Bluehost Email Hosting: Planlar ve Fiyatlandırma İyi mi?

BlueHost, harika adı, uygun maliyeti ve kullanıcılarına hizmet etme taahhüdü nedeniyle popülerdir, ayrıca WordPress oluşturucuları ve blogcular için önerilen bir web barındırma sağlayıcısıdır.


bluehost e-posta barındırmaBlueHost e-posta barındırma konusundaki görünümümüzün etine girmeden önce, şirket ve nasıl başladıkları hakkında biraz daha bilgi edelim.

BlueHost, genel merkezini Utah, Provo’da kurdu ve 2003 yılında işini kurdu. Daha iyi bir web barındırma şirketi yapmak olan yıldızların birincil hedefi vardı. Son zamanlarda Endurance International tarafından satın alındı ​​ve şu anda dünyanın web hosting şirketlerinin ilk 20 listesinde.

BlueHost, politikalarında ve planlarında değişiklik veya ekleme yaparken kullanıcılarını akılda tutar. Kullanıcıların istedikleri ve ihtiyaç duydukları paket türlerini sunarlar, ancak bu uygun fiyata rağmen gerçekten karşılayabilecekleri bir fiyata, ürün ve hizmet kalitesi söz konusu olduğunda hiçbir fedakarlık yoktur.

Bluehost e-posta barındırma hakkında

BlueHost, teknik olmayan kişilerin web sitesi oluşturma ile ayaklarını ıslatmaya başladığını biliyor. Kullanıcılar, işlerinde ve kişisel yaşamlarında edindikleri bilgisayar bilgisine dayanan bir web sitesi oluşturma deneyimi arıyorlar.

BlueHost, tüketici nüfusu web sitesi oluşturma hakkında bilgiyi arttırdığında, bu bilgiyi genişletmek için kendilerine güven duyduğunu bilir. Onlara bir veya daha fazla web sitesine sahip olma yolunda ilerlemeleri konusunda güven veriyor.

BlueHost, web sitesi oluşturucularının işlevsel, çekici bir web sitesi oluşturmak için tüm web oluşturma ve tasarım araçlarını nasıl anlayacağını öğrenmelerine yardımcı olacak uzmanlar kullanır.

İşte BlueHost’un kullanıcılarına sunduğu en iyi şeylerin ve kullanıcıları daha fazlasını istemeye bırakan bazı şeylerin özeti.

ÜCRETSİZ Eğitime Katılın

6 Rakam Otorite Siteleri Nasıl Oluşturulur?

Bu Ücretsiz Eğitime Katılın…

 • Sonunda karlı nişler bulmak için kanıtlanmış bir yöntem var
 • Kusursuz bir anahtar kelime araştırma yöntemine erişin
 • Kaliteli içeriği nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin
 • Baş ağrısı olmadan sitenize beyaz şapka bağlantıları oluşturmayı öğrenin

Bluehost e-posta barındırma fiyatı ve planları: artıları ve eksileri

Fiyatlar fena değil ama en düşük değil

E-postalarınızı BlueHost’tan ayda sadece $ 7,99’a ayarlayarak alabilirsiniz. Onlar her zaman kendi rakiplerine çok daha yakın fiyat getiriyor, paylaşılan barındırma için 3,95 $ gibi düşük özel indirim var, bu yüzden özel aramak için öder.

En popüler gelişmiş planları için 29,99 $ karşılığında Yeni Nesil VPS’ye yükseltin, bu da makul fiyatlı. VPS hosting planı, web siteleriniz için daha fazla güç, esneklik ve kontrol elde ettiğiniz özel bir sunucuda bulut barındırma sağlar. Ayrıca, Yeni Plan VPS’i standart planda aylık 14,99 $ veya premium planında aylık 44,99 $ karşılığında alabilirsiniz..

Özel sunucu planları aylık 79,99 ile 119,99 $ arasında rekabetçi bir şekilde fiyatlandırılır.

Sınırsız her şey ve yükseltme planları bolca

En temel planı saymazsanız, BlueHost web sitesi barındırma, çoğu kullanıcının herhangi bir sınırlama olmaksızın önemli olduğunu düşündüğü özellikleri sunar.

