Register.com pārskats: labais un sliktais, kas jums jāzina!

Reģistrācija.com, kā norāda nosaukums, specializējas domēna vārda reģistrācijā. Pēdējo desmit gadu laikā uzņēmums ir reģistrējis 2,5 miljonus domēna vārdu. Bet kā jūs redzēsit pārskatos register.com pārskatos, tie piedāvā vairāk nekā tikai domēnu nosaukumus. Register.com nodrošina arī tīmekļa mitināšanu un citus interneta pakalpojumus. 2010. gadā uzņēmumu iegādājās Web.com, taču tas joprojām turpina darboties.


register.com apskatsSaskaņā ar tās tīmekļa vietnes vietni Register.com ir izvietoti vairāk nekā trīs miljoni mazu uzņēmumu. Tas ir daudz klientu. Reģistrācija.com pārskati, tāpat kā daudziem citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, mēdz būt jaukta soma. Neapmierināti klienti, visticamāk, ir vokāli nekā laimīgi vai vienaldzīgi klienti.

Bet, tāpat kā citi ceļa vidū esošie tīmekļa mitinātāji, šķiet, ka Register.com ir atradis pietiekami lielu klientu bāzi, kas paliek apmierināta. Galu galā Register.com darbojas jau kopš 1994. gada, un tā joprojām darbojas spēcīgi.

Register.com pārskati: Pros & mīnusi

cenu noteikšana

Reģistrēto cenu noteikšana, lai arī tā nav lētākā, joprojām ir saprātīga spektra beigām jaunajiem lietotājiem. Viņu Essential plāns ir lētākais – USD 5,95 mēnesī. Šis plāna plāna plāns nāk ar speciālu IP, MySQL un cPanel. Arī 300 GB diska vietas nav pārāk sliktas.

Ja reģistrējaties vietnē Register.com, jūs atradīsit daudz funkciju. Papildus iepriekšminētajām funkcijām jūs iegūstat arī bezmaksas .com domēnu, garantiju par 99,9% izmantojamību un naudas atdošanas garantiju..

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Pamatplānā iekļaujot 28 atvērtā pirmkoda lietojumprogrammas, piemēram, WordPress, Drupal un Joomla. Profesionālais plāns piedāvā daudz vairāk, tikai par USD 2 mēnesī vairāk, ar 500 GB diska vietas, līdz piecām vietnēm un 50 300 MB MySQL datu bāzēm.

Par visdārgāko e-komercijas mitināšanu – to visdārgāko plānu – tas joprojām ir zemākais cenu spektra līmenis – USD 19,95 mēnesī. Šajā plānā ir neierobežota vieta diskā, FTP konti un MySQL datu bāzes.

Uzticama mitināšana

Reģistrācijas mitināšana mēdz būt uzticama. Viņi vienmēr ir augstu novērtējuši uzticamības testus, un lapu ielādes laiks mēdz būt daudz mazāks par nozares standartu – 700 ms. Ja izvēlaties, varat arī vietni palaist uz Windows serveriem. Tikai dažiem konkurentiem pat ir šāda iespēja.

Register.com arī piedāvā to izdarīt pats vai darīt to jūsu mājas lapas veidošanā – tāpēc, ja esat iesācējs, jums ir iespējas sevi sākt. Viņi arī piedāvā tiešsaistes mārketinga pakalpojumus un bezmaksas logotipa dizainu, izmantojot citu tīmekļa vietņu uzņēmumu Logoyes.

Izmantojot vietni web.com, Register.com ir arī mācību centrs vispārīgām mazā biznesa tēmām. Šīs tēmas ietver finansēšanu, tendences un mārketingu.

Esošajiem klientiem vietnē Register.com ir produktu ceļveži un konsultācijas, kas viņiem palīdzēs vietņu veidošanas un uzturēšanas procesā. Šajā videoklipā parādīts, kā izveidot privātu vārdu serveri vietnē Register.com.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, izmantojot bezmaksas numurus ASV un Kanādā, lai tieši sazinātos ar viņiem. Saskaņā ar tīmekļa vietnes datiem 70% viņu zvanu tiek atbildēti mazāk nekā 50 sekundēs. Viņu atbalsta komanda uztur arī aktīvus Facebook un Twitter kontus, lai mijiedarbotos ar klientiem un atbildētu uz tiem.

