Shopify hinnakujundusplaanid aastaks 2020: Shopify kulud on maha lõhutud

Ante Rados


Ante Rados

Shopify on üks juhtivaid e-poe platvorme maailmas. Kui olete kunagi tahtnud veebipoe loomist alustada, olete arvatavasti Shopifyst kuulnud. Shopify abil on lihtne veebipoodi luua ja tooteid müüa. Kuid kui olete e-kaubanduse valdkonnas uustulnuk, võib teil olla raske otsustada, milline Shopify plaan teile kõige paremini sobib.

Shopify hinnakujundus algab Shopify Lite’iga 9 dollarist kuus, mis on nende odavaim plaan. Nende kõige kallim litsents maksab teile 2000 dollarit kuus. Niisiis, sealsed e-kaubanduse algajad imestavad ilmselt: „Kui tohutu erinevus nende plaanide omaduste vahel võib olla?“

Mõnikord võib olla raske otsustada, millised funktsioonid teie poodi mõjutavad ja milliseid funktsioone te vajate. Ärge muretsege, ma sain teid kaetud. Selles artiklis loetlesin kõik olulised omadused, mis kaasnevad iga plaaniga. Mõne plaani vahel on isegi otsene võrdlus, mis aitab teil otsustada, milline neist teile sobib.

Shopify pakub igaühele midagi; pole vahet, kas te alles alustate või kui teil on juba suur e-kaubanduse ettevõte ja soovite üle minna Shopifyle. Juhendan teid Shopify plaani hinnakujunduse ja kõige selle kohta, mida iga Shopify hinnasiltiga kaasas on.

Shopify hinnakavade võrdlus

Shopify hinnaplaanid

Shopify pakkumises on viis kava. Alustame kõigi nende plaanide Shopify e-kaubanduse hinnakujundusega:
Shopify hinnakujundus

 • Shopify Lite: 9 dollarit kuus
 • Põhiline Shopify: 29 dollarit kuus
 • Shopify: 79 dollarit kuus
 • Täpsem Shopify: 299 dollarit kuus
 • Shopify Plus: 2000 dollarit + / kuu

Iga plaani eest saate igal aastal makstes 10% soodustust. Kui maksate kaks korda aastas, tõuseb see allahindlus 20% -ni. Koostasin tabeli, et oleks lihtsam näha täpselt, kui palju täpselt säästate, kui otsustate maksta igal aastal või kaks korda aastas. Jätsin Shopify plussi tabelist välja, kuna selle plaani jaoks pole kindlat hinda; sellest lähemalt artiklis hiljem. Vaatame nüüd, kui palju saate kokku hoida Shopify hinnasoodustustega.

Shopify plaani võrdlustabel

Shopify Lite on odavaim võimalus, mida saate saada; see maksab ainult 9 dollarit kuus. Mida peate teadma, on see, et Shopify Lite ei lase teil ehitada e-poe poodi. See on plaan, mis on loodud inimestele, kes soovivad ostukorvi lisada oma Facebooki lehele või juba olemasolevale veebisaidile.

Shopify Lite’i kasutamine on lihtne viis toodete, kollektsioonide ja ostukorvi manustamiseks veebisaidile või Facebooki. Kaasas müügikoha funktsioonid, kaardilugeja, sooduskoodid, arveldustööriist, ülevaate juhtpaneel ja finantsaruanded.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Shopify kasutamine olemasolevatel veebisaitidel on lihtne. Manustasite lihtsalt veebisaidile Shopify Buy-nupu või tootegalerii ja olete valmis müüma hakkama. Nuppe saab kohandada, nii et te ei pea muretsema, et nende kujundus muudab teie veebisaidi ebameeldivaks.

Facebooki poodi, mille saate luua Shopify Lite abil, on veelgi lihtsam kasutada. Lisate selle lihtsalt oma olemasolevale Facebooki ettevõtte lehele ja vahekaart Pood luuakse. See sisaldab galeriisid teie toodetega ja ostukorvi. Vahva on see, et kõik Shopify juhtpaneelil tehtud muudatused sünkroonitakse Facebookiga. Veel üks automatiseeritud funktsioon on laost laost kauba eemaldamine. Kui üksus pole enam ostmiseks saadaval, eemaldab Shopify selle poest ja teavitab teid sellest.

