Невеликий оранжевий огляд: плани веб-хостингу, ціни, плюси і мінуси

Маленький помаранчевий – це чудовий веб-хостинг з милою назвою – милий, як ім’я конкурента.


Він присвячений наданню дуже доступних планів веб-хостингу, які все ще можуть забезпечити вам чудові інструменти та послуги, щоб ваш веб-сайт виглядав максимально професійно.

І як ваш бізнес зростає, так і ваш веб-сайт! Завдяки широкому спектру різних планів, ви можете легко модернізувати обробку вашого зростаючого відвідувача та кількості контенту! Перегляньте огляд “Маленький помаранчевий” нижче, щоб дізнатися більше!

Невеликий огляд помаранчевого хостингу

невеликий помаранчевий оглядУ цьому огляді “Маленький помаранчевий” ви дізнаєтесь про деякі ключові переваги, які роблять маленький апельсин унікальним та привабливим варіантом для підприємств усіх розмірів.

Хоча він планує підходити до бізнесу практично будь-якого розміру, його головна мета – забезпечити хостинг для малого бізнесу та стартапів. Ось чому вони пропонують такі доступні плани, що містять функції, які малий бізнес потребує зростання.

Огляд асортименту товарів Small Orange

Це найпопулярніший план, і легко зрозуміти, чому. Лише 5 доларів на місяць – це один з найдешевших доступних планів. Він пропонує скромні 5 Гб пам’яті та 50 ГБ пропускної здатності. Але це також дозволяє мати необмежену кількість доменів, що є приємною вигодою.

5 доларів на місяць дуже непогано, але у нас ще краща угода…

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як аутсорсинг вмісту якості
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Це дійсно чудовий план для початку, якщо ви ще не впевнені у тому, яка кількість пам’яті чи пропускна здатність вам знадобиться, і просто хочете випробувати води та вийти там. Це також чудово для людей, які хочуть персональний веб-сайт і не хочуть платити більш високі ціни за план бізнес-рівня.

За 20 доларів на місяць ви можете отримати невеликий бізнес-план, який включає 40 Гб пам’яті, 600 ГБ пропускної здатності та безкоштовний сертифікат SSL. Сертифікат SSL – це те, що встановлює захищений зв’язок між веб-сервером та браузером. Коли ви відвідуєте сайт і бачите “https” у URL-адресі, це означає, що він має сертифікат SSL, що робить його більш безпечним та надійним веб-сайтом.

В основному, це чудовий стартовий пакет, який відповідатиме потребам будь-якого стартапу. Ви можете отримати більшу пропускну здатність та обсяг пам’яті, але коли ви тільки починаєте і ще не накопичили багато відвідувачів, немає реальної причини платити додатково, коли ви, мабуть, навіть не збираєтесь переходити ці поточні ліміти.

А якщо вам все-таки потрібно більше пам’яті або пропускної здатності, досить просто перейти на більш масштабний план.

Це наступний рівень, починаючи від стартового бізнес-плану. За 40 доларів на місяць ви отримуєте 50 Гб пам’яті та 800 ГБ пропускної здатності. Це приємне збільшення за 40Gb та 600GB відповідно, що ви отримуєте в плані запуску.

Окрім збереження вашого безкоштовного сертифіката SSL, ви також отримуєте веб-сайт, сумісний з PCI. Це означає, що ви зможете приймати онлайн-платежі за допомогою кредитних карток. Якщо у вас немає відповідності PCI, ви не можете запропонувати оплату кредитною карткою як варіант.

PayPal та інші онлайн-платіжні послуги можуть допомогти вам обійтись, але можливість оплати за допомогою кредитної картки на вашому веб-сайті безумовно допомагає вам створити свою репутацію налагодженого надійного бізнесу.

Коли ваш бізнес починає переростати план малого бізнесу, ви можете перейти до корпоративного плану, який пропонує ще один крок у збереженні та пропускній спроможності. За 60 доларів на місяць ви збережете свій безкоштовний сертифікат SSL, скаргу на PCI, і отримаєте збільшення до 60 Гб пам’яті та 1000 ГБ пропускної здатності..

Безкоштовний домен з хостингом

Як згадувалося раніше, те, на що насправді виділяється Маленький помаранчевий, – це доступність їх планів. Якщо їхній основний план починається з менш ніж 3 доларів на місяць, це так дешево, як можна, якщо ви не рахуєте безкоштовних веб-хостингових послуг. Але безкоштовний веб-хостинг завантажений проблемами, такими як погана безпека, часті збої на сайті та відсутність інструментів для створення сайтів.

Тож Маленький помаранчевий надає вам високий рівень обслуговування, який ви очікуєте від платної компанії, що займає веб-хостинг, не стягуючи з вас високих щомісячних комісій, які ваш малий бізнес не може дозволити собі взяти.

А як щодо того, щоб заплатити всього пару доларів за першокласний хостинг?

