Najlepšie doplnky WordPress pre blogy: Sprievodca doplnkami WordPress Blog

S viac ako 24% webu, ktorý používa WordPress, je to jedna z vecí, ktorá doslova zametá internet. A s ďalším cieľom programu WordPress, ktorým je premena týchto 24% na 50%, je jasné, že program WordPress je zlosť. Aké sú teda najlepšie dostupné doplnky WordPress?


Pretože je toľko ľudí, ktorí chcú začať blog a vytvárať funkčnejšiu udržateľnú stránku s WordPress, čoraz viac ľudí hľadá ľahšie spôsoby, ako zvládať opakujúce sa veci..

Tam sa hodia doplnky WordPress.

Tieto užitočné prídavky môžu urobiť zázraky pre blog a niektoré doplnky WordPress sa používajú tak často, že majú milióny stiahnutí.

Zostavil som zoznam 10 najlepších pluginov WordPress v adresári Pluginy WP, aby som osvetlil veľmi zaslúžené svetlo na niektoré základné doplnky WordPress, ktoré sa tiahnu až po vrchol. Každý z týchto zlých chlapcov má v súčasnosti viac ako 1 milión aktívnych inštalácií a je tiež pripravený na vytvorenie nového domova na vašom blogu WordPress..

V tomto príspevku som zostavil tri zoznamy

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy
 1. 10 najviac stiahnutých doplnkov zdarma (s viac ako 1 miliónom stiahnutí).
 2. Najlepšie doplnky WordPress, ktoré osobne používam.
 3. Základné doplnky WordPress, ktoré by mala väčšina stránok používať.

Najlepšie doplnky WordPress pre blogy

Top 10 (zadarmo) Najsťahovanejšie doplnky WordPress

1. Akismet

Akismet plugin pre komentár spamAh, komentujte spam. Nemiluješ len tie veci?

Tie otravné malé e-maily a nevyžiadaná pošta, ktoré prichádzajú zaplaviť na každom kroku, sú rovnako zábavné … Sarcasm stranou, spam je skutočne veľmi nepríjemný. A komentáre spamu vo WordPress sú najviac dráždivé zo všetkých.

Ak si chcete ušetriť vážne bolesti hlavy, potom je Akismet nevyhnutným doplnkom WordPress.

Tento blogový doplnok pomáha zabrániť spamu v komentároch a dokonca má schopnosť odstrániť všetky nevyžiadané komentáre samostatne, takže nikdy nebudete musieť vidieť tie digitálne škodcov..

2. Súbory Sitemap Google XML

Doplnok súborov Sitemap Google XMLVerte tomu alebo nie, aj keď ste urobili všetko, čo môžete, aby ste optimalizovali svoje príspevky pre SEO, môže byť vaša stránka sama o sebe príčinou najväčších problémov, ktoré sa netýkajú hodnotenia …

Pravdepodobné riešenie?

Doména zadarmo s hostingom

Mapa stránky.

A doplnok Google XML Sitemaps je jedným z najlepších doplnkov WordPress, ktorý dáva vašim stránkam presne to, čo potrebuje. Vytvorením súboru Sitemap XML je pre vaše stránky omnoho ľahšie prehľadávať a čítať Google, čím pomáha vášmu webu získať vyššie umiestnenie.

3. Kontaktný formulár 7

Kontaktný formulár 7Ak ste si to nevšimli, moja kontaktná stránka obsahuje kontaktný formulár. Nenakódoval som to ani som ho nenavrhol. Použil som iba kontaktný formulár 7.

Je to veľmi jednoduchý a veľmi potrebný doplnok WordPress na vytváranie rôznych typov kontaktných formulárov. V kontaktnom formulári 7 budete môcť pridať rôzne formuláre a pomenovať ich. Pomocou tohto doplnku môžete niektoré políčka označiť ako „povinné“, napríklad e-mailovú adresu alebo telefónne číslo. Nie je potrebné špeciálne kódovanie CSS.

Doplnok WordPress sa integruje do príspevku alebo stránky pomocou krátkych kódov a môžete do značnej miery prispôsobiť vstupné formuláre a rozbaľovacie ponuky tak, aby ste povedali, čo sa vám páči.

