Kaip nusipirkti pigius domenus: 10 pigiausių domenų vardų registratorių

Kai bandysite atsisakyti pradinių blokų naudodamiesi svetaine, kartais pagrindinis rūpestis bus tik kaina ir kaina. Tokiomis situacijomis norėsite pradėti ieškoti pigių domenų, kad jūsų išlaidos būtų mažos.


Jei tik pirmą kartą mokotės kurti svetainę, pigių domenų vardų paieška nėra pasivaikščiojimas parke. Yra praktiškai neribotas paslaugų skaičius, žadantis pigiausius domenus.

Prieš pirkdami bet kurį domeną, turėtumėte pasidomėti užuomazgomis. Visų pirma. Kas yra domeno vardas? Daugelis žmonių vartoja terminą pakaitomis su svetaine, tačiau tai nėra visiškai tikslu.

Šiame vadove pateiksite keletą geriausių variantų, tada pateiksite keletą patarimų, ką vertinti ieškant pigių domenų vardų. Įprasta išmintis, žinoma, diktuoja, kad jūs gaunate tai, ką mokate už didžiąją laiko dalį. Ar tas posakis galioja pigių domenų atveju, kai gali kilti pagunda nuvykti su pigiausia domenų registravimo bendrove, norint sumažinti išlaidas?

Norėdami sužinoti, mes taip pat turėsime pasverti privalumus ir trūkumus, susijusius su pigiausių domenų pirkimu. Be abejo, jis turi savo privalumų, tačiau turi ir trūkumų.

Pažvelkime į skirtingus registratorius. Peržiūrėsime, ką jie siūlo, ir tai, ką apie juos sako klientai. Jei pasiseks, atsakymai mums praneš, ar kelionė pigių domenų registratoriumi yra tokia pat efektyvi kaip ir bet kuri kita.

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinkimas Nr. 1: Gaukite nemokamą domeną & Geriausiai įvertinti priegloba tiek mažai, kiek 2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

Čia yra pigiausios domenų vardų pirkimo vietos

Kur nusipirkti pigius domenus

 • „HostGator“
 • „HostPapa“
 • „NameCheap“
 • „BlueHost“
 • 1&1 jonos
 • Varyk Tėti
 • Registruotis
 • „NetworkSolutions“
 • Gandi.net
 • „InMotion“
 • „SiteGround“

Pažvelkime į tai, kas, mūsų manymu, yra geriausi.

„HostGator“ logotipas„HostGator“ ilgą laiką dirbo prieglobos pramonėje, o daliai šios paslaugos buvo tiekiami pigiausi domenai, kuriuos jie gali.

Priežastis, kodėl mes pakėlėme šiuos vyrukus į viršų, yra ta, kad jūs galite gauti domeno vardą nieko nenaudodami „HostGator“ tol, kol gausite su juo prieglobą.

Jei jūs ieškote prieglobos rinkoje nusipirkę prieinamą domeną, galite apeiti papildomą darbą ir gauti viską viename iš šių vaikinų.

„HostPapa“ logotipas„Hostpapa“ yra dar viena didelė prieglobos paslauga, siūlanti ir prieglobos paslaugą, ir leidžianti vartotojams registruoti domenus. Jų kainos yra palyginamos su „GoDaddy“ ir jos taip pat yra laimėjusios keletą apdovanojimų.

Paviršiuje jie yra patogūs vartotojui. Tačiau klientai praneša, kad jie naudojasi kainų nustatymo gudrybėmis, siekdami išsiaiškinti papildomus centus iš vartotojų. Ryškiausia yra žema pradinė kaina, kurią pasibaigus įvadiniam terminui balionai būna daug didesni.

Šiuo metu su šiais vaikinais taip pat galite nemokamai gauti domeno vardą, jei jums taip pat reikia prieglobos. Kai tik pradėsite darbą, apsilankykite pagrindiniame mūsų tinklalapio vadove, kaip sukurti tinklaraštį, jei jums reikia daugiau pagalbos.

