8 lielas emuāru veidošanas kļūdas, no kurām jāizvairās: vai emuāru veidošana nav jauna? Nekad nedariet to!

Kad jūs tikko izveidojat un aktivizējat savu emuāru, ir viegli pieķerties aizrautībai, vienkārši atverot emuāru, un steidzoties sākt darbu – tik daudz, ka visa tā laikā jūs pieļaujat briesmīgas emuāru veidošanas kļūdas..


No personīgās pieredzes es zinu, cik viegli ir pārvērst lietas blogā vai pat vienkārši palaist garām iespējas, kuras es būtu varējis izmantot. Tātad – lai palīdzētu jums sākt ar labo kāju (vai atgriezties uz pareizā ceļa, ja esat nobraucis no kursa), šeit ir 8 visizplatītākās (un lielākās!) Kļūdas, kuras es redzu jaunu emuāru autoru izdarīšanā:

Pamata blogošanas kļūda

Daudziem jauniem emuāru autoriem ir kārdinājums izmantot bezmaksas mitināšanas pakalpojumu, kaut arī apmaksāts mitināšana var būt lēta un uzticama, piemēram, HostGator, mana personīgā izvēle.

Tikai pēc tam, kad esat ieguldījis daudz laika (un naudas) bezmaksas mitināšanā, jūs atklājat daudzos trūkumus. Viņi pilnīgi nav to mazo uztverto ietaupījumu vērts:

 • Ātrums un joslas platums ir ierobežots – jūsu vietne būs sāpīgi lēna, liekot apmeklētājiem aizbēgt pat pirms viņi lasa vienu rindiņu.
 • Nav personalizēta domēna – jums nav sava domēna. Piemēram, jūsu adrese varētu izskatīties šādi: mywebsite.wordpress.com
 • Vājš klientu atbalsts – kad rodas kādas problēmas, parasti nav neviena, ar ko sarunāties. Var būt sāpīgi, it īpaši, ja jūs vēl neesat to darījis
 • Nekādu reklāmu – nākotnē, ja vēlaties nopelnīt naudu ar emuāru, jūs būsit ļoti ierobežots

Noslēgumā ir BAD ideja izmantot bezmaksas mitināšanas pakalpojumu. Izmantojiet maksas pakalpojumu ar budžetam draudzīgiem plāniem (sākot ar krietni zem USD 3 mēnesī!), Piemēram, HostGator.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Šeit ir 8 blogošanas kļūdas, no kurām jums jāizvairās

Kad pirmo reizi sākat blogošanu, jūs esat ideju pilns. Tas ir pilnīgi jauns un svaigs, tāpēc to ir viegli publicēt kā traku un izdot visas savas idejas. Sākumā jūs domājat, ka publicēšana katru dienu nebūs grūta – bet es varu jūs apsolīt, jūs palēnināsit, un tas būs grūtāk.

Tomēr daži emuāru autori vispār nenosaka emuāru veidošanas grafiku, tāpēc viņi kļūst slinki un neatjaunina vairākus mēnešus vienlaikus. Abas no tām ir problēmas, jo auditorijai ir jābūt zināmai paredzamībai; viņi vēlas zināt, kad viņi var gaidīt, ka jūs publicēsit.

Pārāk bieži (vai reti) publicējot, jūs izveidojat neparedzamu modeli, kas var satraukt jūsu lasītājus un maksāt auditorijai.

Mans padoms: esiet godīgs pret sevi un sāciet konservatīvi. Apņemieties publicēt grafikā, kas ir jēga jūsu reālajai dzīvei un citām saistībām.

Izvietojiet vietas (nepublicējiet piecus vienlaicīgi!), Lai jums būtu vienmērīga satura plūsma, lai cilvēki atgrieztos.

Ja jūsu emuārs izskatās kā liela, biedējoša teksta siena, lasītāji karstā minūtē piepeši! Pat ja jūsu idejas ir pārsteidzošas, prezentācija ir tikai puse no cīņas.

