בונה אתרי הנדל”ן הטוב ביותר עבור אתרי מתווכים או סוכנים

אתה מכיר בתים ודירות ודירות בתים. למען האמת, אתה כנראה אחד מסוכני הנדל”ן הטובים ביותר באזור שלך. העסק שלך סולידי והוא צומח במהירות בכל יום. יש לך הרבה מהלך בשבילך ואתה מחפש להרחיב את השימוש בונה אתרי הנדל”ן הטוב ביותר שאתה יכול למצוא.


הבנת שהבלוג שלך ודף אודותיי כבר לא יתכוון. הגיע הזמן להשיג אתר אינטרנט מלא. אתה די בטוח שאתה יודע מי אתה רוצה לארח את האתר שלך, אבל כשמדובר בעיצוב אתה אובד עצות.

השוק מלא באופציות בכל הקשור לבניית אתרים. זה יכול להיות קשה מאוד לדעת מה הפלטפורמה הטובה ביותר לצרכים המדויקים שלך. בטח, יש המון אפשרויות שיכולות לבנות אתר עסקי, אבל כמה מהן יכולות להתמודד עם רישומים? האם הם יכולים לגרום לדברים להראות יפה כמו שהם מופיעים באופן אישי? תפוס תחושה נחמדה, ביתית, לסיורים הווירטואליים שלך?

מאמר זה יסקור כמה מהטובים בוני אתרי נדל”ן. לקחנו את הזמן לחפש בוני אתרים למתווכים אחר הפלטפורמות הטובות ביותר לאתרי נדל”ן וצמצמנו את האפשרויות שלך לבוני אתרים הטובים ביותר עבור סוכני נדל”ן, במיוחד.

הלוגו של HostGator

הבחירה שלנו באירוח מס ‘1:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

תרשים השוואה של בונה אתרים של סוכני נדל”ן

להלן מיטב בוני אתרי הנדל”ן

לוגו WixWix מופיע בפלטפורמות הטובות ביותר לבניית אתרים לעיתים קרובות, ויש סיבה לכך. התבניות שלהם מתאימות היטב כמעט לכל צרכים עסקיים, כולל נדל”ן. למעשה יש להם לפחות 10 תבניות שעוצבו במיוחד עבור אתרי נדל”ן.

הם בקלות הפלטפורמה הפשוטה ביותר לשימוש בשוק, ומרוויחים ציון כמעט מושלם מבחינת ידידותיות למשתמש. מכיוון שהם משתמשים במערכת גרירה ושחרור כדי להתאים אישית תבניות, אינך צריך לדעת כיצד לתקן או לתכנת כדי ליצור אתר מקצועי! הפלטפורמה שלהם תגבה אוטומטית את הנתונים שלך, כך שלעולם לא תצטרך לדאוג לשבירת האתר שלך כשאתה מנסה משהו חדש, והם מציעים כמה אפליקציות תומכות שיעזרו בתכונות שלך..

אצל כל בונה אתרים ישנם חסרונות כמו גם יתרונות, אך החסרונות של Wix הם קטנים יחסית בהשוואה לכלים הנהדרים שהם מציעים, במיוחד לעסקי נדל”ן מבוססים..

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש

אחד החסרונות העיקריים שלהם הוא שהם עולים יותר מהמתחרים שלהם. אולם מדובר בסכום שולי בלבד, כך שרוב המתווכים אפילו לא יבחינו בהבדל בעמלה מסגירה יחידה. מודל המחיר שלהם משקף שהם מובילי השוק מבחינת היותם קלים לשימוש. אם אתה מתחיל, זו עשויה להיות השקעה עסקית כדאית לשלם קצת יותר כדי שיהיה לך תבנית קלה לשימוש, SEO מוכנה לשימוש..

החיסרון שגורם לרוב האנשים להכות הוא שאתה נעול במקום ברגע שהתבנית שלך תועבר לאינטרנט. אם אתה מסוג האנשים שאוהבים לשנות את עיצוב האתר שלהם בהתבסס על מגמות השוק הנוכחיות, ולהשאיר את התוכנית שלך בהתאמה למגמות הנדל”ן, תצטרך לעצב מחדש את כל האתר שלך בכל עדכון מכיוון שהם לא מאפשרים לך ייבא את האתר שלך לתבנית חדשה.