„NameCheap“ logotipasTai dar vienas didelis vardas, ir jie pavadinime „pigūs“! Tai turbūt vienas iš geriausių domenų registratorių, į kurį reikia kreiptis, jei jums reikia kelių domenų ir nenorite, kad su jūsų svetainės priegloba gautumėte tik vieną vardą..

„NameCheap“ (kaip jau spėjote atspėti iš vardo) yra domenų vardų verslo lyderė ir viena pigiausių vietų, kur eiti.

Nemokamas domenas su priegloba

Jie siūlo mažesnę kainą nei „Hostpapa“ ir „GoDaddy“ (Jie tvirtina, kad gali jums suteikti „.com“ už net 8,88 USD per metus.). Jie daugiausia dėmesio skiria domenams, o ne prieglobai, ir atrodo, kad jų apžvalgos yra geresnės nei konkurentų, nei jų prieglobos ir saugos tarnybų..

Jų aptarnavimas yra paprastas ir aiškus. Jie taip pat palengvina domenų perkėlimą, kai jaučiate, kad tinkamas laikas. Jie turi dalį skundų, tačiau jūs galite apibendrinti daugumą nuomonių, kaip „bent jau jie nėra tokie blogi kaip GoDaddy“.

Viena „BestHostNews“ profesionalų apžvalga yra daugiausia teigiama. Jie giria patikimą „NameCheap“ paslaugą ir palaikymą. Jiems patiko perpardavimo ir integravimo galimybės ir netgi davė jiems „redaktoriaus pasirinkimą“.

Jie taip pat greitai atkreipė dėmesį į kai kuriuos negatyvus, pavyzdžiui, pinigų grąžinimo garantiją ir vertės plano apribojimus. Jie pažymėjo, kad tai nebuvo „WOW, privalai su jais bendrauti“ įmonė, tačiau sunku buvo pasakyti apie juos daug ką neigiamo..

Panašu, kad klientų apžvalgos pagrindžia daugumą šių teiginių. Daugelis „WebHostingGeek“ įvertinimų yra teigiami, o vidutinis sėdėjimas yra 3,5 žvaigždutės. Daugelis klientų naudojasi lengvu naudojimu ir paprastu domenų registravimo procesu.

Tačiau tai ne visi žvilgsniai. Panašu, kad taškas yra tam tikra „NameCheap“ atsiskaitymo praktika. Visų pirma, yra daugybė skundų dėl sunkiai sukrėsto „automatinio atnaujinimo“, mokesčių padidėjimo ir domenų vardų įkaitų laikymo.

Atsiliepimai iš WhoIsHostingThis? patvirtinti tai. Jie dažniausiai yra teigiami, su keliais nuojauta apie sąskaitų išrašymą ir mokesčius.

„BlueHost“ yra dar vienas didelis prieglobos paslaugų žaidėjas, turintis mažas kainas ne tik jų prieglobos paketuose, bet ir beveik bet kokio tipo domeno varde (ir tai apima aukščiausio lygio pigaus domeno vardo gavimą), kurio jums reikia..

Metinis mokestis yra elementas, kurio neturėtumėte nepastebėti, o „BlueHost“ šviečia šioje srityje, kai .com sumažėja 11,99 USD per metus.

„Ionos 1 & 1“ logotipas1&1 vartotojams žada „tobulą domeną“. Savo svetainėje jie siūlo „.com“ domeną už 0,99 USD per metus kaip įvadinį pasiūlymą naujiems klientams. Puikiai atspausdinta kalba rodo, kad vėlesniais metais kaina padidėja iki 14,99 USD per metus.

Atrodo, kad PCMag turi puikią nuomonę apie juos. Jie vertina paslaugą kaip „puikią“. Iš jų apžvalgos:

„1&1 yra įperkama interneto priegloba, siūlanti turtingus svetainių kūrimo įrankius, patikimą palaikymą ir įspūdingą veikimo laiką. Tai yra geriausias pasirinkimas, jei jums reikia „WordPress“ prieglobos. “

Turi būti tendencija pervertinti tam tikrų domenų registratorių ir prieglobos paslaugų vertę „PCMag“, tačiau komentarai nėra beveik tokie palankūs..

„Šiandien tai internetinė WORST domenų registravimo įmonė“, – sako vienas komentatorių. „Visiškai venkite šių idiotų“, – pažymi kitas.

