Parimad e-kaubanduse veebisaidid 2020: populaarsemad platvormid on üle vaadatud

Olete ilmselt märganud, et tänapäeval eelistavad paljud tarbijad veebis sisseoste teha. Telliskivi ja mördil ​​on kahtlemata endiselt oma koht jaemüügis, kuid veebis ostmise mugavus on ületamatu.


Ärimehena õnnelikumaks teeb asjaolu, et e-kaubanduse veebisaidi seadistamist ja sellel e-kaubanduse lainel raha teenimist on täna palju lihtsam teha kui kümmekond aastat tagasi, kui teil on teie kõrval õige hostiettevõte või platvorm.

Ärge kunagi pange tähele, kui teil pole kodeerimisoskust, sest saate oma veebisaidi hõlpsalt üles ehitada mõne minuti või halvimal juhul tundide abil, kasutades kaupluse hostina pakutavaid veebisaitide koostajaid. Ja kui te ei soovi seda ühel või teisel põhjusel teha, on endiselt palju võimalusi, mis vastavad teie vajadustele.

Kes valite oma e-kaubanduse hostiks, määrab kindlasti, kas teie ettevõte tähendab varandust või hammustab tolmu. Ümardasin paremate e-kaubanduse veebisaitide loendi üles ja vaatasin neid üksikasjalikult läbi, et aidata teil otsustada, kuhu oma pood rajada, mida te hiljem ei kahetse.

HostGatori logo

Meie valitud e-poe hostimise number 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Siin on parimad e-poe hostimise saidid

Parimad saidid e-kaubanduse hostimiseks

SiteGround logoSiteGround on hostiettevõte, mille peakontor asub Bulgaarias Sofias, kuid millel on andmekeskused kogu maailmas, sealhulgas Suurbritannias, Hollandis, USA-s ja Singapuris. Ma mainin seda põhjusel, et sõltumata sellest, kus teie publik asub, on neile tagatud suurem kiirus.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Ka e-kaubanduse saidi jaoks, mis nõuab usaldusväärset hostit, mille tööaeg on 99,99%, võib SiteGround olla lihtsalt hostiettevõte, kes teie poe üles ehitab.

Need pole mitte ainult usaldusväärsed, vaid üllatavad meeldivalt ka nende reageeriva, toetava ja läbipaistva klienditeenindusega.

See ja palju muud, mida näete allpool, on põhjus, miks SiteGround on endiselt üks parimatest e-poe hostimise ettevõtetest.

Suurepärased e-kaubanduse tööriistad

Lisaks töötamisele mitmesuguste populaarsete sisuhaldussüsteemidega (CMS), näiteks Magento, Joomla ja WordPress, toetab SiteGround mitmesuguste e-kaubanduse rakenduste, näiteks OpenCart ja Prestashop kasutamist..

Võite minna ka nende Softaculousse, kus teil on võimalus valida muid e-kaubanduse tööriistu, näiteks ZenCart, opencart jne..

Veebipoe loomisel on mainitud funktsioonid ühed kõige olulisemad, mida peate oma poe funktsionaalsuse suurendamiseks.

Ehkki kõik need omadused on suurepärased, on enamikul klientidest raske nendega töötada, välja arvatud vähemuses, kellel on teatavad veebiarenduse oskused või mingil määral kodeerimisoskus.

Tasuta domeen koos hostimisega

Veebisaidi loomine

Pole prof? Ärge veel vihastage. SiteGround on integreerinud Weebly veebisaidi ehitaja nende platvormi. Niisiis, mitte ainult saate nautida nende hostimisteenuseid, vaid teil on ka lihtne, kuid tõhus saitide koostaja, kellega koos töötada.

Weebly ei vaja veebisaidi loomiseks teadmisi kodeerimise kohta. Lihtsalt lohistage kohale erinevad elemendid, millega soovite töötada, näiteks fotod, tekstid, kaardid ja videod.

Veelgi enam, sellega on kaasas e-kaubanduse võimalused, näiteks arvukad makseväravad, ning atraktiivsete kauplusteemade loomine parema kasutajakogemuse saavutamiseks. Lisaks sellele reageerivad Weebly veebisaidimallid nii lauaarvutitele kui ka pihuarvutitele, näiteks mobiiltelefonidele ja tahvelarvutitele.

