Google domēnu pārskats: kas atšķir Google domēnus?

Pēc šī pārskata beigām jūs varat saprast, ka Google domēni, kaut arī jūsu vietnes veidošanas centieniem pieliek nedaudz sarežģītības, ir labākā lieta, par kuru jūs nekad neesat dzirdējis. Pašlaik Beta versijā šis pakalpojums ir ne tikai par saprātīgu cenu, bet piedāvā arī tādas priekšrocības, kuras nevarat nokļūt nekur citur (bez maksas)..


Google domēnu pārskatsDomēnu pirkšana no Google vai Google izmantošana par domēna reģistrācijas aģentu var būt kaut kas, ko jūs izvēlaties darīt, pat ja nevēlaties veidot vietni. Lielākais domēna reģistrācijas process caur Google Domains ir spēja izveidot jaunas, pielāgotas e-pasta adreses, kas pilnībā integrējas pakalpojumā Gmail un pārējā G Suite.

Šajā rakstā jūs ne tikai uzzināsit par visām priekšrocībām un funkcijām, kuras Google Domains piedāvā katram domēna reģistrācijai, bet arī uzzināsit, kā tās konkurē ar citiem populāriem domēnu reģistrētājiem..

Mūsu Google domēnu pārskats

Ja rodas jautājums: “Vai Google domēni ir labi?”, Atbilde ir skanīga jā.

Pat aizejot neredzīgajā, jūs iegūsit tikpat daudz un vairāk, kā jūs iegūtu, reģistrējot domēnu citur. Tomēr izplatīts nepareizs uzskats ir tāds, ka Google Domains piedāvā sava veida mitināšanu.

“Google Domain Hostings” līdz šim nepastāv. Viņi piedāvā domēna reģistrāciju, pāradresāciju, autostāvvietu un integrāciju ar G Suite, lai izveidotu e-pasta adreses.

Google domēni nepiedāvā vietņu vai emuāru vietņu mitināšanu un tikai partnerus ar citiem mitinātājiem, lai palīdzētu jums izveidot vietni, kuru var saistīt ar jūsu domēnu. Šajos partneros ietilpst Google vietnes, kas nav tas pats, kas Google domēni, un tas ļauj jums izveidot bezmaksas, wiki tipa vietnes bez mitināšanas izmaksām..

Ja esat mazliet pazaudējis, iespējams, ka neesat pārliecināts par to, kā domēna vārdi tiek piešķirti vai kā tie ir pilnīgi nodalīti no mitinātājiem un mitināšanas uzņēmumiem. Lai uzzinātu vairāk par domēna vārda reģistrācijas procesu un akreditētajiem domēna vārdu reģistrētājiem, noskatieties šo videoklipu.

Google domēni joprojām nav “Alfa” stadijā. Ir svarīgi saprast, ka šis produkts joprojām ir atvērts, taču aktīvs. 2014. gadā Google sāka veidot un palaida Google domēnu versiju, kas paredzēta tikai ielūgumiem.

2015. gada sākumā Google domēni pārcēlās uz “atvērtu” beta versiju, kur tā joprojām ir šodien. Tas nozīmē, ka ikviens var izmantot pakalpojumu un izmantot priekšrocības, taču Google to patiesībā nereklamē, jo viņiem šķiet, ka vidusmēra lietotājs to vēl nav pilnveidojis..

Kopumā tas jau šķiet kā diezgan labi noslīpēts produkts, un, tā kā tas ir bijis vairākus gadus, oficiāla atklāšana var nebūt tālu. Lai gan tas var dot produkta punktus par pilnīgu pabeigšanu, tas arī nozīmē, ka šis “vislabāk glabātais noslēpums” nebūs tāds daudz ilgāk.