Mēģiniet sadalīt rindkopas, izmantojot virsrakstus starp tām, lai lasītāja acīm sniegtu dažus stiprinājuma punktus. Turiet rindkopas ne vairāk kā no 3 līdz 5 teikumiem un turiet teikumus līdz 30 vārdiem (ja varat palīdzēt).

(Psst… vēlaties vairāk padomu par lasāmību? Šis gabals no Conversion Review ir diezgan pārsteidzošs, pat runājot par dažādu fontu ietekmi!)

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

IzmantojotMēs visi jau iepriekš esam noklikšķinājuši uz saites – un kā emuāru autors jūs vēlēsities izmantot saites, lai palīdzētu pārcelt cilvēkus caur jūsu vietni, parādīt viņiem savus avotus un likt viņiem aplūkot citu saturu..

Bet šķiet, ka daudzi jauni emuāru autori uzskata, ka labākais vai vienīgais veids, kā saistīt, ir šāds:

“Vajadzīgi padomi, kā izveidot emuāru? KLIKŠĶINIET ŠEIT. ”

Kāpēc emuāru autori iegulda saites ar tādu tekstu? Es domāju, izņemot kā bezkaunīgu piemēru.

Varbūt viņi tic, ka tas palielina intrigas (tā nav), vai varbūt viņi vienkārši nav pārliecināti, ar kādu tagu viņiem vajadzētu saistīties. Katrā ziņā, pievienojot “CLICK HERE”, ir kļūda. Kāpēc? Četri iemesli:

 1. Tas ir pārāk vārdi: Jūsu saitēm jābūt kodolīgām un koncentrētām
 2. Tas nav vajadzīgs: Jūsu nosaukumā jau ir viss nepieciešamais clickbait; “CLICK HERE” neko nepievieno
 3. Tas palielina nenoteiktību: Vai esat kādreiz apmeklējis vietni, kas vēlas, lai jūs “noklikšķinātu šeit, šeit un šeit”, lai uzzinātu vairāk informācijas? To problēma ir tā, ka lietotāji nevar atšķirt šīs saites viens no otra, kā arī viņi nevar iegūt informāciju par to, kur viņi, visticamāk, tiks likvidēti. Jūsu saitēm jābūt aprakstošām par to, kas nāk pēc lietotāja klikšķa, lai nebūtu noslēpuma
 4. Tas maksā jums uzticību: Šis ir interneta laikmets, un vidusmēra patērētājam ir jāuzmanās no neviennozīmīgiem zvaniem uz “CLICK HERE”, kas varētu pasargāt (labākajā gadījumā) surogātpastu un (sliktākajā gadījumā) vīrusu. Jūs tik smagi strādājat, lai nopelnītu klienta lojalitāti – neizmetiet to šausmīgos trikus

Kā jums vajadzētu iegult saites savos emuāra ierakstos?

 • NEVAJADZĒTU atrast jaunu vietturi. Noklusēšana “CLICK HERE” no jūsu sintakse nav attaisnojums, lai sāktu izmantot “CHECK IT OUT” vai izveidotu saiti uz darbu “link”.
 • Noklikšķiniet uz saites, informējiet lasītāju, kurp dodas. Lasītājam vajadzētu būt visam nepieciešamajam kontekstam, tikai lasot iegulto līniju.
 • NEATKARĪT saites uz darbības vārdiem, vietniekvārdiem, priekšvārdiem utt. Šie vārdi nav konkrēti un lasītājiem grūtāk ļauj novērtēt, kur viņi dodas.
 • DO enkura saites uz atbilstošajiem lietvārdiem vai pat maziem teikumiem, kas satur gan lietvārdus, gan darbības vārdus. Tas jūsu apmeklētājam ir tik daudz atvieglojams.
 • Nepievienojiet saiti teikuma vidū. Lai arī tā nav rupjāka blogošanas kļūda, tā tomēr attur lasītājus no tūlītējas darbības. Iespējams izņēmums ir tas, kad jūs veidojat saiti tikai iegūšanas nolūkos.
 • DO beigās teikumus vai rindkopas saites – jo īpaši jūsu saites. Saites var izmantot! Jūsu lasītājs ir pabeidzis savas domas un tagad būs vairāk spiests izpētīt papildu saturu.