Shopify Lite’i Facebookiga kaasas olevad funktsioonid ei piirdu sellega. Samuti on Facebooki Messengeri jaoks Live Chat moodul. See moodul võimaldab klientidel teie tooteid sirvida ja oma Messengeri rakenduses oste teha. Sirvimise ajal saavad nad teie loodud automatiseeritud vastuseid, et nende küsimustele hõlpsalt vastata. Need vastused tulevad koos üleskutsega tegevusele, mis aitab teil suunata kliente tootekirjeldustele, ostulehtedele või mujale, kuhu soovite minna. Kui kliendid on toote ostnud, saavad nad automatiseeritud sõnumid kogu saateteabega ühest kohast.

Shopify Lite on loodud sotsiaalset müüki silmas pidades. See on suurepärane vahend juba olemasoleva vaatajaskonnaga inimestele, kes soovivad hakata tooteid müüma. See pole mõeldud võimsate veebipoodide loomiseks, nii et kui te seda otsite, siis tutvuge teiste Shopify plaanidega.

Tasuta domeen koos hostimisega

Shopify hinnakujundus saavutab oma tipu Shopify Plussiga. See on väga kallis plaan, mis on mõeldud tohututele rahvusvahelistele veebipoodidele. Shopify Plussi litsents maksab 2000 dollarit kuus, kuid hind pole veel täielikult fikseeritud. Selgitan, kuidas täpselt siin hinnakujundus toimib.

Maksumus püsib 2000 dollaril kuus, kui teie kauplused teevad tehinguid alla 800 000 dollari kuus. Kui ületate 800 000 dollarit, võetakse teilt kuus lisaks 0,25% poe müügist. Hea on see, et saate luua 10 kauplust, mille litsents on 2000 dollarit. See tähendab, et saate jaotada 10 kauplust erinevatesse riikidesse ja kui nende arve on vähem kui 800 000 dollarit kuus, maksate tegelikult 200 dollarit kuus.

Shopify Plusiga saate rohkem energiat, kiirust, juhtimist, kohandamist ja automatiseerimist kui ühegi teise Shopify tehinguga. Sellel on tugi töötlemiseks kuni 8000 minuti kohta ühes poes. Reaalajas sündmuste juhtpaneel võimaldab teil igal ajal kontrollida, kuidas teie kampaaniatel läheb. See on alles kõigi funktsioonide algus, mida sellel plaani metsalisel on pakkuda.

Hiiglaslikes poodides on kasu hulgikonto kutsest, mis võib saata kutseid tervetele kliendigruppidele. Launchpad on veel üks Shopify Plus eksklusiivne, mis võimaldab kaupmeestel selliseid sündmusi nagu müük, toodete väljalangemine ja varude taastamine ajastada, koordineerida ja teostada.

Kui müüte rahvusvaheliselt, saate rõõmuga teada, et saate oma veebisaidilt luua mitu klooni erinevates keeltes ja valuutades. Lisaks saate skriptiredaktori rakendust muuta oma poe ostukorvis olevate reaartiklite hindade ja omaduste muutmiseks.

Transporteri rakendus võimaldab Shopify Plussi kaupmeestel importida klientide, toodete ja tellimuste kirjeid Shopify poodi. Kui kõik on imporditud ja seadistatud, saate automatiseerida laos olevad toimingud: Nii saate lõõgastuda ja lasta Shopifyl oma tööd teha.

Shopify Plusiga kaasas olevad funktsioonid pole ainus põhjus, mida võiksite uuendada. Teiste plaanide abil saate luua piiratud arvu töötajate kontosid (15 koos Shopify Advancediga). Kui teil on 10 veebipoodi, mis müüvad rahvusvaheliselt, siis 15 töötajast ei piisa nende kõigi haldamiseks, nii et kui soovite, et teie ettevõte kasvaks, peaksite üle minema Shopify Plusi versioonile..

Kui kõik on öeldud ja tehtud, pole Shopify Plus kõigile mõeldud. See pole enamiku e-kaubanduse ettevõtete jaoks. Kuid kõige suuremad ettevõtted vajavad selle plaaniga kaasas olevat automatiseerimist, võimsust, kiirust ja kohandatavust.

Millist Shopify hinnakujunduskava peaksin otsima?

