پنج گزینه برتر بهترین Wix برای سال 2020

شما یک وبلاگ عالی دارید و می خواهید در زمینه سودآور بازاریابی اینترنتی سرمایه کسب کنید. شما آماده هستید تا با تجارت الکترونیکی ، بازاریابی آنلاین و برنامه های وابسته ، برند خود را به سطح بعدی برسانید. وبلاگ شما بسیار پربار است و اکنون زمان آن رسیده است که وب سایت خود را بسازید.


گزینه های Wixبسیاری از افراد Wix.com را توصیه کرده اند ، اما این فقط چای شما نیست. شما به دنبال برخی سیستم عامل های عالی شبیه به Wix هستید که وب سایت شما را حتی از وب سایت های Wix بهتر می کند.

خوشبختانه ، من انواع سیستم عامل های مختلف وب سایت را امتحان کردم ، و می توانم چندین گزینه عالی Wix را برای شما پیشنهاد کنم. در این مقاله ، من در پنج وب سایت مورد علاقه من مانند Wix بررسی هایی را برای شما قرار داده ام.

شما همچنین می توانید جوانب و مزایای هر یک را بدست آورید تا بتوانید در مورد گزینه های Wix.com تصمیم آگاهانه بگیرید!

در اینجا بهترین گزینه های Wix آورده شده است

اولین جایگزین Wix که بررسی خواهم کرد Weebly است. آنها یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین گزینه های موجود در بازار امروز هستند.

آرم WeeblyWeebly سازنده دیگری است که می توانید بدون هیچ تجربه ای در برنامه نویسی از آن استفاده کنید. آنها از یک سیستم مشابه کشیدن و رها کردن برای Wix استفاده می کنند اما آن را قفل می کنند ، بنابراین شما با گزینه ها و طراحی ها غافل نمی شوید. این گزینه بسیار بهتر برای یک محصول سریع ، کاربردی و حرفه ای است.
اگر می خواهید شروع به یادگیری رمزگذاری کنید ، Weebly عالی است. آنها به شما امکان دسترسی به کد قالب خود را می دهند ، که شگفت آور است. این امر به شما امکان می دهد بدون اینکه از ابتدا آن را بدانید ، به تدریس خود در زمینه رمزگذاری بپردازید.

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

همچنین به شما امکان می دهد الگوی خود را در جایی آفلاین ذخیره کنید در صورتی که بعداً می خواهید با آن کار کنید. آنها حتی به شما امکان می دهند الگوی خود را تغییر دهید اگر بعد از زنده شدن سایت خود به طراحی متفاوتی نیاز داشته باشید (چیزی که Wix اجازه نمی دهد!)

Weebly یک سیستم تجارت الکترونیک نیز بسیار خوب است. شما در برنامه اصلی آنها ویژگیهای زیادی به دست می آورید که اکثر سایت ها قیمت برنامه های حق بیمه را برای آنها شارژ می کنند. آنها مقدار مناسبی از گزینه ها را برای استفاده ارائه می دهند.

نکته منفی تجارت الکترونیکی آنها این است که Wix به اندازه شهود یا آسانی نیست. برای اینکه کار کنید ، از جمله تجزیه و تحلیل دستی سهام ، باید کارهای بسیاری را انجام دهید. گزینه های ورود به سیستم آنها نیز به راحتی قابل تنظیم نیستند.

دکمه های رسانه های اجتماعی بسیار خوبی وجود دارد. در حقیقت ، یکی از راه هایی که Weebly رقابت خود را کنار می گذارد این است که به شما اجازه می دهد تا Facebook Messenger را ادغام کنید. اتصال مستقیم آن به سایت شما به شما امکان می دهد ویژگی چت زنده را ارائه دهید تا بطور مستقیم با کاربرانی که در سایت شما مشکوک هستند ارتباط برقرار کنند.

تیم پشتیبانی آنها برای همه برنامه ها از طریق ایمیل یا گفتگوی زنده در دسترس است و انجمن آنها فعال است. پشتیبانی تلفن برای برنامه های حق بیمه در ساعات کار منظم در دسترس است.