En popüler özelliklerden biri, gelişmiş arayüzü ve ek araçları olan kullanıcı dostu cPanel’dir. cPanel, kullanıcıların web sitelerini, alan adlarını, e-postalarını, dosyalarını ve daha fazlasını doğrudan panolarından yönetmelerine olanak tanır.

BlueHost müşterileri sınırsız web sitesi, ölçülmemiş web sitesi alanı, ölçülmemiş bant genişliği, sınırsız park edilmiş alan adı, sınırsız alt alan adı, sınırsız e-posta hesabı, sınırsız e-posta depolama alanı ve ücretsiz alan adı alır. Yeni sürüme geçirilen planlar arasında, sinir bozucu spamları uzak tutmak için SpamExperts’ten sunulan teklifler.

Ek 13,95 ABD doları karşılığında kullanıcılar Go PRO planını alabilir ve özel bir IP adresi, SSL sertifikası, alan gizliliği ve Site Backup Pro alabilir.

Hosting ile ücretsiz alan adı

Promosyon veya satış fiyatlandırmasının yalnızca ilk yıl için geçerli olduğunu unutmayın. Sonraki yenilemeler normal oranlarında sunulur.

Para iade garantisi Adil ve makul

BlueHost, aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal etmenizi sağlar. İlk 30 gün içinde iptal ederseniz, tam para iadesi alma hakkınız vardır. 30. günden sonra, geri ödemeniz, barındırma sürenizin geri kalanı için derecelendirilir.

Alan adı ücretinin iade edilmediğini unutmayın, ancak iptal etseniz bile alan adınızı kayıt sürenizin sonuna kadar saklayabilirsiniz. İsterseniz bundan sonra kaydınızı uzatabilirsiniz. Diğer ek ürünler için ödediğiniz ücretler de iade edilmez.

Beklenmedik veya sinir bozucu ücretler hakkında endişelenmeyin. Dönem taahhüdü, gizli ücret veya ceza yoktur.

Sayfalar yavaş yükleniyor

BlueHost, sayfaları yavaş yüklemek için bir üne sahiptir. Web sitesi sahipleri, web sitelerini oluşturmak ve sürdürmek için aldıkları zaman ve çabadan gurur duyarlar. Ziyaretçilerin, sayfaların yüklenmesini beklemek zorunda kaldıklarında etrafta dolaşmanın pek mümkün olmadığını biliyorlar. BlueHost’un sayfa yükleme süreleri rakiplerinin neredeyse iki katıdır.

Google, bir deneme saniyenin yarısında bir gecikme yaşadıklarında ziyaretçilerin% 20’sini kaybettiklerini ortaya çıkardığında ziyaretçilerin hızlı yükleme sayfalarını istemenin zor yolunu öğrendi. Ayrıca, daha hızlı sayfa yükleme ile sonuçlanan sistem iyileştirmeleri yaptıkları zaman trafikte ve kullanımda artış gördüler.

BlueHost, rakipleriyle eşleşen sayfa yüklemesi ile hız kazanmanın bir yolunu buluyor.

Site taşıma işlemleri hızlı ve kolaydır, ancak pahalıdır

BlueHost’un müşteri dostu olma konusundaki yıldız itibarının bir kısmını kaybettiği yer, site geçişiyle ilgilidir. Birçok web barındırma sağlayıcıları ücretsiz site geçişi içerecek ve bu şirketlerin çoğu abonelerine birlikte maliyet geçmeden yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Hangi nedenle olursa olsun, BlueHost kutunun dışına çıktı ve site taşıması olan kullanıcılara yardımcı olmak için ücret almaya karar verdi. Bu yardım 149 $ gibi yüksek bir maliyetle geliyor. Maliyet yüksek olsa da, BlueHost, aktarabileceğiniz site ve e-posta hesabı sayısına kısıtlamalar ekleyerek en fazla 5 siteye ve 20 e-posta hesabına taşımayı sınırlar.

Bu, deneyimli web geliştiricileri için caydırıcı olsa da, daha fazla web oluşturma hakkında bilgi edinmek isteyen yeni başlayan web oluşturucu için bir varlıktır.

Güvenlik sorunları

BlueHost’un rakiplerinin gerisinde kaldığı bir başka alan da subpar güvenlik özellikleri. Web hosting rakipleri aktif olarak takip ediyor ve güvenlik özelliklerini güçlendirirken, BlueHost saldırı saldırılarına kurban gitti. İşleri daha da kötüleştirmek için BlueHost bilgi tabanı, müşterilerine bilgisayar korsanlarından korunmalarına yardımcı olacak yararlı ipuçları ve tavsiyeler sunmak için iyi bir iş yapmadı..