Otsustades, millisega Shopify plaanib minna, tuleks arvestada mitme teguriga. Esimene on plaani hinnakujundus võrreldes kasumiga, mida teie pood loodab teenida. Kui suurem osa teie kasumist katab ainult plaani, peaksite kaaluma madalama astme plaani valimist.

Kui olete kindel, et saate plaani mugavalt endale lubada, peaksite kontrollima, milliseid funktsioone te vajate. Plaani eest rohkem maksta pole just seda mõtet, kuna saate seda endale lubada ja mitte kasutada enamikku funktsioonidest. Veel hullem on, kui saate odavama plaani, mis ei lase teil normaalselt äri ajada.

Pöörake erilist tähelepanu töötajate arvule, mida saate oma kontole lisada, ja kaupluste asukohtade arvu, mis teil võib olla. Kui saate plaani, mis toetab vähem kaupluste asukohti kui teie kaupluste arv, kaotate kasumi kauplustest, mida te ei saa loetleda.

Kas teil on kinkekaarte? Kas peate printida saatelehed või kavatsete lihtsalt digitaalseid kaupu müüa? Kas vajate isegi täielikku veebipoodi või on see teie eesmärkide saavutamiseks piisav ainult Facebooki ettevõtte lehe ostukorvist? Esitage endale neid plaani võrdlusi lugedes selliseid küsimusi ja leiate plaani, mis sobib teile ideaalselt.

Selles tabelis võrdlen Shopify ja Shopify Plus funktsioone kõrvuti. Pidage meeles, et Shopify Plus on väga kallis ja te ei tohiks seda isegi arvestada, kui teie ettevõte pole võimeline teenima iga kuu kümneid tuhandeid dollareid.

Nende kahe plaani võrdlus on enamasti suunatud neile, kes tegutsevad keskmise suurusega ja suurte e-kaubanduse ettevõtete vahel ega suuda otsustada, milline variant on nende jaoks parem.

Shopify: 79 dollarit kuus

Shopify Plus: 2000 dollarit + / kuu

Need on omadused, mida võite Shopifylt oodata:

 • Piiramatu hulga tooteid
 • 5 personali kontot
 • 24/7 tugi
 • Müügikanalid
 • Käsitsi tellimuse loomine
 • Sooduskoodid
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Hüljatud ostukorvi taastamine
 • Kinkekaardid
 • Professionaalsed aruanded
 • Kuni 72% allahindlus saatmisel
 • Printige saatelehed
 • USPS Priority Mail Cubicu hinnakujundus
 • 2,6% + 0,30 dollarit krediitkaardiga võrgus
 • 2,5% krediitkaardi intressid inimesele
 • 1% lisatasud, kasutades muid makseteenuse pakkujaid peale Shopify Paymentsi
 • Shopify POS-i rakendus
 • Registreeri vahetused
 • Riistvara perifeerne tugi
 • Piiramatu personali POS-i PIN-koodid
 • 1-5 kaupluse asukohta

Shopify on suurepärane võimalus väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Võite asutada veebipoe ja varustada selle kõigi funktsioonidega, mida väikeettevõtted vajavad.

Esimene asi, mis eristab Shopify ja Shopify Plussi, on töötajate kontode arv, mida saate lisada. Kui teil on mitme kaupluse ettevõte, siis vaevalt piisab 5 töötajast teie kaupluste haldamiseks.

Lisaks personalikontode arvule pakub Shopify Plus kõike muud. Saate oma poodi paremini kohandada, juhtida elemente, mida Shopify abil ei saa, pääseda juurde eksklusiivsetele rakendustele jne.

Shopify Plus on palju kallim, kuid ärge unustage, et madalamad krediitkaardihinnad võivad teile raha säästa, kui teil on tohutu veebipood.