Vajadzīgs piemērs? Kāpēc mēs netīrām šo agrāko spraudni: “Pat amatieri var blogot, piemēram, profesionāļi, pēc tam, kad esat izlasījis Kā izveidot emuāru – pilnīgu rokasgrāmatu iesācējiem.” Ah! Tagad tas ir saistīts ar šiem klikšķiem.

Pagaidiet, vai jūs domājat, ka cilvēki apsēdīsies un lasīs vārdus? Es, protams, jokoju, bet pārsteidzoši, ka kopš 2008. gada mēs zinām, ka vidējais apmeklētājs lasīs mazāk nekā 20% no jūsu teksta satura.

Viena attēla vērtība bieži pārsniedz 1000 vārdusEs ceru, ka šis skaitlis pārāk nenomācīja jūs jaunos emuāru autorus.

Es domāju, ka labā ziņa ir tā, ka es neaptvēru pārāk daudz cilvēku – patiesībā pētījumi rāda, ka tikai 10% manu lasītāju (un arī jūsu!) Piepeši pat neuztraucoties ritināt uz leju.

Tas ir skumji, bet patiesi. Saskaņā ar neseno Chartbeat pētījumu, vairums jūsu lasītāju lasīs tikai aptuveni 50% no jūsu ziņas. Šeit dažu attēlu iekļaušana varētu ietaupīt jūsu speķi.

Diagrammas, infografikas un pat klipkopas palīdz izjaukt jūsu vienmuļo vārdu sienu. Varat arī tos izmantot, lai vizuāli apmainītos ar informāciju, ļaujot pilnveidot teikumus un pievērst uzmanību saturam.

Neatkarīgi no tā, vai izmantojat vietu, lai iegūtu bezmaksas attēlus vietnēm vai izveidotu savus fotoattēlus, pārliecinieties, vai lasītāji zina, kam pateikties par jauko vizuālo novirzīšanu.

Ir jāmaksā, ja pārkāpjat kāda cita autortiesības, jo Džošs Ostrovskis – instagrammers, kurš sevi dēvē par “resno ebreju” – ir grūts ceļš..

Kad kāds ir veltījis laiku komentēšanai, lielākā kļūda, ko jūs varētu izdarīt, ir ignorēt šo auditoriju. Kāds centās ar jums sarunāties – un tagad jūs viņus nomelnojat? Tas ir slikts mojo – un nekādā gadījumā nav iespējams palielināt auditoriju!

Šeit ir četri iemesli, kāpēc jums vienmēr jācenšas uzturēt saikni ar komentētājiem neatkarīgi no tā, vai viņi ir pozitīvi, negatīvi vai vienkārši uzdod jautājumu:

  1. Iedrošiniet citus komentārus: Nevienam nepatīk justies kā sarunāties ar sienu – mēs visi vēlamies pēc reālas, taustāmas informācijas apmaiņas. Kad kāds komentē jūsu ziņu, viņš sāk ar jums dialogu, un tikai atbildot jūs varat turpināt šo sarunu. Redzot šo apmaiņu, jūs, iespējams, vilināt vairāk cilvēku komentēt.
  2. Veidojiet savu uzticamību un nodibiniet savu autoritāti: Daudzas reizes cilvēki, kuri izmanto komentārus, uzdos jautājumus un gaida, ka jums būs atbildes. Citreiz viņi varētu jums nepiekrist un izvirzīt dažus pretpunktus. Abos šajos gadījumos reaģēšana ir lielisks veids, kā iegūt savu kompetenci par šo tēmu un dalīties zināšanās.
  3. Sociālais pierādījums: Vienkārši sakot, lasītāji tiek piesaistīti emuāriem ar lielākiem sekumiem. Šiem emuāriem ir fanu bāze, kas tiem pievērš lielāku uzmanību, kas savukārt pievilina vairāk lasītāju utt. Komentējot komentārus, jūs palielināsit komentāru skaitu un varbūt pat pievilināsit dažus jaunus apmeklētājus palikt un pārbaudīt jūs..

