Parimad ettevõtte e-posti teenuse pakkujad aastaks 2020 (ekspertarvamused)

Paljud teenused pakuvad e-posti hostimise osas üsna palju, kuid mitte kõik neist pole ettevõtte vajadusteks piisavad. Soovite vältida nn tasuta teenuseid, kuna need ei paku vajalikke ressursse isegi madala hinnaga operatsioonide toetamiseks. Peate arvestama ka lisafunktsioonidega, mida ettevõtte e-post vajab.


Mitu kontot on kohustuslik. Turvalisus ja rämpsposti vastased jõupingutused ei ole vaieldavad. Vaadake järgmist klippi, kui vajate turvafunktsioonide tühistamist, et silma peal hoida:

Parimad ettevõtte e-posti teenuse pakkujadTeil on vaja kiirust ja töökindlust ning võimalust kasutada posti saamiseks juurdepääsu mitmesuguseid teenuseid. Ärge unustage, et teie ettevõte kasvab (loodetavasti), nii et ressursside suurendamise võime on veel üks võtmeelement.

Mõelda tuleb palju, mistõttu parimate ettevõtte meiliteenuste leidmine võtab teie pingutustest osa vaeva.

Veeb on täis võimalusi, kuid kõrgeima reitinguga teenuste hoolikat analüüsi ja võrdlust; võime kitsendada oma valikuid nendeni, mis nende jaoks ettevõtluse seisukohast kõige rohkem sobivad. Kes edetabeli tipus on? Milline on ettevõtte jaoks parim e-post? Me selgitame välja täna, kui jagame välja mängu parimad nimed.

Parimad e-posti pakkujad ettevõtete võrdlustabelite jaoks

Siin on parimad ettevõtte e-posti teenuse pakkujad

LiquidWeb logoLiquidWebi pühendumus ärilahendustele on hästi teada. Alates täielikult hallatavatest pühendatud serveritest kuni WordPressi hostimiseni ja kaugemalegi.

Nad on ehitanud tipptasemel serveririistvara taga väikese impeeriumi, pakkudes Linuxi ja Windowsi hostimisvõimalusi, säilitades ülikiire kiiruse ja tööaja ning pakkudes klientidele tehniliste probleemide jaoks ööpäevaringset tuge.

Liituge TASUTA koolitusega

Kas soovite teada saada, kuidas ehitada 6 joonise autoriteetide saite?

Liituge selle tasuta koolitusega…

 • Lõpuks omage tõestatud meetodit kasumlike nišide leidmiseks
 • Saate juurdepääsu lollikindlale märksõna uurimise meetodile
 • Siit saate teada, kuidas kvaliteetse sisu allhanget tellida
 • Siit saate teada, kuidas luua oma peaga valge mütsi linke ilma peavaludeta

Leiate kliendi pärast seda, kui klient on tunnustanud teenindust ja usaldusväärsust – see kõik on hästi ära teenitud.

E-posti pakkumise osas pakuvad nad teile palju võimalusi, mis võimaldavad POP3, IMAP või SMTP protokolle, ning pakuvad e-posti hostimist nii Linuxi kui ka Windowsi serveritele.

Nende Linuxi ja Windows Maili majutamisel on piiramatu domeenid ja postkastid, rämpsposti vastane kaitse ja mitmesugused turvateenused, mida toetab nende täheline tugimeeskond.

E-posti tellimuste haldamiseks saate luua loendiserveri; saate oma sõnumite vaatamiseks seadistada suvalise arvu e-posti kliente (või kasutada veebimeili). Võite isegi sünkroonida Microsoft Outlookiga, suurendades e-posti lihtsust veelgi.

LiquidWebi meilimajutus sisaldab ka sisseehitatud kalendrit, ülesannete haldamise funktsioone ja veebiposti kaudu mobiilset juurdepääsu. Kõik südamlikud pakkumised, mis muudavad nad silmapaistvamaks ettevõtte jaoks parimaks e-kirjaks.

InMotioni hostimise logoInMotion on veebimajutuse avatud lähtekoodiga lahenduste puhul suur nimi. Nad uhkeldavad avalikult oma seotustega avatud lähtekoodiga kuningatega nagu Joomla ja b2evolution.

Nad peavad end Linuxi professionaalideks ja neil on serverid, et oma nõudeid varundada. Kiire, võimas ja kui teil on vaja tehnilisi teadmisi, siis on see täielikult juhitud (surve avaldamine ettevõtetele, kes vajavad palli veeremiseks lisateadmisi).

