Geriausių el. Pašto paslaugų teikimo paslaugų palyginimas 2020 m.: Sužinok, kas laimi!

Ar visi jūsų domenai buvo išrinkti? Puiku, dabar turite išsiaiškinti, kurios yra geriausios el. Pašto prieglobos paslaugos, siekiant optimizuoti jūsų el. Pašto galimybes?


Jei jums patinka daugelis, kurie pirmą kartą įsitraukia į internetą, atsakymas greičiausiai yra „ne“, tačiau norint gauti geriausią el. Pašto adresą, būtina gauti geriausią el. Pašto domeno prieglobą..

Jei turite verslą ir turite daug darbuotojų, jums reikia pagrindinio kompiuterio, kuris suteiks jums daugybę el. Pašto paskyrų, kad galėtumėte nustatyti.

Jums taip pat reikės saugos funkcijų, kad jūsų įmonės ir kliento informacija būtų saugi.

Norėsite pagrindinio kompiuterio, kuris apsaugo jus nuo šlamšto, o visi viršuje esantys priedai greičiausiai bus labiausiai vertinami.

Vis dėlto kur ieškoti? Nebereikia, nes mes surinkome geriausius el. Pašto prieglobos paslaugų teikėjus į vieną vietą, kad galėtumėte susidaryti gerą mintį apie tai, kas svarbu ir kas yra tai, ko jums reikia.
Geriausios el. Pašto talpinimo paslaugos

El. Pašto talpinimo palyginimo diagramos suskirstymas

Čia pateikiamos geriausios el. Pašto talpinimo paslaugos

Daugybė žmonių yra girdėję apie „GreenGeeks“ ir jų „žaliosios“ energijos naudojimą savo prieglobos paslaugoms. Jų pasitikėjimas vėjo energija yra didelis pardavimo taškas, ypač aplinką tausojantiems žmonėms.

Jie teigia per aštuonerius veiklos metus „pakeitę“ daugiau kaip 615 000 KWH energijos per metus. Jie išaugo iki daugiau nei 35 000 klientų ir šiuo metu talpina daugiau nei 300 000 svetainių.

Jie yra stiprūs varžovai bendro naudojimo ir VPS prieglobos rinkoje ir net siūlo „WordPress“ ir perpardavėjų paskyras.

Taigi, ko verta jų el. Pašto talpinimas? Pradedantiesiems jie suteikia jums galimybę pasirinkti IMAP ir POP3 (tai yra protokolai, naudojami norint pasiekti el. Paštą, daugiau sužinoti galite čia). Čia taip pat yra gražus įvadas šia tema, sutikus su „Help Desk Primer“:

Dabar tikrai yra tokių, kurie apžvelgs POP3 dėl viso kito, tačiau klientams, norintiems parinkties, tai yra didelis pliusas. El. Pašto nustatymas „GreenGeeks“ yra gana paprastas, nes tai galite padaryti teisingai naudodami „cPanel“.

Jie netgi suteikia jums galimybę eiti su „populiariais el. Pašto klientais“, kurie, jų nuomone, apima „Microsoft Outlook“, „MacMail“, „ThunderBird“, „iPhone“ ir „iPad“..

Be to, jie rimtai vertina gerą vardą ir klientų pasitenkinimą. Peržiūrėkite šį įrašą Drupal.org bendruomenės forume.

Nemokamas domenas su priegloba

Piktas klientas nepatenkintas savo naujausia „GreenGeeks“ el. Pašto paslaugų teikimo paslaugų patirtimi, ir vienas iš jų pakartojimų užtruko laiko ramiai išspręsti savo klausimus. Dabar tai yra profesionalumas. „GreenGeeks“ užtikrintai pasirinks geriausią elektroninio pašto prieglobos paslaugų teikėją.

„Žiniatinklio priegloba: sukurta atsargiai“. Tai tikrai yra raminantis devizas ir bėgant metams „SiteGround“ įgijo prieglobos įmonės reputaciją, kruopščiai tvarkančią jų operacijų techninę pabaigą.

Jei lankysitės jų svetainėje, pamatysite jų linksmą kūrėjų, palaikymo darbuotojų ir žiniatinklio nervų grupę. Jie tikrai pateikė profesionalų žiniatinklio įvaizdį ir gavo daugybę aukšto rango paslaugų, kad sukurtų atsarginę kopiją, įskaitant bendrą, VPS, skirtą ir perpardavėjų prieglobą..

Kalbant apie jų el. Pašto pasiūlymus, jie yra gana patikimas sprendimas. Jie siūlo saugų SMTP, POP3 arba IMAP, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. Visi jų el. Pašto sprendimai yra standartiniai su šlamštu, tiek „Spam Assassin“, tiek „SpamExperts“.

