Kuidas luua elustiiliblogi (8 edukat kuldreeglit!)

Elustiiliblogijaks saamine on paljude jaoks ahvatlev hobi või karjäär, kuid võite arvata, et elustiiliblogi loomise õppimine on peaaegu võimatu või et kui hakkate elustiiliblogiga alustama, on seda keeruline säilitada.


Mul on hea meel teile teatada, et see pole tõsi, ja aitan teid siin protsessi juhendamisel.

Järgige neid 8 kuldreeglit, et saada elustiiliblogijaks ja alustage oma teekonda eduni, sest me näitame teile, kuidas alustada oma ajaveebi elustiili nišis.

Seotud lugemine:

 • Kuidas alustada emablogi
 • Kuidas reisiblogi koostamist alustada?

Kuidas elustiiliblogi luua: 8 sammu õigeks seadistamiseks

Kuidas luua elustiiliblogi

Elustiiliblogi alustamisel on suurepärane asi see, et saate kirjutada mitmesugustest igapäevase elu elementidest.

Kas see on lapsevanemaks saamine, kokandus, muusika või mood, võite arutada mis tahes teemadest, mis teid kõige rohkem huvitavad.

Sellegipoolest on hea, kui teie blogi jaoks on 2 või 3 peateema üldine identiteeditunnus, see aitab meelitada lojaalsemat lugejaskonda. Mõelge sellele, millest tõenäoliselt kõige rohkem kirjutate, ja juhtige oma blogi selles üldises suunas.

Kui olete innukas jumestuskunstnik, rulataja või muusik, on elustiiliblogi loomine suurepärane viis jagada oma kirge teistega ja julgustada inimesi hobikorras / karjääri tegemisel teid oma teekonnal jälgima.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Jagamine ja teadmised või näpunäited teistele, kes on huvitatud samade oskuste õppimisest, kuna olete väga tänuväärne ja edukas viis oma lugejaskonna suurendamiseks.

See on hea, kui olla aus ja oma lugejate suhtes siiras; kui teil on olnud ebaõnnestumisi või tagasilööke, siis ajage julgelt ka selle kohta blogi, huvitavad teie lugejaid kogu teie teekond, samuti teie edu ja saavutused.

Blogi nime valimine võib tunduda hirmutav, kuid see ei pea olema masendav protsess. Kui inspiratsioon ei leia teid kohe, siis uurige oma võimalusi loogiliselt läbi oma sisuteema, hääletooni ja identiteedi, mida soovite luua.

Nutikas või naljakas sõnamäng aitab selle meeldejäävaks muuta ja sellel peaks olema pikaealisus. Tutvuge minu üksikasjaliku juhendiga, kuidas ajaveebi nime välja mõelda.

Kui olete oma ajaveebi nime valinud, peate ostma domeeninime. Teie URL peaks olema võimalikult lähedal teie ajaveebi pealkirjale, muutes teid otsingumootorist hõlpsaks.

elustiiliblogi loomineSamuti peaksite seadistama kõik sarnaste või identsete nimedega sotsiaalmeediakontod, et saaksite kohe jälgijaid uutele postitustele hoiatada ja teie saidile rohkem liiklust genereerida.

Nullist elustiiliblogi loomise õppimine ei pea olema keeruline ja kindlasti ei pea te teadma, kuidas iseennast kodeerida..

Tasuta domeen koos hostimisega

Professionaalsed hostimissaidid, näiteks WordPress, on suurepärane viis veebisaidi seadistamiseks ilma tõrgeteta ja kõrge hinnasildita ning saate oma domeeni kohandada nii, et see kajastaks teid ja ajaveebi teema ja loomingulise paigutusega.

Võite osta tohutult hulgast veebis saadaolevaid teemasid, kuid alustamiseks on saadaval ka palju tasuta küljendusi. Inspiratsiooni saamiseks võite vaadata ka minu nimekirja WordPressi parimatest teemadest.