Laiks

Reģistrācija garantē 99,9% uptime un ievēro šo solījumu. Ja ikmēneša darbspējas laiks ir mazāks par garantiju, uzņēmums piešķirs klientiem kredīta stundas atkarībā no piedzīvotā dīkstāves apjoma. Šī garantija, protams, neattiecas uz klientu skriptu kļūdām, plānoto dīkstāvi un trešo personu lietotņu avārijām.

Ierobežoti pakalpojumi

Tāpat kā daudziem citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, vietnē Register.com ir ierobežots pakalpojumu komplekts. Reģistrācija nepiedāvā VPS mitināšanu vai speciālus serverus. Tātad, ja vēlaties šos pakalpojumus, jums būs jāmeklē citur. Reģistrācija arī nepiedāvā neierobežotu vietu diskā jebkuram plānam. Pat visdārgākais plāns piedāvā tikai 5 GB diska vietas.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Nav tik vienkārši lietojams

Reģistrēt tīmekļa mitināšanas vietu ne vienmēr nāk par labu. Viņu saskarni nav viegli izmantot iesācējiem internetā. Tie arī nepalīdz lietotājiem sākotnējā vietnes iestatīšanā.

Viņu ievada e-pastā nav iekļauta informācija, kas jums nepieciešama, lai viņu serveros iestatītu vietni. Tas jums pašam būs jāizdomā. Pieņemams, ja zināt, ko jūs darāt – ne tik daudz, ja esat iesācējs.

Tāpat kā citi interneta mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, Reģistrēties ne vienmēr ir priekšā viņu cenu noteikšanai. Bet šajā gadījumā viņi iekasē maksu ik pēc četrām nedēļām, nevis katru mēnesi. Tātad dažos gadījumos jūs, iespējams, maksājat 13 reizes gadā.

Cenas smalkajā drukā

Reģistrācijas cenas tiek aizēnotas citos veidos. Iesācējiem uzņēmums nepiedāvā naudas atdošanas garantiju. Pēc tam četru nedēļu cenu noteikšanas periods tiek minēts smalkajā drukāšanā lapas apakšā, un norādītās cenas ir tikai reklāmas cenas. Atjaunošanas cenas nekur vietnē nav pieminētas – pat ne pakalpojumu līgums.

Atjaunošanas cenu varat atrast piemērojamo reklāmas noteikumu saitē smalkajā drukā. Saskaņā ar šo smalko druku, pēc pirmā mēneša klientiem par Essential Web Hosting būs jāmaksā USD 14,95 mēnesī. Pēkšņi tas izskatās daudz dārgāks nekā iepriekš.

Diemžēl jau novēloti izskatās, ka register.com klientu serviss nav uzturējis nemainīgu kvalitāti. Daudzi klienti ziņoja par daudziem pārtraukumiem un kavētām atbildēm uz biļešu atbalstu. Citiem klientiem savlaicīgi netika paziņots par rēķinu izrakstīšanu un citām izmaiņām pakalpojumos.

Secinājums

Register.com ir sevi dēvējis par vidusceļu tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tas nav sliktākais mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, bet arī nav labākais. Klientu atbalsts, uzticamība un cenas ir labākajā gadījumā vidējas.

Bet labākie nenāk lēti, un sliktākie mēdz nākt lēti. Pārskatu pārpilnība reģistrā.com.com atspoguļo tās vidējās īpašības. Tikai daži cilvēki to mīl vai žēlojas; tas ir tikai labi.

Ja vēlaties vairāk nekā ceļa vidusdaļa, jums var būt tāda tīmekļa mitinātāja kā HostGator. Tie tiek pastāvīgi novērtēti kā tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēji un piedāvā plānus par saprātīgām cenām. Neatkarīgi no tā, ar kādu hostinga pakalpojumu sniedzēju jūs apmeklējat, jums, iespējams, vajadzētu nedaudz vairāk iepirkties, pirms dodaties uz vietni Register.com.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map