וויקס מציעה גם הרבה כלי SEO מעולים. אתה יכול להשתמש בבלוג בכדי לשפר את התוכן שלך בדירוגים, להוריד כמה תוספים אנליטיים כדי ללמוד על נקודות החוזק והחולשה שלך, ולבנות דף המלצות כדי להציג משוב לקוחות חשוב..

מקצוענים

 • יש להם קמפיינים שיווקיים בהתאמה אישית שיאפשרו לך ליצור רשימות אנשי קשר, לבנות נוכחות במדיה חברתית ולהראות את הרישומים שלך בפני מגוון רחב של אנשים.
 • Wix מדהים ופשוט מאוד לשימוש. אין צורך בניסיון ליצור את האתר המושלם.
 • אתה יכול לנהל לחלוטין כל היבט באתר שלך, לשנות את גודל התיבות שאתה רוצה שיתאים לצרכים שלך.
 • ל- Wix כמה תבניות נהדרות שתוכננו במיוחד לרישומי נדל”ן ותצוגה. טען אחת ואתה במרחק של כמה צעדים מסיורים וירטואליים יפים ועוברים על נוף.
 • עם אפשרות הגיבוי המרובה שלהם, להשלים עם ביטול גלובלי, אתה יכול להחזיר את האתר שלך לגרסה המועדפת עליך אם אתה לא אוהב משהו ששנית.

חסרונות

 • זה יכול להיות קצת יותר יקר מתמחור של מתחרים מכיוון שהם יודעים כמה הם נוחים.
 • האתר שלך נעול כשאתה הופך לחיות. אתה יכול לשנות אלמנטים עיצוביים בתבנית שלך, אך אינך יכול לייבא את האתר שלך לתבנית חדשה לגמרי.
 • זה יכול להיות אתגר להוסיף רישומי IDX ו- MLS לאתר שלך. אין עדיין פלאגין שמאפשר חיבור ל- Data Data Exchange (לנתוני רישום עדכניים באתר שלך) ושירותי רישום רב (כדי לסייע בשמאות, הצעות ותשלום בין מתווכים). אנו ממליצים לחפש מישהו שיכול ליצור יישומון כדי לעקוף את הנושא הזה.

לוגו SquareSpaceמרובע הוא אפשרות נהדרת לאתרי נדל”ן. הם ביססו את עצמם כשחקן מרכזי בשוק מכיוון שהתבניות שלהם מאוד מקצועיות ומדליקות, וזה בדיוק מה שאתה צריך בנדל”ן.

Squarespace היא אחת מהאפשרויות הבונות הפחות ידידותיות למשתמש לבניית אתרים שקיימות, אך עדיין ניתן ליצור אתר בפלטפורמה זו ללא כישורי קידוד. בונה אתרים זה דורש הרבה יותר לחיצה ועבודה מאשר עורכי גרירה ושחרור אחרים והם מציעים שליטה פחות יצירתית על תהליך ההתאמה האישית של התבנית. במקום להשתמש במערכת גרירה ושחרור ישר המאפשרת לך למקם דברים בכל מקום, Squarespace בנוי ממערכת חסימת רשת.

Squarespace מציע שילוב בלוגים מעולה, כך שתוכלו להשתמש בעמודות בכדי לשפר את דירוג הדפים ולהבחין במהירות. הם ידועים גם בזכות גרסאות ידידותיות לנייד של כל תבנית.

דומיין בחינם עם אירוח

תבניות ריבועיות מתמקדות מאוד בדימויים, כאשר Five ו- Bryant הן אפשרויות נדל”ן פנטסטיות שיכולות באמת לצוץ! הם בנויים לתצוגת מאפיינים עם תצוגות מושכות עין.

הם מציעים צ’אט חי בשעות עסקים מורחבות והמדיניות שלהם היא לענות על כל דוא”ל תוך שעה, לא משנה באיזה שעה ביום או בלילה זה, גם אם אתה נתקל במשבר בחופשה.