Shopify Plus sisaldab kõike, mida saate Shopify abil saada, ja mõned lisad:

 • Piiramatu personali konto
 • Isikustatud tugi
 • Mitmepoes
 • Juurdepääs vedelikule (Shopify teemakeel)
 • Skriptitoimetaja
 • Rohkem API integratsioone
 • Hulgimüügikanal
 • Shopify Flow
 • Skriptiredaktor
 • Hulgikonto kutse
 • Krediitkaardihinnad 2,15% + 0,30 dollarit

Ma loetlesin palju funktsioone, mida saate koos Shopify Plusiga. On selge, mida mõned neist, nagu piiramatu personalikonto, tähendavad. Mõned ei ole iseenesestmõistetavad, nii et räägime neist.,

Mitmekesine pood on suurepärane võimalus oma toodete rahvusvahelisel müümisel. Mitme poe abil saate oma poest luua mitu versiooni ja igaüks neist võib olla erinevas keeles ja kasutada erinevaid valuutasid.

Skriptiredaktor annab teile rohkem valikuid, kuidas kohandada oma klientide kassaid. Saate rohkem kontrolli saatmisviiside, maksevõimaluste ja kõigi muude elementide üle, mida teie kliendid kassasse jõudes juhivad.

Hulgimüügikanal võimaldab teil luua eraldi poe. See on parooliga kaitstud, nii et saate selle seadistada nii, et sellele pääseksid juurde ainult hulgimüüjad. Seal saate luua eksklusiivsete hindadega kaupluse või tooteid ainult hulgimüüjatele.

Shopify Flow on teie veebipoe automatiseerimisplatvorm. Saate seda kasutada paljude kaupluse protsesside automatiseerimiseks. Visuaalse ehitaja abil saate seada tingimused, mis käivitavad automaadid töö tegemiseks, mida te muidu peaksite tegema käsitsi.

Minu nõuanne on järgmine: kui teil pole rohkem kui 5 kaupluse asukohta ja te ei vaja rohkem kui 5 töötajate kontot, valige Shopify, kui pole kindel, et vajate Shopify Plusi funktsioone.

Shopify’l on suurepärased funktsioonid ja kui soovite Shopify’i proovida ja saate aru, et teil pole kõiki vajalikke funktsioone, saate alati uuendada Shopify Plussi..

Kui kaldute rohkem Shopify Plussi poole, kuid arvate, et midagi vahepealset sobiks veelgi paremini läbi, siis on võib-olla just Shopify Advanced.

Kui võrrelda kahte kõige kallimat Shopify plaani, on kõige olulisem teada saada, kui palju kasumit teie veebipood teenib ja kui võimsaid funktsioone te selles soovite. Shopify Plusi plaan ei erine oluliselt Shopify täpsemast plaanist, kuid seal on mõned olulised funktsioonid, mis eristavad neid.

Shopify Plus on endiselt võimalus pääseda sinna suurimate e-kaubanduse ettevõtete poole. Kui aga Shopify Advanced katab kõik vajaliku, saate selle enda valimisega kokku hoida 1700 dollarit kuus.

Shopify Advanced: 299 dollarit kuus

Shopify Plus: 2000 dollarit + / kuu

Shopify täpsema plaani abil saate seda teha järgmiselt:

 • Täpsem aruannete koostaja
 • Kolmanda osapoole arvutatud saatmiskulud
 • Piiramatu hulga tooteid
 • 15 töötajate kontot
 • 24/7 tugi
 • Müügikanalid
 • Käsitsi tellimuse loomine
 • Sooduskoodid
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Hüljatud ostukorvi taastamine
 • Kinkekaardid
 • Professionaalsed aruanded
 • Kuni 74% saatekulude allahindlust
 • Printige saatelehed
 • USPS Priority Mail Cubicu hinnakujundus
 • 2,4% + 0,30 USD krediitkaardimäärad
 • 2,4% krediitkaardi intressid inimesele
 • 0,5% lisatasud, kasutades muid makseteenuse pakkujaid peale Shopify Paymentsi
 • Shopify POS-i rakendus
 • Registreeri vahetused
 • Riistvara perifeerne tugi
 • Piiramatu personali POS-i PIN-koodid
 • Kuni 8 kaupluse asukohta

Nagu näete, pole funktsioonides võrreldes Shopify kavaga palju muutunud. Kaks täiendavat funktsiooni, mille saate Shopify täpsema plaani versioonile üleviimisel, on kolmanda osapoole arvutatud saatekulud ja täpsem aruande koostaja.

Kolmanda osapoole arvutatud saatmishindade funktsioon võib olla mugav, kui saadate palju raskeid esemeid. Shopify Advanced valimine võib olla piisav põhjus, kui te ei vaja kõiki Shopify Plussi funktsioone või kui te lihtsalt ei saa seda endale lubada (veel).