4. Jetpack od spoločnosti WordPress.com

Doplnok JetpackO doplnku JetPack je veľa vecí, vďaka ktorým je ďalším nevyhnutným doplnkom WordPress.

Namiesto toho, aby hľadal veľa ďalších doplnkov, má Jetpack takú istú myšlienku, že je postavený na.

Existuje viac ako 30 modulov, ktoré môžete aktivovať, aby ste mohli prevádzkovať pevnejšie a rýchlejšie lode:

 • Súvisiace príspevky
 • Obrázok CDN pozná ako Photon
 • Štatistika stránok

A ešte pár ďalších. Na používanie a pripojenie blogového doplnku k svojim stránkam budete potrebovať účet WordPress.com, ale stojí za to urobiť ďalší krok..

5. WooCommerce

Doplnok WoocommerceWooCommerce je blogový doplnok WordPress, ktorý revolucionalizoval doplnky elektronického obchodu pre WordPress.

Vytvorenie a prevádzka internetového obchodu s WP vyžadovalo zložitejšie aspekty a urobilo ho čo najjednoduchším ľudským spôsobom.

Aj keď to vyžaduje trochu učenia, jednoduchosť použitia a mnoho ďalších doplnkov a spoločností, ktoré tento doplnok podporujú, pridávajú veľa k jeho popularite..

6. Zabezpečenie Wordfence

Logo doplnku WordfenceDom môže mať slepú uličku, ale to nezabráni zlodejovi.

Podobne môže byť váš web WordPress zamknutý za množstvom hesiel, ale to nie je najlepšia forma zabezpečenia.

Mnoho ľudí si uvedomuje potrebu chrániť svoje stránky pred kybernetickými útokmi, a preto mnohí prichádzajú do Wordfence. Bezpečnostný doplnok WordPress umožňuje funkcie, ako je blokovanie škodlivých sietí, vyhľadávanie zraniteľností, sledovanie rôznych metrík, vďaka ktorým môže byť vaša stránka otvorenejšia voči útokom, a oveľa viac.

Niet divu, že toľko ľudí používa tento doplnok WordPress vo svojom blogu.

7. Váš SEO

Vaše logo SEOTy to vieš, ja to viem:

SEO je veľký problém.

A aj keď sa veľa toho, čo vieme o tom, čo sa zmenilo v SEO, zmenilo, veľa vecí zostalo dôležité – napríklad vytváranie obsahu, ktorý je optimalizovaný pre vyhľadávanie Google..

Správne vytvorenie tohto obsahu však môže byť nepríjemné, ak neviete, čo ste urobili správne a čo ste urobili zle..

Tu prichádza doplnok Yoast SEO WordPress.

Namiesto toho, aby ste sa hádali, či ste svoj obsah optimalizovali správne, vám doplnok pomôže pri každom kroku. A ak použijete tento, môžete preskočiť ďalšie doplnky XML Sitemap, pretože sa o to tiež stará Yoast.

8. Regenerujte miniatúry

Obnoviť doplnok miniatúrVieš čo smrdí? Rozmazané obrázky!

Predstavte si toto:

Rozhodli ste sa dať svojmu webu facelift, a tak prepínate motívy, aby ste zmenili jeho vzhľad. Potom zistite, že všetky vaše odporúčané obrázky a miniatúry vyzerajú hrozne.

Zadajte doplnok Regenerate Thumbnails!

Keď spustíte tento blogový doplnok WordPress, stačí ho spustiť a podľa potreby regeneruje vaše médiá.

9. WP Super Cache od spoločnosti Automattic

Super vyrovnávacia pamäť WPZdá sa, že každý vyskúšaný a skutočný online podnikateľ vie a rozumie potrebe rýchlej a spoľahlivej webovej stránky.

Ukladanie vyrovnávacej pamäte do lokality WordPress je niečo, čo je dobré na zabezpečenie oboch.