Lai sāktu sarunu, iesaistieties komentāros

 1. Jauns materiāls: Ja pamanāt, ka cilvēki atkārtoti uzdod vienu un to pašu jautājumu, vai ja kāds izvirza lielisku pretstatu, kuru jūs vēl neesat apsvēris, uzmini, ko? Jūs esat atradis savu nākamo emuāra ziņu!

Nenovērtējiet par zemu pievienoto vērtību, ko komentāri piešķir jūsu emuāra ziņās. Dažreiz lasītājs, kurš jūsu rakstu ir vājinājis, var atgriezties pie komentāriem, lai redzētu, ko citi uzskatīja par noderīgu, pirms atgriezties pie jūsu materiāla pamatteksta.

Turklāt esiet pieklājīgs un profesionāls, atbildot uz jūsu komentāru sadaļu, pat ja tas ir par komentāru, kas nav tik pieklājīgs. Jūs nekad nezināt, kad jūs varētu izveidot pirmo kontaktu ar jaunu klientu, viesu emuāru autoru vai pat potenciālo biznesa partneri.

Vienīgie komentāri, kas jāignorē, ir surogātpastu komentāri, kas acīmredzami ir viltoti. Nosūtiet tos “izdzēst” kanalizācijā, lai vairs netiktu dzirdēti no jauna (un pārliecinieties, ka izmantojat komentāru filtrēšanas spraudni, piemēram, Akismet, lai palīdzētu izvairīties no surogātpasta izplatītājiem).

Ir lieliski, ka jūsu mamma regulāri lasa jūsu materiālus, taču galu galā jūs vēlaties ar saviem emuāra ierakstiem sasniegt plašāku auditoriju – vai ne? Tieši tāpēc jums ir jākļūst pēc iespējas saistošākam, uzklikšķināmam un koplietojamam.

Acīmredzot jūs sākat ar lielisku saturu un uzkrītošu virsrakstu, bet kā nodrošināt, lai jūs sasniegtu pēc iespējas plašāku demogrāfisko situāciju? Sociālie mediji ir galvenais.

Protams, jums vajadzētu sevi reklamēt – Garrett Moon, CoSchedule dibinātājs, secināja, ka varat dubultot trafiku, brīdinot savus lasītājus par jaunu saturu sociālajos medijos. Bet patiesība ir tāda, ka mēs varam darīt vēl labāk, tikai pievienojot nedaudz ērtības jūsu lasītājiem.

Tā vietā, lai piespiestu viņus kopēt un ielīmēt jūsu URL, emuāru autors Džošua Bentons secināja, ka, iespējams, jūs iegūsit pat par 20% vairāk Twitter trafika, izmantojot Tweet pogas. Tas attiecas uz visām platformām, sākot ar vecām izlasēm, piemēram, Facebook un Twitter, līdz jaunām tendencēm, piemēram, Pinterest.

Vienkārši pārliecinieties, ka nepārslogojat savu lapu ar koplietošanas opcijām, pretējā gadījumā jūs faktiski varētu padzīt lietotājus prom. Un ticiet vai nē, bet patiesībā ir zinātne par pogu izvietošanu. Sociālo saziņas līdzekļu pogu slīdēšana jūsu emuāra apakšdaļā un dienas saukšana nav pietiekami laba – pētījumi liecina, ka visbiežāk apmeklētāji visbiežāk noklikšķina uz jūsu emuāra augšdaļas un kreisās malas..

Redzamā vietā parādiet savu sociālo mediju ikonas, lai lietotājiem nebūtu medības. Kad atvieglo kopīgošanu, cilvēki, visticamāk, atbildēs. Ko tad jūs gaidāt? Sociālo mediju pogu pievienošana ir vienkārša, un IA varētu būt milzīga.