Vairāk nekā jebkas cits, Google Domains pierāda, ka tas augstu vērtē jūsu personīgo drošību un privātumu. Viņi sedz rēķinu par visām izmaksām, kas saistītas ar jūsu vārda, adreses un citas informācijas saglabāšanu, kas tiek izmantota domēna reģistrēšanai privāti, ja iespējams, pēc iespējas vairākos domēnos.

pelniet no savas vietnesIzmantojot šo pakalpojumu, jūsu vārds un kontaktinformācija vairs nebūs viegli pieejama no jebkura WHOIS meklēšanas rīka vai, paplašinot to, ar dažiem pamata tīmekļa meklējumiem. Citi reģistratūras par šo pašu pakalpojumu iekasē gandrīz pusi no domēna reģistrācijas izmaksām vai vairāk.

Piekļuve G Suite tiek reklamēta, un tā ir pieejama tieši ārpus kastes. Viens no galvenajiem Google domēnu lietojumiem ir ļaut jums izveidot pielāgotas e-pasta adreses (līdz 100 katram domēnam) un integrēt tās ar G Suite, lai pārvaldītu ar šīm adresēm saistītos e-pastus un kontus..

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Vai reģistrējat domēnu Google? Iegūstiet tos pašus DNS serverus kā Google. Tas nozīmē, ka jūsu domēns nekļūdīgi un cik ātri vien iespējams piesaistīs jūsu vietni.

Pilns e-pasta, tālruņa un tērzēšanas atbalsts ir pieejams visiem lietotājiem, kad viņi dažus mēnešus atrodas platformā. Dažu funkciju dokumentācija ir pieejama arī un tiek izmantota kā pirmās līnijas pašapkalpošanās jautājumiem..

Visas saskarnes ir tīras, nepiesārņotas un intuitīvas. Tie ir arī soli pa solim ērti visam, sākot no jūsu domēna reģistrēšanas līdz tā saistīšanai ar populāru vietņu veidotāju vai trešās puses mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

Google domēnu “partneri” ir BlueHost, Wix, WordPress, Weebly, Shopify un SquareSpace. Jūs varat viegli integrēties ar jebkuru no šiem, lai izveidotu vietni (lai gan, reģistrējoties šiem pakalpojumiem, iespējams, būs jāmaksā papildu izmaksas).

Vietņu veidotāji: nav jūsu vienīgā iespēja

Jums nav jāizmanto neviens no Google partnerpakalpojumiem vai integrēts vietņu veidotājs. Jūs varat brīvi reģistrēt savu domēna vārdu Google domēnos un pēc tam izvēlēties jebkuru trešo personu hostinga pakalpojumu sniedzēju, lai izveidotu un mitinātu jūsu vietni..

Par to izdarīšanu nav soda. Vienīgā atšķirība ir tā, ka šīs iestatīšanas laikā jums trūks Google domēnu atbalsta (tālrunis, tērzēšana vai e-pasts). Tomēr jūsu potenciālā saimnieka atbalstam vajadzētu būt iespējai atbrīvoties.

Jums arī nebūs piekļuves jaukajām pakāpeniskajām integrācijas pamācībām un resursiem, ko Google nodrošina lietošanai ar saviem reklamētajiem integrēto vietņu veidotājiem un pakalpojumu sniedzējiem.

Reizēm tiek ieviesti arī jauni partneri un integrēti pakalpojumi. Pirms dažiem gadiem vienīgais veids, kā izveidot WordPress vietni un “integrēt” to, bija caur BlueHost. Tagad jūs varat izmantot WordPress.org.

Domēni ir domēni: neviens “labāks” reģistrators to nemainīs

Viens no svarīgākajiem šīs pārskatīšanas faktiem, ko nevar novērtēt par zemu, ir tas, ka Google Domains ir domēnu vārdu reģistrators, kas papildus šai reģistrācijai piedāvā arī citus pakalpojumus..

Visi domēni neatkarīgi no reģistratūras tiek reģistrēti gandrīz identiskā veidā. Nekas nepadara šo Google domēnu piedāvājuma funkciju izcilu vai īpašu, jo nav tā, lai tas būtu.

