Squarespace לעומת HostGator השוואה 2020: מה הכי טוב?

אנטה ראדוס


אנטה ראדוס

במאמר זה, יהיה לנו את המפואר Squarespace vs HostGator קרב בונה אתרים -.

אם תהיתם מי עושה את העבודה בצורה טובה יותר, אחד משירותי האירוח הפופולריים ביותר או אחת מפלטפורמות בניית האתרים הפופולריות ביותר, אתם במקום הנכון!

ריבועיות מול HostGator: מה עדיף?

Squarespace vs HostGator

כאשר אנו משווים בין Squarespace לעומת HostGator, תוכלו לראות בבירור כי Squarespace טוב יותר כמעט בכל קטגוריה. עם זאת, ישנה נישה של משתמשים שצריכים רק את הפונקציונליות הבסיסית ביותר, במקרה זה, HostGator עדיף מכיוון שאתה יכול פונקציונליות בסיסית זולה יותר מ- HostGator.

השוואה של HostGator לעומת Squarespace

אוקיי, בואו נשווה בין Squarespace ו- HostGator:

המרחב 5/5

HostGator 5/5

כמו רוב בוני אתרים שם בחוץ, Squarespace הוא בונה גרירה ושחרור. גרירה ושחרור של דברים מוגבלת מעט יותר מאשר עם בונה HostGator. המרחב משתמש בלוקי תוכן שנחברים לטורים ברגע שגוררים אותם לאן שאתה רוצה.

אפשרויות קשורות באלמנטים הופכות את הניווט בין האפשרויות לאינטואיטיביות בבונה המרובע. אתה פשוט לחץ על אלמנט, והבונה יראה לך אפשרויות סגנון ספציפיות עבור אותו אלמנט.

ראוי להזכיר כי Squarespace מקלה על בעלי המסעדות ליצור אתרי אינטרנט. עיצוב תפריטי יכול לתת לך כאבי ראש אצל בונים רבים. באמצעות Squarespace, אתה יכול לחבר תפריט מסעדה בשפת סימון פשוטה המעוצבת באופן אוטומטי. לאחר שתסיים, באפשרותך להתאים אישית גבולות, גופנים וצבעים.

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש

כל התבניות גמישות, ותוכל להתאים אותן בקלות ליצירת האתר המתאים לטעמך. תכונה נהדרת אחת שחסרה אצל בוני אתרים אחרים היא האפשרות לקבוע את נקודת המוקד שסביבתה יתמכו התמונות שלך. תכונה זו מקלה על עריכת התמונות שלך כך שהן יתאימו באופן מושלם לנושא שלך

בונה האתרים של HostGator מקל עליך על ידי שימוש לחלוטין בפונקציית גרירה ושחרור. בעיקרון, אתה יכול לגרור כל דבר לאן שאתה רוצה ולמקם אותו שם.

השימוש בתכונה כלשהי ב- Gator Site Build אינו קשה יותר משימוש בעורך הגרירה והשחרור.
החופש ש- HostGator מעניק לך יכול לגרום לתסכולים מסוימים. בניגוד ל- Squarespace, אלמנטים שאתה מוסיף לא יימצאו אוטומטית במקומם. זה מביא לחפיפה של אלמנטים שונים, כך שתצטרך להעביר אותם ידנית כדי ליצור שטח פנוי לאלמנטים חדשים.

המרחב 5/5

HostGator 4/5

בונה אתר Squarespace אולי לא פשוט יותר, אבל הוא אינטואיטיבי יותר מזה של HostGator. זה מתעדף את היופי והפונקציונליות של אתר האינטרנט שלך, על פני המעניק לך חופש מוחלט.

HostGator נותן עדיפות לתת לך חופש מוחלט בעזרת בונה הגרור וההפעלה שלהם. עליכם לעשות הכל בעצמכם, כולל סידור ושינוי גודל של כל האלמנטים.

בונה האתרים של Gator נחות מ- Squarespace מכיוון ש- Squarespace דואגת אוטומטית להרבה דברים שעליך לעשות ידנית עם HostGator.

