Відгуки FreeHosting.com: Добрі та деталі Горі!

Можливо, ви хтось, хто придумав геніальну ідею для казкового веб-сайту. Ви передбачаєте дизайн веб-сайту, який містить усі дзвіночки, на які люди стикаються на ваш сайт. Більшість хтось простіше, ніж будь-коли, створити свій власний блог, веб-сайт або електронний комерційний інтернет-магазин.


Створення веб-сайту чудово звучить для всіх, хто хоче розпочати роботу. Все змінюється, коли ви починаєте додавати витрати на отримання доменного імені, плану веб-хостингу та будь-яких додатків чи функцій, щоб він виглядав і функціонував так, як ви завжди мріяли про це.

Freehosting.com вирішив проблему витрат за допомогою веб-хост-платформи, яка дає вам майже все безкоштовно. Ось перегляньте, що ви отримуєте, а чого не отримуєте за допомогою цього огляду Freehosting.com.

Наш рейтинг FreeHosting.com

3/5

Я даю Freehosting.com рейтинг споживачів 3 зірки з 5. Кожному подобається отримати щось безкоштовно. Підприємства знають, що спочатку споживачів приваблює щось безкоштовне.

Більшість із нас знає, що безкоштовне зазвичай означає, що ви отримуєте менше за якістю, кількістю чи послугою. Існує трохи правди і трохи помилок у всіх цих речах, що стосуються FreeHosting.com. Будь ласка, прокрутіть униз, коли ми переглянемо, як добре, погано та дрібно друкується наш сайт на FreeHosting.com.

Споживачі скаржаться на деякі найважливіші проблеми, які стосуються їх інтернет-бізнесу. Безкоштовний сайт не приносить користі, якщо ваша аудиторія не може його знайти або отримати доступ до нього. Ось короткий огляд плюсів і мінусів використання Freehosting.com.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Огляди FreeHosting.com

Логотип FreeHosting.comХоча цей огляд Freehosting.com дає компанії середню оцінку, це не означає, що для деяких це не так. Оскільки більшість стандартних функцій безкоштовні, це правда, що ви можете швидко та легко створити веб-сайт майже нічого.

Для людини, яка тільки дізнається про те, як створити веб-сайт і має багато часу, щоб витратити на розбирання речей самостійно, Freehosting.com надає вам свободу експериментувати та вчитися, як ви йдете, не порушуючи банк. Усі халяви роблять Freehosting.com хорошою платформою для випадкових блогерів, які ведуть блоги для чистої забави та насолоди від неї. Загалом, це не погана платформа для початку.

Огляди Freehosting.com говорять про те, що Freehosting.com – не найкраща веб-хостинг-платформа для власників веб-сайтів та будівельників, які серйозно ставляться до залучення конкретної аудиторії чи продажу продуктів за допомогою інтернет-магазину.

Споживачі скаржаться на деякі найважливіші проблеми, які стосуються їх інтернет-бізнесу. Безкоштовний сайт не приносить користі, якщо ваша аудиторія не може його знайти або отримати доступ до нього. Ось короткий огляд плюсів і мінусів використання Freehosting.com.

Огляд FreeHosting.com: плюси & Мінуси

Простота установки

Freehosting.com був розроблений з урахуванням початківця блогера та власника веб-сайту. Їх систему легко встановити та налаштувати.

Новачки, які розробляють веб-сайти, не заповнюються складними технологічними умовами під час створення базового блогу чи інтернет-магазину. Панель управління веде нових користувачів через процес створення нового веб-сайту без плутанини.

Без плати за більшість функцій

З цієї причини більшість веб-хостів мають кілька планів ціноутворення. Після того, як ви почнете створювати власний веб-сайт та отримати рівень комфорту з ним, ви, швидше за все, захочете отримати деякі розширені функції. Звичайно, це простий спосіб змусити вас перейти до плану, який пропонує більше і стягне за нього більше.