Але Маленький помаранчевий – це набагато більше, ніж просто дешевий веб-хостинг. Це також дуже надійно. Вони пропонують 99,9% гарантії безперервного часу, що означає, що ваш веб-сайт гарантовано працює і працює 99,9% часу. І отримати таку гарантію, коли всі ваші виплати становлять кілька доларів на місяць, є фантастичним.

Якщо ви не досвідчений веб-дизайнер, не хвилюйтесь. Ви можете створити чудовий, інтуїтивно зрозумілий веб-сайт за допомогою інструментів для створення сайтів Weebly, що пропонуються через сайт. Weebly – це один з моїх улюблених наборів інструментів для створення сайтів, оскільки вони орієнтовані на початківців, які мають мінімальний досвід створення сайтів.

Зрозуміти і вивчити Weebly дуже просто (див. Наш огляд Weebly), просто проведіть пару годин, обмінюючись різними функціями, і незабаром ви відчуєте, що у вас весь цей час є прихований талант до дизайну сайтів.

Окрім пропонування планів, доступних навіть для найвищих бюджетів, невеликий апельсин виділяється великою кількістю різних планів, які ви можете вибрати. Незалежно від того, хочете ви виділений сервер, спільний веб-хостинг або хмарний віртуальний приватний сервер, вони мають кілька планів у кожній категорії та в кожному ціновому діапазоні.

Цей сорт хороший тим, що може обслуговувати більш широке коло клієнтів. Але це також чудово для кожного клієнта. Зараз у вашого запуску можуть бути мінімальні потреби в хостингу. Але як ваш бізнес росте, ваші потреби будуть зростати разом з ним.

Тож, коли ви виявите, що обмеження вашої пам’яті починає відчувати себе занадто обмежуючим, а ваш збільшений трафік обмежує вашу пропускну здатність, ви можете перейти до більшого плану. Це робить їхні пропозиції надзвичайно масштабованими, а це означає, що Маленький апельсин може перерости у більший апельсин, коли вам це потрібно!

На додаток до всіх цих чудових варіантів та можливостей, Маленький помаранчевий включає безкоштовну підтримку клієнтів цілодобово у всіх своїх планах. Незалежно від того, платите ви 3 долари на місяць або 60 доларів на місяць, Маленький помаранчевий покаже вам той самий рівень відданого обслуговування клієнтів.

Незважаючи на те, що про маленький апельсин можна похвалити стільки чудових речей, є деякі недоліки, які є такою недорогою послугою. Наприклад, якщо ви вже сподіваєтесь отримати величезну кількість пам’яті та велику пропускну спроможність, вам доведеться скористатися одним із планів із більш високою ціною..

І в тих цінових діапазонах ціни там починають бути досить схожими на конкурентів. Тож, якщо це саме ваш асортимент, ви захочете провести детальніші порівняння, перш ніж зареєструватися з маленьким апельсином. Це чудовий сервіс, але може бути інша компанія, яка більше підходить до ваших потреб – наприклад, наш найулюбленіший веб-хостинг з усіх…

Ще одним недоліком, який є лише меншою незручністю, є той факт, що інструменти для створення сайтів Weebly не включаються до ціни своїх планів. Якщо ви хочете ці інструменти для створення вашого веб-сайту, вам потрібно буде заплатити додаткову плату, щоб отримати їх.

Це насправді добре і погане. Для тих, хто не потребує інструментів, вас не змусять платити додатково за те, що ви не збираєтеся використовувати. Для тих, кому вони потрібні, досить розумно, що ваш план все ще доступний, навіть якщо він не такий дешевий, як ви сподівалися..

Невеликий оранжевий огляд: наш висновок

Якщо будь-який з їх веб-хостингових планів вас зацікавив, вам обов’язково слід ознайомитися з їх веб-сайтом. Веб-хостинг Small Orange часто робить спеціальні пропозиції та роздає купони, щоб заощадити ще більше грошей на їх і без того низьких цінах. Це чудовий варіант для тих, хто потребує дуже зручного бюджету та гнучкості для оновлення свого плану в майбутньому.

Однак якщо ви ще не маєте досвіду створення веб-сайтів, вам обов’язково захочеться отримати інструменти для створення сайтів Weebly, які допоможуть вам зробити сайт, привабливим, функціональним та інтуїтивно зрозумілим для відвідувачів. А оскільки це продається як додаткова послуга, щомісячна економія може бути не такою великою, як ви сподівалися. Але Маленький апельсин все ще має дуже конкурентоспроможні ціни, навіть якщо вам доведеться брати на себе кілька додаткових комісій.

Наш загальний рейтинг “Маленький оранжевий перегляд”

Маленький помаранчевий робить багато різних угод, і ціни досить низькі порівняно з деякими хостинг-компаніями. Вони гнучкі, коли ви теж хочете вирощувати, але потребуючи окремого додатку Weebly за додаткову плату, дозволяє знизити їх трохи. Ми даємо Маленький помаранчевий 4 зірки з 5.

Рейтинг рецензента

4/5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map