HostPapa Review 2020: Papa Teslim Ediyor mu Vermiyor mu?

Siber alanda gizlenen binlerce web barındırma sağlayıcısıyla, derecelendirmeler ve karşılaştırmalar denizinde bunalmış ve kaybolmuş olmak kolaydır. Birlikte bulanıklaşmaya ve aynı görünmeye başlayan bir ton farklı seçenek ve özellik var.


HostPapa logosuBu kadar çok şey olduğunda, birçok insanın karar verme sürecinde neden durduğunu görmek kolaydır.

Bununla ilgili başka bir sorun, siteleri birbirleriyle karşılaştıran yerlerin yalnızca birkaç farklı özelliği vurgulayan çok sığ incelemeler sunma eğiliminde olmasıdır, bu nedenle araştırmanızı yaptıktan sonra bile sorularınız kalır.

HostPapa, en iyi müşteri hizmetleri, 24 saat destek ve 30 günlük para iade garantisi ile tam özellikli bir web barındırma hizmetidir. Gizemleri alır ve bir web barındırma olarak HostPapa hakkında bilmek her şey ile kapsamlı bir rehber sunuyor. Sahip olabileceğiniz her olası soruyu cevaplamaya çalıştım.

HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Toplumun yenilenen yeşil yaşam ve sürdürülebilirliğe odaklanmasıyla HostPapa’nın yeşil teknolojiyi benimseyen ilk web barındırma şirketlerinden biri olduğunu öğrenmek güzel.

Şirketin bir incelemesi, HostPapa’nın rüzgar ve güneş enerjisinin geliştirilmesini ve kullanımını teşvik ettiğini gösteriyor. Yeşil enerjiye olan bağlılıklarını daha da göstermek için HostPapa, veri merkezlerinde ve ofislerinde kullandıkları tüm gücü dengelemek için yeşil enerji sertifikaları satın alıyor.

Çevremizi korumaya olan kararlı bağlılıkları dışında, şirket hakkında bilmeniz gereken en önemli şeyler şunlardır.

ÜCRETSİZ Eğitime Katılın

6 Figür Otorite Sitesinin Nasıl İnşa Edileceğini Öğrenmek İstermisiniz??

Bu Ücretsiz Eğitime Katılın…

 • Sonunda karlı nişler bulmak için kanıtlanmış bir yöntem var
 • Kusursuz bir anahtar kelime araştırma yöntemine erişin
 • Kaliteli içeriği nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin
 • Baş ağrısı olmadan sitenize beyaz şapka bağlantıları oluşturmayı öğrenin

Host Papa 2006 yılında kuruldu, bu yüzden makul bir süredir varlar. Bunlar, alan adı satın alımları, web barındırma ve site oluşturma sunan eksiksiz bir hizmet web platformudur, bu nedenle bildikleri bir şey varsa, bir web sitesini nasıl barındıracağınızdır. Rekabetçi fiyatlandırma ve kullanıcı dostu özelliklerle küçük işletmelere hitap ediyorlar.

HostPapa, tüm müşterilerine özelliklerle desteklenen bir hosting paketi sunmaya çalışır. Herkes yakışıklı, birinci sınıf müşteri hizmeti alır. Özel bir şirkettirler, bu nedenle şirket sahibi, son satırları değil, son kullanıcıları düşünerek karar verme özgürlüğüne sahiptir. Mümkün olan en yüksek çalışma sürelerine ve güvenliğe adanmışlar ve müşteri desteklerinin teknik uzmanlık ve empati sunmasını istiyorlar.

Yıllar boyunca, bu strateji onları büyümede bir patlamaya sürükledi. Buna rağmen, her müşterinin HostPapa ailesinin ömür boyu üyesi olmasını istiyorlar, bu yüzden müşterilerine yatırım yapıyorlar.

Bu HostPapa barındırma incelemesinin bir parçası olarak, platformlarının bazı artılarını ve eksilerini inceleyelim.