Bu sorunun çözülmesine yardımcı olmak için BlueHost, abonelerinin bilgisayar korsanlarından, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tehditlerden koruma sağlayabileceği ortağı SiteLock ile ücretli bir koruma planı oluşturdu.

Artık iyi ve kötüye sahip olduğunuza göre, en iyi BlueHost özelliklerinden bazılarına göz atalım.

1. Pazarlama promosyonları

BlueHost, pazarlama çabaları için sunduklarını karşılaştırma konusunda yenmek zor. BlueHost, Google AdWords, Yahoo arama pazarlama kredileri, Miva kredileri, Sponsorlu listeleme kredileri sor, PRWeb kredisi ve Kutulu Sanat kredisi için size kredi veren birkaç düzenli pazarlama promosyonuna sahiptir..

BlueHost ayrıca bir uzuvda yer aldı ve Simplicity, GlowTouch Technologies (web tasarımı), Postini (spam hizmeti), ShopSite (çevrimiçi alışveriş sepeti), AliveChat (webchat), FaxPipe (çevrimiçi faks) ve Mozy (çevrimiçi yedekleme) ile ortaklık kurdu . Bu promosyonlar kredi, özel indirimler veya ücretsiz denemeler şeklinde gelir.

2. BlueHost uzman eğitimi

BlueHost’un BlueHost uzman hizmetleri için bir prim talep ettiği doğrudur, ancak tek başına sizi abone olmaktan vazgeçirmemelidir. 79,99 $ karşılığında BlueHost uzmanıyla 45 dakika boyunca bire bir eğitim alabilirsiniz. Bu zaman diliminde, cPanel rehberli bir tur, web oluşturucu önerileri alabilir ve WordPress, Weebly ve diğer web sitesi oluşturucularıyla ilgili yardım alabilirsiniz..

Tema ayarlama, eklenti yükleme, widget seçme, sayfa oluşturma, e-posta hesabı oluşturma, spam koruması ve daha pek çok konuda yardımcı olacaklar.

3. Diğer özellikler dahil

BlueHost, planını özellikler ile paketlemek konusunda tembel değildir. BlueHost size sınırsız disk depolama alanı, sınırsız alan adı barındırma, sürükle ve bırak oluşturucu, güvenli e-posta, cPanel, FTP erişimi, site tanıtımı, web sitesi komut dosyaları, e-Ticaret özellikleri, multimedya özellikleri, site yedekleri ve daha fazlasını sunar.

Ayrıca eğitimli uzmanlar, video eğitimleri ve para iade garantisi ile 7/24 destek alırsınız.

On yılı aşkın bir süre önce, BlueHost daha iyi bir web hosting şirketi yapmaya başladı. BlueHost’un başarısı kesinlikle başarılı olduklarını değil, aynı zamanda orijinal hedeflerini aştıklarını ve genişlediklerini göstermektedir..

BlueHost, önerilen bir web barındırma WordPress tarafından sağlanan gurur duymaktadır. Birçok plan mevcutken, BlueHost, temel blog yazarı, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, topluluk siteleri ve kurumsal işletmeler için güçlü bir yarışmacıdır..

BlueHost bir deneyin, onlar orada kaybedecek bir şey var en iyi e-posta barındırma hizmetleri biridir. BlueHost uzmanları yanınızda ve size yardım etmeye hazır.

Bizim BlueHost e-posta barındırma incelemesi nihai değerlendirme

Kullanıcılar Bluehost’u sever, çünkü her şeyin bir yedeği vardır. Sistem yedekleri, destek yedekleri vardır ve hala memnun kalmazsanız para iade garantisi sunarlar. Para iade garantisi, Bluehost’u denemeye değer.

Bluehost’a 4 üzerinden 4 yıldız verdim. Bluehost web hosting özellikle sistem önde gelen web barındırma sağlayıcıdan beklediğiniz web barındırma hizmeti türü tutarak sistem tasarımları.

Bluehost, en düşük maliyetli web barındırma olduğunu iddia etmez, ancak rekabetçi bir fiyat noktasında iyi bir ürün sunar.

Editörün değerlendirmesi

4/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map