Jedným z dôvodov, prečo program WP Super Cache patrí do nášho zoznamu najlepších doplnkov WordPress, je jeho jednoduché používanie a nastavenie. Stačí nainštalovať, aktivovať a začiarknuť niekoľko políčok, aby ste nakonfigurovali doplnky a ste veľmi dobrí!

10. Informačný panel Google Analytics od spoločnosti MonsterInsights

Doplnok informačného panela Google Analytics MonsterInsightsUž ste niekedy mali ten okamih, keď sa potrebujete pozrieť na viac ako jednu kartu prehľadávača a potom sa náhle cítite ohromení tým, čo je ako preťaženie obrazovky??

Áno … všetci sme tam boli.

Ak prevádzkujete online podnik, musíte skontrolovať veľa vecí, aby ste udržali pevne fungujúcu loď, ako je Google Analytics a váš web WordPress..

Našťastie, doplnok Google Analytics Dashboard od spoločnosti Monster Insights šetrí potrebu otvoriť túto ďalšiu kartu prehľadávača.

Stačí nainštalovať a nastaviť doplnok a na hlavnom paneli WP si budete môcť zobraziť analýzu svojich stránok. Ak však naozaj chcete všetky zvončeky a píšťalky, zamierte na svoje stránky, kde môžete získať úžasnú prémiovú verziu.

7 najlepších doplnkov WordPress, ktoré osobne používam a milujem

1. Všetkých 404 presmerováva na domovskú stránku

Je to jednoduchý doplnok, ktorý presmeruje všetkých vašich 404 stránok na vašu domovskú stránku. Napríklad, ak ste odstránili starý príspevok alebo niekto zadal nesprávnu adresu URL vášho blogu, bude automaticky presmerovaný na vašu domovskú stránku WordPress..

Podľa môjho názoru je to ďalší nevyhnutný doplnok WordPress, ktorý každý blogger určite potrebuje. Váš blog je navyše užívateľsky prívetivejší. Pre riešenie 404 chýb si prečítajte tieto „osvedčené postupy“ od spoločnosti Bing.

Presmerovanie 404 robí váš blog príjemnejším.

Chcete stiahnuť presmerovanie 404? Poď tu.

2. Antispam od spoločnosti CleanTalk

Viem, že už ste čítali o Akismete, ktorý je naozaj populárny. Radšej používam CleanTalk. Prečo? Akismet to predčí. Je to zadarmo na 14 dní, potom vás to bude stáť 5 USD mesačne.

Doplnok, ktorý bojuje proti spamu s komentármi

Chcete si stiahnuť CleanTalk? Poď tu.

3. Jednoduchý sociálny podiel

Tento doplnok pridáva do vašich blogových príspevkov a stránok rôzne sociálne tlačidlá a rôzne možnosti zdieľania. Ak chce návštevník zdieľať vašu stránku na Facebooku, Twitteri alebo Pintereste, môže to urobiť jediným kliknutím.

Väčšina mojich blogov používa tento doplnok WordPress a pomohla zvýšiť viditeľnosť môjho blogu na sociálnych sieťach. Ak je váš obsah dosť dobrý, máte veľké šance, že to bude tiež vírusové. Neil Patel vám vysvetľuje, ako sociálne tlačidlá zvyšujú návštevnosť vašich blogov.

Vďaka týmto doplnkom je váš obsah lepšie zdieľateľný

Chcete si stiahnuť Simple Social Share? Poď tu.

4. Prejdite na položku Spustené pole

Plánujete začať zasielať svojim čitateľom pravidelné informačné bulletiny? Alebo jednoducho chcete zbierať e-maily pre potenciálne obchodné príležitosti v budúcnosti? Ak áno, potom najpokrokovejším a dobre navrhnutým doplnkom WordPress je Scroll-Triggered-Box. Je vyrobený estónskymi kódovačmi WordPress a ľahko sa používa. Podľa môjho názoru je to nielen užitočné, ale aj krásne.

Doplnok na zhromažďovanie e-mailových adries.

Chcete si stiahnuť Scroll Triggered Box? Poď tu.