طرفداران

 • Weebly با استفاده از سیستم مشابه کشیدن و رها کردن به Wix آسان است که از آزادی خلاقانه کمتری برخوردار است. کمی بصری کمتری دارد ، اما ساختار اضافه شده برای افرادی که رمزگذار یا طراح نیستند ، آسان تر می کند.
 • آنها به شما اجازه می دهند از منابع خارجی وارد کنید. اگر طرحی را داشته باشید که دوست داشته باشید و مبلغ خوبی را برای آن پرداخت کرده اید ، Weebly به شما امکان می دهد تا آن را به سکوی آنها وارد کنید. این در را برای همه گزینه ها باز می کند!
 • Weebly گزینه های عالی برای بازاریابی را ارائه می دهد. تبلیغات بازاریابی ایمیل آنها به شما امکان می دهد تا بازاریابی اختصاصی را از طریق لیست های ایمیل ارسال کنید. آنها حتی آمار و بازخورد ارائه می دهند ، بنابراین می توانید ببینید که مبارزات شما تا چه اندازه مؤثر است.
 • اضافه کردن یک وبلاگ به وب سایت شما واقعاً آسان است. Weebly ساخته شده است تا یکپارچه سازی صاف و استفاده آسان را ارائه دهد.

منفی

 • سیستم تجارت الکترونیکی آنها نسبت به Wix شهودی و کاربرپسند تر است. شما را ملزم به مدیریت دستی موجودی ها می کند. نمی توانید به طور مستقیم در چند کانال رسانه اجتماعی بفروشید؛ شما باید افراد را به وب سایت خود هدایت کنید.

یکی دیگر از پلتفرم های بسیار محبوب ، Squarespace است. این یکی از بزرگترین مارک های موجود در بازار است و دلایل زیادی برای دوست داشتن آن وجود دارد.

آرم SquareSpaceاستفاده از Squarespace بسیار آسان است ، اما به راحتی Wix نخواهد بود. رابط کاربری آنها بصری کمتری دارد ، بنابراین برای شخصی سازی کمتر به کلیک و آموزش بیشتری نسبت به Wix نیاز دارد. به عنوان مثال ، به جای رها کردن تصاویر در هر کجا که آنها را می خواهید ، Squarespace باعث می شود از عناصری مانند ستون استفاده کنید و در یک سیستم شبکه کار کنید.

Squarespace برای همه نیازهای شما ادغام وبلاگ نویسی عالی ارائه می دهد. مضامین آنها به گونه ای طراحی شده است که با مرور موبایل سازگار باشد.

برای استفاده از تجارت الکترونیکی با Squarespace ، باید یکی از سه برنامه سازگار آنها را انتخاب کنید. طرح اولیه برای سایتهایی طراحی شده است که فقط چند کالا را می فروشند. سایرین به دنبال ایجاد فروشگاه های بزرگ آنلاین هستند. این برنامه ها شامل بسیاری از ابزارها است و هیچ هزینه معامله ای ، ذخیره سازی نامحدود ، بازیابی چرخ دستی های رها شده ، کارت های هدیه و حساب های مشتری را شامل نمی شود..

پشتیبانی آنها شامل یک تالار گفتمان با یک مرکز دانش داخلی است که شامل آموزش ، چت زنده (از 3 صبح تا 8 بعد از ظهر EST) و یک تیم ایمیل که بصورت شبانه روزی کار می کند ، است. خط مشی آنها این است که همه ایمیل ها بدون توجه به زمان یا روز ، از جمله در روزهای تعطیل ، پاسخی دریافت خواهند کرد.