המרחב 4/5

HostGator 3/5

ל- Squarespace אין תבניות רבות כמו בוני אתרים אחרים. עם זאת, איכות העיצוב והתכונות בתבניות שלהם היא מהטובות בשוק. אתה יכול להיות כל כך מהופנט עם כל אחד מהם עד שיכול לקחת לך ימים לבחור אחד. אל תדאג; Squarespace מאפשרת לך להתקין תבניות מרובות לעבודה, ותוכל לעבור ביניהן בכל שלב מבלי לאבד את התוכן באתר שלך..

כל התבניות גמישות, ותוכל להתאים אותן בקלות על מנת להפוך את האתר המתאים לטעמך. תכונה נהדרת אחת שחסרה אצל בוני אתרים אחרים היא האפשרות לקבוע את נקודת המוקד שסביבתה יתמכו התמונות שלך. תכונה זו מקלה על עריכת התמונות שלך כך שתתאים באופן מושלם לנושא שלך!

בחירת התבניות של HostGator פשוט לא יכולה להתחרות במה שיש ל- Squarespace להציע. מגוון עיצובים מוגבל, ורוב התבניות נראות ומרגישות ממש בסיסיות.

כאמור בסעיף קלות השימוש, אתה יכול להוסיף כל אלמנט שתרצה, לאן שאתה רוצה. המשמעות היא שתוכל להתאים אישית את התבנית שלך ככל שתרצה. זכור כי חופש זה יכול לגרום לאתרים שאינם נראים מקצועיים באמת אם אין לך עין לעיצוב.

המרחב 4.5 / 5

HostGator 2/5

תוכנית Squarespace היחידה בה לא מקבלים סחר אלקטרוני משולב באופן מלא היא התוכנית הזולה ביותר שלהם. תלוי באיזו תכנית תבחר, ל- Squarespace יש את כל התכונות האלקטרוניות של מסחר אלקטרוני שתצטרך.

אתה יכול למכור מוצרים ללא הגבלה, להשתמש בעגלות מתנה, לסנכרן את המוצרים שלך עם קטלוג המוצרים של פייסבוק ולתייג מוצרים באינסטגרם שלך..

עם Squarespace, לא תחמיץ תכונות חשובות כמו התאוששות עגלה נטושה, נקודת מכירה, הגדרות מס שונות ומנויים למכירה.

יש גם אפשרות להתאים אישית את תשלומי התרומות וקבלות דוא”ל, מה שהופך אותו לבונה אתרים מושלם למלכ”רים..

מרחב המרחב אינו יכול להתמודד עם כמה בוני מסחר אלקטרוני המתמחים, אך עבור בונה אתרים לשימוש כללי, הוא עושה עבודה מצוינת בתחום זה..

כשמדובר ב- eCommerce, בונה האתרים של HostGator מרגיש מהומה. כל מה שאתה מקבל בתוכנית המסחר האלקטרוני שלהם הוא ניהול מלאי, קופונים, משלוח ומחשבון מס.

בהשוואה למגוון Squarespace של תכונות מסחר אלקטרוני, תכונות eCommerce של HostGator אפילו לא ברמה שבה הן יכולות להתחיל להתחרות עם Squarespace..

המרחב 4/5

HostGator 3.5 / 5

בלוגים הם חלק חשוב בשיווק, ול- Squarespace תכונות בלוגים מעולות. הם כוללים תיוג פוסט, מיון פוסטים בקטגוריות, כתובות URL הניתנות להתאמה אישית וכו ‘. לקבוצות בלוגים יש תכונה המאפשרת להוסיף מחברים מרובים לפוסט יחיד..

עבור קמפיינים בדוא”ל, אתה יכול להשתמש בפלטפורמה של Squarespace או לשלב את MailChimp. אין שום דבר מיוחד להזכיר בנושא SEO ושילוב מדיה חברתית. המרחב עוקב אחר שיטות העבודה המומלצות בענף, אך אינו מציע שום דבר בולט.

HostGator תומך ברוב התכונות הסטנדרטיות בתעשייה לשיווק אך אינו זורח בשום תחום.