Kui teie sait on üles töötatud, on järgmine samm blogimine! Headel ajaveebidel on pidevalt asjakohase ja huvitava sisu voog ning surve all olevate postituste ajaveebiideede pakkumine võib olla keeruline..

Elustiiliblogi loomisel soovitaksin seada mõneks nädalaks lahti sisu ajakava, et teaksite, mida olete plaaninud, ja saaksite vältida viimase hetke kiirustamist. Mõne idee kohta, kuidas oma postitusi kavandada, vaadake seda nõuandevideot.

Te ei pea seda jäigalt jälgima, kuna teie ajaveeb peaks olema loomulik peegeldus sellest, mis on teie arvates praegu teie elus. Kui nädala jooksul kasvab midagi, mis on eriti asjakohane, siis võite olla paindlik ja oma asju kõige paremini sobivaks muuta.

Algsete postitusideede pakkumine võib olla keeruline, kuid proovige vältida postituse kirjutamist ainult selle huvides – lugejad ei soovi täitesisu ja saavad igavaks liiga paljudest kohevustest. Kui teil on tõeliselt mõtteid, siis on aeg-ajalt paus teha ja teie lugejad on ustavamad, kui jääte truuks sellele, kellele.

Kirjutaja blokeerimise vältimiseks hoidke oma telefonis märkmeid heade ideede kohta, kui need teile pähe hüppavad; tapja idee võib tulla sinuni bussis töötades, nii et selle kirja panemine tagab, et sa ei unusta.

Häälitooni ja kirjutamisstiili arendamine on võtmeks kaasakiskuva, huvitava ja nauditava sisu avaldamisel, mis hoiab teie lugejaid rohkem. Võtke aega, et mõelda nende inimeste peale, kes teie blogi kõige tõenäolisemalt loevad, miks nad seda võiksid lugeda, ja seejärel välja töötada selle põhjal teie veebisaidi ideed.

Lugejatega suhtlemine, julgustades neid kommentaare ja küsimusi jätma, on suurepärane viis nende ja teie ajaveebi tundmaõppimiseks..

Ideede väljatöötamiseks ja ajaveebide kallal töötamiseks on vaja aega võtta. Neil peaks olema struktuur ja hea voog, et inimesed loeksid algusest lõpuni. Ehkki võib olla ahvatlev lihtsalt kõik mõtted lehele välja kirjutada, lugege pärast läbi, et näha, kuidas muuta see sisutihedamaks ja lugejasõbralikumaks.

Nüüd teate, kuidas alustada elustiiliblogi loomist ja suurepärase sisu loomist, on aeg hakata looma oma lugejaskonda. Suurepärane võimalus oma uue ajaveebi kohta karjuda on sotsiaalmeedia kaudu. Kui teil on juba isiklik konto, siis andke sõpradele ja perekonnale teada, et nad saavad nüüd teie domeeni külastada.

Võite oma blogi reklaamimiseks seadistada sellised sotsiaalmeediakontod nagu Facebook, Pinterest ja Twitter (minu juhendid nende seadistamisel eelmistel linkidel), kuid pidage meeles, et elustiiliblogi peaks olema isiklik ja näitama tõelist ülevaadet teie elu, nii et ärge muutke seda liiga professionaalseks.

Elustiiliblogi loomine: meie järeldus

Nende 8 reegli järgimine elustiiliblogi loomisel annab teile suurepärase võimaluse oma esimeseks ettevõtmiseks blogosfääri siseneda.

Ärge unustage avaldada kvaliteetset sisu, mis teie lugejatele meeldib, ja jagage oma mõtteid / teadmisi / tarkusi seal, kus saate.

Nagu te arenete, on loomulik, et ka teie ajaveeb ajakohastab, kuid lojaalne jälgimine tagab, et säilitate lugemisbaasi kogu oma reisi jooksul elustiiliblogijana.

Kui soovite juba täna alustada minu soovitatud peremehega elustiiliblogi alustamiseks, klõpsake allolevat nuppu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map