طرفداران

 • شما می توانید الگوی خود را بعد از زنده ماندن سایت خود بدون از دست دادن محتوای خود تغییر دهید. این به شما امکان می دهد تا با روندهای جدید در طراحی یا رشد پایگاه های مشتری که نیاز به چیزهای مختلفی از طراحی اصلی دارند ، سازگار شوید.
 • الگوهای آنها برخی از بهترین های موجود در بازار است. آنها بسیار حرفه ای هستند و امکان سفارشی سازی آسان را می دهند. وب سایت شما بدون تلاش زیاد از طرف شما بسیار زیبا و زیبا جلوه خواهد کرد.
 • برنامه های عالی تجارت الکترونیکی شامل بسیاری از ویژگی ها است ، هزینه معاملات را نمی پردازید و به طور خاص به مشاغل بزرگتر که قصد انجام فروش آنلاین زیادی را دارند اختصاص داده شده است.

منفی

 • آنها گزینه ای برای تهیه نسخه پشتیبان و یا بازیابی سایت شما ندارند. می توانید با کپی کردن و درج مطالب خود در اسناد Google ، آن را در جایی ذخیره کنید ، اما این بسیار آزار دهنده است ، و مگر اینکه هر پیش نویس را تحت یک سند جدید ذخیره کنید ، اگر چیزی را بشکنید ، نمی توانید طرح های قبلی را بازیابی کنید..
 • برنامه های آنها به طور کلی گران تر از گزینه های دیگر با ویژگی های قابل مقایسه است. آماده باشید تا کمی بیشتر برای سایت هزینه کنید.
 • آنها یک فروشگاه اپلیکیشن ندارند. هر ویژگی اضافی در خانه طراحی شده و با ویرایشگر سایت آنها درج شده است.

این سایت به اندازه سایر گزینه ها از نظر طراحی سنگین نیست. این برنامه برای ایجاد یک وب سایت حرفه ای بسیار سریع برای کسانی که نیازی به زنگ و سوت ندارند ، طراحی شده است.

من آرم خالق هستمیکی از نکات جالب در مورد الگوهای آنها این است که آنها با محتوای نمونه ای از پیش جمع شده اند ، بنابراین می توانید سایت خود را به سرعت راه اندازی کنید در صورتی که تمام کاری که باید انجام دهید این است که نسخه خود را رها کنید و چند تصویر را خاموش کنید.

هرچند که هنگام وارد شدن عناصر جدید در هنگام طراحی ، تأخیرهایی در آنها ایجاد می شود. آنها همچنین اجازه تغییر مکان ساده و کشیدن را نمی دهند ، بنابراین گزینه های دیگر به این آسانی و سریع نیستند. این منو شامل دکمه های زیادی است ، اما همه آنها شهودی نیستند ، بنابراین یک منحنی یادگیری در اینجا وجود دارد.

آنها از یک سیستم پشتیبانی مبتنی بر بلیط استفاده می کنند. این می تواند ناامید کننده باشد وقتی می خواهید به سرعت به پشتیبانی زنده دسترسی پیدا کنید ، اما این یک مزیت نسبی را ارائه می دهد ، زیرا شما قادر به تهیه عکس هایی هستید که بطور مشخص نشان می دهد که در کجا و چگونه به کمک نیاز دارید. میانگین زمان پاسخ آنها زیر 12 ساعت است.

طرفداران

 • شما لازم نیست از یک الگوی استفاده کنید. بر خلاف سایر سایت ها ، می توانید با یک طرح خالی شروع کنید و یک پیش زمینه و منوی سفارشی شده را جمع کنید. اگر الگوهای را ترجیح می دهید ، موارد عالی زیادی دارند.
 • قالب های آنها از محتوای نمونه پر شده است ، بنابراین اگر شما نیاز به راه اندازی سایت خود به سرعت دارید ، این گزینه عالی است. فقط یک الگوی از صنعت خاص خود انتخاب کنید و متن و تصاویر را جایگزین متن های خود کنید.