יש חיסרון אחד עם בונה האתרים של HostGator. אין להם שיווק מובנה במיילים, כך שזו קטגוריה נוספת בה הם מפסידים ל- Squarespace.

המרחב 5/5

HostGator 4/5

בחלקים הקודמים כבר ציינתי תכונות שהופכות את Squarespace למעולה עבור בעלי מסעדות ועמותות.

ל- Squarespace יש גם גוש שמע נהדר עם נגן שמע יפהפה ותמיכה מעולה לפודקאסטים. בלוק האודיו יהפוך את הגשת הפודקאסטים והמוזיקה שלך ל- iTunes לפשוטה ויעילה.

בונה הטפסים של Squarespace עם הרבה אפשרויות שדה ואינטגרציה של Google Docs יהפכו את אנשי הקשר וניהול המסמכים שלך למאמץ ללא מאמץ.

כשאתה מוסיף תמונות לאתר שלך, Squarespace ידרג אותן באופן אוטומטי וישמור גרסאות נוספות של התמונות. בדרך זו, תמונות מיטביות יטענו על כל מכשיר, ויפחיתו את זמן הטעינה ויציגו את האתר שלכם באור הטוב ביותר.

HostGator מצליח בתכונה. יש לו את כל התכונות שהיית מצפה מבונה אתרים כמו אישורי SSL, ניתוח אתרים, היענות לנייד וכו ‘.

HostGator מאיר באפשרויות CMS בהן הם תומכים. Squarespace אינו תומך בשום CMS ואילו HostGator תומך בוורדפרס, ג’ומלה, דרופל, מג’נטו ופנטסטיקו. HostGator תומך גם בשתי שפות תכנות: PHP ו- Python.

מחוץ לתכונות הצפויות ותמיכה ב- CMS, אין שום דבר ש- HostGator יכול להשוויץ איתו. לא חסרים להם תכונות חשובות, אך הם מציעים רק את התכונות הבסיסיות.

המרחב 3/5

HostGator 3/5

רוב התכונות בהן תוכלו להשתמש ב- Squarespace משולבות בבונה האתר שלהם.

לפונקציונליות נוספת, אתה יכול להשתמש בתוספים של צד שלישי; עם זאת, סביר להניח שלא תזדקק להם עם כל התכונות המובנות.

ל- HostGator יש שוק אפליקציות בו תוכלו להשתמש בכדי להוסיף פונקציונליות מתקדמת יותר לאתר שלכם.

אין הרבה אפליקציות כרגע, אבל השוק מפצה חלק מהתכונות שחסרות HostGator.

המרחב 4/5

HostGator 5/5

כשמדובר בתמיכת לקוחות 24/7, ל- Squarespace יש רק דוא”ל ותמיכה במדיה חברתית באמצעות טוויטר. אפשרות הצ’אט החי שלהם זמינה רק בימים שני עד שישי.

מלבד תמיכה ישירה, אתה יכול לפתור בעיות שאתה נתקל בהן על ידי גלישה בבסיס הידע, בפורום הקהילה ובמדריכי הווידיאו. למרכז העזרה יש תשובה למרבית הבעיות שעלולות להיתקל בהן, כך שפנייה לתמיכה ישירה כנראה לא תהיה נחוצה.

תמיכת לקוחות היא תחום בו HostGator מאיר באמת. יש להם תמיכה ידידותית ובעלת ידע שאתה יכול לגשת אליו 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט חי ודוא”ל.

זהו אחד מקרבות האירוח הנדירים של Squarespace v HostGator שבהם HostGator עולה על הביצועים המרובעים של Squarespace.

המרחב 3.5 / 5

HostGator 3/5

ל- Squarespace יש זמן אמין. זמן התגובה של השרת שלהם אינו הטוב ביותר, אך הוא משתפר בהרבה בהשוואה לזמן ה- HostGator.

זמן פעולה: 99.5%
זמן תגובה: 837 ms

ל- HostGator זמן עבודה מעט יותר טוב מ- Squarespace, אך זמן התגובה שלהם נורא.

