks parimaid tooteid. Neil on mõned suurepärased lisafunktsioonid, nagu sildistamine ja automatiseerimine.

Lähme otse selle juurde …

Nii saate lisada e-posti tellimust WordPressi saitidele

Seal on 5 lihtsat sammu e-posti infolehe häälestamiseks nagu proff, ja te ei vaja dokumente mis tahes tüütu pistikprogrammi või e-posti teenuse pakkujatelt, välja arvatud see kiirloend.

Kuidas lisada e-posti tellimust WordPressile

Liituge tasuta prooviversiooniga Constant Contact, logige sisse ja klõpsake „Seadista oma esimene nimekiri”. Sisestage meeldejääv loendi nimi ja lisage alustamiseks jaotisesse „Lisage mõned e-posti aadressid” oma e-kirjad.

Pange ajaveebi tellimuste loendile nimi ja lisage ennast

Minge üle oma WordPressi pistikprogrammi installipiirkonnale, seejärel otsige, installige ja aktiveerige pistikprogramm nimega “Pidevad kontaktvormid”, nagu on näidatud alloleval pildil number 1.

Tasuta domeen koos hostimisega

Pärast aktiveerimist klõpsake pesasammul nuppu “Ühenda pistikprogramm”. See suunab teid seadete lehele, kus saate sisse logida oma Püsikontakti kontole ja luua pistikprogrammiga automaatne ühenduse API kaudu.

Blogimise e-posti konto on aktiivne

Looge uus optiini vorm, klõpsates nupul „Lisa uus vorm“. Täitke teave. Soovitan lisada väljale eesnimi. Klõpsake „Avalda” ja kopeerige lühikood.

Lisage WordPressi tellimiskast

Lisage registreerumiskast / -vorm oma WordPressi ajaveebi lehtedele või lisage külgriba tellimisvidin, kleepides pistikprogrammist tellimisvormi lühikoodi (näide [ctct form = ”20”]) postitustesse ja lehtedele, nagu allpool näidatud. Veenduge, et redigeerija oleks lülitatud teksti, mitte visuaalsele, vastasel juhul vormi ei kuvata.

Kuidas lisada e-posti tellimiskasti WordPressi

Alustage alamkontakti jaotises „Kampaaniad” oma püsiklientidele kirju kirjutades ja vaadake, kuidas teie varasemad külastajad jõuavad teie WordPressi ajaveebi tagasi. ��

Kui te pole professionaalne blogija, kes on ajaveebi kujundamisse ja kohandamisse palju aega ja raha investeerinud, pole teil vaja oma uudiskirju vinge kujunduse ja visuaalidega kujundada. Seda teevad pangad ja suured e-kaubanduse ettevõtted nagu Amazon ja eBay. See ei pea siiski nii olema, aga e-posti tellijate postitamine võib olla lihtne, selge ja kiire.

Pidevas kontaktis olevate e-kirjade saatmisega saate alustada järgmiselt.

1. Valige kampaaniad ja looge. Valige hüpikmenüüst, kus palutakse valida tüüp, käsk „E-post”

Seadistage oma ajaveebi loend

2. Valige vorming, mida soovite kasutada. Minu soovitus on minna malliga Tühi. Seda saab lugeda igas seadmes, mis võimaldab meilide kontrollimist. Väga keerukate kujunduselementidega infolehtede väljatöötamine on pisut riskantne, kuna iga e-posti teenuse pakkuja võib neid kuvada erinevalt.

Otsige üles “Tühi” ja valige mall.

3. Nüüd täitke pealkiri ja muud üksikasjad. Teema on iga infolehe kõige olulisem osa – see määrab, kas inimene avab infolehe või mitte. Kustutage ülemine pilt (kui soovite päisepilti lisada). Lisage tekst, klõpsates nuppu „Tekst”.

Täitke e-posti pealkiri ja teema jne Kustutage e-posti pilt Kirjutage oma WordPressi ajaveebi tellijatele e-kiri

4. Kirjutage infolehe tekst. Kui lingite oma viimase aja blogipostitusega, jätke kehaosa lühikeseks. See võib olla pikem, kui lugeja ei pea e-kirjast väljas käima.

Lisaks veenduge, et infoleht on isiklik, lisades eesnime, selleks võite sisestada kontaktandmed (vt allpool olevat pilti).

5. Klõpsake käsul Jätka, et ajastada e-kirjad hiljem või kohe uuesti saata. Teil on hea meel hakata nüüd e-posti aadresse koguma ja külastajatele e-kirju saatma, kuid oodake hetk. E-posti turunduse tõhusaks kasutamiseks peate aeg-ajalt saatma kampaaniaid. Seal on paar olulist reeglit, mida peaksite alati meeles pidama:

1. Ärge rämpspostige oma tellimusi … kunagi!

Number üks põhjus, miks tellijad teie loendist tellimusi loobuvad, on see, et nad saavad liiga palju e-kirju, pakkumisi, uudiseid jne. See on lihtsalt tohutu ja mõnel juhul koormab teave postkaste üle. Alustage aeglaselt, 3-4 e-kirja kuus on enam kui piisavalt (tavaliselt).

2. Ole isiklik

Kui hakkate e-kirja kirjutama, kasutage „Tere, NAME”. asemel „Tere külaline!“. Inimesed soovivad saada isikupärastatud e-kirju, vastasel juhul kustutavad nad selle või lihtsalt ei hooli sellest. Ole võimalikult isiklik ja kontrolli kindlasti ka seda ajaveebi postitust: “11 viisi oma e-posti turunduses isikupäraseks saamiseks”.

3. Ehitage usaldust ja pakkuge abi

Kui hakkate oma e-posti registreerimisbaasi üles ehitama, peaks teie lõppeesmärk olema usalduse suurendamine tellijate vahel. Kui nad ei usalda teid, ei loe nad teie postitusi ega osta teie tooteid.

Üsna lihtne eh? Nii et alustage tasuta abi pakkumisega (nagu ka mina). Sel moel muutub teie loend veelgi huvitavamaks ja kasvab kiiremini.

4. Veenduge, et igal meilil oleks eesmärk ja see annaks väärtust

Edastage kindlasti lubadused. Kui blogiite koreograafia kohta, ei huvita lugejaid teemad, millel pole sellega mingit seost. Selgitage neile WIIFM (mis minu jaoks selles on). Lisateabe saamiseks lugege seda artiklit.

5. Kui te pole kindel, mida teha, siis kopeerige teisi

Siin on tõesti vinge näpunäide, mis aitab teil saada selle kohta paremaid teadmisi kuidas e-posti tellimusi lisada ja neid õnnelikuks teha. Lihtsalt registreeruge kahe või kolme väga asjakohase, kuid professionaalse ja eduka infolehega ja vaadake, kuidas need toimivad. Jälgige, mida nad pakuvad, kui pikad on e-kirjad, kui sageli nad neid saadavad ja milline on nende sõnastus jne.

See annab teile palju teadmisi selle kohta, mis sobib ka teistele, kes lisavad WordPressile e-posti tellimusi väga professionaalselt. See on suurepärane võimalus hankida uusi ideid, neid muuta ja kasutada oma e-uudiskirja jaoks.

Nüüd teile: jätke kommentaar, kas plaanite WordPressile lisada e-posti tellimuste lahtri ja panustate e-posti turundamisse. Kui ei, siis mis on selle põhjus?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map