Wix לעומת Bluehost בהשוואה: ביקורת אירוח ובוני אתרים

כשאתה יוצר אתר או בלוג, אחד המרכיבים החשובים הנחוצים כדי להעביר אותו לחיות ולהתחיל להגיע ללקוחות הוא אירוח. שירות האירוח שאתה בוחר קובע את מספר המבקרים שאתרך יכול להתמודד בחודש, את מהירות הניתוח שלו ואת החוויה שלקוחותיך מקבלים.


ככל שיותר עסקים מבינים את היתרונות של הפעלה מקוונת, מספר החברות שנכנסות לשוק להציע שירותי אירוח גדל בהדרגה. המספר הגדול הזה של חברות אירוח הקשה על בחירת הספק המתאים וזו הסיבה שאנחנו משווים את Wix לעומת BlueHost בפוסט זה.

עשיתי עבורך את עיקר עבודת הרגליים וחפרתי עמוק יותר ב- Wix ו- Bluehost בכדי לתאר את ההיסטוריה, הביצועים, התכונות, התמיכה והחסרונות שלהם כדי לעזור לך להחליט אם BlueHost או Wix הם הבחירה הנכונה עבורך..

הלוגו של HostGator

הבחירה שלנו באירוח מס ‘1:
קבל אירוח מוביל עבור כמה שיותר קטן
2.64 דולר לחודש

StartBloggingOnline.com אירוח מאושר

היסטוריה של Wix ו- BlueHost

וויקס הוקמה בשנת 2006 על ידי גיורא קפלן, נדב אברהמי ואבישי אברהמי. השלישייה הופרעה מהקושי שעימם התמודד עם ניסיון ליצור אתר משלהם. זה היה מתסכל ויקר.

כדי להתמודד עם האתגר, הם הקימו את חברת אירוח Wix בשנת 2006 עם בונה אתרים ושירותי גרירה ושחרור המאפשר יכולות HTML5 ומעל 100 תבניות מוכנות לשימוש. כיום החברה גדלה והגיעה ליותר מ -120 מיליון משתמשים ביותר מ- 190 מדינות.

Bluehost היא חברת אירוח אתרים בבעלות ומנוהלת על ידי Endurance International Group (EIG). החברה הוקמה בשנת 1996 על ידי מאט היטון. הוא הקים שני שירותי אירוח, Ocatch.com ו- 50megs.com, לפני ששילב אותם ליצירת Bluehost בשנת 2003.

הצטרף להכשרה בחינם

האם אתה רוצה ללמוד כיצד לבנות 6 אתרי רשות דמויות?

הצטרף להכשרה זו בחינם…

 • סוף סוף יש שיטה מוכחת למצוא נישות רווחיות
 • קבל גישה לשיטת מחקר מילות מפתח אטומה לאיתור
 • למד כיצד למקם מיקור חוץ של תוכן איכותי
 • למדו כיצד לבנות קישורי כובע לבן לאתרכם ללא כאבי ראש

בשנת 2010 נרכשה Bluehost על ידי קבוצת Endurance International. זה הפך אותה לחברת אחיות לחברות אחרות הפועלות תחת מטריית ה- EIG כולל HostGator, JustHost, BlueDomino, Spry ו- EasyCGI.

השוואה בין Wix לעומת BlueHost

Wix נגד BlueHost

כאשר אתם מחפשים ספק שירותי אירוח, הפרמטר הראשון לבדוק הוא ביצועים. ניתן לתפוס זאת באמצעות שני מרכיבים עיקריים: מהירות האתר וזמן הפעולה של זמן זה.

Bluehost מבטיח זמן uptime של 100% ומספק 99.99% מרשים. זה אומר שאתה מובטח שהאתרים והבלוגים שלך תמיד יהיו זמינים בכל פעם שלקוחות גולשים בתוכן בהם.

Wix מצידה מבטיחה 99.99% אך אינה מציעה נתונים שמראים את זמן הפעילות שלהם בפועל. למרות שמצאתי שרוב המשתמשים שבעי רצון מהשעה, זה די קשה לשכנע לקוח חדש להצטרף ל- Wix מבלי להציע נתוני ביצועים מוחשיים. Wix צריכה לשקול להוסיף נתונים אלה לשם השוואה קלה יותר בכדי לעזור ללקוחות לקבל את ההחלטה להצטרף.

במהירות, Bluehost נטען בפחות משתי שניות. זה מרשים, מכיוון שרוב מנועי החיפוש גורמים למהירות טעינת האתר כגורם חשוב באלגוריתם הדירוג שלהם.

אם אתה מארח את האתר שלך ב- Wix, צפה למהירות טעינה איטית יותר בהשוואה ל- Bluehost. במהלך תקופת הבדיקה מהירות הטעינה הממוצעת של Wix הייתה 2.7 שניות.