5. Ľahké Facebook Like Box

To je niečo, čo môžete ľahko pridať do oblasti miniaplikácií (väčšinou bočného panela) vo svojom blogu. Ak má váš blog komunitu alebo stránku na Facebooku, určite musí mať doplnok WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete nasmerovať návštevníkov na vašu obľúbenú stránku fanúšikov na Facebooku.

Facebook Like Box

Chcete si stiahnuť Facebook Like Box? Poď tu.

6. Ankety WP

Ak plánujete vytvoriť ankety pre svojich návštevníkov, potom najlepším nástrojom je plugin WP-Ankety. Stručne povedané, umožňuje vám vytvárať rôzne prieskumy verejnej mienky, ktoré môžete pridať do svojho blogového príspevku alebo do bočného panela. Dozviete sa viac o názoroch a myšlienkach svojich čitateľov.

Ľahké prieskumy WordPress

Chcete si stiahnuť prieskumy WP? Poď tu.

7. Autor Bio Box

Ak je vo vašom blogu veľa vlastníkov, prispievateľov alebo autorov, mali by ste do svojho blogu pridať doplnok Bio Author Bio BioPress spoločnosti Social Author. Vytvorí špeciálne pole pod každým príspevkom, ktoré čitateľom poskytne viac informácií o autorovi. Ľudia zvyčajne píšu o autorovi krátky životopis a odkaz na jeho účet G00gle + a domovskú stránku. Je dobre navrhnutý a hodí sa takmer pre každý blog. [Chcete sa dozvedieť viac o tom, ako navrhnúť svoj blog? Kliknite tu.]

Mali by ste nainštalovať, ak máte na jednom blogu viac blogerov

Chcete si stiahnuť Sociálny autor bio? Poď tu.

Doplnky WordPress sú hlavnými komponentmi na pridanie vynikajúcich funkcií do vášho blogu WordPress. Ide však o to, že keď ste novým používateľom služby WordPress, môže byť pre vás najťažšie vybrať tie najdôležitejšie doplnky systému WordPress z obrovského množstva dostupných možností..

Podľa WordPress.org je k dnešnému dňu 55 053 doplnkov WordPress. Okrem toho existuje viac doplnkov s takmer rovnakými funkciami, čo ešte viac sťažuje výber nevyhnutných doplnkov z nich..

Preto som urobil tento zoznam toho, čo si myslím, že sú nevyhnutné doplnky WordPress, ktoré potrebujete, aby som pridal základné funkcie a funkcie, ktoré váš blog potrebuje..

Zoznam základných doplnkov WordPress: musí existovať do roku 2020

 1. Optimole (Freemium) – full-service optimalizátor obrazu
 2. Poradie Math SEO (NOT Yoast!)
 3. MonsterInsights (doplnok informačného panela Google Analytics pre WordPress)
 4. UpdraftPlus (záložný doplnok Freemium)
 5. Kontrola prerušeného odkazu (zadarmo)
 6. Bezpečnosť Sucuri (bezpečnostný doplnok Freemium)
 7. Elementor (doplnok na tvorbu stránok freemium)
 8. Sociálny modul (Freemium Social Media Plugin)
 9. WPForms (Plugin pre kontaktný formulár pre freemium)
 10. Akismet Anti-Spam (doplnok Freemium Anti Spam)

Základné doplnky WordPress
Takže tu ideme so skutočným zoznamom. Pozostáva z niektorých nevyhnutných doplnkov, ktoré vám pomôžu urobiť váš web rýchlejším, bezpečnejším, SEO priateľským a rovnako dôležitým je, že bude priateľský aj pre návštevníkov..

Pozrime sa na ne podrobne:

1. Optimole (Freemium) – kompletný optimalizátor obrazu

Základné doplnky WordPress

Pomalý web je prekliatie, ak chcete získať návštevníkov svojich stránok. Ľudia zvyčajne neaplikujú pomalé webové stránky. Optimalizácia obrazu pre každú rýchlu webovú stránku pravdepodobne hrá najúčinnejšiu úlohu. Optimole je moja hlavná voľba doplnkov doplnkov, keď je čas optimalizovať obrázky. Znižuje veľkosť obrázkov, ale neznižuje kvalitu.

