10 En İyi WordPress e-Ticaret Eklentisi (Ücretsiz ve Ücretli Site Düzeltmeleri)

Chris McDonald


Chris McDonald

Benim için WooCommerce şu anda WordPress e-Ticaret eklentilerinin en iyisi. Sana bir sürprizim var ve aşağıda mini incelememi kontrol etmen gerekecek.

Ama önce, bu tür eklentiler hakkında küçük bir babadan çocuğa konuşma yapmam gerek.

Lütfen web sitenizden tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu araştırın. Birisi sizi bir envanter yönetim sistemine ihtiyacınız olduğuna karar verdiyse, üyelerinizi yönetecek ve bağış almak için idare edecek bir şey varsa, sadece sözünü tutmayın ve bir all-in-one satın alın. Bakmanız gereken birçok seçenek var.

Evet, e-Ticaret çözümleri işinizi optimize etmek için gereklidir, ancak bu kılavuz sizi bu eklentilerin her birinin tam olarak neler yapabileceğini gösterecektir. Sonunda, size her birinin en iyisi olduğunu söyleyen kullanışlı bir listem var.

Amacım, e-ticaret eklentileri dünyasına daha fazla eğitim almanın yanı sıra neye ihtiyacınız olduğunu anlamanızdır..

En iyi WordPress e-ticaret eklentileri nelerdir?

En İyi WordPress e-Ticaret Eklentileri

WooCommerce’ı WordPress eCommerce eklentilerinin kralı olarak görsem de, bunların en üst listesi şunları içerir:

 • WooCommerce
 • Kolay Dijital İndirme
 • Ecwid
 • JigoShop
 • WP e-Ticaret
 • BigCommerce
 • MarketPress
 • MemberPress
 • WP EasyCart (Sepet 66’yı entegre etme)
 • Veeqo

Woocommerce eklentisiWooCommerce, 5 milyondan fazla toplam etkin kurulum ve kullanıcılardan yaklaşık 3000 toplam 5 yıldız derecelendirmesi ile birçok web sitesi sahibi ve mağazası için bir e-ticaret eklentisidir..

Gördüğüm angajmandan sadece WooCommerce’e ücretsiz olarak başlayabileceğiniz için değil, aynı zamanda popüler Astra temasıyla WooCommerce’ın gücünü nasıl yükseltebileceğinizden de.

Astra, SEO ve hız için sıkça güncellenen, denenmiş ve test edilmiş bir temadır ve ekmeğin tereyağlanması için WooCommerce’e, kendinize bir göz atın.

Bir e-ticaret sitesi yiyebilseydim…

Temelde birlikte çok iyi çalışıyorlar çünkü ikisi de çok hafif. Ayrıca mağazanızı çalışır duruma getirmek ve ürünlerinizi satmak için teknoloji meraklısı olmanıza gerek yok. Bir e-ticaret tarzı tak ve kullan tarzı arıyorsanız, her ikisi de ihtiyaçlarınıza uygun olmalıdır.

Hosting ile ücretsiz alan adı

WooCommerce’ın temeli, WordPress’in gücüne dayanarak WordPress’in sunduğu açık özgürlüğe izin verir, ancak Woo’nun verdiği e-Ticaret ile. Konuşuyorum:

 • Tam özelleştirme
 • Diğer eklentilerle uyumluluk
 • Fiziksel ürünlerden dijital indirmelere ve alt ürünlere kadar kapsamlı satış seçenekleri
 • Sınırsız ürün ve sipariş kapasitesi

WooCommerce en popüler e-ticaret eklentilerinden biri olsa da, bu mutlaka size uyacağı anlamına gelmez. Aksi takdirde, diğer e-Ticaret eklentileri mevcut olmazdı. Yine de, Astra ile WooCommerce’a güç verdiğinizde, özelleştirmeye daha da ayrıntılı olarak girebilirsiniz.

Alışveriş sepetinizin herkesin kullandığı normal Woo tarzlarına benzemesini istemiyor musunuz? Astra it.

Yaygın olarak kullanılan ürün resim biçimini beğenmediniz mi? Astra it.

Astra temasında çalışan bir WordPress WooCommerce mağazasının sağladığı özelleştirmeyi istemeseniz bile, başlangıç ​​şablonları ideal bir çözümdür.

