Parimate e-posti majutusteenuste võrdlus 2020: vaadake, kes võidab!

Kas olete kõik oma domeeni välja valinud? Suurepärane, nüüd peate välja selgitama, kellele sobivad teie e-posti võimaluste optimeerimiseks parimad e-posti hostimisteenused?


Kui soovite, et paljud näeksid esimest korda veebis, on vastus tõenäoliselt „ei”, kuid parima e-posti domeeni hostimise saamine on vajalik igale ettevõttele, kes soovib edasi jõuda.

Kui teil on ettevõtet ja palju töötajaid, on teil vaja hostit, kes annaks teile seadistamiseks palju e-posti kontosid.

Ettevõtte ja kliendi teabe turvalisuse tagamiseks vajate ka turvafunktsioone.

Soovite hostit, mis pakub teile rämpsposti kaitset, ja kõige kõrgemad lisad oleksid tõenäoliselt kõige kõrgemalt hinnatud.

Kust seda siiski otsida? Enam pole vaja, kuna oleme kogunud parimad e-posti hostimise pakkujad ühte kohta, et saaksite hea ettekujutuse sellest, mis on oluline ja kellel on see, mida vajate.
Parimad e-posti majutusteenused

E-posti hostimise võrdlustabeli jaotus

Siin on parimad e-posti majutusteenused

Paljud inimesed on GreenGeeksist ja nende rohelise energia kasutamisest hostimisteenuste jaoks kuulnud. Nende sõltuvus tuuleenergiast on suur müügipunkt, eriti keskkonnateadlikele.

Nad väidavad, et on oma kaheksa tegevusaasta jooksul energiaga asendanud enam kui 615 000 KWH aastas. Neid on kasvanud enam kui 35 000 kliendini ja nad haldavad praegu enam kui 300 000 saiti.

Nad on tugev konkurent jagatud ja VPS-i hostimise turul ning pakuvad isegi WordPressi ja edasimüüjakontosid alglaadimiseks.

Mis teeb nende e-posti hostimise väärtuslikuks? Alustuseks pakuvad nad teile valiku IMAP ja POP3 vahel (need on e-posti juurde pääsemiseks kasutatavad protokollid, nende kohta saate lisateavet siit). Selle teema kohta on ka tore sissejuhatus, kasutades Help Desk Primeri abi:

Nüüd leidub kindlasti neid, kes POP3-st kõige muu üle kõlavad, kuid klientidele, kes seda võimalust soovivad, on see suur pluss. GreenGeeksi e-posti seadistamine on üsna lihtne, kuna saate seda teha otse cPaneli kaudu.

Nad annavad teile isegi võimaluse minna koos populaarsete e-posti klientidega, mis nende arvates hõlmavad Microsoft Outlooki, MacMaili, ThunderBirdit, iPhone’i ja iPadi.

Lisaks võtavad nad oma head nime ja kliendirahulolu tõsiselt. Vaadake seda postitust kogukonna foorumil Drupal.org.

Tasuta domeen koos hostimisega

Vihatu klient ei olnud rahul oma hiljutise GreenGeeksi e-posti hostimisteenuste kogemusega ja üks nende kordusasjadest võttis aega, et tema punktidega rahulikult tegeleda. Nüüd on see professionaalsus. GreenGeeks osaleb kindlalt parima e-posti hostimise pakkujana.

“Veebimajutus: hoolikalt välja töötatud.” See on kindlasti rahustav moto ja aastate jooksul on SiteGround loonud maine hostina, kes haldab hoolikalt nende tegevuse tehnilist lõppu.

Kui külastate nende saiti, näete nende arendajate, tugiteenistujate ja veebimürkide uhket kuvamist. Kindlasti avaldasid nad professionaalse veebipildi ja saidid varundamiseks palju kõrge asetusega teenuseid, sealhulgas jagatud, VPS-i, pühendatud ja edasimüüjate hostimist.

Mis puutub nende e-posti pakkumisse, siis on tegemist üsna kindla lahendusega. Nad pakuvad sõltuvalt teie eelistustest turvalist SMTP, POP3 või IMAP-i. Kõik nende e-posti lahendused on rämpsposti vastase standardiga, nii Spam Assassin kui SpamExperts.