מקצוענים

 • Squarespace מסוגל לשילוב חיפוש MLS, כך שאין צורך להילחץ בכל הנוגע לרישומים וסגירות. פשוט הוסף מעט HTML בעזרת המדריך שלהם לתוספות MLS.
 • התבנית שלך אינה נעולה במקומה. אם טעמי העיצוב משתנים, תוכלו לעדכן איתם את התבנית והם יפילו את האתר שלכם לתבנית החדשה במקום לעצב מחדש את הכל.
 • יש להם את התבניות הטובות ביותר לעסקים. למרות מבחר מצומצם יותר, שלהם מקצועי ומותאם במיוחד לצרכים בענף.

חסרונות

 • הם לא יגבו את האתר שלך עבורך, לכן הקפד לשמור אותו במקום כלשהו למקרה שמשהו ישתבש. אנו ממליצים להעתיק אותו למסמך Word ולאחסן אותו במקום בטוח.
 • התוכניות שלהם עולות יותר מחלק מהמתחרות שלהן מכיוון שאתה משלם על המקצועיות.
 • הם עושים הכל בבית, כך שלא תוכלו למצוא אפליקציות שמתאימות לצרכים שלכם. החדשות הטובות הן שהם מאפשרים הזרקת קוד והמדריכים שלהם כיסו הרבה צרכים ספציפיים, כך שתוכלו למצוא שם עזרה.

בניגוד לפלטפורמות אחרות לבניית אתרים, Placester תוכנן במיוחד עבור מתווכים וסוכני נדל”ן. הם התחילו עם וורדפרס, מצאו את תבניות הנדל”ן הטובות ביותר והפשיטו את הפלטפורמה. התוצאה הסופית היא פלטפורמה פשוטה ביותר העמוסה בכלים והתוספים המובילים המשמשים מתווכים, סוכנים ומתווכים..

פלטפורמה זו הפכה לסטנדרטית למדי בענף. למעשה, NAR (האיגוד הלאומי של מתווכים) אישרה את החברה הזו לצרכי אתר נדל”ן. למעשה, הם מציעים מחיר מוזל משמעותית על פי התוכנית החיונית שלהם עבור סוכני NAR.

התוכניות שלהם מעוצבות עם מתווכים בראש. אפילו התוכנית הבסיסית שלהם כוללת אתר IDX מגיב עם שיווק בדוא”ל וניהול לידים. כשאתה נכנס לרמות התמחור הגבוהות שלהם, הם מוסיפים אישורי IDX בכמות גדולה, אתרי סוכנים לחברות תיווך ומובילים ניתוב ואינטגרציה של מקור.

מקצוענים

 • פלססטר הוא פשוט ביותר. זה הופך אותם לידידותיים למשתמש גם אם אינך יודע כיצד לבצע קוד או לעצב אתרים. תן להם לעשות את העבודה באמצעות הפלטפורמה הפשטנית ביותר שלהם.
 • הם מיועדים במיוחד לנדל”ן. תבניות של placester מתחילות בפונקציונליות של וורדפרס ואז מורידות אותה לכלי הכלים הנפוצים ביותר בקרב מתווכים, כך שיש לך את מה שאתה צריך ושום דבר מסובך.
 • הם מאוד ידידותיים לקידום אתרים. תוכלו למצוא קל לדירוג בדפי התוצאות של מנועי החיפוש אם תעקוב אחר ההנחיות שלהם ותשתמש בערכות כלי SEO.
 • הם כוללים אפליקציה ניידת של בית פתוח, כך שתוכלו להציג בקלות את הרישומים שלכם כשאתם בדרכים.

חסרונות

 • לפעמים הם יכולים להיות קצת פשוטים מדי. כשהם התמקדו בכלים שעסקי נדל”ן זקוקים להם בדרך כלל, הם השאירו הרבה כלים פחות ספציפיים לתעשייה שכל אחד זקוק להם, כמו להגביל באילו ערכות נושא ותוספות אתה יכול להשתמש.
 • יש להם שיטות מכירה אגרסיביות. אתה לא יכול לעשות הרבה מהדברים הנחוצים בנדל”ן עד שתשדרג לחבילות הפרימיום הגבוהות יותר שלהם.
 • הם יקרים ביותר בהשוואה לפלטפורמות אחרות של בניית אתרים. הם כן מציעים הנחות למתווכים על החבילה הבסיסית ביותר שלהם; כך שאם אתה נמצא ב- NAR, הקפד לברר מההנחה שלך.
 • שירות הלקוחות שלהם חסר דעות. אמנם יש להם תיעוד ויכולת טלפון, זמן התגובה שלהם ירוד, ואנשים רבים טוענים כי הם אינם מקבלים תגובה כלל.
 • אין לך אתר משלך. הוא מנוהל ומתארח עבורך בפלטפורמת פלאסטר. הרבה אנשים מוכנים למסור בעלות לצורך שליטה, אך הם מציעים מעט מאוד מבחינת רישיון קריאייטיב עם התבניות שלהם. המשמעות היא גם שלא תקבל הרבה ROI (החזר השקעה) לאורך זמן, מכיוון שברגע שאתה מעביר אתה מאבד הכל.