„WebHostingGeeks“ apžvalgos vienodai kramto. Vidutinis balas yra vos dvi žvaigždės. Vėlgi, nesąžiningi atsiskaitymai ir šešėlinė verslo praktika uždirbo daugelio pyktį.

„NENUTIKKITE ŠIŲ ŠALIŲ“! teigia vienas pabrėžtinai apžvalgininkas. Matyt, jie neleis jam atšaukti savo sąskaitos. Kai jis atsisakė kaltinimų, jie paskui paskyrė kolekcijų agentą.

Kitas pažymi, kad jos yra „pigios dėl priežasties“. Jie teigia, kad klientų aptarnavimas buvo grubus, nenaudingas ir akivaizdžiai nesąžiningas, kai buvo kalbama apie jų santykius.

Ankstesni vartotojai netgi kreipėsi į Vartotojų reikalus, kad išaiškintų savo nuoskaudas. 43 apžvalgos ir vidutinis vienos žvaigždutės įvertinimas.

„GoDaddy“ logotipasVienas didžiausių ir blogiausių vardų „GoDaddy“ buvo jau ilgą laiką ir padėjo daugiau nei 38 milijonams svetainių pradėti savo veiklą..

Jie taip pat teikia žiniatinklio prieglobą ir domenus, jei jums reikia vietos jūsų svetainei įregistravus domeno vardą. Jie tikrai yra pigūs. Pradėti nesunku ir tai yra patikima paslauga.

Vis dėlto yra keletas neigiamų aspektų, būtent nuolatiniai bandymai prikelti potencialius klientus. Yra daugybė skundų dėl jų automatinio atnaujinimo politikos ir paslėptų mokesčių. Jie taip pat apsunkina išvažiavimą, jei norite perkelti domeno vardą.

Domenų registracijai „.com“ jie siūlo įvadinį įkainį 2,99 USD per metus, jei prisiregistruojate dvejiems metams. Tačiau po to kaina padidėja iki 19,99 USD per metus!

Jie siūlo keletą „nemokamų priedų“, tokių kaip DNS valdymas, domenų peradresavimas ir domenų užrakinimas.

„GoDaddy“ taip pat yra prieglobos paslauga. Jie siūlo daugybę paketų, skirtų klientams, kuriems keliami skirtingi naudojimo reikalavimai. Jie taip pat turi el. Pašto ir rinkodaros pagalbą tiems, kuriems jos reikia.

Ką galvoja visuomenė? Profesionali „PCMag“ apžvalga yra gana palanki. „Redaktoriaus įvertinimas“ yra „Puikus“. Jie pažymi, kad „GoDaddy“ yra „ypatinga interneto svetainių talpinimo paslauga, kuri gali pasigirti patikimu veikimo laiku, puikiu klientų aptarnavimu ir lanksčiais interneto svetainių kūrimo įrankiais“. Tai reiškia, kad tik „keli praleidimai neleidžia laimėti„ Editors ‘Choice “apdovanojimo. Už savo paslaugas

Klientų apžvalgos taip pat pasakoja kitokią istoriją. „PCMag“ straipsnio komentarai jiems parodo, kad jie gali išparduoti už siuntimo mokesčius. Vienas komentatorius Fabio sako tai kuo aiškiau: „Kiekvienas, turintis tam tikrą patirtį versle, pasakys, kad tai tikriausiai vienas blogiausių šeimininkų pasaulyje“.

„WebHostingGeeks“ iš viso turi 578 „GoDaddy“ apžvalgas. Iš tų apžvalgų 233 yra vienos žvaigždutės, o 196 – dviejų žvaigždučių.

Pasirinkimo apžvalgos pavadinimai yra „Nesąžiningi ir nepagarbiai įvairūs“ ir „NENORI, SNEAKY, SHYSTERS!“ Daugelio klientų skundų esmė atrodo, kad „GoDaddy“ jame yra tik už pinigus.