Google domēna cenas un plāni

Pēc jebkuras reklāmas cenu noteikšanas termiņa beigām vidējais “.com” nozares rādītājs ir apmēram 14 USD gadā. Pašlaik Google Domains piedāvā “.com” reģistrāciju bez akcijām, par 12 USD gadā.

Vienīgais “populārais” resursdators, kas regulāri pārspēj šīs cenas, ir “NameCheap”. Tomēr ir arī vērts atzīmēt, ka laika gaitā Google Domains ir samazinājušās izmaksas par vienu domēnu, un viņi arī pirmie ir piedāvājuši noteiktus domēna vārdu veidus vai augstākā līmeņa domēnus (TLD, piemēram, .com vai .net).

Visiem citiem domēnu veidiem ir arī konkurētspējīgas cenas, un tie bieži pārspēj konkurences cenu par dažiem dolāriem par populārākajiem domēnu galiem. Kad jūs izmantojat visas Google piedāvātās izmaksas par izmaksām vai to, ka viņi bez maksas rūpējas par drošām un privātām reģistrācijām, tā ir izdevīga cenu noteikšana neatkarīgi no tā, kā jūs to skatāt.

Google domēni salīdzinājumā ar citiem populārākajiem domēnu vārdu reģistrētājiem

Tā kā Google Domains ir tikai reģistratūra un nepiedāvā nekādus mitināšanas pakalpojumus, salīdzināt to ar šiem citiem mitināšanas uzņēmumiem, kas arī piedāvā domēna reģistrāciju, ir samērā vienkārši. Vairāk nekā jebkas, tas attiecas uz cenu un drošību.

Salīdzinot GoDaddy ar Google Domains, pamatojoties uz cenu, tas nav konkurss. Google domēni ne tikai piedāvā labākus pakalpojumus, bet arī piedāvā to par dažiem dolāriem mazāk gadā.

Turklāt, izmantojot Google, jūs arī saņemat bezmaksas WHOIS privātuma aizsardzību, par kaut ko GoDaddy iekasē vēl vairāk maksu, un tas ir papildus katram domēnam, kuru reģistrējat pie viņiem..

Ja jums patīk GoDaddy mitināšana, varat arī reģistrēt savus domēnus Google domēnos un pēc tam tos saistīt ar GoDaddy mitināšanu. Tas dod jums vairākas priekšrocības, vienlaikus ietaupot naudu.

BlueHost sadarbojas ar Google Domains, lai nodrošinātu netraucētu integrāciju. Tas ir vienīgais “patiesais” trešās puses mitināšanas pakalpojums, kas šobrīd ir partneris un to viegli integrē.

Tomēr, ja salīdzina viņu reģistrācijas pakalpojumus, to izmaksas ir ļoti līdzīgas. Abos reģistratūrās pamata .com domēnu cena ir aptuveni 12 USD gadā. Tomēr Bluehost piedāvā arī pirmā gada atlaides, savukārt Google Domains piedāvā vairāk apakšdomēnu bez hostinga maksas un WHOIS konfidencialitātes funkcijas bez papildu maksas.

Šobrīd NameCheap .com domēnus piedāvā par mazāk nekā dolāru vairāk nekā tas, ko iekasē Google Domains. Tomēr NameCheap piedāvā arī daudzus īpašus piedāvājumus un piedāvā bezmaksas WHOIS drošību un privātuma aizsardzību vairākos TLD..

No visiem reģistrētājiem, kas darbojas tur, NameCheap vistuvāk piedāvā to, ko piedāvā Google domēni. Tas nav pārsteigums, jo viņiem abiem ir līdzīga misija: panākt, lai vairāk cilvēku veido lietas tīmeklī.

Īsāk sakot, runājot par NameCheap vs Google Domains, pēdējais attiecas uz domēniem. Varat reģistrēt savu domēnu Google domēnos un saņemt mitināšanu, izmantojot vietni NameCheap, lai būtu labākais no abām pasaulēm.

Kur reģistrēties Google domēnos

Pērkot domēnu no Google Domains, jums ir dažas iespējas. Šie aizzīmju punkti palīdzēs atrast pareizo vietu, kur sākt.