Безкоштовний домен з хостингом

У чомусь Freehosting.com нічим не відрізняється. Базовий план безкоштовний, і ви можете перейти на плани Економ або Делюкс, якщо хочете більше, ніж дає безкоштовний план. Навіть ці плани є дуже доступними порівняно з іншими веб-хостами. Отримайте план Економіки всього за $ 5,95 на місяць або план «Делюкс» всього за $ 14,99 на місяць.

Однак є й інші компанії (див. Посилання нижче), які пропонують більш багаті на можливості плани за ще більш доступними цінами.

Керувати інтернет-магазином може кожен

Freehosting.com дозволяє легко налаштувати кошик для покупок. Хоча він не має всіх функцій, які дозволяють керувати великою кількістю товарних запасів, він зробить роботу для інтернет-продавця, який продає кілька товарів і не має занадто великої клієнтської бази.

Ви отримуєте багато безкоштовно

Цей огляд Freehosting.com доводить, що ви дійсно отримуєте багато безкоштовно. Очікуйте безкоштовне налаштування, безкоштовний хостинг, безкоштовні зображення, безкоштовні фотоальбоми, безкоштовні музичні файли та безкоштовний хостинг відео. Ви також отримуєте безкоштовний блог, безкоштовну настройку форуму, а також безкоштовний соціальний та вікі-хостинг.

Безкоштовні дані та сховища даних

Freehosting.com безкоштовно передасть ваші файли, і вони не обмежать розмір ваших файлів. Ви також отримаєте безкоштовну пропускну здатність та місця для зберігання.

Freehosting.com використовує cPanel з багатомовною функціональністю, яка є однією з бажаних доступних панелей управління.

Ніяких набридливих оголошень

Конкуруючі безкоштовні веб-хости заповнюють ваш сайт дратівливою рекламою, плаваючими або статичними банерами та інвазивними посиланнями на рекламу. Freehosting.com звільняє вас від веб-сайту, який рекламує продукти та послуги всіх інших.

Якщо ви все ще не впевнені, чи підходить безкоштовний веб-хост для ваших потреб, перегляньте це відео, щоб дізнатися, що шукати в веб-хості:

Безкоштовно не означає абсолютно безкоштовно

Це частина, де ми повідомляємо вам про те, що не зовсім безкоштовно. Це правда, що ви можете запустити веб-сайт і запустити його без витрат, якщо ви не враховуєте вартість придбання свого доменного імені через Freehosting.com. Це коштуватиме вам 12,95 долара за рік. Що стосується речей, він не дуже відрізняється від веб-хостингу, який дає вам безкоштовне доменне ім’я та низьку щомісячну плату.

Власники веб-сайтів, які хочуть отримати більше функцій, краще підуть за один із своїх оновлених платних плат.

Технічні проблеми

Швидкий пошук планів веб-хостингу швидко розкриває функції, які цінують більшість веб-розробників. Вони шукають швидко завантажувані сторінки, багато місця для зберігання та багато часу. Freehosting.com не дуже добре оцінює жодну з цих областей.

Ви не можете отримати доступ до свого доменного імені цілими днями, і ви не можете перенести його навіть після того, як ви його отримаєте. Сторінки завантажуються неймовірно повільно в порівнянні з платніми веб-хостинговими планами, а сайт знижується досить небагато.

Підтримка повільна і недоступна

Freehosting.com пропонує безкоштовну технічну підтримку цілодобово, але реакція ретельно повільна. Рідкісний випадок отримати відповідь негайно, якщо у вас є технічні проблеми.

Квитки на проблему можуть бути відкриті цілими днями без відповідей. Відповіді на обслуговування клієнтів або питання оплати є однаковою проблемою. Повільні часи відгуку в межах форуму викликають розчарування у передплатників.

Вирок

В цілому Freehosting.com дає велику цінність для веб-хостингу, де більшість всього справді є безкоштовним. Це життєздатний варіант для хобі-блогера чи маленького електронного продавця, або якщо ви просто любите отримувати речі безкоштовно.

Серйозні інтернет-продавці, блогери та власники бізнесу можуть краще переживати з іншими веб-хостами.

Ви хтось, кому потрібні більше ресурсів, доступності та контролю над вашим веб-сайтом чи блогом? Тоді я маю для вас угоду …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map