Vienas klientas pasakoja istoriją, kaip „GoDaddy“ bandė jį nuskaičiuoti už kito asmens pratęsimo mokestį. Jis teigia, kad jie nuėjo taip toli, kad jo kreditinių kortelių bendrovei pateikė apgaulingus dokumentus, kad pagrįstų kaltinimus.

Kitas klientas pasakoja apie tai, kaip jie trigubai padidino jo pratęsimo kainą, nustatė jo sąskaitą automatiškai atnaujinti be jo sutikimo, tada jam tapo kaip įmanoma sunkiau gauti savo domeną kitur..

„Media Media“ yra tvirtas sąrašas priežasčių, kodėl jų manymu, „GoDaddy“ tiesiog neverta, pavadintos 6 ir vyresnėmis priežastimis, kodėl autoriai turėtų vengti „GoDaddy“. Šis sąrašas atspindi daugelį vartotojų skundų. Prastos paslaugos, kainodara ir paprastas naudojimas yra tarp pastebimų trūkumų.

Tada buvo „Forbes“ atšaukiamas „5 priežastys, kurias turėtumėte palikti„ GoDaddy “(ir kaip)“. Jie detalizuoja bendrovės „neetišką verslo praktiką“ ir teikia alternatyvas naudojimui šia paslauga.

Kas tai nuomojasi? turi keletą teigiamų atsiliepimų, tačiau vidutinis įvertinimas ten vis dar yra tik trijų žvaigždučių. Vis dar gausu nesklandumų dėl prastos klientų aptarnavimo patirties ir siaubingo palaikymo.

Palyginkite ne tokias pigias domenų registravimo paslaugas

Galbūt domenų registracija pigiausia kaina nėra jūsų greitis. Yra daugybė kitų paslaugų, kurios, nors ir gali atrodyti brangesnės, tačiau gali pasiūlyti savo klientams daugiau.

„Gandi.net“ logotipasJų antraštė yra „Neišsigąskite“. Jie siūlo „.com“ aukščiausio lygio domeną už 15,00 USD per metus. Palyginamas su tuo, ką mokėtumėte už pigią paslaugą, kai pasibaigs įvadinis tarifas. „Gandi“ turi daugybę kitų populiarių ALD ir leidžia vartotojams iš anksto užsisakyti būsimus.

Profesionalioje „Comparakeet“ apžvalgoje pažymima, kad nors paslauga turi keletą nedidelių problemų (kalbos barjeras), kainų nustatymas yra sąžiningas, o įsipareigojimas išlikti aiškiems dėl erzinančių pardavimų ir skelbimų atrodo tikras. „Gandi.net“ taip pat sudarė „LifeHacker“ sąrašą, penkių geriausių domenų vardų registratorių sąrašą.

„Gandi“ klientų atsiliepimai dažniausiai yra teigiami. Jie komentuoja, kad paslauga yra paprasta. Atrodo, kad klientai džiaugiasi, kad gali gauti tai, ko nori, be jokių dramų.

„FirstSiteGuide“ pažymi, kad jie yra vieni seniausių registratorių, patvirtintų ICANN. Jie savo kainodarą vertina kaip vidutinį kelią. Šiuo metu vidutinis įvertinimas yra 4,5 / 5.

„InMotion Hostingas“ logotipasPanašu, kad, kaip ir Gandi.net, ši paslauga siekia suteikti klientams tik tai, ko jie prašo. „.Com“ ALD kainuoja 14,99 USD per metus, standartas „brangesnėms“ paslaugoms.

„PCMag“ patvirtina teigdamas, kad „InMotion“ yra „interneto svetainių talpinimo paslauga, kurioje kaupiama funkcija, siūlanti daug patrauklių funkcijų“. Tačiau jie nėra tikri, ar tai geriausias iš geriausių, nes jie teigia, kad „keletas problemų neleidžia jam tapti geriausiu šunimi“.

Panašu, kad klientai mėgaujasi „InMotion“. Nors jie atvirai pripažįsta, kad paslauga retkarčiais patiria problemų, jie mielai praneša, kad klientų aptarnavimas yra draugiškas, ir problemos dažnai išsprendžiamos greitai.

„Mandagus, profesionalus palaikymas padaro„ InMotion “puikiu pasirinkimu“, atrodo, kad tai yra labiausiai paplitusi nuomonė.