Ve bence bazılarınız buraya düşebilir. Her ikisi de kendi pazarlarındaki diğerlerine karşı yüksek kaliteli ürünler olduğundan, ikisini birleştirdiğinizde, diğer seçeneklere kıyasla, Chuck Norris’den daha güçlüdür.

Astra Tema logosuWooCommerce ücretsiz olmasına rağmen, sitenizi ve mağaza zip’inizi gerçekten yapmak için ek uzantılar ödeyebilirsiniz, ancak bu gerekli değildir.

Size tavsiyem, WordPress sitenizde WooCommerce’i denemek (ücretsiz olduğu için) ve Astra’yı entegre etmek, böylece herkese benzememek (ve siteniz daha hızlı yükleniyor).

Buradaki temel bilgilerle başlasanız bile, kendi sınıfınızda olacaksınız ve oradan inşa edebilirsiniz..

Astra Get WooCommerce için buraya tıklayın

BigCommerce logosuAnında BigCommerce’in büyük oyuncu kişiliğinden etkilendim. WordPress e-ticaret eklentileri pazarında yeni olan, çok fazla rekabete sahip, ancak eklenti WordPress ile son derece iyi entegre oluyor.

WooCommerce için bir rakip arıyorsanız, pazarın bunu ne kadar iyi sürdürdüğünü görmek istiyorum, ancak bu ana rakip olabilir. Aynı zamanda WooCommerce ile aynı yolda değil, çünkü çok bağımsız bir e-Ticaret çözümü..

Tercih ettiğiniz fiyat planı ne olursa olsun, Insta, eBay ve Facebook gibi büyük sosyal medya kanallarını vurmak istiyorsanız, tercih ettiğiniz fiyat planı ne olursa olsun, gözleriniz BigCommerce’a çekilmelidir.

Bunların tümü, gösterge tablosundaki tek bir merkezi kontrol noktasından yapılır. Diğer WordPress e-Ticaret eklentilerinden bazıları, yukarıdaki tüm kanallara erişebilmek için hesaplarınızı yükseltmenizi gerektirir.

WooCommerce’den farklı olarak, resmi BigCommerce eklentisi kesinlikle daha gelişmiş işletmelere yöneliktir, bu nedenle sadece birkaç ürünle küçük bir işletme iseniz, bu kötü çocuk sizi bunaltabilir.

Ancak, bağımsız bir e-Ticaret çözümü arıyorsanız:

 • Web sitenizi yavaşlatmıyor
 • Sizden işlem ücreti almaz
 • Çılgın bir çeşitlendirme var; ve
 • Çevrimiçi ürün satışlarınızı artırabilir,

… O zaman BigCommerce’i kontrol etmelisiniz.

İlk ay ücretsizdir, ücretli planlar şu şekildedir:

 • Standart: yılda 359,40 $
 • Artı: yılda 863.40 dolar
 • Pro: 3,239,52 dolar
 • Kurumsal: Fiyat teklifi için satış ekibini arayın

Evet, Walmart iç çamaşırımdan daha pahalı, ancak piyasa Ben gibi büyük isimlerle olumlu tepki veriyor & Jerry ve Camelbak, BigCommerce’in büyük özelliklerini kullanıyor.

Kolay Dijital İndirmeHer ne kadar sevimsiz bir ürün gibi görünse de, Easy Digital Downloads, EDD’yi en iyi WordPress e-Ticaret eklentilerinden biri haline getiren, dijital indirmeler için bir çözüm sunmayı vaat etmiyor..

Bunu yaparak, fiziksel ürünlerden uzak bir pazara doğru adım atar, bu nedenle sitenizi e-Kitaplar, PDF’ler, abonelik, üyelikler veya aklınıza gelebilecek herhangi bir dijital ortam aracılığıyla ticarileştirmek istiyorsanız, EDD (Bunu yaptım ; Umarım beğenirler!) İyi bir seçimdir.

Ama cüzdanını açmayı bekle. Ne yazık ki, Easy Digital Downloads’ın fiyatlandırma yapısı aşağıdaki gibi olduğu için ücretsiz bir seçenek yoktur (yazma sırasında doğrudur):

 • Kişisel Kart: Yıllık 99 $
 • Uzatılmış Geçiş: Yıllık 199 $
 • Profesyonel Kart: Yıllık 299 $
 • Tam Erişim Kartı: Yıllık 499 $

Fiyatlandırmaya başlamadan önce (ben de başladım), EDD’nin web sitenizi PayPal ve Stripe gibi ödeme çözümleriyle iyi bir şekilde eşleştirdiğini bilin. Elbette, bu tür işlemcilerin çoğu ücretsiz değildir, ancak bunların en iyisini kullanmak için, yine de ödeme yapmanız gerekecektir..