Tai labai palengvina jūsų pašto dėžutes nuo nepageidaujamo šlamšto. Be to, el. Paštą galite tvarkyti tiesiai iš „cPanel“ – pramonės standartinės valdymo sąsajos.

Jei jums reikia pagalbos sukonfigūruojant ką nors, „SiteGround“ palengvina daugybę el. Pašto vadovėlių. Jie gali padėti jums peržiūrėti įvairius protokolus, įgalinti saugumą ir netgi turėti vaizdo pamokų, kaip nustatyti „ThunderBird“, „AppleMail“ ir „Outlook“. Tikrai pretendentas į geriausią el. Pašto prieglobos paslaugą.

Žiniatinklio prieglobos centras pasirinko save kaip „smulkaus verslo“ svetainės priegloba. Jų tikslas – padėti įmonėms lengvai patekti į internetinę erdvę be jokių rūpesčių ir nereikalingų perteklinių techninių žinių..

Tuo tikslu jie turi ir rytų, ir vakarų pakrantės duomenų centrus ir daugybę bendrų planų, apimančių skirtingus išteklių poreikius ir teritorijos dydžius. Jie netgi pritaikomi didėjančiai paklausai.

Kalbant apie el. Paštą, „Web Hosting Hub“ suteikia jums galimybę pasirinkti POP3 arba IMAP. Jie turi integruotas saugos funkcijas ir apsaugą nuo šlamšto, taip pat leidžia peradresuoti el.

„Web Hosting Hub“ pateikia patogų pradinį vadovą el. Pašto sąrankai gauti. Jie turi pamokas, kaip patikrinti jūsų el. Paštą per daugybę skirtingų klientų (įskaitant visų mėgstamiausius, „ThunderBird“)..

Ypatumas, kuris man patiko visų kitų atžvilgiu, yra tas, kad šie vaikinai padės jums pabandyti perkelti jūsų el. Paštą iš kitos kompiuterio. Tai ypač naudinga, jei jums atsibodo jūsų dabartinė paslauga ir norite perjungti, tačiau nenorite, kad galvos skausmas būtų susijęs su el. Pašto konfigūracijų ypatybėmis..

„Web Hosting Hub“ yra vienas iš geriausių pasirinkimų, jei esate pradedantysis, siekiantis sklandaus perėjimo.

„LiquidWeb“ įgula yra vaikinai, į kuriuos einate, kai ieškote aukščiausios klasės dedikuotų serverių sprendimų. Kalbant apie el. Paštą, jų reputacija teikiant pažangias paslaugas yra lygiai taip pat verta.

Nesvarbu, ar naudojate „Windows“ ar „Linux“ sąranką, jie turi jums parinkčių. Pasirinkite tarp POP3, IMAP ir SMTP paslaugų. Norėdami patikrinti savo el. Pašto adresą, naudokite bet kurį klientą.

Jie turi įmontuotą šlamštą, apsaugą ir apsaugą nuo virusų. Jie netgi sukuria jūsų el. Laiškų atsargines kopijas, kad jums nereikėtų jaudintis dėl svarbios informacijos praradimo.

„LiquidWeb“ yra trumpas, saldus ir tinkamas. Šie vaikinai yra labiau nei kiti, kai reikia pristatyti vertę klientui.

Kitas aukščiausios kokybės el. Pašto prieglobos narys. Visas šias puikias savybes, kurias paminėjome apie „LiquidWeb“, gausite taip pat naudodamiesi „InMotion“, tačiau neturėdami galimybės naudoti SMTP.

Jie suteikia galimybę visiškai kontroliuoti jūsų nustatymus ir suteikia puikų palaikymą, kai reikia nustatyti reikalus.

Šie vaikinai yra dar vienas pagrindinis pretendentas, kai norite, kad verslo el. Laiškas būtų pranašesnis, nei jums suteiks paprasta paprasto bendro naudojimo prieglobos paslauga.

Mūsų el. Pašto prieglobos paslaugų apžvalgos išvada

Taigi, kai baigsime el. Pašto prieglobos apžvalgą, pasirinkote geriausius el. Pašto paslaugų teikėjus.

Bet kuris iš aukščiau išvardytų dalykų suteiks jums didelę vertę, ir jei jums reikia kažko greito, nereikalaujančio didelių žiniatinklio kūrėjų žinių, jums puikiai seksis su tokiais vaikinais kaip „Web Hosting Hub“..

Jei jūs ieškote daugiau išteklių, pažangių funkcijų ir maksimalaus laisvės bei galios lygio, vis dėlto rinkitės tarp „LiquidWeb“ ir „InMotion“ – jie yra didžiausia, kai reikia aukščiausios klasės el. Pašto sprendimų..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map