Hostpapa yorumları artılarını ve eksilerini

Ücretsiz göç

HostPapa istemcileri, WordPress’lerini veya herhangi bir CMS’sini mevcut ana bilgisayarlarından ücretsiz olarak taşımanın keyfini çıkaracaklar. Teknikler, sitenizi sorunsuz, sorunsuz veya gereksiz kesinti süreleri olmadan aktarmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Kurulduktan sonra, cPanel’i kullanmayı öğrenmek hızlı ve basittir.

Yeşil bağlılık

HostPapa sürdürülebilir iş uygulamalarında lider olmaktan gurur duyar. HostPapa yeşile giden ilk web hosting şirketlerinden biriydi. Dünyamızın bu nesil ve gelecekler için sağlıklı kalması için her birimizin üzerimize düşeni yapması gerektiğine inanıyorlar. HostPapa, eşdeğer temiz enerjiyi dünyamıza geri koyarak karbon ayak izlerini azalttıklarına ve yenilenebilir enerji kaynaklarını desteklediğine inanıyor.

Hosting ile ücretsiz alan adı

Ancak bu, özel sunucu barındırma seçeneği sunmadıkları anlamına gelir. Çevre üzerindeki etkilerini azaltmak için, bunun yerine paylaşılan ve sanal özel sunucu barındırma hizmeti sunarlar.

Ayrıca çevreye olan bağlılıklarını desteklemek için başka yollar buluyorlar. HostPapa, işini büyük ölçüde yenilenebilir enerji ile sürdürmektedir. Sunucular sayesinde çevre üzerindeki etkilerini dengelemek için Yenilenebilir Enerji Sertifikaları satın alıyorlar. Yenilenebilir enerji yaratmada uzmanlaşmış şirketler yenilenebilir Enerji Sertifikaları ve Krediler üretiyor.

HostPapa gibi şirketler bu kredileri satın aldığında, para yenilenebilir enerji üretmek için kullanılır. Yenilenebilir enerji şirketi bu kredileri aldığında, onları ek yeşil enerji yaratmaya ve karbon ayak izlerini daha da azaltmak için yeni girişimler bulmaya yönlendirebilirler..

HostPapa’ya, “İster işletme sahibi olun, ister web yöneticisi veya blog yazarı olun, aynı zamanda enerji ve enerji ürünleri ve hizmetlerinin tüketicisisiniz. Web sitenizi çalıştırmak da dahil olmak üzere, kullandığınız her Kilowatt saat gücün dünyanın geri kalanı üzerinde etkisi vardır. ”

cPanel kontrol paneli son derece kolaydır

HostPapa, kullanıcıların sadece birkaç adımda yükleyebileceği cPanel kullanır. cPanel, açık kaynak uygulamalarının çoğuyla son derece uyumludur. Web sitelerini bir barındırma şirketinden diğerine kolayca aktaran cPanel’dir.

Farklı erişilebilirlik düzeylerine sahip olmasını istediğiniz kullanıcılarınız varsa, cPanel bunu sizin için de yapabilir. cPanel sezgisel olduğu için güçlü bir üne sahiptir. Veritabanlarını yönetebilir, kod yedeklemesi ayarlayabilir, e-posta adreslerini ve hesapları yönetebilir ve tek bir hesap altında birden çok web sitesini yönetebilirsiniz. Web geliştiricisi uzmanlığı gerekmez.

CPanel’i kullanarak, tasarım araçları ve şablonlar çekici bir web sitesi kurmanıza izin verir.

Çalışma süresi sağlam bir üne sahiptir

HostPapa, Kuzey Amerika’nın dört bir yanına dağılmış yedek veri olanaklarına sahip son teknoloji veri merkezlerini kullanmaktadır. HostPapa, yedek güç üretimi, güç yedekliliği için özel bir dizel jeneratör, yedekli iklim kontrol sistemleri ve çift eylem öncesi yangın söndürme sistemleri ile% 99,9 çalışma süresi iddiasını destekliyor.