WooCommerce’de olduğu gibi, Easy Digital Downloads WordPress için optimize edilmiştir ve başka bir şey değildir. Bu hem iyi hem de kötü, ama çoğunuzun WordPress hayranları olduğunu bildiğim için – benim gibi – o zaman altın olmalısınız.

EDD’de yüzeyde ilk göründüğünden çok daha fazlası var ve bir WooCommerce web sitesi ile baş başa. Ücretsiz olsaydı, muhtemelen bugün çevrimiçi olarak en iyi WordPress e-Ticaret eklentisi olarak değerlendirirdim.

Ecwid logosuBazen, e-ticaret sitelerimizi başlatmak için basit ve kolay bir şeye ihtiyacımız var, değil mi??

Hem Woo hem de EDD’nin yoğunluğunu ve uyarlanabilirliğini seviyorum (harika bir grup adı gibi geliyor!), Ancak Ecwid geliyor ve diğer WordPress eCommerce eklentilerinden kolay mod kupasını çalıyor.

Ecwid ile ilk deneyiminiz oldukça pürüzsüz olacak, çünkü takip edilmesi gereken kullanışlı bir kontrol listesine sahip çok sayıda WordPress eklentisi. Bu destek, Ecwid’in hizmetleri için asla bir kuruş ödemek zorunda kalmamanızla iyi bir şekilde birleşiyor.

Ancak gerçekten sadece Ecwid ücretsiz planı ile temelleri elde edersiniz ve maksimum 10 ürünle sınırlıdır. İlk e-Kitabınızı pazarlamak için ucuz bir yol arıyorsanız, bu iyi bir seçimdir..

WordPress e-Ticaret eklentileri aracılığıyla çevrimiçi mağazanızdan daha fazla cazibe gerekiyorsa, Ecwid fiyat planlarına yatırım yapmak, yıllık olarak ödeme yaparsanız aşağıdakileri geri alır:

 • Girişim: yılda 150 $
 • İş: yıllık 350.04 $
 • Sınırsız: yılda 990 $

Bu fiyatlar için hangi özellikleri elde edersiniz? İlk olarak, daha fazla satış kanalına erişim. Ücretsiz sürüm size bir çevrimiçi mağaza sunarken, Facebook, Instagram ve Etsy, Venture paketi ile açılıyor. Ayrıca, İş planı ile Amazon ve eBay kanallarına erişim izni verilir.

Bu online satış için ne kadar güçlü olduğu nedeniyle düşünce için kesin bir besindir. Bu ücretli planlar, indirimler, teknik destek ve envanter yönetimi gibi diğer önemli e-Ticaret özelliklerine de izin verir.

OptinMonster logosuJigoShop’u öne çıkaracaktım ama ne yazık ki artık işlevsel olmadığını öğrenmiştim. Gerçekten üzgün zamanlar!

Bu yüzden, sola gidip OptinMonster ile biraz eğik olmaya zorlandım. Elbette, tüm bu korkak şarkı söyleyen tüm dans eden WordPress eklentileri harika ve birçok şey yapabilir …

Ama bir e-posta listesi mi oluşturuyorsun?

Hayır? İşte bu noktada OptinMonster size yardımcı olabilir. İnternet pazarlamasına ilk başladığımda, her zaman bir e-posta listesi oluşturmam söylendi. Sosyal medya hesapları ve YouTube kanalları kaldırılıyor, ancak e-posta listeniz SİZİN!

Bu nedenle, ürünlerinizden birine bağlı bir katılım oluşturmak için OptinMonster gibi bir şey kullanarak, yalnızca satışlarınızı artırmakla kalmaz, aynı zamanda gelecekteki pazarlama ayak izinizi de genişletebilirsiniz..

Katılımcılar, müşteriye size adlarını ve e-posta adreslerini sağlayan bir şey vererek çalışırlar ve sitenizin kârlılığını artırmanın en iyi yollarından biri olarak kabul edilirler..