„WebHostingGeeks“ vidutinis įvertinimas yra 4,5. Daugelis klientų mano, kad „InMotion“ yra nepakankamai įvertintas. Jie nuolat giria aukštą klientų aptarnavimo lygį ir profesionalumą.

WhoIsHostingThis, dar viena gerai žinoma apžvalgų svetainė sutinka, kad sutarimo reitingas jų svetainėje sėdint 4/5. Nors vartotojai atkreipė dėmesį į kai kurias sudėtingesnių funkcijų problemas, jei bandote tik užregistruoti domeną, ši parinktis atrodo tvirta.

Pigūs domenai: pagrindai

pigiausi domenų vardai jūsų svetaineiDomeno vardas yra IP (interneto protokolo) adreso vaizdas. Kiekvienas domenas turi priesagą, atskiriančią jį į vieną iš interneto „aukščiausio lygio“ domenų. Pavyzdžiai yra „.gov“, „.com“ arba „.edu“, kuriuos rasite svetainės pavadinimo pabaigoje.

ICANN, tarptautinė vardų ir numerių korporacija, turi išsamų visų ten esančių aukščiausio lygio domenų sąrašą, jei jus domina.

Kai įvedate domeno vardą į savo naršyklę, naršyklė seka susietą IP adresą. Tada būsite nukreipti į atitinkamą svetainę. Kadangi domenus lengviau atsiminti nei ilgas skaičių eilutes, jie suteikia patogumo naršant internete.

Šiame vaizdo įraše „GoDaddy“ yra gana geras suskirstymas į temą:

Kaip minėta anksčiau, domenas yra tarsi adresas, nurodantis vietą, kur norite patekti į internetą. Svetainė yra tikrasis turinys, kurį norite pasiekti. Prieglobos paslauga arba serveris yra vieta, kur yra turinys.

Daugeliu atvejų prieglobos paslaugos taip pat leis jums pasirinkti domeną ir tada pirkti per jį, tačiau jūs ne visada turite tai padaryti. Galite nusipirkti pigų domeną iš vienos paslaugos, susikurti savo svetainę patys, tada turėti kitą paslaugą teikiančią svetainę jums. Viskas priklausys nuo to, kas geriausiai atitiks jūsų individualius tikslus.

Įveskite paieškos variklį „Pigūs domenų vardai“ ir pamatysite kainų diapazoną be daug konteksto. Kuris iš jų yra tikras, o kas – kaip pigus? Norėdami tai žinoti, turite apgalvoti, kas priklauso nuo domeno vardo kainos.

Yra pradinė registracija, tai yra kaina, kurią jūs mokate iš anksto. Ši kaina paprastai apima pirmuosius domeno metus ir gali svyruoti vidutiniškai nuo 0,99 USD iki 13,00 USD.

Pigesnės prekės dažniausiai pateikiamos naudojant kupono kodą ar kai kuriuos apgaulingus užkulisius, todėl gali reikėti atidžiai perskaityti prieš pasirenkant vieną.

Pasibaigus tam pirmųjų metų laikotarpiui, turėsite mokėti atnaujinimo mokestį, kad išlaikytumėte savo domeno vardą, paprastai atėmus bet kokias nuolaidas, kurias gavote pirmaisiais metais.. Šis metinis mokestis dažniausiai svyruos nuo 10,00 USD iki 15,00 USD. Turėtumėte tikėtis, kad mokėsite 9–20 USD per metus kaip žemiausią domeno kainą.

Atminkite, kad tai tik vardo pratęsimo kaina. Tai neapima prieglobos mokesčių ar papildomų pridėtinių išlaidų, susijusių su svetainės valdymu.

Įvertindami pigių domenų paslaugas siūlančias paslaugas, turėsite išsiaiškinti, ar gaunate vertę, kurios jums reikia. Štai ko reikia ieškoti pradžioje:

Akreditacija: ICANN tvarko akredituotų domenų vardų registratorių sąrašą, stengdamasi nuolat atnaujinti reikalus. Bet kuri ICANN akredituota tarnyba “atitinka visus techninius, veiklos ir finansinius kriterijus, būtinus norint tapti registratorių verslu,Tariamai.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, ko ICANN reikalauja iš registratorių, galite peržiūrėti registratorių akreditacijos sutartis. Peržiūrėkite šią nuorodą, kad pamatytumėte dabartines kiekvieno registratoriaus pareigas. Čia taip pat galite pamatyti šiuo metu akredituotų registratorių sąrašą.