HostPapa sistemlerini, çevre üzerinde olabildiğince az etkisi olurken, nadiren çalışacak şekilde kurdu. Aslında, bu sayı o kadar büyük ki, HostPapa’nın yılda 3 saatten az çalışmama süresi olduğu anlamına geliyor!

En iyi değer yeşil hosting şirketlerinden biri

HostPapa para için birçok özellik vermeyi sever. Başlangıç ​​planı ayda 5.95 dolardan başlıyor. Bu cazip bir fiyat olsa da, HostPapa genellikle bu fiyatı ayda 2 doların altına düşürebilecek indirimler, kuponlar ve diğer promosyonlar sunar. İş Planını ayda sadece 9,99 ABD Doları karşılığında alın. Ayrıca ayda 12,95 ABD Doları karşılığında Business Pro Plan’a yükseltebilirsiniz..

Tüm planlar sınırsız alan adı, sınırsız depolama alanı, sınırsız web sitesi ve ücretsiz alan adı ile gelir. Business Pro kullanıcıları ayrıca gelişmiş güvenlik özelliklerine erişebilir. Başlangıç ​​planı aboneleri en fazla iki web sitesi alabilir ve Business veya Business Pro abonelerinin sınırsız sayıda web sitesine erişimi vardır.

Müşteri desteği biraz yavaş

HostPapa, gece gündüz teknik destek hizmetlerinin önemli bir özelliği olarak vurgulamaktadır. Söylenecek kadar cesur olmadıkları şey, telefona cevap veren müşteri hizmetleri temsilcilerinin yalnızca küçük sorunlara yardımcı olabileceğidir. Geek tipi uzmanlara ihtiyacınız olduğunda, size ulaşana kadar beklemek zorunda kalacaksınız..

HostPapa destek ekibi sorularınızı gece veya gündüz herhangi bir zamanda ve yılın herhangi bir günü yanıtlamak için hazırdır. Hangi plana abone olursanız olun e-posta, sohbet veya telefon yoluyla onlarla iletişim kurabilirsiniz. Teknik desteğin amacı, ihtiyacınız olan teknik desteğin ihtiyacınız olan zaman diliminde her zaman mevcut olmamasıdır..

Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, müşterilerin dönüş e-postaları ve sorunlu biletler için uzun bekleme sürelerinden şikayet etmeleridir. Beklemeler 48-72 saat kadar sürebilir. Bu, web sitenizi devre dışı bırakmak için uzun bir zaman ve büyük bir hayal kırıklığı kaynağı.

Uzun vadeli ilişkiler için daha düşük fiyatlar

HostPapa, hizmetlerine büyük değer verdiği itibarı ile 1-3 yıl arası sözleşmeler sunmaktadır. Devam eden işiniz karşılığında size en indirimli fiyatları veriyorlar.

Para iade garantisi

Diğer birçok web hosting şirketi gibi, HostPapa 30 günlük para iade garantisi sunuyor, ancak bu bile biraz yanıltıcı. Aboneliğinizi çevrimiçi olarak kolayca iptal edebilirsiniz, paranızı iade ederler. Bu geri ödeme, alan adları, gizlilik, kurulum ücretleri, mobil ücretler veya diğer eklenti özelliklerinde ödediğiniz tutarı içermez.

HostPapa web hosting inceleme en iyi özellikleri

Premium Web Sitesi Oluşturucu tüm HostPapa barındırma planlarıyla standart olarak gelir. Temel plan ilgi çekici bir web sitesi oluşturmak için birçok özelliğe sahiptir ve daha fazla özellik veya işlevsellik istiyorsanız başka bir plana geçebilirsiniz.

Sürükle ve bırak özelliği, fotoğraf galerinizde, karuselinizde, sosyal medya düğmelerinizde, haritalarınızda, iletişim formlarınızda, içerik kutularınızda oluşturmanıza ve bunları tek bir tıklamayla yayınlamanıza olanak tanır. Web sitenizi kalabalıktan ayıran sonsuz sayıda hazır uygulama ve araç kullanarak sitenizi oluşturun.