Vai zināt, kuri amati jūsu lasītājiem patika vislabāk? Vai jūs saprotat, kā cilvēki atrod jūsu informāciju? Google Analytics emuāru autoriem

Bez analīzes datiem jūs metat šautriņas tumsā – un tam nav pamata! Google Analytics instalēšana ir ātra un vienkārša, un tā sniegs daudz ieskatu, tostarp:

 • Kuras ziņas ir vispopulārākās
 • Kā cilvēki atrod jūsu emuāru (Google, sociālais tīkls, saites utt.)
 • Cik ilgi cilvēki uzturas jūsu vietnē
 • Cik augsts ir jūsu atlēcienu līmenis (cilvēki, kuri apmeklē vienu lapu un tūlīt aiziet)
 • Kā lietotāji pārvietojas pa jūsu vietni

Un vēl!

Pārliecinieties, vai esat instalējis Google Analytics, un veltiet mazliet laika pamatiem, lai jūs varētu vēl labāk uzlabot savu emuāru.

Dažreiz jaunie apmeklētāji vēlas redzēt tikai to, kas nesen publicēts, citreiz viņi vēlas izlasīt jūsu populārākos darbus, lai uzzinātu, vai jums ir vērts sekot.

Jums jāsniedz auditorijai vienkāršs veids, kā atrast jūsu jaunākās un labākās lietas, lai viņiem nebūtu jāķemmējas pa ziņojumu okeānu, lai atrastu, kur atrodas zelts.

Noteikti ievietojiet to sānjoslā vai mājas lapā tā, lai tā būtu priekšā un centrā, kur auditorija to tiešām atradīs. (Pssst… nezināt, kā to izdarīt? Šeit ir slepkava, viegli instalējams spraudnis, kas par visu par jums var parūpēties!)

Papildu padomi

Viens pēdējais padoms: lasītāji reaģē uz īsām sarunām, kas katras ziņas beigās apkopo jūsu svarīgos punktus. Šī nav plaši izplatīta tehnika, taču tā var būt ļoti noderīga, lai piesaistītu tāda lietotāja uzmanību, kurš pauda jūsu viedokli jūsu emuāra apakšdaļā, bet nevēlējās izsekot saturam. Tātad, apkopojot, NEVARIET:

 1. Iestatiet nereālu publicēšanas grafiku
 2. Pievienojiet pārāk daudz vārdu kopā (tā vietā izmantojiet galvenes!)
 3. Slēptas saites aiz “CLICK HERE” enkuriem.
 4. Aizmirstiet pārtraukt tekstu ar dažiem attēliem.
 5. Ignorējiet savus komentētājus
 6. Nolaidiet uzmanību sociālo mediju pogām
 7. Aizmirstiet instalēt Google Analytics
 8. Rādīt nesenos & populāras ziņas

Ja jūs patiešām vēlaties piesaistīt lasītāja uzmanību jau no paša sākuma, varat arī izdarīt kaut ko, kas nav parādīts šajā ierakstā: jūs varat viņus novirzīt savam secinājumam no get-go.

Piemēram, es varētu būt aprobežojies ar ievadrakstu ar šādu rindiņu: “Lai iegūtu momentuzņēmumu par svarīgākajiem punktiem, kurus es aptveru šajā amatā, pārejiet uz apakšu.” Ir svarīgi lasītājiem sniegt “Ko tad?” pēc iespējas agrāk amatā, lai tos piekabinātu; netaupiet to visu “lielai atklātībai”.

Parādiet viņiem, ka saprotat viņu problēmas un ir atbilde, ko viņi meklē! Vai ir vēl kāda emuāru veidošana, ja lielos sarakstus nepiemin, bet mēs visi varētu iztikt bez? Paziņojiet man par to komentāros zemāk!

Kopīgojiet šīs emuāru veidošanas kļūdas savā emuārā

Emuāra kļūdas infografikā

Vēlaties vēl vairāk emuāru kļūdu, no kurām jums vajadzētu izvairīties?

8 emuāru autora kļūdas, no kurām jāizvairāsMēs ceram, ka jūs varat mācīties no viņiem un būt soli priekšā ceļā uz veiksmīgu blogera karjeru.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map