منفی

 • برنامه های رایگان آنها با تبلیغات گسترده همراه است. آنها نیز به اندازه سایر تبلیغات رایگان پلتفرم ظریف نیستند. آنها بسیار بزرگ هستند برای جلوگیری از وجود این موارد در سایت خود ، بهاره برای طرح اولیه پرداخت شده در نظر بگیرید.
 • مانند Wix ، پس از انتخاب ، در الگوی خود قفل می شوید. اگر می خواهید الگوی خود را تغییر دهید ، باید تمام محتوای خود را نیز تغییر دهید.
 • آنها به هیچ وجه گزینه تجارت الکترونیکی را ارائه نمی دهند. شما باید ویدجت های خارجی را به سایت خود اضافه کرده و از طریق Paypal یا Shopify کار کنید.

این یکی در صنعت غول پیکر است. این شاید بزرگترین پلت فرم وب سایت موجود امروز باشد. این نیز تفاوت قابل توجهی با Wix دارد ، خصوصاً در مقایسه با برخی از گزینه های دیگر در این بررسی.

آرم وردپرسبرخلاف سایر سیستم عامل ها ، وردپرس منبع باز است ، بنابراین همه می توانند از کدهای خود استفاده کرده و تغییر دهند. این بدان معناست که آنها یکی از پرکاربردترین سیستم عامل های اطراف هستند و بازار برنامه آنها گسترده است و تقریباً 50،000 پلاگین ارائه می دهد.

سایت آنها به راحتی به عنوان سیستم عامل های اساسی تر کشیدن و رها استفاده نمی شود. این یک منحنی یادگیری بسیار شیب دار است زیرا استفاده از آن پیچیده است. اگر شما یک توسعه دهنده نیستید ، ممکن است در نهایت به استخدام یک حرفه ای در ساخت سایت خود بپردازید که به بودجه زیادی نیاز دارد.

سیستم پشتیبانی از آنها گسترده است ، زیرا جامعه بزرگ آنها بسیار فعال است و همه چیز منبع باز است ، تالار گفتگوهایی وجود دارد که می توانید سوالات خود را بپرسید و پاسخهای خوبی را بدست آورید. همچنین یک تن مستند عالی نیز موجود است.

ضرر این است که بسیاری از کارکردهای سایت روی افزونه های خارجی اجرا می شوند ، بنابراین هیچ مشکلی برای تماس وجود ندارد.

طرفداران

 • بازار برنامه های آنها گسترده است و بیش از 50،000 پلاگین ارائه می دهد. شما برای یافتن هر ویژگی مورد نیاز خود تضمین شده اید.
 • محتوای منبع باز به این معنی است که از سراسر وب گزینه های بسیار بیشتری وجود دارد. سفارشی سازی با گزینه های بسیاری بسیار آسان است!
 • وردپرس WooCommerce بسیار بصری است و تقریبا نیمی از سایتهای تجارت الکترونیکی این سیستم را اجرا می کنند. اگر آن را دوست ندارید ، تعداد پلاگین برای استفاده وجود دارد. با این حال ، سیستم تجارت الکترونیکی آنها خارق العاده و بسیار جامع است.

منفی

 • کنترل کیفیت در بازار آزاد دشوار است. با چنین جامعه عظیم ، شما هرگز نمی دانید که آیا افزونه شما توسط یک رمزگذار شگفت انگیز و برنده جایزه ساخته شده است یا توسط یک مبتدی به عنوان یک پروژه مبتدی. برای پیدا کردن افراد بزرگ باید ناچار شکار شوید.
 • چنین جامعه بزرگ و دارای منبع باز باعث می شود وب سایت ها نسبت به هک شدن آسیب پذیر شوند. مطمئن شوید که از ویژگی های امنیتی زیادی برخوردار است ، و سایت و افزونه های خود را مرتباً به روز می کنید.

میزبان غول GoDaddy کلاه خود را با GoCentral در حلقه ساختمان وب قرار داده است. من از کیفیت این بستر خوشحال شدم!

