Kuidas luua ilublogi: 6 lihtsat sammu (algajatele)

algus-ilu-ajaveeb


Ilublogi loomine võib olla lihtne ja põnev viis oma teadmiste ja saladuste jagamiseks teiste lugejatega, proovides samal ajal uusi tooteid ja tehnikaid. Paljud inimesed panevad teid maha idee luua oma ajaveeb, kuid see ei pea olema keeruline ja ma näitan teile, kuidas.

Tegelikult, kui järgite neid lihtsaid reegleid, võite olla samal päeval valmis ja tööle.

Seonduvad postitused:

 • Kuidas toidublogi koostamine
 • Kuidas alustada moeblogi

Siit saate teada, kuidas alustada ilublogi loomist

1. Leidke oma ilublogi jaoks nišš

Enne ajaveebi loomist peate leidma nurga. Kas teil on mõni kindel nahatüüp, jume või funktsioon, mille kohta soovite nõu anda? Võib-olla on teil erilisi meigioskusi või soovite keskenduda teatud tüüpi toodetele?

Alustage ilublogiIlu-ajaveebi-vihmavarju all on terve rida erinevaid alamžanre, sealhulgas juuksed, küüned ja kosmeetika.

Eriala omamine aitab teil oma ajaveebi teistest juba olemasolevatest eristada ja meelitab ligi ka sobivaid lugejaid, kes naasevad teie ajaveebile ikka ja jälle.

Kui soovite arutada igat tüüpi tooteid, on see ka suurepärane, kuid proovige mõelda muudele viisidele, kuidas rahvahulgast silma paista ja oma lugejaid joonistada. Teie kirjutamisstiil ja fotograafia on muud tööriistad, mida saate kasutada oma individuaalsuse edasiandmiseks.

Miks mitte veeta aega teiste populaarsete ilublogide lugemisel ja välja mõelda, mida saaksite teha teisiti või paremini. Ärge kiusake kopeerima seda, mida kõik teised teevad, kuna tõenäoliselt ei loo te originaalse sisuga lojaalset fännibaasi.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

2. Valige oma ajaveebi nimi

Meeldejääva nime valimine on ilublogi alustamise oluline etapp; soovite anda oma lugejatele ülevaate sellest, kes te olete, millest ajaveeb koosneb ja miks nad peaksid teie postitusi lugema. Mütsi tilkhaaval pole midagi lagedale tulla, kuid erinevate võimaluste kaalumiseks aega aitab teil leida uue ajaveebi jaoks suurepärane nimi..

Sõnamäng ja alliteerimine võivad olla heaks viisiks oma nime huvitavamaks muutmiseks ning seotud sõnade ja sünonüümide mõttekaardi joonistamine aitab teil loomingulisi mahlasid voolata. Lisateabe saamiseks vaadake minu juhendit suurepärase ajaveebinime leidmiseks.

Kui olete oma nime üle otsustanud, peate veenduma, et domeeninimi on saadaval. Soovite veenduda, et teie ajaveebi pealkiri ja URL on võimalikult sarnased, eelistatavalt täpne vaste, et lugejad leiaksid teid hõlpsalt. Sellised saidid nagu HostGator võimaldavad teil oma igakuise tellimuse korral oma domeeni omada.

Tasuta domeen koos hostimisega

3. Alustage oma ilublogi WordPressis

Soovitan ilublogi alustamisel hostisaitina WordPressi, kuna see on kasutajasõbralik, hõlpsasti kohandatav ning sisaldab palju suurepäraseid funktsioone ja pistikprogramme. Seadistamine on tasuta ja saate valida ka paljude tasuta ja tasuliste mallide hulgast. Template Monster on hea ressurss WordPressi mallide sirvimiseks ja erinevate võimaluste uurimiseks.

Atraktiivne mall muudab sirvimiskogemuse lugejatele nauditavamaks ja aitab ka teie ajaveebil professionaalsemaks vaadata. Ärge unustage, et suur osa teie veebisaidi liiklusest tuleb mobiilseadmetest (nt nutitelefonid ja tahvelarvutid), seetõttu on oluline veenduda, et teie kujundus vastab erinevatele ekraanisuurustele.

4. Planeerige oma postitusi

Nüüd, kui teie sait on valmis minema, on järgmine samm hakata oma sisu kavandama. Supermarketis või apteegis uusimate ilutrendide otsimine on hea koht alustamiseks, nagu ka igakuiste tellimiskastide (nt Birchbox ja Look Fantastic) ülevaatamine, mis saadavad teile iga kuu uusi tooteid kindla hinnaga.

Lühikese ajakava koostamine eelseisvate postituste korraldamiseks on suurepärane näpunäide ilublogi alustamiseks, kuna see aitab teil end kursis hoida viimaste trendidega ja vältida viimase hetke kiirustades tehtud postitusi.

Kui teate, et mõni uus uus toode ilmub varsti, veenduge, et plaanite seda! Kui kõik teised blogisid sellest kõigepealt ja olete peol viimased, siis on tõenäoline, et teie lugejad otsivad midagi uut.

5. Koostage videoõpetused

Kui olete kindel, et olete kaamera ees, on videoõpetus suurepärane viis ilutoodete ülevaatamiseks ning ajaveebi külastajatele eelnevate ja järgnevate efektide kuvamiseks. Kvaliteetsete videote salvestamiseks ei vaja te kallist kaamerat ega videotöötlusseadet.

Kui soovite teada saada, kuidas alustada ilueemalise ajaveebi loomist videotega, vaadake seda YouTube’i juhendit telefoni abil salvestamise ja redigeerimise kohta:

6. Ehitage üles oma fännide baas

Ilublogi loomise teadmine on suurepärane, kuid peate sellest ka maailmale teada andma! Eriti kui soovite hakata raha teenima postitustest ja maksma toodete ülevaatamise eest. Oma lugejaskonna suurendamiseks peate mõistma, kust nad tulevad, mis neile meeldib ja mis mitte.

Üks viis selleks on nendega oma blogi kaudu suhelda ja julgustada neid kommentaare ja tagasisidet jätma. Blogianalüüsid ja pistikprogrammid on ka suurepärane viis teha kindlaks, kuidas lugejad teie saidile tulevad ja millised postitused on kõige populaarsemad.

Uute lugejate ligimeelitamiseks peaksite seadma hea kohaloleku ka sotsiaalmeedia saitidel – Instagram on suurepärane vahend ilublogijate jaoks, et jõuda tohutu vaatajaskonnani ja julgustada inimesi oma saiti külastama..

Nende ilublogi alustamiseks mõeldud näpunäidete järgimine annab teile parima võimaliku alguse oma blogimisreisile. Kui olete motiveeritud ja pühendunud suurepärase sisu avaldamisele, jätkub teie ajaveebi kasv ja loodetavasti saab see edukaks saidiks.

Kuna parimad ilublogijad teenivad iga kuu tuhandeid tasulise sisu ja siduspartnerite kaudu, pole mingit põhjust, miks te ei saa muuta oma hobi eduka blogija karjääriks.

Võite kohe alustada spetsiaalse kokkuleppega, mille olen HostGatoriga läbi töötanud. Tavaliselt maksavad nad selle topelthinna eest, mida selle lingi külastamisel võite saada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map