 • Vai pārsūtīt domēnu: vai domēna nodošana no cita reģistratūras tiek izmantota, lai iegūtu Google domēnu piedāvātās priekšrocības? Šī ir vieta, kur sākt. Cenas mainās atkarībā no domēna tipa (TLD veida) un citiem mainīgajiem.
 • Meklēt jaunu domēnu: ar šo vienkāršo meklēšanas rīku tiek parādīta jauna domēna pieejamība. Dažādi TLD tiek ieteikti arī tad, ja tiek ņemti galvenie TLD (.com, .net un .org, ja tie nav norādīti)..
 • Skatīt visus plānus un izcenojumus: lai gan vairums cenu, ko piedāvā Google domēni, ir konkurētspējīgi, daži ir nedaudz augsti. Pirms apņemšanās ir vērts apskatīt, kaut arī katrs domēns ir jāreģistrē atsevišķi.

Neatkarīgi no tā, kurā posmā atrodaties, jums nevajadzētu sagādāt problēmas ar iestatīšanu ar Google domēnu kontu vai domēna reģistrēšanu vietnē Google Domains. Tas ir, ja jūs nedzīvojat ārpus 15 pašlaik atbalstītajām valstīm.

Pašlaik Google Domains atbalsta tikai lietotājus no Austrālijas, Brazīlijas, Kanādas, Lielbritānijas, ASV, Japānas, Indijas un vēl astoņām valstīm. Tomēr, ja kļūst pieejamas jaunas valstis vai konkrēti jūsu valsts, jūs varat reģistrēties, lai saņemtu brīdinājumus.

Google šo lēmumu pamato ar konta norēķinu adresi. Ja jūs dzīvojat neatbalstītā valstī, bet jums ir norēķinu adrese atbalstītā valstī, jūs varēsit izmantot pakalpojumu.

Daži domēna vārdi var arī nebūt pieejami pārsūtīšanai. Google Domains neatbalsta visus tirgū pieejamos TLD un, iespējams, iekasē vairāk maksu par tādu domēnu pārsūtīšanu, kurus tas pagaidām neatbalsta vai kuri ir “reģistra piemaksa”.

Google vietnes vs WordPressJa jums pieder daudz domēnu, tas var būt neticami nomākts, ja jūtat nepieciešamību tos visus turēt vienuviet. Lai redzētu, vai visi jūsu TLD paplašinājumi tiek atbalstīti, lūdzu, pārbaudiet iepriekš saistītos plānus un cenu diagrammu.

Ja pārsūtīšanas laikā rodas kādi jautājumi, tas būtu lielisks laiks, lai izmēģinātu lielisko atbalstu, ko piedāvā Google Domains. Ja tas notiek tālruņa apkalpošanas laikā, jūs varat sagaidīt, ka piezvanīs uz atbalstu un dažu minūšu laikā varēs tērzēt ar atbalsta inženieri.

Google izceļas ar tādu problēmu risināšanu kā šis. Fakts, ka viņi piedāvā šāda līmeņa atbalstu pa tālruni domēnu reģistrācijas pakalpojumam, ir unikāla un laipna īpašība.

Vēl viena, pēdējā piezīme par domēnu pārsūtīšanu: nav masveida pārsūtīšanas rīka, tāpat kā nav arī lielapjoma reģistrācijas rīka. Jums jāpārvietojas un atsevišķi jāiesniedz informācija par katru domēnu.

Google domēnu plusi un mīnusi

Google domēni piedāvā daudz par konkurētspējīgu cenu, kad runa ir par domēna vārda reģistrāciju. Šī ir programma, kas laika gaitā varētu daudz ko paplašināt, bet tā ir vairāk nekā tikai potenciāls, tā darbojas kaut kas ļoti augstā līmenī, lai arī tā joprojām ir Beta.