לוגו Wixבונה אתרים הוא אחת התכונות העיקריות ששום שירות אירוח אתרים לא רוצה להתעלם ממנה. התכונה מאפשרת לך ליצור אתרי אינטרנט מקצועיים מבלי לקבל חוזה עם מעצב אתרים.

Bluehost מספקת לך בניית אתרים עם גרירה ושחרור המופעלת על ידי שירותי פיתוח אתרים ו- WeMly בחינם. בונה האינטרנט החינמי מאפשר לך להפעיל אתרים, חנויות ותכונות חדשות להעשרת האתר שלך.

דומיין בחינם עם אירוח

אם אינכם בטוחים כיצד לבנות אתר, ל- Bluehost יש תמיכה אמינה הממתינה לסייע. בין אם אתה מתחיל למתחיל או מנוסה, בונה Bluehost הוא כלי נבדק שלא יאכזב.

אירוח Wix משקיע מאמץ רב בהפיכת הבונה שלו ליותר מושך מאשר אחרים שמציעים מתחרים כמו Bluehost ו- HostGator. הבונה הוא תכונה של גרירה ושחרור המאפשרת לך פשוט לגרור טקסט, תמונות ואייקונים למיקום היעד כדי ליצור אתר חדש. אין צורך בחוויית קידוד!

Wix מספקת מאות תבניות המסווגות לפי נישות בתעשייה. לאחר מכן, באפשרותך לשנות את התבניות לשימוש בפריסות מועדפות ולכלול מחוונים מותאמים אישית, תצוגות מגיבות ועשרות טריקים לניווט..

כשמדובר באירוח וורדפרס, זהו תחום בו Bluehost שולף את Wix בצורה משמעותית. וורדפרס הפכה לתוכנת בלוגים חשובה המפעילה כיום יותר מ- 25% מאתרי העולם. לדוגמה, זו הפלטפורמה המועדפת ביותר להפעלת בלוגים עסקיים.

אחד המניעים העיקריים לצמיחת Bluehost הוא התמיכה שלה באירוח וורדפרס המספק אלטרנטיבה טובה לאירוח משותף.

האירוח Bluehost WordPress בנוי על גבי פלטפורמת האירוח VPS, אך הוא אינו ניתן להתאמה אישית כמו תוכניות אחרות. הממשק שלו מקל על הניווט, מספק התקנה מהירה ומגיע עם תכונות מתקדמות כמו שוק MOJO.

מאז 2003 Bluehost הוא אחד מספקי האירוח הבודדים שזכו בחותמת האישור הרשמית של וורדפרס. במילים אחרות, מצאתי ש- Bluehost הוא המלך בכל הקשור לאירוח וורדפרס.

הסרטון הבא הוא הדגמה כיצד להפעיל אתר וורדפרס עם Bluehost:

יש לציין כי Wix אינה מציעה שירותי אירוח של וורדפרס. זה בוטל באופן משמעותי מצידו מכיוון שלא תרצו להיות קשורים אליו אם תאהבו את וורדפרס. באמצעות Wix לא תהיה לך גישה ליתרונות הייחודיים של וורדפרס, כמו העיצובים המרובים שלה והרחבה קלה עם תוספים.

שירותי אירוח Bluehost וגם Wix מציעים שלוש תוכניות עיקריות. אפשרות האירוח הזולה ביותר ב- Bluehost היא התוכנית הבסיסית שעולה 2.95 דולר לחודש. תוכנית זו מגיעה עם רוחב פס בלתי מוגבל, שטח אחסון של 50 ג’יגה-בתים, ומאפשרת לארח אתר אינטרנט אחד בלבד. האפשרות הזולה ביותר של Wix היא תוכנית הקומבו שעולה 11 $ ומומלצת לשימוש אישי. תוכנית הקומבו מספקת רוחב פס של 2 ג’יגה-בתים, תומכת באתר אחד ובעלת אחסון של עד 3 ג’יגה-בייט.

האפשרות השנייה ב- Bluehost היא תוכנית פלוס, שנמכרת במחיר של 5.45 דולר לחודש. תוכנית זו מציעה אחסון אתרים ללא הגבלה ותומכת באתרים ללא הגבלה, רוחב פס בלתי מוגבל ותחומים חונים ללא הגבלה. עבור Wix האופציה הממוצעת היא התוכנית ללא הגבלה שנמכרת ב -14 דולר לחודש. התוכנית ללא הגבלה מספקת רוחב פס בלתי מוגבל ואחסון של 10 ג’יגה-בתים באתר. שימו לב שהחברה רושמת מאוד בפרטים אחרים, כמו מספר המיילים הנתמכים.