Niisiis, kui teil on vaja kiiresti ja hõlpsalt e-kaubanduse sait üles ehitada, on SiteGround teid Weeblyga katnud. Ja kuna te juba teate, mida teha, siin on Volutioni lühike video, milles selgitatakse viis asja, mida ei tohiks e-kaubanduse veebisaidi loomisel teha.

Kui teil on aga juba olemasolev veebisait ja vajate lihtsalt hostit, on teil hea meel teada saada, et saidile SiteGround on migreerimine tasuta.

Hinnakujundus

SiteGroundi hostimisplaanid on paindliku hinnaga ja algavad kõige põhilisemast jagatud hostimise võimalustest pühendatud hostimise kaudu kuni pilvemajutusvõimalusteni.

Nende odavaim jagatud võimalus on ‘Start Up Plan’, mis maksab ainult 3,95 dollarit kuus (spetsiaalne sissejuhatav hind, tavapärane uuendamise hind on 11,95 dollarit kuus) ja sisaldab e-posti kontot, piiramatut liiklust, cPaneli, CloudFare (CDN), tasuta igapäevaseid varukoopiaid, ja muud köitvad omadused

Saate alati minna üle ühiskasutatava hostimise teenusele „Kasva suur plaan” või „Go Geeki plaan”, mis mõlemad võimaldaksid teil pakkuda ka täiendavat salvestusruumi vahemikus 20–30 GB, lisaks võime käsitleda 25 000–100 000 külastajat kuus.

Kui soovite suuremat arvu numbreid või vajate suurema võimsuse ja stabiilsusega saiti, võite proovida nende pilve, pühendatud ja ettevõtete hostimisplaane.

Tehniline abi

Kuulsus ja varandus on saidile SiteGround jõudnud tänu selgele rõhuasetusele ja tehnilise toe pingutustele. Seisaku või mõne muu tavalise probleemi tagajärjel peate harva otsima klienditoe abi.

Selle põhjuseks on asjaolu, et SiteGroundil on ainulaadne pahavara ennetamise teenus, mis tuvastab serveri oleku reaalajas, võimaldades neil reageerida enne, kui probleem kasvab suureks probleemiks.

Selle tulemusel tuvastatakse ja lahendatakse enamik toimivuse lahknevusi enne, kui efekte tunnete.

Kui soovite siiski kontakti saada, saate seda teha vestluse, telefoni ja piletite kaudu.

Plussid

 • Lihtsalt kasutatav veebiehitaja
 • Kiirem laadimiskiirus
 • 99,99% tööaega
 • Suurepärane klienditugi
 • Tasuta regulaarsed varukoopiad

Miinused

 • Piiratud juurdepääs salvestusruumile, st 10–30 GB
 • Piiratud kuukülastused
 • Suhteliselt kõrged pikendamishinnad

Wix on tegutsenud juba 13 aastat ja selle suhteliselt lühikese aja jooksul on nad ehitanud enda jaoks hea nime hostimis- ja veebiehitusruumi.

Nende hõlpsasti kasutatavate ja keerukate veebisaitide loomise tööriistade ärakasutamine on ainult üks Wixi hostimise eelis.

E-kaubanduse tekitatava jõhkra konkurentsi korral võib uustulnuk või vana ajakirjanik, kes üritab võrguruumi ja klientide tähelepanu järele liikuda, niigi rahvarohkel turul palju vaeva näha, kui neil puudub meeldejääv veebisait, mis eristab nende antud nišis olulisust.

Wixi hostimine pakub võimalust, mis võimaldab teil hõlpsasti juurde pääseda raskesti ignoreeritavale veebisaidile, kuid mis veelgi olulisem – see, mis on varustatud õigete asjadega, näiteks otsingumootori optimeerimisega, aidates nii potentsiaalsetel klientidel teid hõlpsalt leida.