Šajā programmā ir daudz pozitīvu, un cenu noteikšana nav sliktāka nekā jebkuram no populārākajiem domēnu vārdu reģistratoriem. Dažos gadījumos tas ir pat nedaudz labāk populārākajiem TLD.

Galvenie mazinošie faktori ir tas, cik ierobežota ir programma. Lai arī tas ir beta versijā, tas ir pakalpojums, kas pieejams tikai apmēram 15 valstīs, un tas neatbalsta integrāciju ar lielāko daļu galveno mitināšanas pakalpojumu sniedzēju..

Turklāt, izvēloties reģistrēt savu domēnu Google domēnos un pēc tam meklējot citu trešās puses mitināšanas uzņēmumu, tiek panākta sarežģītības pakāpe, ko vairums cilvēku vienkārši nevēlas vai nevajag. Piemēram, ja reģistrējaties BlueHost (partneris ar salīdzināmām cenām) un izvēlaties viņu mitināšanu, viss ir vienuviet, un viss, ko jūs pazaudējat, ir bezmaksas WHOIS privātuma reģistrācija un G Suite vienkārša integrācija..

Galu galā, ja pievienotie soļi jums ir tā vērti, pārejiet pie tā. Ar katru dienu konfidencialitāte kļūst arvien nozīmīgāka, un, kas zina, Google domēni laika gaitā varētu kļūt par daudz ietekmīgāku produktu.

Plusi

Mīnusi

 • Integrācija ar G Suite
 • 100 pielāgotas e-pasta adreses katrā domēnā
 • 100 apakšdomēni vienā domēnā
 • WHOIS privātums un drošība
 • Atbalsta Google zīmols
 • Lielisks klientu atbalsts visiem, izmantojot tālruni, tērzēšanu vai e-pastu
 • Pirmā iespēja reģistrēt vairākus jaunus augstākā līmeņa domēnus
 • Tur ir lētākas iespējas
 • Pieejamas tikai 15 valstis
 • Google domēni ir Beta programma, tāpēc izdzīvošana netiek garantēta

Google domēni ir viens no labākajiem reģistrētājiem, bet…

Šajā Google domēnu pārskatā ir apskatīts daudz pamata. Tomēr ir vērts apkopot galvenos punktus.

Pirmkārt, Google Domains, riskējot izklausīties lieks, ir Beta programma un darbojas jau vairākus gadus. Jā, šķiet, ka Google patīk attīstīt jaunas lietas un kādu laiku paturēt tās attīstībā, taču viņi gadu gaitā ir iznīcinājuši diezgan daudz programmu, pat pienācīgas un vidējas pakāpes programmas.

Lai gan izskatās, ka Google Domains atrodas šajā vietā, vienmēr pastāv iespēja, ka tas tiks nodots metāllūžņos un nekad netiks pilnībā atbrīvots. Ja tas tomēr notiks, visticamāk, būs daudz laika un atbalsta, kas paredzēts visu lietotāju migrēšanai uz citiem reģistratūrām.

Kaut arī izvēlēties iet ar Google domēniem nav riskanti, tas ir vairāk apgriezts un maz pazaudējams, ja vien nevēlaties lētāku reģistratūru.

Turklāt, reģistrējoties tagad, var būt vieglāk integrēt visas jaunas iespējas, kuras var tikt pievienotas tuvākajā nākotnē.

Mūsu Google domēni pārskata galīgo vērtējumu

Google ir uzticams vārds, kura reputācija ir gandrīz sterila. Viņi ir viens no lielākajiem uzņēmumiem pasaulē un pārvalda populārāko meklētājprogrammu pasaulē.

Ņemot vērā to, kāpēc viņu domēna reģistrācijas pakalpojums ir tik relatīvi nezināms? Vai ir pat vērts to izpētīt? Īsāk sakot – jā. Ja jums rūp privātums un vēlaties veikt likmes Google tīklā, tad Google Domains ir vērts veltīt nedaudz laika pārdomām.

Mēs piešķiram 4.5 no 5 zvaigznēm

Redaktora vērtējums

4,5 / 5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map