Reputacija: ICANN padeda išlaikyti atskaitomybės standartą, tačiau kai kurios ne tokios reputacijos paslaugos vis tiek gali paslysti per įtrūkimus. Norėdami įsitikinti, kad nenukentėjote, kai pigiai perkate domeną, turėtumėte atlikti kai kuriuos foninius patikrinimus.

Norite rasti paslaugą, kuri įsitvirtino. Pažiūrėkite, kiek laiko jie dirba. Patikrinkite buvusių klientų atsiliepimus. Pasidomėkite jų reputacija Geresnio verslo biure. Viskas, ką galite padaryti, kad nustatytumėte jų patikimumą, yra pliusas.

Privatumas: Kai registruojate savo domeną, informacija apie tai, kas jūs esate, patenka į duomenų bazę. Kiek savo asmeninių duomenų norite gauti? Turėtumėte pasitarti su tarnyba, kad sužinotumėte, ar jie kiek įmanoma neslėps jūsų informacijos.

Palaikymas: Ar jūsų pasirinkta paslauga pasiūlys tik jūsų domeno registravimo galimybes? Ar jie imsis papildomų pareigų už jus, pavyzdžiui, vardų serveriai ir WHOIS administracija?

Ar jie teiks paramą iškilus problemai? Ar galite susisiekti su jais telefonu, el. Paštu ir pan.? Norite užtikrinti, kad jums nereikės patiems gintis avarinės situacijos atveju.

Vien todėl, kad tai bus pigus domenas, dar nereiškia, kad jis turi būti prastas. Yra rekomendacijų, kurių reikia laikytis renkantis domeno vardą. Visi „GoDaddy“, „Moz“ ir „Entrepreneur“ turi sąrašus, į kuriuos galite kreiptis. Štai keli pagrindiniai aspektai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį prieš skubant pirkti pigią domeną:

Domeno vardą turėtų būti lengva įsiminti: Tai reiškia, kad reikia pasirinkti domeno vardą, kuris yra trumpas, lengvai tariamas ir lengvai įvedamas. Turėtumėte vengti tokių dalykų, kaip brūkšneliai ir skaičiai. Kuo lengviau kam nors pasakyti garsiai, tuo lengviau jiems tai prisiminti ir įvesti, kai nori apsilankyti.

Domeno vardas turėtų būti tinkamas: Jei yra raktinis žodis, kuris nurodo į jūsų verslą ar paslaugą, pabandykite jį įtraukti. Jei esate vietinės aprangos atstovas, apsvarstykite galimybę į savo vardą įtraukti savo miestą. Jei įmanoma, pažymėkite tai savo organizacija.

Jūs nenorite žengti ant kojų pirštų: Tai reiškia, kad nėra pažeidžiamos autorių teisės. Atlikite namų darbus ir sužinokite, ar tai, kas jums kilo mintyse, iš tikrųjų yra kažkieno idėja. Tikriausiai nenorite patekti į legalų karštą vandenį, todėl šis žingsnis yra ypač svarbus.

Patikrinkite WHOIS, kad sužinotumėte, ko ėmėtės: WHOIS duomenų bazėje rodoma, kas pasiekiama, o kas ne. Svarbu čia apsilankyti, kad sužinotumėte, ar galite naudoti jūsų sugalvotą žudiko domeno vardą.

Jei trūksta idėjų, naudokite domenų vardų generatorių: Čia nėra gėdos, tiesiog prijunkite kelis raktinius žodžius ir leiskite technologijoms atlikti darbą jūsų naudai. „NameMesh“ ir „NameBoy“ yra keletas mėgstamiausių, kuriuos lengva naudoti. Jie taip pat gali teikti pasiūlymus, susijusius su konkrečiais tikslais.