אפשרות האירוח היקרה ביותר ב- Bluehost היא תוכנית Choice המספקת כמעט הכל בפרופורציות בלתי מוגבלות. משמעות הדבר היא כי רוחב הפס, דומיינים חונים, אחסון אתרים וחשבונות דוא”ל – בין פרמטרים אחרים – אינם מוגבלים. תוכנית זו עולה 5.45 $ לחודש ומומלצת לחברות עם מעקב גדול אחר.

אם תבחר ב- Wix, אפשרות האירוח הגבוהה ביותר היא תוכנית אירוח ה- VIP שעולה 29 $ לחודש. תוכנית זו מגיעה עם רוחב פס בלתי מוגבל, אחסון אתרים בנפח של 20 ג’יגה-בייט ותחום חופשי למשך שנה.

לפני שתוכל לקנות שירותי אירוח מספק, רצוי להעריך בזהירות את אופי שירותי התמיכה המוצעים. Bluehost השקיעה במספר ערוצי תמיכה בכדי להבטיח שתוכלו לקבל עזרה מקצועית בקלות. אתה יכול להשתמש בדוא”ל, בכרטיס, בטלפון או בצ’אט חי של Bluehost כדי לבצע בירורים. בנוסף, החברה מחזיקה גם בסיס ידע שיכול לעזור לכם ללמוד על אירוח אתרים ונושאים קשורים.

וויקס, כמו Bluehost, גם גוונה את שירותי התמיכה עבור לקוחותיה. אתה יכול להגיע לתמיכה ישירות באמצעות טלפון וצ’אט חי. אתה יכול גם לקבל עזרה על ידי שליחת כרטיס, בירור בדוא”ל או קריאת משאבי אירוח בבלוג שלו.

האם כדאי לך ללכת עם Wix או Bluehost? כדי לעזור לך לקבל את התשובה הנכונה לשאלה, ביצעתי השוואה בין היתרונות והחסרונות העיקריים של כל אחד מהם.

BlueHost

מקצוענים
 • מציע לך משאבים ללא הגבלה
 • מאפשר לארח אתרים ללא הגבלה
 • מספק שירותי אירוח של וורדפרס
 • מאפשר שליטה על אתרי האינטרנט שלך
 • שירותי אירוח זולים
 • תמיכה מרשימה
 • ממשק משתמש קל לשימוש ואינטואיטיבי
חסרונות
 • מומלץ רק אם יש לך ניסיון כלשהו בעיצוב אתרים או מחשוב; פחות מתאים למתחילים

וויקס

מקצוענים
 • בונה אתרים נוח לשימוש ואינטואיטיבי
 • שירותי אירוח מגוונים המתאימים למגוון רחב של בסיס לקוחות
 • מציע ביצועים מרשימים עם זמן פעולה של פחות משלוש שניות
חסרונות
 • אינו מציע אירוח וורדפרס
 • השירותים מגוונים, אך יקרים יותר מ- Bluehost
 • משאבים מוגבלים

זוכה BlueHost לעומת Wix: BlueHost

כדי שתוכל לבחור את ספק האירוח המתאים, זה נכון להבין את הדרישות האישיות או המסחריות שלך. לדוגמה, כמה מבקרים אתה מצפה בחודש? איזה מהירות אתר נדרשת? האם הארגון שלך בהפעלה או בשלב מתקדם?

מתוך סקירת Wix לעומת Bluehost זו, Bluehost עומדת גבוהה יותר. למרות ש- Wix עשתה עבודה נהדרת בכך שהיא מספקת ללקוחותיה בונה אתרים קל לשימוש וגרירה ושחרור, היא מפגרת אחרי Bluehost בתחומים אחרים כמו אירוח וורדפרס ומהירות. התאכזבתי במיוחד מהכישלון של Wix לספק שירותי אירוח של וורדפרס למרות היעילות המוכחת שלה בתמיכה בבלוגים.

Bluehost הוציא גם את Wix בהפרש גדול מתוכניות אירוח על ידי הצעת תכונות טובות יותר בשיעורים נמוכים יותר. בין אם אתם מצפים לארח אתר חדש או לשמור על בלוג עסקי מבוסס, אל תתבלבלו בנוגע להבדלים בין Bluehost ל- Wix. אני ממליץ בחום ללכת על Bluehost.

הנה מבצע בונוס בלעדי עבורך:

ניהלתי משא ומתן על הנחה מיוחדת של 62% הנחה עם HOSTGATOR בלעדי עבורך, קוראי הבלוגים שלי, כך שעלויות האירוח שלך יכולות להיות נמוכות כמו 2.64 דולר לחודש.!

לא תקבל עסקה טובה יותר בשום מקום כזה! מהרו! זה לזמן מוגבל בלבד!

ההצעה מסתיימת עד סוף מאי 2020 בלבד!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map