Огляд GoDaddy 2020: Страшна правда про їх ціноутворення

Ви напевно чули про GoDaddy. Їх рекламна кампанія, як правило, орієнтована на чужі та часто ризиковані рекламні ролики Super Bowl. Насправді більшість рекламних роликів ледь не згадують, що GoDaddy – це навіть компанія, що займається веб-хостингом.


Звернемо увагу: писати огляд GoDaddy без згадування оголошень GoDaddy – це в основному неможливо. Отож, чи є якісний веб-розробник і хостинг під усіма своїми маркетинговими зусиллями?

Я не хочу покладатися на чужий огляд розробника веб-сайтів GoDaddy. Натомість я хочу перевірити компанію для себе. Тому я використовував їхні послуги, щоб створити і потім розмістити сайт протягом 12 місяців.

У мене немає жодної причини продавати GoDaddy вам. Зрештою, я вже заплатив за рік, який коштує. Ось мій повний, 100% чесний огляд на основі мого особистого досвіду роботи з веб-хостингом GoDaddy.

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Великий огляд GoDaddy

Огляди GoDaddy

Користуючись їх послугами, я мушу сказати, що оголошення GoDaddy мене трохи бентежать. Вони, здається, розроблені так, щоб вони були гострими, прохолодними та молодіжними. Але послуги GoDaddy стандартні, доступні та дійсно розроблені для основних блогерів та власників веб-сайтів.

Це зовсім не погано. GoDaddy простий у використанні, має чудову підтримку клієнтів та міцну технічну основу. Вони мають справедливі ціни та політику повернення коштів.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

У той же час у GoDaddy є дуже мало електронної комерції та мобільної підтримки. Ви також не можете експортувати свій веб-сайт із GoDaddy до іншого хоста. Крім того, хоча їх варіанти дизайну легко реалізувати, ваш веб-сайт ризикує виглядати так само, як і багато інших створених GoDaddy сайтів там.

Якщо ви шукали інформацію про GoDaddy, можливо, ви помітили щось трохи заплутане: огляди веб-хостингу GoDaddy та огляди розробників веб-сайтів GoDaddy знайдені в Інтернеті.

Це тому, що GoDaddy пропонує як створення веб-сайтів, так і хостинг. Ви можете почати з нічого і закінчити повноцінний веб-сайт.

Вони пропонують три рівні побудови веб-сайтів:

 • Особисті – 5,99 дол
 • Бізнес – 9,99 дол
 • Бізнес плюс – $ 9,99

Також доступні щорічні плани, де можна заощадити, взявши на себе більш тривалі зобов’язання.

Кожен, хто зареєструється на план створення веб-сайтів, отримує хостинг без зайвих витрат. Ви також отримуєте доступ до всієї їхньої мережі підтримки клієнтів, яка досить велика.

GoDaddy не пропонує безкоштовні випробування. Але якщо ви підписалися на річний план, ви отримаєте 45 днів, коли маєте право на відшкодування без проблем. Якщо ви підписуєтесь на щомісячний план, ви отримуєте 48-годинне вікно повернення коштів.

Ось відео від GoDaddy, що висвітлює основи створення веб-сайту, включаючи приклади того, як виглядає кінцевий продукт:

Огляди GoDaddy: профі & мінуси

Вони розміщують 60+ мільйонів плюс доменні імена. Понад 13 мільйонів клієнтів платять за принаймні якийсь тип послуги GoDaddy. Крім того, вони пропонують цілодобову підтримку щодня в році, включаючи основні свята. У вас є проблема в дві години ранку на Різдво? Вони відповідуть на телефон.

Отже, хто повинен використовувати GoDaddy? Як я покажу вам нижче, GoDaddy робить деякі речі краще, ніж будь-який інший хостинг-сервіс. Водночас у них точно не вистачає тонни речей, які багато людей вважають досить важливими. На відміну від багатьох інших оглядів GoDaddy, я розповім вам, що мені подобається… а що я не зробив:

Просте налаштування з різноманітними шаблонами

Вам не потрібно розуміти кодування, HTML чи дизайн, щоб зібрати гарні ідеї дизайну веб-сайтів із GoDaddy. У них простий інтерфейс перетягування, який дозволяє легко створювати веб-сайт. Виберіть із понад 300 шаблонів, а потім вставте власний вміст для налаштування.

Створити веб-сайти дуже просто. Ви просто перетягуєте елементи по екрану. Крім того, шаблони досить різноманітні, що ви впевнені, що знайдете щось підходяще незалежно від вашої галузі.

Рокітна група підтримки

Якщо ви досвідчений фахівець з інтернет-маркетингу, я хочу, щоб ви сіли, перш ніж прочитати наступне речення. Коли ви зателефонуєте в службу підтримки GoDaddy, реальна людина насправді бере телефон на іншому кінці! Це правда 365 днів на рік, 24 години на день.

Ви також можете користуватися чатом у прямому ефірі або квитком підтримки. Для отримання квитків потрібні приблизно 10 – 15 годин, тому це стосується невідкладних пунктів.

Служби підтримки майже повсюдно приємні та поінформовані. Вони можуть вирішувати детальні запитання щодо створення веб-сайтів, хостингу або обох.