Kaip ir bet kokiose pastangose, yra spąstų, į kuriuos galite patekti, jei neturite patirties. Nesąžiningi registratoriai bandys atskirti jus nuo sunkiai uždirbtų dolerių šešėlinėmis praktikomis. Įsitikinkite, kad perskaitėte puikų atspaudą, kad išvengtumėte:

WHOIS duomenų bazės apgaulė: Prisiminsite, kad WHOIS duomenų bazėje saugomas jūsų registruoto domeno įrašas ir tam tikra asmeninė informacija. Užregistravusios jūsų domeną, kai kurios įmonės bandys jus apmokestinti už šios informacijos redagavimą, jei yra klaidų ar reikia ką nors atnaujinti.

Kai kurie siūlys „privatumo paslaugas“, žadantys nuslėpti jūsų informaciją už kainą. Ką jie tau nesako, yra tai, kad jie pakeičia savo informaciją registre. Jei kyla ginčas, tada įstatymų akivaizdoje ta sritis yra jų, o ne jūsų.

Labiausiai nemalonios paslaugos padės pavogti jūsų asmeninę informaciją ir parduoti ją labiausiai pasiūliusiam asmeniui. Nebėra tu jų klientas; jūs tapsite jų produktu aukcione, norėdami gauti daugiau pelno. Geriausia pasiruošti šlamšto ir robotų išpuoliams.

Domeno verksmas: Tai dažnai naudojama kaip gudrybė, norint priversti vartotoją nesąmoningai pakeisti savo registratorių. Trečioji šalis el. Paštu atsiųs pranešimus, paslėptus kaip sąskaita ar atnaujinimo pranešimas. Atsakydami į šį apgaulingą pranešimą perkelsite savo domeną kitam registratoriui ir gausite „užmuštą“ didesnius mokesčius, kurių nenuspėjote..

Domenų slammingo kovos priemonė yra Registratoriaus užraktas. Tai neleidžia niekam perkelti jūsų domeno, tačiau turi tam tikrų problemų. Registratorius gali atsisakyti išjungti užraktą ir laikyti jus „įkaitais“, jei norite perkelti savo domeną kitur.

Kartais jie leis jums perkelti domenus, tada apsisukite ir paspauskite jums pervedimo mokestį, kuris daug kartų viršija jūsų sumokėtus mokesčius už registraciją. Tai akivaizdžiai neetiška. Dažnai tai galite išspręsti paskambinę kredito kortelių įmonei, nes mokestis pažeidžia ICANN taisykles dėl domenų perkėlimo.

Pradėdami savo svetainę turėsite subalansuoti kelis veiksnius. Daugybė kompanijų žada daug ką, kai kalbama apie pigius domenus, tačiau atrodo, kad klientai labiau nikuoja ir silpnina klientus, nei teikia tinkamą, nesudėtingą registraciją. Jei abejojate, ieškokite pinigų grąžinimo garantijos.

Jei norite tik užregistruoti domeną už mažiausią kainą, tikriausiai rasite tai, ko ieškote naudodami „NameCheap“. Jie siūlo pagrindinę domeno vardo registraciją (arba, jei reikia, net aukščiausios klasės domenus), taip pat nemokamas privačios registracijos paslaugas, kad jūsų informacija būtų saugoma. Jei to laukiate, išmokime šiek tiek daugiau.

Pigios domenų registracijos aukštyn kojom

pigi domenų registracija

Patarimai dėl pigaus domeno registracijosAišku, tai kaina. Palyginkite 14,99 USD per metus, kuriuos turėtumėte sumokėti už „.com“ su „Hover“, su mažomis 8,88 USD per metus kainomis su „NameCheap“. Turite turėti domeno vardą, kad galėtumėte savo svetainę paversti firmine. Taip pat galėtumėte palaikyti kišenę ir gaukite ją už kuo mažesnę kainą, tiesa?

Pažiūrėkime…

Galimas pigios domenų registracijos praradimas

Galbūt ne. Yra keletas priežasčių, kodėl galbūt norėsite persvarstyti pigų domeną. Pirma, tai gali būti ne taip pigu, kaip jūs iš pradžių manėte.