Veebisaidi loomine

Edu e-kaubanduses sõltub suuresti lihtsast, kuid samas huvitavast veebisaidist. Wixiga hostimine ja nende veebisaidi koostaja eeliste ärakasutamine positsioneerige oma e-kaubanduse veebisaiti edu saavutamiseks kohe alguses. Selle põhjuseks on asjaolu, et hoolimata sellest, milline tööstusharu te võiksite olla ja hoolimata sellest, kui ainulaadne see on, on Wixil tublisti üle 1000 veebisaidimalli, mis paiknevad peaaegu igas nišis, millele võite mõelda..

Lisaks hõlpsasti kasutatava liidese olemasolule on see ka lohistamisredaktor koos mobiilselt reageerivate mallide ja tehisliku disaini intelligentsuse (ADI) funktsiooniga, mis võib teie jaoks disainitööd teha.

Otsingumootori optimeerimine (SEO)

Wixi logoÜks peamisi probleeme, millega näen enamiku e-kaubanduse veebisaitide omanikega vaeva nägevat, on vähene nähtavus. Wixi kasutamisel ei pea te selle üle higistama, kuna neil on Google’i-sõbralikud funktsioonid, näiteks võimalus lisada igale lehele pealkiri, märksõnad ja metakirjeldus..

Wixi SEO viisard vaatab ka teie SEO ootused läbi selle osas, kuidas soovite järjestada otsingumootorites nagu Google, Bing, Yahoo ja nii edasi, siis koostage aruanne, mis aitab teil selliseid paremusjärjestusi kõige paremini saavutada..

Kahjuks ei saa te URL-e ümber kirjutada, et need oleksid inimestele loetavad.

Hinnakujundus

Wix pakub praegu kahte funktsioonirikkamat plaani, mis vastavad e-kaubanduse nišile. See hõlmab e-kaubanduse ja VIP-plaane.

Pood on odavaim plaan ja selle jaemüük on 16,50 dollarit kuus. VIP maksab 24,50 dollarit kuus ning lisaks sellele, mida tema vastaspoolel on, pakub see ka prioriteetset reageerimist ja 10 e-posti kampaaniat kuus.

Mõlemad kiitlevad piiramatu ribalaiusega, 20 GB salvestusruumiga, tasuta domeeniga / oma domeeni ühendamiseks, Wix-reklaamide eemaldamise võimalusega, veebipoega ning vormide ja saidiehitajate rakendustega.

Tehniline abi

Wixil on mitmesuguseid tugikanaleid, sealhulgas telefonitugi, e-post ja sotsiaalmeedia. Kui teie lemmiktoe kirjavahetus toimub vestluse kaudu, siis kardan, et peate selles märkuses pettuma, kuna Wixi tugi ei sisalda seda.

Neil on aga trendikeskkondadega arutelude abikeskus ning teadmistebaas, kus KKK-dele antakse üksikasjalikke vastuseid.

Nende tehnilise toe juures meeldis mulle see, et sõltumata sellest, kas olete tasuta või esmaklassiline kasutaja, saate kõik tuge samal tasemel.

Plussid

 • Taskukohased e-poe hostimiskavad
 • Palju loomingulist vabadust
 • Valida saab 1000 tööstuse malli
 • Lihtsalt kasutatav veebisaidi koostaja
 • Ükski klienditoe kanal pole piiratud tasuliste plaanidega
 • Põhjalik SEO komplekt

Miinused

 • Lehe URL-e ei saa kohandada
 • Tehniline tugi ei sisalda vestlust

InMotion on eraviisiliselt hallatav veebimajutusteenuste pakkuja, kelle juured ulatuvad aastasse 2001. Neil on muljetavaldav kogemus väikeste ja keskmise suurusega veebiettevõtete kasvamisel.

Kui arvate kasvu või teil on mõni neist kiiresti kasvavatest veebisaitidest, siis meeldib teile, et InMotion on väga skaleeritav ja ühe plaani juurest ülekandmisel on null seisakuid.

Nende keskmine kiirus on muljetavaldavam kui enamikul veebimajutajatel ja õigustab teatud mõttes väheste lisa dollarite tasumist, mida peate võib-olla iga kuu köhima..

