Kā sākt modes emuāru (no nulles): 6 soļi uz panākumiem

Ja jums ir modes nojauta, jūs vienmēr meklējat jaunākās tendences un vēlaties uzzināt, kā izveidot modes emuāru un nopelnīt naudu, tad jūs, iespējams, vienkārši būsit nākamā lielā lieta blogosfērā..


kā sākt-mode-emuārsJa jūs pavadāt laiku, lai izveidotu perfektus tērpus un apbrīnotu jaunākās lielceļu vai pastaigu tendences, tad emuāra izveidošana var būt lielisks veids, kā dalīties ar savu aizraušanos ar visu pasauli.

Tomēr modes emuāra izveidošana var būt drausmīga, un jūs, iespējams, nezināt, kur sākt. Labās ziņas ir tas, ka jums nav jābūt HTML ekspertam, lai pārvaldītu savu vietni, un emuāru veidošana nav saistīta ar profesionālu darbību, bet gan par godīgumu un saistošu.

Es esmu šeit, lai palīdzētu jums, un esmu izstrādājis vienkāršu ceļvedi, kurā parādīts, kā izveidot modes emuāru.

Tas ir veids, kā sākt modes emuāru

Kā sākt modes emuāru

Pirms sākat, kāpēc nepaskatīties uz citiem modes emuāriem, lai redzētu, ko citi cilvēki dara. Tā vietā, lai tos kopētu, veltiet laiku domai par to, ko jūs varat darīt labāk un ko jūs varat piedāvāt, kas vēl nav pieejams.

Nevajadzētu kaitēt, iedvesmojoties no labākajiem, bet ar to vien nepietiek, lai zinātu, kā izveidot veiksmīgu modes emuāru. Jums ir jāsaprot sava unikalitāte un jāpārliecinās, ka jūsu emuārs ir tieši tā svinēšana.

Izcelšanās no pūļa ir lielisks veids, kā pamanīt, kad esat jaunpienācējs, tāpēc veltiet laiku, plānojot radošas un oriģinālas ziņas, kas cilvēkiem palīdzēs uzzināt, kas jūs esat un par ko jūs esat.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā izmantot kvalitatīva satura ārpakalpojumus
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Pārliecinieties arī, ka sadaļā “Par mani” paskaidroji, kas tu esi un kāpēc tu atšķiries no citiem emuāriem – cilvēki vēlas tevi iepazīt, un tas jums palīdzēs izveidot attiecības ar lasītājiem..

Sākot modes emuāru, emuāra nosaukums ir galvenais – tas norāda, kas jūs esat un kas jums patīk. Turklāt tam vajadzētu būt arī neaizmirstamam un viegli uzrakstītam. Ja tas ir pārāk sarežģīts vai prātā jucis, cilvēki var mēģināt to atcerēties vai atrast meklētājprogrammā.

Jūsu vārds pārstāvēs jūs nākamajiem gadiem, tāpēc izvairieties no visa, kas atspoguļo pašreizējās tendences vai modi, pretējā gadījumā jūs varat beigt mainīt savu vārdu un sajaukt savu lasītāju..

Izdomājot vārdu, jāņem vērā arī dažādas platformas, kuras izmantosit, lai sevi reklamētu. Ja vēlaties saistīt Twitter vai Instagram kontu ar savu emuāru, tad izvēlieties vārdu, kas darbosies visās šajās vietnēs.

Pirms apņematies savu izvēli, pārbaudiet, vai tur ir atrodamas vietnes ar līdzīgu nosaukumu. Jūs nevēlaties, lai cilvēki, kas jūs meklē, nonāktu kādas citas vietnes vietā!

Es ļaušu jums noslēpumu: jums nav jābūt profesionālim, kas zina, kā padarīt modes emuāru izskatīgu. Labi izveidotas resursdatora vietnes izmantošana ir lielisks veids, kā iegūt vieda izskata vietni, un jūs varat pielāgot emuāra izskatu un izskatu, izmantojot slepkavas tēmas un izkārtojumus..

Jūsu tēmai vajadzētu pārstāvēt jūs un jūsu emuāru, tas ir īpaši svarīgi modes emuāram, jo ​​tas viss attiecas uz estētiku. Labā ziņa ir tā, ka tiešsaistē ir tūkstošiem pieejamu motīvu, starp kuriem var izvēlēties gan bezmaksas, gan maksas iespējas.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Uzturot tīru un sakārtotu saturu, tas palīdzēs izskatīties pieredzējušam un svarīgākam, tas jūsu vietni padarīs lietotājam draudzīgu.

Izvēlieties dažas galvenās kategorijas, par kurām jūs, iespējams, vēlēsities blogot, neatkarīgi no tā, vai tās ir pasūtītas pēc apģērba veida, gadalaika vai tendences, un pievienojiet tās kā cilnes savas mājas lapas augšpusē.

Katrā sadaļā var būt apakškategorijas, lai lasītāji varētu dziļāk izpētīt jūsu saturu. Ja jums ir nepieciešams iedvesma, kā uzņemt lieliskas modes fotogrāfijas, skatiet šo YouTube pamācību, lai iegūtu padomus un idejas.

Modes pasaule ātri pārvietojas un ņemsim vērā to: pastāv zināma spēcīga konkurence. Tomēr neļaujiet tam sevi nomierināt, labākais veids, kā palikt atbilstošam un pirms sacensībām, ir aktīvi darboties un augšupielādēt saturu drīz pēc jaunas idejas radīšanas. Ja nē, kāds cits var jūs vienkārši pārspēt!

Jūsu sekotāji vēlēsies uzturēt saziņu ar jūsu jaunākajiem modes padomiem, taču nejūtiet spiedienu izlikt saturu tā dēļ..

Labi ir ieplānot ziņas iepriekš, bet, ja tas ir tikai aizpildīšanas saturs bez reālas būtības, jūsu lasītāji to redzēs. Ziņām jābūt dabiskām un atbilstošām jaunākajām tendencēm.

Atcerieties, ka jūsu emuārs ir jūsu un jūsu stila svinības, nevis kāda cita. Ievietojot tik daudz veiksmīgu modes emuāru, var būt grūti zināt, kā kļūt par modes emuāru autori un palikt uzticīgiem tam, kas jūs esat.

Mans padoms nav kārdinājums sākt sekot pūlim. Jūsu uzticamie lasītāji būs vīlušies nepatīkamās ziņās, un jaunie lasītāji varēs redzēt, izmantojot modes krāpnieku.

Vai esat kādreiz domājuši, kā modes emuāru autori pelna naudu? Pirmkārt, viņiem jāattīsta sekojošais, un pēc tam tiek atvērtas durvis maksas sludinājumiem un piedāvātajam saturam. Kad esat ieguvis emuāru, ar kuru jūs lepojaties, dariet to zināmu cilvēkiem!

Aktīvi iesaistieties sociālajos medijos un iekļaujiet savu vietni meklētājprogrammās, lai uzzinātu.

Veicot šīs vienkāršās darbības, ikviens var uzzināt, kā izveidot modes emuāru. Vissvarīgākie noteikumi, kas jāatceras, ir:

 • Esiet oriģināls – atrodiet savu balsi
 • Nāciet klajā ar neaizmirstamu vārdu
 • Lai tas izskatās lieliski
 • Atjauniniet to ar regulārām ziņām
 • Nevajag to viltot
 • Pastāstiet pasaulei par savu lielisko jauno emuāru

Jūsu emuārā vajadzētu parādīt savu mīlestību pret modi un būt par radošas izpausmes veidu, tāpēc visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi: izklaidējieties ar to!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map