Kui rakendate madalamate plaanidega aruannete koostajates filtreid või muudatusi, on need ajutised. Täpsema aruannete koostaja abil saate salvestada filtreeritud ja redigeeritud aruanded või luua kohandatud aruandeid nullist.

Shopify Advanced tõstab loodavate töötajate kontode arvu 15-ni ja pakub madalamaid krediidimäärasid. See on plaan ettevõtetele, kes on kasvanud nii kaugele, et plaanide vaheline hinnavahe on väiksem kui rahasumma, mille nad krediitkaarditasude tõttu kaotavad.

Siin on järgmised funktsioonid, mida saate koos Shopify Plusiga, kuid mis pole Shopify Advancedis kaasatud:

 • Piiramatu personali konto
 • Isikustatud tugi
 • Mitmepoes
  Juurdepääs vedelikule (Shopify teemakeel)
 • Skriptitoimetaja
 • Rohkem API integratsioone
 • Hulgimüügikanal
 • Shopify Flow
 • Skriptiredaktor
 • Hulgikonto kutse
 • Krediitkaardihinnad 2,15% + 0,30 dollarit

Kõike, mida ma ütlesin, saab Shopify plaani ja Shopify Plus plaani võrdlust kasutada ka selles võrdluses.

Kassa kohandamisega saate oma veebipoele isikupära anda ja kogu automatiseerimine, mida Shopify Plus võimaldab, oleks suurepärane, kui oleksite igas suuruses veebipoes. – Kuid iseenesest pole need väärt hinnavahe, mida peate maksma.

Shopify Plusile ülemineku peamine põhjus peaks olema teie palgatud töötajate arv. Kui teil on rohkem kui 15 töötajat, vajate te Shopify Plussi.

Hulgimüügikanal on veel üks omadus, mis on hinnavahe väärt. Põhjus on lihtne: kui olete valmis alustama hulgimüüki, on lisakasum piisavalt suur, et korvata hinnavahe.

Lõpuks, kui teil on rahvusvaheline ettevõte, on Shopify Plus kohustuslik. Võimalus teha poest kloonid eri keeltes ja valuutades ühelt kontolt on väärt hinnaerinevust.

See kõik taandub teenitavale kasumile. Kui kasum on piisavalt suur, et saaksite mugavalt Shopify Plussi üle minna, peaksite seda tegema. Kõik teie poolt pakutavad lisafunktsioonid on oma hinda väärt.

Selle võrdluse lõpetuseks on Shopify Advanced kavas kõik, mida vajavad keskmise suurusega veebipoed ja enamik suuremaid veebipoode.

Mõned Shopify Plussiga kaasas olevad funktsioonid on kena boonus iga kaupluse jaoks, kuid need pole kõigile. Enamiku keskmise suurusega kaupluste jaoks on need praktiliselt kasutud, nii et mõelge hoolikalt, kui vajate Shopify Plusi, enne kui otsustate selle osta.

Hinnavahe on tohutu ja ärge seda mõistke ainult seetõttu, et mõned funktsioonid kõlavad lahedalt. Liituge sellega ainult siis, kui vajate neid lisafunktsioone.

Shopify Basic ja Shopify Lite on mõeldud kahte täiesti erinevat tüüpi e-kaubanduse ettevõttele. Shopify Basic on suurepärane plaan inimestele, kes soovivad asutada väikeseid veebipoode. Shopify Lite on seevastu sotsiaalse e-kaubanduse plaan. See võimaldab teil ostukorvi lisada oma Facebooki ettevõttele või juba olemasolevale veebisaidile.

Shopify Lite abil saate Shopify Buy Buttoni. See võimaldab teil luua manustatava tootekaardi ja vaadata, mida saab paigutada oma veebisaidi ükskõik kuhu. Funktsioonid, mis kuuluvad Shopify Lite’i, on täielikult integreeritud Facebooki pood, müügipunkti rakendus, finantsaruanded, kaardilugeja ja ülevaate armatuurlaud.

Ainult 9 dollari eest kuus on see suur summa juba olemasoleva vaatajaskonnaga inimestele, kes soovivad tooteid müüa, kuid ei soovi kogu veebipoodi hallata.