Po nastavení a prepojení blogu s nástrojom Optimole sa veľkosť všetkých obrázkov automaticky zmení tak, aby zodpovedala požadovanej dimenzii zariadenia, ktoré návštevník používa. To je kúzlo doplnku. Keď doplnku povolíte optimalizáciu obrázkov, nemusíte príliš premýšľať o načítaní obrázkov.

Spolu s lenivým načítaním, bezstratovými a stratovými optimalizáciami je poháňaný technológiou Fast Image CDN, ktorá slúži na okamžité doručenie obrázkov návštevníkom. S plánom zadarmo môžete optimalizovať až 1 GB obrázkov mesačne pomocou 5 GB pásma. Ak si však zakúpite prémiový plán, spolu so službou CloudFront CDN môžete získať viac ako 750 GB služby optimalizácie obrázkov.

2. Poradie matematiky SEO (nie je váš)

Základné doplnky WordPress pre SEO

Rank Math SEO je jedným z najpôsobivejších doplnkov SEO, ktorý vyšiel nedávno a ktorý vylepšuje SEO vašich stránok pomocou niekoľkých zaujímavých funkcií. V porovnaní s balíkom SEO a All in One obsahuje Rank Math SEO niektoré zabijácke funkcie, ktoré umožňujú vášmu webu prilákať viac návštevníkov..

Odporúčam Rank Math a používam ho na svoj blog už nejaký čas. Pomocou tohto doplnku môžete robiť to, čo vám iné doplnky neumožňujú. Na rozdiel od iných doplnkov SEO môžete pridať až 5 kľúčových slov so zameraním (platená funkcia v službe Yoast).

Keď začnete, sprievodca s jednoduchým ovládaním vám umožní nastaviť SEO pre váš blog WordPress. Doplnok ponúka veľa prémiových funkcií SEO zdarma. Vstavaný nástroj pre audit SEO vám poskytuje prehľad:

 • Príspevky blogu bez zamerania kľúčových slov
 • Použitie permalinks
 • Funkcia zdieľania v sociálnych sieťach
 • Problémy týkajúce sa Konzoly Google Search Console
 • Skóre analýzy SEO a
 • 40 ďalších testov SEO na základe vášho obsahu

Rank Math SEO vám tiež pomáha automaticky vytvárať odkazy na vaše webové stránky. Poskytuje tiež informácie o hodnotení kľúčových slov Google, integrácii kľúčových slov LSI a upozorneniach SEO. Toto je skutočne jeden z najlepších doplnkov WordPress, a myslím si, že s použitím Rank Math SEO budú vaše cieľové kľúčové slová čoskoro na vrchole SERPov.!

3. MonsterInsights (doplnok informačného panela Google Analytics pre WordPress)

základné doplnky pre službu Google Analytics

MonsterInsights je jedným z najdôležitejších doplnkov WordPress na analýzu a sledovanie návštevnosti a predaja vašich webových stránok. Po spustení tohto doplnku v roku 2016 spoločnosť Syed Balkhi pridala niekoľko úžasných funkcií na sledovanie vašich webových stránok z rôznych uhlov. Niektoré základné funkcie vám pomôžu pochopiť, čo návštevníci robia na vašom webe a vykonávať plány na zvýšenie prenosu a konverzie.

Základné vlastnosti MonsterInsights:

 • Pridajte kód sledovania Google Analytics
 • Prezrite si podrobné informácie o svojom publiku
 • Získajte prehľady o svojom obsahu
 • Prehľad Konzoly Google Search Console
 • Sledujte predaj a aktivity v elektronickom obchode
 • Získajte správu o činnosti pridruženého prepojenia
 • Zobraziť všetky informácie na hlavnom paneli WordPress

S pomocou MonsterInsights môžete nielen sledovať všetky svoje údaje, ale tiež podniknúť potrebné kroky na základe prehľadov. S prémiovým plánom môžete získať niekoľko skvelých funkcií, napríklad okamžité články FB, sledovanie formulárov, vylepšené sledovanie odkazov a oveľa viac.