OptinMonster ile tekliflerinizi belirli alıcı davranışlarına hedefleyebilir, ayrı ayrı test yapabilir ve tekliflerinizi gerektiği gibi ve istediğiniz zaman ayarlayabilirsiniz.

Bu gerçekten gerçek bir anlaşma gibi görünüyor, özellikle Harvard Üniversitesi, Pinterest ve tripadvisor sevdiklerinde.

OptinMonster fiyatlandırması da şu anda mevcut olmayan aşağıdaki planlarla aşırı değildir:

 • Temel: yılda 108 $
 • Artı: yılda 228 $
 • Pro: yılda 348 $
 • Büyüme: yılda 588 $

Bunlar sizin için çok dikse, indirim için sitenin etrafında asılı durmayı düşünün. OptinMonster’ın sadece bir hafta sonu% 35’e varan indirimlerle flash satışlar sunduğu biliniyor.

WP e-TicaretHaydi, kesinlikle bir WordPress e-Ticaret eklentisi çağırıyor, “WP e-Ticaret” hile mi yapıyor? Bunu en iyinin en iyisi yapmaz, ama daha çok orta saha koşucusu olarak adlandırırım..

Beklediğiniz her şeyi yapar ve pazarlamaya her şeyden daha fazla eğilir, ki bununla yüzleşelim, e-Ticaret için biraz önemli. Benim için öne çıkan pazarlama özellikleri, gelişmiş indirim ve kupon özellikleridir, ancak USPS ve UPS’in sevkıyat oranı entegrasyonu da bir bonusdur.

Temel WP e-Ticaret eklentisi ücretsiz olsa da, aşağıdakiler için Gold Cart sürümüne yükseltebilirsiniz:

 • Tek site: yıllık 99 $
 • 2 ila 5 site: yılda 75 $
 • Sınırsız site: yılda 250 $

Gold Cart sürümü ile premium destek alıyorsunuz, ancak müşteri desteği ve güncellemelerinin eksik olduğu raporlarını okudum.

WP e-Ticaret kesinlikle en iyi WordPress e-Ticaret eklentilerinden biri olarak yerini aldı, ancak özellikle daha fazla kapsamlı eklenti çözümü aynı ama daha iyisini yapabildiğinde geliştirilecek çok şey var.

Bununla birlikte, canlı gönderim ücretleri ve birçok popüler ödeme işlemcisiyle uyumluluk göz ardı edilecek bir şey değildir.

MarketPress logosuMarketPress’in oluşturulmasının ardındaki tüm neden, uzantıların kullanımından kaçınmaktı, bu sizi anında durdurabilir. Olursa, yine de birkaç dakika benimle kal.

Birçoğunuz, birlikte iyi bir şekilde optimize edilmemesi gerekmeyen çok sayıda uzantıya sahip olmanın sitenizi yavaşlatabileceğini ve arka uçları azaltabileceğini zaten biliyorsunuz. Bu sadece sizin için değil, müşterileriniz için de sinir bozucu.

Şahsen, uzantıları olmayan şemsiye paketlerini seviyorum. Ama sonra basit ve benim için yapılan şeyleri seviyorum (kedim aslında bu makaleyi yazıyor), bu yüzden belki de size hitap edecek.

İşlevsellik açısından, envanter yönetimi konusunda iyi bir iş çıkarıyor, ancak bunun için Jigo’nun önüne koymam. Ürünlerin stokta kalmadığında otomatik olarak nasıl gizlendiğini seviyorum, ancak MarketPress’i Facebook mağazanıza nasıl entegre edemeyeceğinizi sevmiyorum.

Ben sadece bu özellikler için bu WordPress e-ticaret eklentisine yatırım yapmamam rağmen, MarketPress kendini barındırma ve SEO gibi diğer hizmetler sunan, biraz ince yayıldı hissini alıyorum.

MarketPress süsünüzü gıdıklarsa, 7 günlük ücretsiz bir deneme var ve bundan sonra yılda 588 ABD doları ödemeyi bekleyebilirsiniz.

MemberPress logosuBu WordPress e-Ticaret eklentisi, e-Ticaret’in üyelik tarafını hedefleyerek üyelik programlarını en sınırlı düzeyde özelleştirmenizi ve özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca büyük bir bonus olan WooCommerce ile konuşuyor.

