Linode Review 2020: чи варто їх хмара та VPS?

Якщо вас цікавить хостинг VPS, можливо, ви натрапили на ім’я Linode. Компанія зробила свою назву, спеціалізуючись на хмарних і VPS-хостингах, а також перетворилася на хмарний хостинг. Починаючи з 2003 року, компанія з того часу переросла у багатонаціональну корпорацію. У Linode є клієнти у 131 країні та підраховують.


Лінодед також пишається послугою ніші. Цей хостинг VPS обслуговує розробників, тому персонал повинен бути в курсі жаргону та останніми можливостями та розробками. Це один з найвищих рейтингів VPS та хмарних постачальників послуг на ринку, але це ціна. Чи хочете ви заплатити за це, залежить від вас.

Якщо ви шукаєте більш конкурентоспроможні ціни, ознайомтеся з нашою спеціальною угодою нижче.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Професіонали Linode відгуки & мінуси

Лінодний огляд

Багато функцій

Linode пропонує широкий спектр хостингових послуг VPS. Незалежно від ваших потреб, Linode має для вас спеціальний пакет. Ці пакети можуть починатись від 10 доларів до 400 доларів. У Linode також є сервери, розташовані по всьому світу, тож там, де ви хочете, щоб ваші сервери були, вони будуть там.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Серед можливостей, які пропонує Linode, – це твердотілі накопичувачі, мережа на 40 Гбіт / с і процесори intel E5. Усі їхні можливості обслуговують клієнтів досвідчених розробників веб- та додатків, надаючи їм функції та послуги, які найбільше сподобаються..

Багато функцій також можна оновити без зайвих витрат. Незалежно від того, чи хочете ви більше оперативної пам’яті, швидшої пропускної здатності або оновлень програмного забезпечення, ви захищені. Усі плани включають SSH та кореневий доступ. Linode також пропонує безкоштовне резервне копіювання даних, а також додаткові функції, такі як StackScripts, щоб полегшити управління веб-сайтом.

Навіть у межах конкретної ніші у користувачів є великий вибір, коли вони підписуються на Linode. Вони можуть вибрати план, дистрибутив та розташування сервера. Linode, схоже, довіряє своїм користувачам і нехай їм залишаються лейці для вибору різноманітних функцій.

Надійний хостинг

Linode забезпечує надійний хостинг щодня. Вони мають 99,9% гарантії безперервного часу, не відстаючи від галузевого стандарту. Якщо користувачі відчувають значну кількість простоїв, Linode пропонує пропорційний кредит. Хоча Linode не публікує статистику про час роботи і простоїв, користувачі можуть відстежувати час роботи на своїх власних серверах.

Гарне обслуговування клієнтів

Linode також забезпечує якісне та швидке обслуговування клієнтів. Квитки на підтримку можна закрити якнайменше протягом п’яти хвилин – тоді як, як правило, для інших компаній це може зайняти 24 години. На це скаржиться не надто багато відгуків Linode.com.

Як і будь-яка інша компанія, Linode не є ідеальною, і для тих, хто підписується, є свої недоліки. Для одного, Linode – не дешево. Його найдешевший VPS-план коштує 10 доларів на місяць, з 24 ГБ даних та 2 ТБ пропускної здатності – не ціла партія за гроші, які ви платите.

Менше варіантів обслуговування

Хоча Linode пропонує безліч функцій для своїх VPS та хмарних служб хостингу, він не пропонує жодного іншого виду послуг. Самі Niching, здається, їм добре служили, але якщо ви шукаєте спільний хостинг або спеціалізовані сервери, вам доведеться шукати в іншому місці.

Безкоштовний домен з хостингом

Також Linode не пропонує керовані варіанти хостингу. Вам буде важко натиснути, щоб знайти огляд хостингу в Linode. Зазвичай від клієнтів очікується, що вони є розробниками та можуть самостійно керувати. Але навіть розробники можуть бути недосвідченими в деяких аспектах хостингу.

У Linode також немає панелі візуального керування. Користувачі, які звикли до наочних та реактивних інструментів, можуть бути розчаровані з приводу цієї нефункціональності. А для неекспертів задній кінець може бути складніше орієнтуватися.

Коротка гарантія повернення грошей

Якщо ви трохи вагаєтесь платити за послуги Linode, можливо, вам захочеться заглянути в іншому місці. Їх гарантія повернення грошей хороша лише протягом семи днів. Якщо ви скасуєте через декілька днів, ви отримаєте відшкодування, але з нього буде відрахована плата в розмірі 5 доларів США.

Додаткові функції коштують додаткових грошей

Не всі функції також включені. Послуга NodeBalancer досить зручна. Ця функція врівноважує попит на всіх серверах Linode, гарантуючи, що всі сервери працюють безперебійно.

Однак ця функція не входить у жодні плани, і за неї доведеться доплатити.

Резервне копіювання – це ще одна особливість того, що деякі послуги хостингу надають безкоштовно, що Linode не робить. cPanel та WHM ліцензії також вважаються додатковими функціями, за які вам доведеться заплатити, якщо ви цього хочете.

Питання безпеки

Наш висновок о Linode

Linode логотипВідгуки Linode.com в цілому позитивні і з поважних причин. Linode може стати ідеальним вибором, якщо ви розробник, і ви впевнені, що їх оновлені функції безпеки захищають від будь-яких майбутніх хакерських атак.

Якщо ви шукаєте хмарний хостинг або VPS-хостинг, Linode може стати вибором для вас. Але HostGator може надати бажаючим широкий спектр варіантів хостингу набагато більше.

HostGator пропонує безліч тих же послуг, що пропонує Linode, і багато іншого, з більш доступною ціною. Ви повинні переглянути свої параметри та побачити, який хост найкращий для вас, але ви можете отримати спеціальну угоду за кнопкою нижче!

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Наш загальний рейтинг огляду Linode

Linode надає постійний, якісний сервіс для клієнтів, які користуються критеріями.

Однак ціна на Linode може бути дещо значною мірою для користувачів, які працюють мало часу, або тих, хто тільки починає роботу.

Рейтинг рецензента

4/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map