See hoiab teie postkaste ebasoovitavast rämpspostist vaba. Lisaks saate oma e-posti hallata otse tööstusstandardi juhtliidese cPanel kaudu.

Kui vajate abi millegi konfigureerimisel, teeb SiteGround selle rikkaliku e-posti õpetuse abil lihtsaks. Nad saavad teid juhendada erinevat tüüpi protokollide kaudu, võimaldades turvalisust, ja saavad isegi videotunde ThunderBird, AppleMail ja Outlooki seadistamisel. Kindlasti kandidaat parima e-posti hostimise teenuse jaoks.

Web Hosting Hub on ennast positsioneerinud väikese ettevõtte veebisaidi hostina. Nende eesmärk on hõlbustada ettevõtete sisenemist veebiruumi ilma probleemideta ja vajaduseta ülearu tehniliste teadmiste järele.

Selleks on neil nii ida- kui ka lääneranniku andmekeskused ning mitmed ühised kavad, mis hõlmavad erinevaid ressursivajadusi ja saidi suurust. Need sobivad isegi kasvava nõudluse rahuldamiseks.

E-posti aadressil annab Veebimajutus Hub teile valiku POP3 või IMAP. Neil on integreeritud turvafunktsioonid ja rämpsposti kaitse ning need võimaldavad ka e-posti edastada.

Veebimajutus jaotur pakub käepäraseid juhendeid oma e-posti seadistamiseks. Neil on õpetused teie e-posti kontrollimiseks paljude erinevate klientide kaudu (sealhulgas kõigi lemmikud, ThunderBird).

Funktsioon, mis mulle üle kõige meeldis, on see, et need kutid aitavad teid teisest hostist teie e-posti migreerimisel. See on eriti kasulik siis, kui olete praegusest teenusest väsinud ja soovite üle minna, kuid te ei soovi, et peavalu käsitleks e-posti konfiguratsioonide pisidetailid.

Veebimajutuse jaotur on üks parimaid valikuid, kui olete algaja, kes otsib sujuvat üleminekut.

LiquidWebi meeskond on kutid, kelle juurde lähete, kui otsite tipptasemel spetsiaalset serverilahendust. E-posti aadressil on nende maine edasijõudnute teenuste pakkumisel sama hästi ära teenitud.

Olenemata sellest, kas kasutate Windowsi või Linuxi seadistust, on neil teile võimalused. Valige POP3, IMAP ja SMTP teenuste vahel. Kasutage igat klienti, kelle soovite oma e-posti kontrollida.

Neil on sisseehitatud rämpspost, turvalisus ja viirusetõrje. Nad varundavad isegi teie e-kirju, nii et te ei pea muretsema olulise teabe kaotamise pärast.

LiquidWeb hoiab selle lühikese, magusa ja asjana. Need tüübid on üle kõige muust kui kliendi jaoks väärtuse tutvustamine.

Teine kõrge kvaliteediga e-posti hostimise liige. Kõiki neid suurepäraseid funktsioone, mida LiquidWebi kohta mainisime, saate ka koos InMotioniga, ehkki ilma SMTP-d kasutamata.

Need pakuvad teie seadete peaaegu täielikku kontrolli ja pakuvad asjade seadistamisel suurepärast tuge.

Need kutid on veel üks juhtiv pretendent, kui soovite, et ettevõtte e-posti aadress oleks rohkem edev, kui teile lihtsalt jagatud virtuaalserveriteenus pakub.

Meie e-posti hostimisteenuste arvustuste kokkuvõte

Nii et meie e-posti hostimise ülevaatuse lõpetuseks olete valinud parimad hostitud e-posti teenuse pakkujad.

Kõik ülaltoodu annavad teile suure väärtuse ja kui vajate midagi kiiret, mis ei nõua ulatuslikke veebiarendajate teadmisi, on teil selliste kuttidega nagu Veebimajutuskeskus.

Kui otsite aga rohkem ressursse, lisafunktsioone ning maksimaalset vabaduse ja võimsuse taset, vali siiski LiquidWeb ja InMotion, siis on need tipptasemel e-posti lahenduste osas kõige suuremad..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map