آرم GoDaddyاگرچه GoDaddy به اندازه Wix کاملاً آسان نیست ، اما هنوز هم بسیار کاربر پسند است. شواهد این ادعا این است که به معنای واقعی کلمه فقط چند دقیقه زمان می برد و وب سایت شما آماده پخش زنده است! سفارشی سازی کمتری را ارائه می دهد ، اما برای یک راه حل سریع ، شاید ارزش آن را داشته باشد.

GoDaddy از سیستم الگوسازی مشابه سایر سازندگان استفاده نمی کند. آنها برای ایجاد سایت شما از طراح هوش مصنوعی (AI) استفاده می کنند. اصولاً شما به یک سوالی پاسخ می دهید و آنها براساس پاسخ های شما سایتی طراحی می کنند.

به آن بگویید تجارت شما چیست ، چرا می خواهید سایت ، برخی از اهداف ، چه رسانه اجتماعی بخواهید ، و چه زیبایی شناسی و الگوی خود را آماده کرده اید؟.

اگرچه آنها سایت کشیدن و رها کردن نیستند ، شما هنوز هم می توانید سایت خود را از صفحه جانبی سفارشی کنید ، اگرچه بسیار محدودتر از سایتهای کشیدن کامل است. شما همچنین می توانید موضوع سایت خود را تغییر دهید.

GoCentral یک بستر تجارت الکترونیکی نیست ، اما توانایی آن را دارد. می توانید محصولات نامحدود را بصورت آنلاین ، اعم از فیزیکی یا دیجیتال بفروشید. پرداخت ها از طریق Paypal ، Square و سایر دروازه های امن شخص ثالث انجام می شود.

آنها هزینه معاملات را نمی پردازند ، که واقعاً خوب است. GoDaddy همچنین به کاربران امکان می دهد چرخ دستی های رها شده را بازیابی کنند.

پشتیبانی از GoDaddy شگفت انگیز است. آنها در صورت برقراری ارتباط با یک انسان واقعی ، 24/7 تلفن را ارائه می دهند. همچنین اگر تلفن را دوست ندارید ، چت زنده نیز در دسترس است.

آنها همچنین یک آموزش سرمقاله شگفت انگیز را ارائه می دهند. اگر در حین ساخت سایت خود مشکلی دارید ، می توانید بدون اینکه از ویرایشگر دور شوید ، روی یک حباب علامت سوال خود کلیک کنید.!

طرفداران

 • وب سایت شما می تواند در عرض چند دقیقه زنده باشد. نه ، این یک اغراق نیست. به معنای واقعی کلمه فقط چند دقیقه طول می کشد تا سایت شما ساخته شود و آن را زنده بسازد. شگفت انگیزه!
 • آنها در بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شگفت آور هستند و ابزارهای خوبی برای اطمینان از رتبه بندی و مشاهده صفحه شما ساخته شده است..
 • برنامه تجارت الکترونیکی آنها ممکن است اندک باشد ، اما موجودی نامحدود و هزینه ای برای معاملات ندارد!

منفی

 • GoDaddy بازار برنامه ندارد. آنچه می بینید همان چیزی است که از نظر ویژگی ها و افزونه ها با آنها به دست می آورید.
 • شما کنترل خلاق بسیار محدود در مقایسه با بسیاری از سیستم عامل های دیگر سازنده وب سایت دارید. آنها بر اساس چگونگی پاسخ دادن به یک سری سؤالات ، از قبل الگویی را برای شما انتخاب می کنند ، و شما کنترل خلاق بسیار محدودی در قالب دارید.

مقایسه سایتهایی مانند Wix

اینها برخی از ویژگیهای اصلی هر یک از وب سایتها مانند Wix و نحوه مقایسه آنها با یکدیگر است:

نتیجه

در صورت نیاز به ویژگی های مختلف گزینه های بسیار خوبی برای Wix وجود دارد و Wix برای شما نیست. هر یک از سیستم عامل های موجود در این لیست چیزهای بی نظیری را ارائه می دهند ، خواه سریع ساخت ، پشتیبانی شگفت انگیز و یا ابزارهای عالی تجارت الکترونیکی ، اگرچه مورد علاقه من Weebly است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map