4. UpdraftPlus (doplnok Freemium Backup)

Základné doplnky WordPress pre zálohovanie webov

UpdraftPlus je mimoriadne populárny doplnok pre freemium, ktorý vám pomáha pri vytváraní zálohy vašich webových stránok WordPress na Dropbox, Disk Google, Rackspace Cloud a dokonca aj prostredníctvom e-mailu. Jeho bezplatná verzia vám umožňuje zálohovať databázu WordPress a súbory s možnosťou načítania vašich webových stránok prostredníctvom vzdialeného úložiska..

UpdraftPlus vám umožňuje spúšťať zálohy manuálne alebo automaticky v určitých obdobiach. Okrem toho vám bezplatná verzia umožní uchovať stiahnutú kópiu záložných archívov. Ak v čase zálohovania zlyhá aj nahrávanie, doplnok sa automaticky opakovane pokúša znova.

Prémiové vydanie obsahuje veľa ďalších funkcií na zaistenie maximálnej bezpečnosti vašich webových stránok. Niektoré z funkcií sú doplnkové ciele pre zálohovacie úložisko, množstvo tém, migrátor a duplikátor stránok, automatické zálohovanie atď..

5. Kontrola prerušeného odkazu (zadarmo)

základné doplnky WordPress, ktoré chcú prerušené odkazy

Ak váš web obsahuje nefunkčné odkazy, môže to poskytnúť návštevníkom zlý zážitok. Spoločnosť Google dokonca odporúča pravidelne kontrolovať nefunkčné odkazy na vašich stránkach. Ale manuálne nájsť prerušené odkazy je ako hľadať ihlu v kupce sena. Broken Link Checker je jedným z najdôležitejších doplnkov WordPress z týchto presných dôvodov.

Upozorňuje vás na nefunkčné odkazy na informačnom paneli WP a / alebo prostredníctvom e-mailu. To vám umožní skontrolovať všetky nefunkčné odkazy z príspevkov, stránok, dokonca aj z komentárov. Upozorní vás na všetky existujúce nefunkčné odkazy ako zoznam, všetko pripravené na ich opravu.

6. Bezpečnosť Sucuri (bezpečnostný doplnok Freemium)

Základné doplnky pre bezpečnosť

Keď je čas zaistiť web pred nechcenými útokmi, uprednostňujem Sucuri za dôležité funkcie. Sucuri je renomovaná značka poskytujúca zabezpečenie webových stránok. Ak chcete používať ich bezplatnú verziu, získate audit činnosti zabezpečenia, aby ste určili, do akej miery doplnok chráni váš web pred neželaným prístupom. Môžete tiež monitorovať integráciu súborov, detekovať vzdialený malware a získať bezpečnostné upozornenie.

Vďaka ich prémiovému plánu získate niekoľko základných funkcií, ktoré budú vaše stránky vždy sledovať a chrániť. Firewall webových stránok (WAF) vám to umožní uložte svoje webové stránky pred útokmi hackerov a DDoS. Ďalšou veľkou výhodou použitia Sucuri je to, že poskytujú vysoko optimalizované CDN, aby vaše stránky boli rýchle.

7. Elementor (doplnok na tvorbu stránok freemium)

základné doplnky wordpress pre vytváranie stránok

Elementor je jedným z najdôležitejších doplnkov WordPress pre vytváranie stránok. Ak chcete navrhnúť stránky alebo príspevky svojich webových stránok, zvyčajne musíte mať nejaké zručnosti v oblasti dizajnu alebo musíte závisieť od prispôsobovača témy. Ale s prvkom Elementor môžete svoju stránku navrhnúť pomocou nástroja na tvorbu drag and drop stránok. Keďže podporuje drag and drop, na vytváranie stránok si vôbec nepotrebujete kódovacie schopnosti.

Existuje niekoľko skvelých preddefinovaných šablón, ktoré môžete tiež použiť na to, aby vášmu webu poskytli ohromujúci vzhľad. Elementor tiež podporuje responzívny mobilný dizajn.