Lisaks on nad investeerinud oma platvormi hõlpsaks kasutamiseks. Mis puudutab e-kaubandust, siis oodake juurdepääsu arvukatele e-kaubandusega seotud lahendustele, näiteks Prestashop ja Opencart.

Veebisaidi loomine

InMotioni hostimise logoLisaks e-kaubanduse veebisaidi hostimisele vajate saiti, mis on pilkupüüdev, millel on e-kaubanduse funktsioonid ja mida saab kohandada vastavalt teie toodetele.

InMotionsi cPaneli või veebi loomise tööriistaga BoldGrid saate hõlpsalt luua kõik-ühes täielikult hostitud e-kaubanduse lahenduse. See tööriist aitab teil mõne minuti jooksul veebisaidi ise üles seada, kuna kodeerimine pole vajalik.

Mis teeb BoldGridi nii lihtsaks kasutamiseks, on see pukseerimisredaktor. See sobib ka paljudesse tööstusharude kategooriatesse, mitte ainult e-kaubandusse, kuna sellega on kaasas enam kui 200 malli, mille hulgast valida. Kujundused reageerivad täielikult ja neid saab kohandada mis tahes ekraanisuurusele.

Hinnakujundus

InMotioni hinnakujundust peetakse pisut kõrgemaks. Kuid lõõskavate lehe laadimiskiirustega maksaksite meelsasti selle hinna, kui see aitab teil konkurentsist eelise saada. Odavaim tasand on kolm jagatud hostimiskava.

Parimate tulemuste saamiseks e-kaubanduse saidi majutamisel soovitaksin „Pro-plaani“, kuna see võimaldab teil hostida piiramatu arvu veebisaite ning sellega on kaasas piiramatu kettaruum, ribalaius ja andmebaasid ning see on e-kaubanduse jaoks valmis. Selle plaani hind on 14,71 dollarit kuus.

Veel üks odavam jagatud hostimise plaan on nn energiaplaan, mille jaemüük on 8,49 dollarit kuus ja e-kaubandus on valmis.

Kui vajate võimsamat e-kaubanduse jaoks optimeeritud plaani, sorteerivad nende pühendatud ja hallatavad VPS-i hostimisplaanid teid kindlasti.

Tehniline abi

Tehniline tugi on selle e-kaubanduse hostimisettevõtte jaoks tunduvalt üle keskmise. Küsimustele võite oodata korralikke reageerimisaegu reaalajas vestluse, e-posti ja telefoni teel. Lisaks sellele on InMotionil teadmistebaas, mis pakub teile lahendusi sageli esinevatele probleemidele.

Plussid

 • Usaldusväärne kiirus ja tööaeg
 • Kergesti skaleeritav
 • Kava uuendamisel null seisakuid
 • Vastuvõtlik klienditugi
 • Lihtsalt kasutatav veebisaidi koostaja

Miinused

 • Suhteliselt kallid hostimiskavad

iPage'i logoiPage on üks paljudest Endurance International Groupi omanduses olevatest veebimajutusettevõtetest. 1998. aastal asutatud ettevõte toob endaga kaasa uskumatult odavaid hostimisplaane, mille hind kuus on vaid 2,00 dollarit.

PayPali integreerimise ja AgoraCarti ostukorviga lihtsate e-kaubanduse veebisaitide saab ehitada ja hostida täieliku turvakomplekti kõrval, mis võimaldab teil veebipoodi stressivabalt juhtida. Turvalisus hõlmab igapäevast pahavara skannimist, rämpsposti skaneerimist ja pidevat võrgu jälgimist. See on lisaks ööpäevaringsele turbekaitsele SiteLocki ja koormuse tasakaalustatud serverite kaudu.

Veebisaidi loomine

IPage’is olevat veebisaidi koostajat on lihtne kasutada. Pukseerimisseade ei vaja mingit kodeerimist ja seetõttu saavad seda kasutada nii algajad kui ka professionaalid.

Kaasas ka koormus piiramatu maiuspalaga kohe hüppelt. See hõlmab piiramatut salvestusruumi ja MySQL-i andmebaase, skaleeritavat ribalaiust, piiramatuid domeene ja hunnikut projekteerimis- ja ehitustööriistu.

iPage pakub teile hulgaliselt võimalusi ka sisuhaldussüsteemi esiküljest. See tähendab, et saate töötada koos oma lemmik CMS-idega, nagu WordPress, Joomla ja Drupal, samuti ajaveebiplatvormi ja paljude fotogalerii võimalustega.