Üye indirmeyi dijital indirmeleri kolaylaştırmak için de kullanabilirsiniz. Bir oyuncuysanız, MemberPress’i farkında olmadan, bir dizi abonelik arasından seçim yaparak ve bir oyunun dijital bir sürümünü ödeyerek ve ardından hesabınız veya e-postanızla kodu almış olabilirsiniz..

Yine de sadece ticari bir eklenti olarak işlemez. Her bir üyenin sitenizdeki erişimini yalnızca belirli içeriği görebilecek şekilde uyarlayabilirsiniz. Bu, blog gönderileri, videolar ve belirli topluluklar için iyi çalışır.

Diğer WordPress e-Ticaret eklentilerinin çoğu çok çeşitli ödeme çözümlerini desteklese de, MarketPress yalnızca Authorize.net, PayPal ve Stripe ile çalışır. Bunlar çekirdek sağlayıcılar olsa da, burada bazı varyasyonlarınız yok.

Güncel MemberPress fiyatlandırması aşağıdaki gibidir:

 • Temel: yıllık 1.788 dolar
 • Artı: yılda 2.988 $
 • Pro: yıllık 4,188 dolar

Evet, pahalı, ancak MemberPress üyelikler için en iyi WordPress e-Ticaret eklentisi olarak kabul ediliyor.

WP EasyCart logosuBurada Cart66’yı tanıtacaktım, ancak WP EasyCart’ın arkasındaki şirket Cart66’yı satın aldı ve mevcut Cart66 Lite ve Cart66 Cloud müşterilerini WP EasyCart eklentisine entegre ettim.

WP EasyCart, özellikle herhangi bir WordPress temasıyla entegre olabileceğinden WooCommerce’e doğrudan bir rakiptir. Ayrıca fiziksel ve dijital ürünleri, bağışları, üyelikleri ve hediye kartlarını da işleyebilir ve hepsi bir arada e-ticaret eklentisi olarak kabul edilir.

Sepet66 logosuCart66 WP EasyCart tarafından satın alındı

Diğer birçok WP e-Ticaret eklentisi gibi, terk edilmiş sepet kurtarma özelliğine sahiptir ve PayPal, Square ve Stripe gibi kullanılabilir. Her ne kadar bu benim için büyük olsa da, ödeme çözümü entegrasyonu için% 2 ücret ödemeniz gerekiyor. Hata! İyi haber, eklentinin ücretli sürümlerinden biri için ödeme yaparsanız bunun feragat edilmesi.

WP EasyCart’ın sitenizi anında mobil ve tabletinizi nasıl hazır hale getirdiğini seviyorum, bu da birçok site sahibi için hayal kırıklığı yaratıyor. Ayrıca, DHL, UPS, USPS, FedEx, Australia Post ve Canada Post’un büyük nakliyecileri aracılığıyla kapsamlı bir sipariş sistemi ve canlı nakliye hesaplamaları vardır..

WP EasyCart, ücretsiz WordPress e-Ticaret eklentileri kategorisine girer, ancak burada yapabileceklerinizle sınırlıdır. Örneğin, Kare ve Şerit aracılığıyla Apple Pay ve Google Pay’a erişemezsiniz. Biraz eksik bulduğum tam ürün desteğini de almıyorsunuz, ancak bu oldukça yaygın, ne yazık ki.

Bunun yerine, fiyatlandırma aşağıdaki gibi WP EasyCart ile çılgınca gidebilirsiniz:

 • Pro: yılda 69 $
 • Premium: yıllık 99 $

Bu fiyatlar ne kadar alacağınızı düşünerek beni etkiliyor. Facebook ve Instagram entegrasyonunun olmasına rağmen, Amazon veya eBay’den bahsedilmiyor. Yine de WP EasyCart’ın ürün bilgileri, sipariş ve müşteri hesap bilgileri için Quickbooks ile nasıl çalıştığını seviyorum.

Veeqo logosuVeeqo ile iyi bir şirkette olduğunuzu bilmek kesinlikle yardımcı olur – Vitabiotics, Dove ve Harry Potter gibi ünlü markalar envanter yönetimi ve sevkiyat için Veeqo’yu kullanır. Yani cildinize iyi gelen ve Wingardium Leviosa adı verilen bir sağlık ürünü göndermeye kararlıysanız,.

(Eğer o şakayı almazsan, o zaman… hayat nedir?)