У GoDaddy також є активні форуми та допоміжні матеріали для тих, хто роби сам.

Захист резервного копіювання та втрати даних

Більшість сервісів хостингу дозволяють вам мати одну версію свого веб-сайту в будь-який момент часу. Це означає, що якщо ви хочете відновити будь-який зміст вмісту чи зміни дизайну, це потрібно зробити вручну. Це також означає, що якщо у вас є будь-які технічні проблеми, наприклад конфлікт між плагінами, вам доведеться діагностувати та виправити ці проблеми з сайту.

GoDaddy має чудове рішення тут. Вони дозволяють зберігати кілька резервних копій вашого сайту. Ви можете швидко вибрати старішу або іншу версію свого сайту. Якщо чесно, це чудова особливість. Я здивований, що він не впроваджений у інших веб-хостинг-платформах.

SEO послуги

Наскільки добре ви розумієте методи та тактику оптимізації пошукових систем? Якщо ви професіонал SEO, послуги SEO GoDaddy, ймовірно, не такі цікаві для вас. Але ви новачок в SEO, це особливість, на яку ви хочете звернути увагу.

За додаткові $ 2,69 на місяць ви отримаєте наступне:

Інструмент пропозиції з ключових слів та тем
Багатий знімок та генератор ринку
1-клацання Подання пошукової системи
Їх SEO-послуги підуть на верхню сторінку результатів? Майже точно не. Вам знадобиться штатний професіонал SEO (або команда професіоналів), щоб допомогти вам там. Але якщо це не у вашому бюджеті, ці інструменти є чудовою підмогою для веб-розробника, який розвивається.

Відсутність експорту означає, що ви прив’язані до GoDaddy

Ви не можете створити веб-сайт у GoDaddy, а потім розмістити його на іншій хостинговій платформі. Функція експорту не існує. Якщо ви створюєте веб-сайт, який вам подобається, ви дотримуєтесь хостингу GoDaddy стільки, скільки ви хочете використовувати цей сайт..

Дизайн не дуже гнучкий

Одночасно ви також дотримуєтесь обраного вами шаблону дизайну. Якщо змінити тему, ви втратите весь вміст, який ви створили зі старої теми.

Це означає, що ви хочете ретельно вибрати тему. Я рекомендую створити свій вміст у програмі текстової обробки, щоб ви могли скопіювати та вставити його в нову тему. Це все ще потребує багато тонкої настройки, але ви принаймні заощадите час.

Відсутність підтримки електронної комерції

Якщо ваш веб-сайт є блогом або початковою точкою контакту з клієнтом, це не стосується вас. Але якщо ви працюєте в інтернет-магазині, це буде великою справою. Дійсно не існує інструментів роздрібної торгівлі в Інтернеті.

Відсутність мобільної підтримки

Усі веб-сайти потребують певного типу мобільної підтримки. Для деяких підприємств, особливо цегельних магазинів, оптимізація для мобільних пристроїв абсолютно необхідна.

На жаль, GoDaddy тут трохи не вистачає. Їх мобільна оптимізація автоматизована. Ваш веб-сайт перетворений на мобільний досвід.

Це базове перетворення. Ви нічого не можете налаштувати. Ви можете видалити лише кілька елементів. Це недостатньо функціональних можливостей, якщо вам потрібна велика мобільна присутність.

Відсутність налаштування в дизайні

Існує 300 шаблонів дизайну, і всі вони включають ваш текст дуже специфічно. Хоча це простий спосіб швидко отримати веб-сайт в Інтернеті, кінцевий продукт не буде виглядати дуже оригінально.

Триста шаблонів насправді не так багато, коли ми говоримо про понад 60 мільйонів веб-сайтів. Має бути певне перекриття, тим більше, що існує лише стільки шаблонів, що підходять для кожної галузі.

Якщо ваш сайт підкреслює дизайн, креативність та оригінальність, ви, ймовірно, отримаєте кращі результати, побудувавши свій сайт у WordPress або іншій платформі, де у вас буде більше варіантів налаштування..

Коли ви переглядаєте рекламу, GoDaddy є однією з найбільш традиційних веб-хостинг-платформ навколо. Вони не мають тонна налаштування. Підтримка їх мобільної та електронної комерції в основному відсутня. Їх шаблони дизайну не є найсучаснішими, дизайнерськими.

Але є ще багато пропозицій GoDaddy для потрібної аудиторії. Створити сайт з нуля та отримати його в Інтернеті просто і використовує прості методи перетягування. Крім того, команда підтримки GoDaddy надзвичайна. Вони доступні цілодобово за допомогою телефону, чату та електронної пошти.

Інші відгуки GoDaddy, здається, не вистачають цього ключового моменту: якщо ви хочете швидко отримати надійний веб-сайт, GoDaddy – це чудовий вибір. Якщо ви шукаєте набагато більше, це може бути не платформою для вас.

Хочете чогось більшого, ніж основного? Тоді я маю для вас угоду …

Логотип HostGator

Наш вибір №1 для веб-хостингу:
Отримайте найкращі хостинги за найменші ціни
$ 2,64 на місяць

StartBloggingOnline.com затвердив хостинг

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map