Je tiež celkom jednoduché naučiť sa, ako používať Elementor, nemusíte navrhovať svoju stránku z prostredia backendu. Môžete to urobiť z klientskeho rozhrania a zobraziť kúzlo efektov Hover, Headline, Cool Animations, Backgrounds. Nielen to, môžete pred kliknutím na tlačidlo Publikovať sa zobrazí živá stránka. Vďaka úžasnej profesionálnej verzii získate ďalšie užitočné widgety, pro šablóny, tvorbu tém a tak ďalej.

8. Social Snap (doplnok Freemium Social Media)

Základné doplnky WordPress pre sociálne zdieľanie

Social Snap je jedným z mála základných doplnkov WordPress, ktoré vám pomôžu zdieľať váš obsah na rôznych sociálnych médiách. Všetci vieme, že je dôležité využívať sociálne médiá na získanie návštevnosti webových stránok. Sada nástrojov Social Snap vám umožní zdieľať svoj obsah na Facebooku, Twitteri a ďalších službách sociálneho zdieľania a záložiek. Na výber je viac ako 30 akcií v oblasti spoločenských akcií.

Doplnok je jednoduchý na používanie a integráciu vašich stránok so sociálnymi médiami v okamihu a môžete si zadarmo stiahnuť verziu z úložiska WordPress..

plávajúce rozloženie sociálnych ikon s funkciou prispôsobenia je ohromujúca. Okamžite po ikonách môžete zobraziť počítadlá sociálneho zdieľania, aby ste videli, aký populárny je váš obsah. S prémiovým plánom si môžete tiež vychutnať pokročilé štatistiky, tweet jedným kliknutím a niektoré skvelé doplnky.

9. WPForms (Plugin pre kontaktný formulár Freemium)

základné doplnky WordPress pre kontaktné formuláre

Ak hľadáte doplnok kontaktného formulára pre svojich návštevníkov, nájdete toho veľa. Ale verte mi, WPForms je medzi nimi najpôsobivejšie vďaka funkcii drag and drop. Doplnok vám tiež umožní prijímať okamžité upozornenia, aby ste mohli rýchlo reagovať na svoje publikum.

Prémiová verzia WPForms vám umožňuje vytvoriť takmer akýkoľvek druh formy, na ktorú si dokážete myslieť. Patria sem rezervačné formuláre, objednávkové formuláre, platobné formuláre, formuláre na odber e-mailov a podobne.

K dispozícii sú tiež niektoré preddefinované šablóny, z ktorých si môžete vybrať perfektný dizajn pre svoju webovú stránku. Môžete dokonca nastaviť podmienené oznámenia, aby ste informovali ostatných členov tímu alebo spolupracovníkov.

10. Akismet Anti-Spam (doplnok proti spamu Freemium)

Akismet je základný doplnok WordPress na zisťovanie spamu. Vytvoril ho Automattic, hlavný tím WordPress. Je to predvolený doplnok, ktorý má každá stránka WordPress. Na použitie doplnku však musíte použiť kľúč API. Nastavenie je však bezplatné a ľahké.

Akismet vám umožňuje zistiť komentáre spamu, aby sa zabránilo tomu, že vaše stránky dostanú škodlivý obsah a strácajú čas. Kedykoľvek niekto pridá komentár k vášmu príspevku, spoločnosť Akismet skontroluje komentár pomocou inteligentných algoritmov založených na cloude a odfiltruje spamové komentáre. Ak váš web dosiahne viac ako 50 000 komentárov za mesiac, môžete pomocou prémiového plánu filtrovať ďalšie komentáre.
Záverečné slová
Dúfam, že môj zoznam základných doplnkov WordPress vám pomôže povoliť niektoré skvelé nové funkcie vo vašom blogu. Tieto doplnky poskytujú funkcie na zlepšenie vášho SEO, optimalizáciu rýchlosti, zálohovanie vašich stránok a oveľa viac.

Chýbalo mi niečo? Prosím, zanechajte komentár nižšie alebo zdieľajte svoje vlastné, musia mať pluginy.

A to je všetko!

Pokiaľ ide o najlepšie doplnky WordPress, s ktorými z nich nebudete žiť? Viem, že mám viac ako jednu a rád by som počul, aké sú vaše!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map