Shopify Basicu kasutamine on täiesti erinev kogemus. See võimaldab teil luua täieliku veebipoe hinnaga 29 dollarit kuus, nii et vaatame, mida selle tehinguga saate.

 • Piiramatu hulga tooteid
 • 2 töötajate kontot
 • 24/7 tugi
 • Müügikanalid
 • Käsitsi tellimuse loomine
 • Sooduskoodid
 • Tasuta SSL-sertifikaat
 • Hüljatud ostukorvi taastamine
 • Shopify POS-i rakendus
 • Kuni 65% saatekulude allahindlust
 • Printige saatelehed
 • 2,9% + 0,30 dollarit krediitkaardiga võrgus
 • Krediitkaarditasud isiklikult 2,7%
 • 2% lisatasud, kasutades muid makseteenuse pakkujaid peale Shopify Paymentsi

Nende funktsioonide abil saate hallata väikest e-kaubanduse ettevõtet. See on piiratud töötajate kontode arvuga ja kahjuks ei luba see kinkekaartide loomist. Peale selle saate kõik väikese veebipoe jaoks vajalikud funktsioonid.

Mõlemad plaanid sobivad suurepäraselt inimestele, kellele nad on suunatud. Ainus küsimus, mille peate nende kahe plaani vahel valides endalt küsima, on järgmine: „Kas ma tahan täielikku e-poe poodi või tahan müüa tooteid lihtsalt oma Facebooki või ajaveebipublikule?“

Kui soovite päris poodi, minge Shopify Basicusse. Hüljatud ostukorvi taastamine ja allahindluskoodid on funktsioonid, mis võivad teie tehtud müükide arvu märkimisväärselt muuta ja te ei loeks seda artiklit, kui te ei tahaks oma tooteid müüa.

Kui palju on Shopify tehingutasud?

Shopify maksete kasutamisel ei ole Shopify tehingutasusid. Kui valite mõne muu maksevärava, sõltuvad lisatasud sellest, milline Shopify plaan teil on. Tasud on Basic Shopify puhul 2%, Shopify puhul 1% ja Advanced Shopify puhul 0,5%.

Poeskäimine mittetulundusühingutele: millised on võimalused?

Shopify abil saate luua poeplatsi heategevus- või mittetulundusühingutele. Esimene asi, mida tõenäoliselt teada soovite, on see, kas saate Shopify kaudu annetusi vastu võtta. Vastus on jah, võite, kuid selle jaoks on olemas mõnevõrra ümmargune meetod.

Annetuste vastuvõtmiseks Shopify abil peate looma annetustooteid. Erinevate eelmääratud annetussummade jaoks peate looma erinevad tooted. Kahjuks pole annetusnuppu, kus teie annetajad saaksid lihtsalt annetada soovitud summa. Selle saavutamiseks peate kasutama rakendust nimega “Makske, mida soovite”. Rakendus maksab teile täiendavalt 5 dollarit kuus.

Nende veebisaidil on mainitud ka suurepäraseid hindu, mida nad pakuvad mittetulundusühingutele. Lisateavet ja täpseid tariife pole aga kuskilt leida.

Minu arvates on Shopify mittetulunduslike toodete hinnakujundus sama mis tavalise hinnakujunduse puhul. Selle põhjal ja annetusnupu puudumise üle ei pinguta Shopify palju vaeva, et saada mittetulundusühingutele suurepäraseks võimaluseks. Kui olete mittetulundusühing, võiksite otsida mõnda teist ettevõtet.

Kas Shopify aastaplaan on seda väärt?

Shopify aastaplaan alandab teie tellimuse hinda 10%. Kui saate endale ettemaksu maksta, saate nii säästa. Täpne summa, mille saate igal aastal kokku hoida, on järgmine: 10,8 dollarit Shopify Lite’i jaoks, 34,8 dollarit Shopify Basicu jaoks, 94,8 dollarit Shopify jaoks ja 358,8 dollarit Shopify Advancedi eest.

Teie enda otsustada, kas kogu aasta eest ettemaksu tasumine on lõpuks kokkuhoitud raha väärt. Ärge unustage ka seda, et Shopifil on kaks korda aastas koostatavad kavad, mille hinnasoodustus on 20%.