זמן פעולה: 99.90%
זמן תגובה: 2,337 ms

המרחב 4/5

HostGator 4/5

ל- Squarespace שלוש תוכניות שנעו בין 12 ל- 40 $. כל התוכניות כוללות תחום מותאם אישית בחינם, רוחב פס ואחסון ללא הגבלה, תכונות SEO ותבניות בחינם. עבור תכונות נוספות, תצטרך לבחור באחת התוכניות היקרות יותר. אתה יכול לבדוק את התכונות שאתה מקבל עם כל תוכנית כאן.

תוכניות בניית אתרים של HostGator נעות בין $ 7.95 ל 18.45 $ אם אתה מנוי לתקופה של שנתיים. כל התוכניות כוללות עמודים ללא הגבלה, שטח אחסון בלתי מוגבל ורוחב פס, תחום בחינם, ניתוחים ושוברי מודעות בסך 200 $..

אין הרבה הבדל בתוכניות. הדבר היחיד הנוסף שאתה מקבל עם תוכנית 10.95 $ הוא תמיכה בעדיפות. התוכנית בסך 18.45 דולר תאפשר לך ליצור חנות מקוונת.

לתמחור באתר שלהם יש מחירים מוזלים; למחירים שתוכניתך תחודש ב, עיין בתרשים מחירים זה.

HostGator היא האפשרות הזולה יותר, אך ל- Squarespace יש ערך טוב יותר לכסף.

HostGator או Squarespace? מסקנתנו

המנצח הוא Squarespace! Squarespace היא פלטפורמה לבניית אתרים, בעוד HostGator היא חברת אירוח שיש לה את בניית האתרים שלה. Squarespace השקיעה מאמץ רב יותר ביצירת בונה אתרים טוב וזה מכה את HostGator כמעט בכל הקטגוריות שניתחתי..

שאלות נפוצות בנושא Squarespace לעומת HostGator

האם HostGator טוב יותר מאשר Squarespace?

אם אתה שואל לגבי בוני אתרים שלהם, התשובה היא לא. Squarespace היא פלטפורמה המתמחה בבניית אתרים, ואילו HostGator הוא אתר אירוח שיצר בונה אתרים משלו. בונה האתרים של Squarespace פשוט משתפר כמעט בכל תחום.

האם Squarespace יכול להשתמש ב- HostGator?

לא, Squarespace הוא בעיקר בונה אתרים. עם תוכניות Squarespace אתה מקבל אתר ואירוח כלולים, אך אין אפשרות להשתמש בוני אתרים אחרים מלבד Squarespace. אתה יכול לעשות את זה להפך. אתה יכול להשתמש בבונה האתר של Squarespace ולחבר את תחום HostGator שלך עם Squarespace.

האם Squarespace זול יותר מ- HostGator?

מחירי ריבוע המרחב נעים בין 12 $ ל 40 $, ואילו מחירי HostGator נעים בין 7.95 $ ל 18.45 $. באופן כללי, HostGator זול יותר מ- Squarespace. עם זאת, Squarespace מציע תכונות טובות בהרבה בתוכניות שלהם, כך שיש להם ערך טוב יותר לכסף.

מהם היתרונות בשימוש בבונה האתר של HostGator?

בהשוואה ל- Squarespace, אין הרבה כאלה. HostGator תומך בטלפון 24 שעות ביממה וצ’אט חי. יש להם גם תמיכה במספר CMS ושפות תכנות. מלבד זאת, בונה האתרים של Squarespace מכה בונה אתרים של Gator בכל תחום.

האם Squarespace או HostGator טובים יותר עבור עסקים קטנים?

המרחב טוב יותר מ- HostGator לכל עסק, כולל עסקים קטנים. ההבדל במחיר עבור התוכניות הזולות ביותר אינו כה גדול. אם תבחר ב- Squarespace, תקבל יותר פונקציונליות ותבניות נראות יותר. ההבדל מספיק משמעותי, ולכן כדאי לשלם את הפרש המחירים עבור Squarespace אפילו עבור עסקים קטנים. הלוגו של HostGator

הבחירה שלנו באירוח מס ‘1:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map