E-posti teel on see enam-vähem sama. Võite luua piiramatu arvu e-posti aadresse, olenemata sellest, millise InMotioni hostimisplaani valite.

Tasuta domeen koos hostimisega

Nad juhendavad teid kontode loomise ja neile juurdepääsu saamiseks. Kui soovite konfigureerida töölaua e-posti kliendi kontrollima oma e-kirju või pääsema oma kontodele juurde veebimeili või mobiilseadme kaudu.

Turvalisus ja rämpspostitõrje on standardsed ning kui soovite seadistada automaatseid vastuseid või e-kirjade edastamist, on need abiks, et kõik seadistada.

See on suurepärane võimalus, kui pakute parimat e-posti majutust väikeettevõtete vajadustele, kuna nende tugiteenuste tase on kõrgeimal tasemel.

InterServeri logoÄra lase “taskukohasel” monikeril end arvata, et need tüübid on odav ja laiahaardeline hostimisteenus. InterServeri tunnustused ulatuvad kaugele ja kliendid kiidavad oma funktsioonidega koormatud platvormi ja tipptasemel tuge.

Kas vajate jagatud hostimise lihtsust? Nad on teid katnud. Kas vajate VPS-iga kaasasolevat voolu või spetsiaalseid pakkumisi? Ära muretse. InterServer on kõikehõlmav täiustatud funktsionaalsuse osas ja abistab nutitelefoni energiatarbijaid.

InterServeri lähenemine e-kirjadele? Need võimaldavad teil SMTP või POP3 valikuga seda teha. Oma mitmele kontole pääsete juurde veebiposti või lauaarvuti kliendi kaudu.

Saate asjad Linuxi või Windowsi kaudu ühendada ja need pakuvad tuge teie andmete turvalisuse hoidmiseks ja rämpsposti minimaalseks hoidmiseks. See kõik on lisaks nende abistavale teadmistebaasile, mis pakub lisateavet e-posti konfiguratsiooni tipptasemel püsimise kohta.

A2 majutuse logoNeed ei pruugi olla suurim nimi, kuid A2 Hosting pakub hostimisturu parimaid teenuseid. Kui tunnete kaubamärgi ära, siis tõenäoliselt selle tipptasemel kiiruse, usaldusväärsete serverite, rikkalike ressursside pakkumise ja arendaja valikute tõttu. Nad ei kiskuda võimsa hostimise juurde ega ka e-posti.

Piiramatu arvu kontodega on kaasas iga hostimisplaan koos võimalusega valida IMAP, POP3 ja SMTP protokollide vahel.

Samuti saate integreerida igasuguseid kasulikke täiendavaid e-posti lisateenuseid, sealhulgas phpList, Dada Mail, Pommo, Squirrelmail ja palju muud. Seadistamine on nõme ja A2 Hostingi teenuse puhul on kõigi e-posti valikute tugi kursuse jaoks võrdne. Kindlasti parima ettevõtte e-posti teenuse pakkuja parim valik.

DreamHosti logoKuni DreamHost jätkab oma kõrgetasemelist teenindust, jõuavad nad pidevalt sarnaste loendite tippu. „Auhinnatud veebimajutus“ pole liialdus, kuna nad on pälvinud tunnustusi, numbreid ja õnnelikke kliente oma suure jutu varundamiseks.

Nüüd olete võib-olla juba varem kuulnud DreamHosti probleemidest nende e-posti serveritega, kuid nad on selle kõige ümber pööranud ja laeva tagasi kurssi viinud. Kasutage oma südame sisu jaoks IMAP-, POP3- ja SMTP-vormingut.

Lubage täpsema turvalisuse jaoks SSL ja loomulikult on igal sammul DreamHosti suurepärane klienditugi. Kui soovite oma ettevõttele parimat ettevõtte e-posti teenuse pakkujat, peate tutvuma kõigega, mida DreamHost pakub..

Pole tähtis, millise valikuga kaasa lähete, kavatsete saada parima e-posti majutuse kandidaadi väikeettevõtetele. Mõlemal on teatud areenil kerge serv ja teie lõplik otsus langeb enamasti sellele, mis pakub teie individuaalsetele ressurssidele ja funktsioonidele vastavaid hostimiskavasid.

Mis puutub suurepärastesse ettevõtlusele orienteeritud lahenduste pakkumisse, siis kõigil neil tipptasemel mängijatel on nende jaoks palju vaja ja siis mõned.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map