HostPapa, istediğiniz sayıda sayfa oluşturmanıza ve düzenlemenize olanak tanıyan esnek gezinme menüleri sunar. Özelleştirilmiş şablonlar bazı planlama ve tasarım baş ağrılarını ortadan kaldırır. Sadece renklerinizi seçin ve profesyonel görünümlü bir sayfa için sürükleyip bırakın.

Müşterilerden mevcut tüm farklı değerlendirmeleri içine bakarken, çoğunun söylemek için aynı şey olduğunu bulundu. Hemen hemen her bir inceleme, harika bir ekibe sahip olduklarını belirtti.

Bir yorumcu, “hizmet ve detaylara gösterilen özen hiçbiri ikinci” diyor. Bir diğeri, “HostPapa destek ekipleri sorunları kritik olmayan bir şekilde ele alıyor ve ya benim için konuyu temizliyor ya da sorunlarımın üstesinden gelmek için ne yapmam gerektiği konusunda bana bilgi veriyor. “Başka bir kullanıcı on yıldan fazla bir süredir şirkette kaldı ve kendisini barındıran ve sorunu HostPapa’nın hatası olmasa bile sorunu hızlı bir şekilde çözen çok kibar ve profesyonel bir ekip üyesi ile hiç karşılaşmadığını söyledi.!

Aslında, kimsenin rekabet edemeyeceği kişisel hizmet sunduklarından emin olmak için, her bir müşteriye özel bir hesap yöneticisi atarlar. Bu şekilde, şirket içinde sizi ve ihtiyaçlarınızı bilen tek bir irtibat noktanız olur. Sahip olduklarınıza ve neye ihtiyacınız olduğuna bağlı olarak işinizi organik olarak büyütmenize yardımcı olacak ürünler önerebilirler. Bu, Google Apps ve eklentileri, Microsoft Office 365 ve zaman zaman rakipleri kendi ürün platformlarına yönlendiren diğer ürünleri tavsiye etmeye istekli oldukları kadar uzanıyor..

CEO’ları Jamie, “Danışman olarak hareket etmek ve müşterilerimizin yeni zirvelere ulaşmalarına yardımcı olmak istiyoruz. Barındırma endüstrisine farklı bir bakış. ”

Müşteri destek ekibinin 18 farklı ülkede yeri vardır ve İngilizce, Fransızca, Almanca ve İspanyolca dillerinde destek sunar.

Temsilciler, müşterilere günün her saatinde yardımcı olabilir ve hatta bire bir görüntülü sohbetler için kendilerini hazır hale getirebilirler. Evet bu doğru. HostPapa aslında, hosting müşterilerinin normların üzerinde video ve telefon desteği almaları için yarım saatlik bloklar halinde oturumlar sağlayan tek şirkettir. Kodlama, iş geliştirme ve daha fazlası üzerine dersler vermek için bunlardan faydalanmaktan çekinmeyin.

HostPapa rastgele bir başlangıç ​​değil. Bir süredir işin içindeler. Onlar hakkında dikkat edilmesi gereken harika şeylerden biri, kalıcı ilişkilerin nasıl kurulacağını bildikleri. Müşterilerinin çoğu yıllardır onlarla birlikte.

On yıllık eski müşterilerinden biri düzinelerce web sitesi işlettiğini ve HostPapa’nın tercih ettiği şirket olarak kaldığını söyledi. İş yapma kolaylığını, rekabetçi fiyatlandırmayı ve çoğu işlev için basit kullanımlarını, kalma nedenleri arasında belirtiyor. Panelde gezinmek kolaydır ve daha fazla eklenti hizmeti almanızı sağlayacak şekilde tasarlanmamıştır.

HostPapa Web Sitesi Oluşturucu, web sitenizi cep telefonlarında, tabletlerde ve diğer elektronik cihazlarda nasıl uyumlu hale getireceğiniz konusunda size rehberlik eder. Ziyaretçileriniz, ekranları ne kadar küçük olursa olsun sitenizin en iyisini görecek.