Veel parem on see, et kõik need funktsioonid on saadaval ühe klõpsuga. Muude populaarsete ostukorvide ja makseväravate, näiteks PayPali integreerimine on iPage’i veebiehitaja kasutamisel üsna imelihtne..

Hinnakujundus

Ehkki hostimisplaanid võivad olla tõesti madalad, on nendega kaasas kasulikke eeliseid, mis on e-kaubanduse saidi loomiseks ja hostimiseks üliolulised.

IPage’i odavaima 36-kuulise hostimiskava keskmes, mille hind on 1,99 dollarit kuus, leiate sellised funktsioonid nagu tasuta veebipood ja piiramatu MySQL, veebipostitus jne. Neil on ka keskmine plaan 24 kuuks hinnaga 2,49 dollarit. Selle kategooria kõige kallim on aga nende 12-kuuline plaan 2,99 dollarit kuus.

Pange tähele, et need on spetsiaalsed sissejuhatavad hinnad. Regulaarsete pikendamiste määr on tavaliselt pisut kõrgem.

Tehniline abi

iPage pakub ööpäevaringset tehnilist tuge telefoni, vestluse ja e-posti teel, lisaks on neil veebipõhiseid õpetusi, millest on alustamisel palju abi. Nende reageerimisaeg on keskmine ja kõik sõltub kõnede sissevoolust igal ajahetkel.

Plussid

 • Väga taskukohane
 • Suurepärane esmakordselt saidiomanikele
 • Täiustatud turvaelemendid
 • Täpsemad tööriistad oma veebisaidi kasvatamiseks
 • Tugevus 99,8%
 • Korralik klienditugi

Miinused

 • Hostimisplaanid lukustavad teid vähemalt 12 kuuks lepingusse
 • Keskmine klienditeeninduse reageerimise aeg
 • Laadimisaeg võiks olla parem
 • Regulaarse pikendamise hinnad kipuvad olema kõrgemad, ulatudes kuni 10 dollarini kuus

Parimad e-poe hostimise saidid: millist hostit valida?

Otsus selle kohta, milline ülalnimetatud hosting ettevõtetest omab parim e-kaubanduse veebisaidi hostimine on raske üleskutse. Selle põhjuseks on asjaolu, et hostimisvajadused on klienditi erinevad.

Jaotage e-kaubanduse hostimine selle järgi, mida host pakub

Kui soovite üles seada e-kaubanduse kick-ass saidi, mis teeb kõik jõudluse ja teisendamise osas õiged ruudud, siis peab teie valik lisaks kasutajakogemusele saama ka selliseid punkte, nagu laadimiskiirus ja esteetika. Kui me võtame selle lähenemisviisi, võtab SiteGround hõlpsalt krooni.

Ehkki SiteGroundi veebiehitaja pole nii lennukas kui Wixi oma, saab selle kasutamise lihtsuse huvides töö ära. Kuid mitmekülgsuse mõttes pakub Wixi 1000+ mallidele juurdepääs kasutajale palju valikuvõimalusi. Wixil on ka ülitäpsemõistja SEO viisard, mis muudab teid otsingumootorites nähtavamaks.

Mis puutub tohututesse või kiiresti kasvavatesse veebisaitidesse, siis oleks InMotioni plaanid hea koht alustamiseks, kuna neil on funktsioone, mis vastavad sellistele vajadustele. Kuid ärge unustage, et nende hinnad langevad hinnaredeli kõrgemale poolele.

Ilmselt pakendab iPage palju maiuspalasid ja on madala hinnaga. Kui olete väikese või keskmise suurusega ettevõtte omanik, kellel on eelarve, siis ei lähe te selle valikuga valesti.

HostGatori logo

Meie valitud veebimajutus nr 1:
Hankige parima hinnanguga majutust nii vähe kui võimalik
2,64 dollarit kuus

StartBloggingOnline.com heaks kiidetud hostimine

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map