לוגו וורדפרסוורדפרס היא הפלטפורמה הגדולה ביותר כיום לניהול אתרים. כמויות עצומות של אתרים מופעלות באמצעות וורדפרס. הוא מציע את השליטה היצירתית ביותר על התוכן שלך ואת היכולת להחזיק את האתר שלך באופן מוחלט, אך בא על חשבון הרבה ידידותיות למשתמש..

וורדפרס פתוחה ממקור, כך שהיא יכולה לעשות בעצם כל מה שתזדקק לו וכמעט כל מי שיודע קוד ועיצוב תורם לנושא ולתוסף השוק שלהם, מה שבאמת הופך את זה לבונה האתר הטוב ביותר של סוכני נדל”ן אם אתה יודע (או ללמוד) רק מעט HTML.

שוק התוספים ועיצוב הנושא הופך אותם גם לשוק ההרחבות המסיבי ביותר ברשת. מובטח לך שתמצא טונות של תבניות ותוספים המותאמים במיוחד לתעשיית הנדל”ן.

מכיוון שהם אינם מתפקדים כ- WYSIWYG (מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל) או כפלטפורמה של גרור ושחרר, יש להם עקומת למידה תלולה מאוד. סביר להניח שתצטרך לדעת משהו על קידוד ועיצוב בכדי לגרום לאתר שלך לתפקד כמו שאתה רוצה או לבזבז את הכסף שאתה חוסך בפלטפורמות קלות יותר כדי לשכור מעצב שיקים לך את האתר וללמד אותך כמה יסודות תחזוקה..

החדשות הטובות הן שעם בסיס משתמשים מסיבי כזה, יש המון אנשים שיכולים לענות על כל השאלות שלך. למעשה, אני מתערב על כך שיש למישהו כבר ותוכלו למצוא אותו באמצעות חיפוש מהיר באינטרנט. מאגר המידע התיעודי שלהם נראה אינסופי.

מקצוענים

 • יש להם את השוק הגדול ביותר של אפליקציות באינטרנט, עם טונות של כלים המיועדים במיוחד לשילוב רישום נדל”ן.
 • בבעלותך האתר שלך, כך שתוכל להתאים אותו בדיוק לאיך שאתה רוצה ולקחת את הקוד הזה איתך לכל מקום.
 • התכונות שלהם הן אינסופיות בזכות קהילת המתכנתים האדירה, כך שתוכלו לשלב SEO כמה שתרצו.

חסרונות

 • מכיוון שאתרים אלה מסתמכים רבות על תוספים של צד שלישי, עליכם להיזהר במיוחד שלא להתקין אפליקציות שנלחמות זו בזו ומאטות את האתר שלכם. הרחק את התכנות כדי לייעל את הקוד לריצות מינימליות וודא שקבע עדכונים ותחזוקה לזמני תנועה נמוכים.
 • זו אינה אפשרות ידידותית למשתמש. עליכם להיות מוכנים ללמוד קידוד ותכנות או להפריש תקציב להעסקת מעצב שיכול לתכנת ולתחזק את האתר שלכם עבורכם.

בין אם אתם מחפשים שליטה מלאה, מסד נתונים גדול של תבניות, או פלטפורמה יעילה רק למקצוענים בתחום הנדל”ן, אתה בטוח שתמצא את מה שאתה צריך באמצעות אחת מהאפשרויות הפנטסטיות הללו שיכולות לעזור לך לבנות את אתר הנדל”ן שלך.

הלוגו של HostGator

הבחירה שלנו באירוח מס ‘1:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map