Veeqo zaten güvenilir değil, aynı zamanda WordPress ve WooCommerce, BigCommerce, Shopify ve Shopify plus ile iyi entegre oluyor. Bu, Amazon, eBay, Walmart ve Etsy üzerinden çok kanallı entegrasyon ile iyi bir şekilde birleşir.

Tüm büyük nakliye şirketleri de Veeqo ile çalışır – UPS, DHL, FedEx, DPD, USPS, Royal Mail ve daha fazlası. Quickbooks ve Xero aracılığıyla, müşteri siparişlerini ve vergileri yönetmek ve envanter yönetimi ve gelir raporları için mükemmel olan entegre muhasebe de vardır.

Envanter yönetimi tarafının derinliklerine inerek aşağıdakileri bekleyebilirsiniz:

 • Otomatik toplama
 • Barkod tarayıcı toplama
 • Ambalaj onayı
 • Gelir yönetimi
 • Envanter öngörme
 • Envanter senkronizasyonu

Kulağa hoş geliyor, ama fiyat ne olacak? Ücretsiz deneme olsa da, yıllık olarak ödeme yaparsanız, aylık 500 sipariş için fiyatlar 1.872 $ ‘dan başlar ve aylık olarak değil, yıllık 10.000 sipariş için yıllık 13.790.40 $’ a kadar çıkabilir..

Görüyorsunuz, Veeqo’nun fiyatlandırması fiyat planı ve her ay beklediğiniz sipariş sayısı üzerinde çalışıyor. Ayda 10.000 siparişin üzerinde herhangi bir şey varsa ve fiyat teklifi almak için satış ekibini aramanız gerekir.

Veeqo WordPress eklentisinin bazı mükemmel özelliklere ve işlevselliğe sahip olmasına rağmen, kesinlikle daha küçük işletmeler için tasarlanmadığını ve dijital olanlardan ziyade fiziksel ürünlere yönelik olduğunu söylemek açıktır..

Yukarıdakiler hiçbir şekilde tüm WordPress e-Ticaret eklentileri değildir, ancak diğerleri gibi ben de onları en iyi olarak görüyorum.

Bir (veya daha fazla) WordPress e-ticaret mağaza eklentisi seçerken anahtarın, birçok şey farklı şeyler yaptığı için mağazanızdan ne istediğinize odaklanmak olduğunu düşünüyorum. WordPress için en iyi e-Ticaret eklentisini seçmenize yardımcı olabilecek hızlı bir karşılaştırma listesi:

 • Genel olarak en iyisi: Astra WP teması ile WooCommerce
 • Ölçeklenebilirlik: BigCommerce
 • Üyelik yönetimi: MemberPress
 • Envanter yönetimi: JigoShop
 • En basit: Ecwid
 • Dijital ürünler: Kolay Dijital İndirme
 • Pazarlama: WP e-Ticaret

WP e-Ticaret eklentileri hakkında SSS

WordPress sitesi e-ticaret için iyi mi?

WordPress, e-Ticaret için iyidir ve kullanıcı dostu olurken e-Ticaret çözümleriyle entegre olma özelliği nedeniyle diğer CMS seçeneklerine göre üstünlük sağlar. Blogcular için e-Ticaret yoluyla sitelerinden daha fazla para kazanmaları için mükemmel bir platform görevi görür ve sitelerini geliştirmek için kapsamlı temalar ve eklentiler oluşturmalarını sağlar.

E-Ticaret eklentisi nedir?

Bir e-ticaret eklentisi, sitenizin üzerinde bir satış noktası olmasını sağlar. Bu, fiziksel ve dijital ürünler için bir ödeme veya aylık abonelikler için bir üyelik sistemi olabilir. Ayrıca envanter yönetimi, müşteri sipariş yönetimi, nakliye, muhasebe, e-posta pazarlama ve diğer birçok iş yönü ile entegre olabilir.

Ücretsiz WordPress e-ticaret eklentileri var mı

Evet, ücretsiz WordPress e-Ticaret eklentileri var. Ancak birçok ücretsiz eklenti mükemmel olsa da, en iyisi aylık abonelik veya belirli uzantılar için ücret alma eğilimindedir. WooCommerce, ücretli uzantılara sahip ücretsiz bir eklentinin mükemmel bir örneğidir.

E-Ticaret WordPress eklentileri ile ilgili makaleler:

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map