InMotion Hosting Review 2020: Bu Adamlar “Hareket Halinde” mi yoksa Batan mı?

InMotion hosting, daha önce duymuş olabileceğiniz bir alan adı ve web barındırma hizmetidir. Belki de “InMotion iyi barındırılıyor mu?” Diye merak ediyordunuz. ve kendi web siteniz için araştırıyoruz. Belki de şirket hakkında daha iyi bir fikir almak için InMotion web hosting değerlendirmeleri karşılaştırmak istiyorsunuz. Nedeni ne olursa olsun, size şirketin ve tekliflerin ayrıntılı bir analizini sunuyoruz.


Bu şirket tanınmış ve birkaç yıldır faaliyet göstermektedir. Onların teklifleri ve insanların bir hosting şirketi olarak onlar gibi nasıl üzerinden gideceğiz. Makalenin sonunda, bunları kullanma veya başka bir yerde deneme hakkında karar vermek için bilgilerle iyi silahlanmış olmalısınız.

InMotion inceleme puanı

4,5 / 5

InMotion Los Angeles, CA ve Virginia Beach, VA merkezli bir çalışanın sahip olduğu hosting şirketidir. 2001 yılından beri faaliyet gösteriyorlar ve 300 binden fazla alan adı var. Makul bir fiyata çeşitli barındırma planları, ABD merkezli müşteri desteği ve 7/24 barındırma durumu sayfası sunarlar.

InMotion hosting değerlendirmeleri ile duyacağınız benzersiz bir şey, alan ve barındırma seçeneklerinin ötesine geçmeleridir. Web sitesi tasarım hizmetleri de sunmaktadırlar. Bir uzmandan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Tasarımla devam etmeyi seçerseniz, bir ek ücret alınır..

İçeriğinizi gönderebilir, seçilen tasarımı inceleyebilir ve ardından tümünü InMotion sunucularında yayınlayabilirsiniz. Bu incelemenin birçok faktörünü düşünürken, InMotion’ın birçok olumlu yanı var. Pek çok seçenek, tasarım yardımı ve müşteri desteği son derece yüksek.

Hiçbir hizmet mükemmel değildir, ancak InMotion hosting incelememize bakarken ve diğer hosting siteleriyle karşılaştırarak, birçok kişi için iyi çalışacak bir hizmettir. Bu nedenle, InMotion 5 üzerinden 4.5.

InMotion hosting incelemesi

InMotion Hosting logosuInMotion, gezinmesi ve hakkında bilgi bulması kolay olan çok profesyonel bir web sitesine sahiptir. Hostinglerini kullananlar için birçok ücretsiz araç var.

ÜCRETSİZ Eğitime Katılın

6 Figür Otorite Sitesinin Nasıl İnşa Edileceğini Öğrenmek İstermisiniz??

Bu Ücretsiz Eğitime Katılın…

 • Sonunda karlı nişler bulmak için kanıtlanmış bir yöntem var
 • Kusursuz bir anahtar kelime araştırma yöntemine erişin
 • Kaliteli içeriği nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin
 • Baş ağrısı olmadan sitenize beyaz şapka bağlantıları oluşturmayı öğrenin

Fiyatları harika ve ayda üç dolardan az başlıyor. Bununla birlikte, ihtiyaç duyanlar için çok daha esnek teklifler sunar ve işletmelerin müşteri tabanını vurgular.

Müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz InMotion potansiyel olarak iyi bir seçimdir. Telefon, sohbet, e-posta ve bilet sistemleri sunarlar. Ayrıca hosting paketleri ile mükemmel performans gösterirler. Kontrol paneli ve tek tıklatmayla yükleme de buna pozitif olarak puan verir. Bunun da ötesinde, ücretsiz veri yedeklemeleri sunuyorlar..

InMotion uygun fiyatlı seçeneklere sahip olsa da, sınırsız seçenekler elde etmek için genellikle daha pahalı bir paket bağlantısına adanmış sunucu barındırma bağlantısına geçmeniz gerekir. Hala uygun fiyatlı ama diğerleri kadar uygun değil. Ayrıca, bazıları yükselme ve eklenti miktarının biraz üstünde olabileceğini buluyor. Birçoğu bundan zevk alacaktır, ancak diğerleri her iki şekilde de gidebilir..