Shopify ja muud platvormid & võistlejad

Nüüd, kui olete Shopify plaanidest teada saanud, on tõenäoline, et see pole teie jaoks õige. Ärge muretsege, seal on palju alternatiive. Vaadake allolevat tabelit, et võrrelda Shopify hinnakujundust teiste e-kaubanduse pakkujatega. Võib-olla sobib üks neist paremini teie e-poe jaoks.

Shopify hinnakujundus: peamised kaasavõtmised

 • Shopify Lite’i abil ei saa veebipoodi luua
 • Shopify Basic on tervikliku veebipoe odavaim plaan
 • Kui te ei kasuta Shopify maksete lüüsi, on Shopify lisatasud
 • Enne ühe Shopify plaani valimist kontrollige veelkord, mitu kaupluse asukohta ja töötajate kontot teil vaja on
 • Saate kokku hoida 10%, kui maksate aastas, ja 20%, kui maksate kaks korda aastas
 • Shopify Lite on lihtne viis ostukorvi lisamiseks oma Facebooki või ajaveebisse
 • Kui ületate 800 000 dollarit kuus, võtab Shopify Plus lisaks 0,25% poe müügist

Shopify hinnakujunduse KKK-d

Milline on odavaim Shopify plaan?

Odavaim Shopify plaan on Shopify Lite, mis maksab 9 dollarit kuus. See on plaan, mis võimaldab teil manustada tooteid, kollektsioone ja ostukorvi juba olemasolevale veebisaidile või Facebooki ettevõtte lehele. Shopify Lite on loodud sotsiaalseks e-kaubanduseks, nii et te ei saa selle plaaniga veebipoodi luua.

Milline Shopify plaan on parim?

Shopify plaanid on kavandatud vastavalt teie veebipoe kasvule, seega on iga pakett kindla suurusega poe jaoks parim. Shopify Lite sobib kõige paremini inimestele, kes pole veel täieliku poe jaoks valmis. Shopify Basic on parim väikeettevõtete jaoks ja ettevõtte laienedes peate Shopify parimate võimaluste kasutamiseks täiendama uusi plaane.

Kas on olemas tasuta Shopify?

Tasuta Shopify-kava pole, kuid tasuta prooviversioon on olemas. Võite tasuta prooviversiooni kasutada 90 päeva ilma krediitkaardita. Shopify tasuta prooviversiooni juures on hea see, et saate kohe poe üles seada, et asju testida, ja valida pakett, mille soovite pärast tasuta prooviperioodi lõppu tellida..

Kas Shopify vähendab müüki??

Shopify krediitkaardihinnad on iga plaani puhul erinevad. Basic Shopify põhihinnad on 2,9% + 0,30 dollarit, Shopify puhul langevad need 2,6% + 0,30 dollarini, Advanced Shopify alandab määrasid 2,4% + 0,30 dollarini ja Shopify Plusi puhul on hinnad 2,15% + 0,30 dollarit. Lüüside, välja arvatud Shopify Paymentsi kasutamise eest tuleb maksta lisatasusid. Lõige on Basic Shopify puhul 2%, Shopify puhul 1% ja Advanced Shopify puhul 0,5%.

Kui palju maksab Shopify kuus?

Shopify-l on 5 kava, mille hulgast saate valida. Shopify Lite’i hinnakujundus on 9 dollarit kuus ja see plaan võimaldab teil lisada ostukorvi juba olemasolevale veebisaidile. Väikesed e-kaubanduse ettevõtted peaksid arvestama Shopify Basicuga, mis maksab 29 dollarit kuus. Keskmise suurusega veebipoodide jaoks on Shopify hinnaga 79 dollarit kuus. Suured poed saavad minna versioonile Shopify Advanced, mille hind on 299 dollarit kuus. Lõpuks on Shopify Plussi hinnakujundus ettevõtetele 2000 dollarit + kuus.

Mis vahe on Shopify ja Shopify Plussil??

Shopify on keskmise suurusega ettevõtete plaan, mis võimaldab teil luua veebipoe, luua kuni 5 personali kontot ja pakub kõiki funktsioone, mida keskmise suurusega veebipoodides vaja läheb. Shopify Plus on plaan tohututele ettevõtetele, mis on täis funktsioone, mida suured rahvusvahelised e-kaubanduse ettevõtted vajavad.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map