Siteniz hazır duruma geldiğinde ve tüm cihazlarda harika göründüğünde, yeni sitenizin heyecanını sosyal medya kuruluşlarınızda paylaşmanın zamanı geldi. HostPapa Business Pro planı tek tıklamayla Facebook sayfası oluşturucu içerir. Facebook’un getirdiği işletme, Business Pro planının ek ücretini ödemekle kalmaz.

HostPapa ile ilgili en iyi şey, sadece harika bir web barındırma veya bloglama platformundan daha fazlası olmasıdır. Web sitelerini tasarlamak ve sürdürmek için bir programcı kiralayacak kaynaklara sahip olmayan işletme sahipleri için sanal bir özel ağ (VPN) barındırmaktan web sitesi oluşturmaya kadar her şeyi idare edebilen küçük işletmeler için tek bir yer..

Bir dizi müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) araçları, değişikliklerinizin otomatik olarak yedeklenmesi, sınırsız depolama alanı ve web oluşturma ihtiyaçlarınızın her adımı için tonlarca ürün var. Aslında, web sitesi oluşturucu ücretsiz!

Onlar web siteniz için kullanılabilir bir ton widget var. Bu kesinlikle mükemmel bir alandır. Web oluşturma sürecinizin en başından kolayca resim, harita, sosyal medya bağlantısı ve video ekleyebilirsiniz. Yükseltmeler, bir e-ticaret mağazası sağlamanıza ve tek bir tıklamayla Facebook’ta yayınlamanıza bile izin verir!

Ayrıca bir form oluşturma aracı var. Eğer kendi zevkinize göre biraz temel ise, sürekli iletişim entegrasyonu ile ekleyebileceğiniz Wufoo’yu kullanın..

Site oluşturucunuz, herhangi bir web tarayıcısından güncelleme yapmanıza izin vererek, sitenizi önizlemek için hem masaüstü hem de mobil cihazları kullanmanıza olanak tanır.

HostPapa ayrıca sınırsız MySQL veritabanına sahiptir ve arka uç desteği ve organizasyonu için phpMyAdmin’e erişmenizi sağlar. Envanterleri yönetmek için veritabanı işlevini kullanmayı seviyorum!

CEO’ları “kesintisiz, kolay bir deneyime” inandığı için, aynı zamanda arıza güvenliği de var. Son çare olarak veya yoğun bir sezonda veya Do Me For Me hizmetlerini etkinleştirebilirsiniz. Tüm siteyi tasarlayacak ve SEO araçlarını kullanarak optimize edecekler, ayrıca mobil cihazlarla uyumlu olmasını sağlayacaklar. Aslında, kopyanızı bile yazacaklar! Bakım için sadece onlarla iletişime geçin, hatta güncellemelerinizle ilgilenecekler!

Bu günlerde, herkes muhtemelen en iyisi olduğu için WordPress barındırma hizmeti almak istiyor gibi görünüyor. Açık kaynaklı bir müşteri olarak, nedenini görmek kolaydır. WordPress, işleri oluşturmayı ve kodlamayı oldukça kolaylaştırır ve açık kaynaklı platform, ne yaptığınızı bildiğiniz sürece onu ücretsiz hale getirir.

Bu, neredeyse tüm web sunucularının WordPress ile uyumlu olduklarından emin oldukları anlamına gelir. Bina hizmetlerinin bir parçası olarak deneyimsiz olarak kullanabilmeniz için basitleştirecekler.

HostPapa bir istisna değildir. Aslında, WordPress hosting değerlendirmeleri top 10 şirket arasında yer alıyor! Müşteri hizmetleri göz önüne alındığında, bu bir sürpriz değil.

WordPress’i Softaculous aracılığıyla kullanılabilir hale getirir ve kurulumu son derece kolaydır. Sadece kontrol panelinizde logosunu arayın ve size yolun her adımını izlemeniz için talimatlar verecektir.!