Kai kurie registratoriai įdarbina kainų sukčiavimą, kad užkabintų jus įvedimo tarifu, kuris skamba pagrįstai. Šis tarifas, kaip jau turėjote išskaičiuoti, vėliau sparčiai didėja, paliekant jus uždarytus už kainą, dėl kurios niekada nesitarėte..

Daugelis klientų skundžiasi dėl pigesnių paslaugų, priversdami juos agresyviai pirkti. Klientas nori tik užregistruoti domeną, tačiau kai kurie registratoriai ketina iš savo klientų išgauti kuo daugiau pinigų abejotinos vertės „privilegijomis“..

Kai kurie registratoriai tiesiog imsis paslėptų mokesčių už paslaugas, kurių neprašėte. Kai ateis laikas atsinaujinti, atsidursite ant kabliuko daugiau nei tikėjotės ir mažai galimybių atsiprašyti iš situacijos..

Taip yra todėl, kad, deja, daugeliui pigesnių domenų registratorių labai sunku pasidaryti jūsų domeną. Jie taip pat užmaskuos „automatinio atnaujinimo“ parinktis jūsų naudojimo sąlygose, palikdami nežinote, kad mokate už daiktus, kol nuspręsite išsamiau patikrinti sąskaitą..

Tada yra siaubo istorijos. Kai kurie – apie neviltį teikiantį klientų aptarnavimą, dėl kurio kiek įmanoma sunkiau išeiti iš sutarties. Kiti – apie klientus, kurių internetinės svetainės ar domenai buvo pavogti bandžius atšaukti jų paslaugą. Kiti vis dar kalba apie nesibaigiantį daugybę klientų, norėdami sutvarkyti visus pagrindinius poreikius.

Patys pigiausi domenaiJei ieškote papildomų paslaugų ir palaikymo, galite rasti pigų registratorių. Nors daugelis siūlys pagrindus, tokius kaip priegloba ir el. Paštas, jie ne visi atlieka darbą gerai.

Nuo prasto saugumo iki vos funkcionuojančios „WordPress“ integracijos, skundų sąrašas yra ilgas.

Tai nereiškia, kad blogesni dalykai negali atsitikti brangesniam registratoriui. Tačiau panašu, kad pigiau jų pasitaiko dažniau. Vis dėlto ar visą laiką? Be abejo, turi būti šiek tiek vilties, jei nori eiti pigaus domenų registracijos keliu?

Kaip sudedama pigiausio domeno registracija?

Yra daugybė pigių paslaugų, kuriomis galite naudotis, jei tik bandote greitai užregistruoti domeną. Tiesiog būkite atsargūs ir neikite su tuo, kuris vargina klientus šešėlinėmis praktikomis.

Bet kurioje įmonėje galite rasti blogų atsiliepimų. Nepagrįstai nusiminęs klientas gali lengvai kreiptis į „Reddit“ ar „PissedConsumer“ ir leisti korporacijai, kad ji tai darytų. Neleisk sau to leisti visą laiką, nebent internetas supyksta su panašiomis apžvalgomis apie domenų registratorių, į kurį žiūrite..

Taip pat atminkite, kad kai kuriais atvejais iš pažiūros brangesnės paslaugos jums kainuos tiek pat, kiek (ar mažiau) tos, kurios parduodamos kaip labiau prieinamos, todėl iš anksto atlikite savo tyrimus, kad surastumėte tą, kuris atitiktų jūsų poreikius geriausia.

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinkimas Nr. 1: Gaukite nemokamą domeną & Geriausiai įvertinti priegloba tiek mažai, kiek 2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

DUK

Kokia yra geriausia domeno vardo pirkimo svetainė?

Yra keletas variantų, kurie mums patinka, įskaitant:

 • HostGator (specialus pasiūlymas su kodu „startblog“)
 • HostPapa (specialus pasiūlymas mūsų nuorodoje)
 • „NameCheap“
 • „BlueHost“
 • 1&1 jonos
 • Varyk Tėti
 • Registruotis
 • „NetworkSolutions“
 • Gandi.net
 • „InMotion“
 • „SiteGround“
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map