InMotion’ın sunduğu özelliklerden birkaçını gözden geçirdik, ancak daha fazlasını kapsayacak çok şey var. Sitenizi yönetmek için cPanel’in yanı sıra 400’den fazla uygulamayı tek bir tıklamayla yüklemenizi sağlayan Softaculous sunar. Bloglama için WordPress ve CMS gibi birçok seçenek var..

Buna ek olarak, eğitim siteleri için Moodle sunuyoruz. Bu özelliklere ek olarak, bir avuç diğer freebies elde edersiniz. Hosting ile bir alan adı satın alabilir ve ücretsiz alabilirsiniz. Sınırsız disk alanı ve transferler de her planla birlikte gelir. Diğer şirketlere kıyasla soluklaşan tek şey, çoklu veya sınırsız alan adlarının olmamasıdır. Lansman hesabı hesapta en fazla iki taneye izin veriyor.

Bu şirketi öne çıkaran şeylerden biri, kullanıcılarına olan açık bağlılıktır. Video izleyebileceğiniz ve bir FTP hesabı oluşturma, cPanel’den bir alanın nasıl yeniden yönlendirileceği ve sunucuda yeni bir e-posta adresinin nasıl oluşturulacağı gibi bir YouTube kanalı da dahil olmak üzere bir dizi yardım kaynağı sunarlar..

İşletmeler InMotion’ın sunduğu özellikleri çok sevecek ve bunun için iyi bir neden var. Hızları ve çalışma süreleri mükemmeldir ve varolan zamanlarının çoğunda olmuştur. Makale yazma tarihinde, yaklaşık bir buçuk aydır kesinti yaşanmadı.

Hosting ile ücretsiz alan adı

Yukarıda belirtildiği gibi, mükemmel bir müşteri destek ekibi de var. Onlara çeşitli şekillerde ulaşabilirsiniz ve çekici videolar sunar ve yapmanız gereken her şeyde size yol göstermesi için kılavuzlara yardımcı olurlar. InMotion için bu açıdan ortalamadan daha iyi olmaya açık bir vurgu var ve gösteriyor.

InMotion, birkaç yıldır piyasada olan tanınmış bir markadır. Birçok markanın başka bir şirkete ait olmasına rağmen, InMotion için durum böyle değildir. Tamamen çalışanlara aittir ve iki veri merkezinden biri “yeşil” ve çevre dostu olarak etiketlenmiştir. Paylaşılan barındırma, sanal özel sunucular ve özel barındırma yoluyla iş kullanıcılarına odaklanırlar.

Şirket, bilgili bir kadro ile kaliteyi kitle pazarına getirmeyi hedeflemektedir. Bu nedenle, destek söz konusu olduğunda iyi bir hız bekleyebilir ve köşeleri kesmeyebilirsiniz. Bu, diğer bazı ev sahiplerinden biraz fiyat artışıyla geliyor, ancak InMotion’ın sunduğu premium hizmeti isteyenler için çok önemli olmayacak.

InMotion hosting incelemesi: sonucumuz

InMotion hosting birçok memnun müşteriye sahip tanınmış bir şirkettir. CNET’ten en iyi dereceye ve Better Business Bureau’dan A + derecesine sahipler. Ne teklif faktör, ne zaman fiyat ve arkasında müşteri hizmetleri almak – zor bir potansiyel web barındırma insanların dikkate alması gereken InMotion önermek zor değil.

Harika web hosting karşılaştırıyorsanız, InMotion ile ilgileniyor olabilirsiniz. Bir işletme sitesi barındıracak bir yer arıyorsanız bu iki kat doğrudur. Kir ucuz bir seçeneği tercih ederseniz, bu sizin için uygun olmayabilir, ancak kaydolurken aldığınız seçeneklerin genişliği için düşünmeye değer..

Daha iyi bir seçenek mi arıyorsunuz? O zaman sadece senin için bir anlaşma yaptım…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map