WordPress zaten HostPapa aracılığıyla sunulan tüm uygulama ve özelliklerle uyumludur, bu da artık site oluşturma ihtiyaçlarınız için gerekli olacak milyonlarca yeni eklentiye sahip olduğunuz anlamına gelir.

HostPapa ayrıca ortaklıklar da sunar, böylece daha da cazip hale getirebilirsiniz. Delicesine yüksek hızlar için Cloudflare’nin içerik sunumundan yararlanın. Ekstra güvenlik istiyorsanız, Sitelock’u Global Sign’ın SSL sertifikalarıyla ortaklaşa kullanın.

Ücretsiz açık kaynaklı bir alışveriş sepetini web sitenize ekleyin veya kendi çevrimiçi mağazanızı oluşturmak için Website Builder Enterprise’ı kullanın. Çekici, renkli ve bilgilendirici ürün sayfaları oluşturmak sadece birkaç dakika alır. Web Sitesi Oluşturucu Kurumsal, çevrimiçi mağazanız üzerinde tam kontrol sağlar. Siparişlerinizi takip edin, envanterinizi yönetin ve gönderim bedelleri için doğru teklifler alın.

Web sitenizin geri kalanı gibi, e-ticaret mağazanız da Facebook ve cep telefonları ile arayüz oluşturacak, böylece müşteri tabanınızı genişletebilirsiniz.

HostPapa, şifreleme ve güvenlik konusunda en üst düzeyde SSL uyumludur. Müşterilerinizin finansal işlemlerinin saldırıya uğramayacağını bildiklerinde sizden alışveriş yapma olasılıkları daha yüksek olacaktır. Business Pro planı, bilgi işlem çabalarınız üzerinde tam kontrole sahip olmanız için özel bir IP adresi de içerir. Özel IP adresinizi satın aldıktan sonra, SSL sertifikanızı yalnızca birkaç dakika içinde ekleyebilirsiniz.

Son düşünceler

HostPapa web barındırma hizmetleri olarak özetleyen bir kelime “yenilikçi” dir. HostPapa, bunun nasıl yapılacağını düşünmeye zaman ayırdığımızda çoğu endüstride yeşil enerjinin mümkün olduğunu göstermede öncülük etti.

Sürdürülebilirlik taahhüdünün ötesinde, HostPapa her özellik için uygun bir plan ile tam özellikli web hosting hizmetleri sunmaktadır. Platformları oldukça güvenlidir, çalışma süresi için mükemmel bir rekor vardır ve kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. HostPapa fiyatlarını makul tutar, bu da hizmetlerini iş veya kişisel kullanım için mükemmel bir değer yapar.

Yıllık planlar ve yavaş teknik servis çoğu insanı uzak tutacak kadar olumsuz olmayabilir. HostPapa’yı deneyin ve sundukları her şeyi görün. Onu sevmek zorundasın!

Sunucularınız üzerinde daha fazla esneklik ve kontrol gerektiren üst düzey bir kullanıcı mısınız? O zaman senin için bir anlaşma yaptım…

Bizim HostPapa incelemesi genel değerlendirmesi

HostPapa 500.000’den fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor. Müşterilerinin büyük bir kısmı HostPapa’ya övgü dolu yorumlar veriyor, bu nedenle HostPapa bu konuda rakiplerine kıyasla çok iyi ücret alıyor. Ben hosting dolar için patlama bir sürü sağlamak için onlara kudos vermek.

HostPapa, sezgisel ve kullanıcı dostu olan cPanel kullanır. Kullanıcıların büyük çoğunluğu HostPapa’nın neredeyse hiçbir zaman bozulmadığı konusunda hemfikir olsa da, sahtekar bir müşteri her web sitesinden şikayet ediyor ve aynı şey HostPapa için de geçerli..

5 üzerinden mükemmel bir puan verin.

İnceleme puanı

5/5 HostGator logosu

Bizim # 1 web hosting seçim:
En az puan alan hosting
Aylık 2,64 ABD doları

StartBloggingOnline.com onaylı barındırma

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map