WebHostingpad İncelemesi, Şikayetler ve 2020 İçin Diğer Her Şey

Web sitesinde, WebHostingPad sorunsuz hosting sunduğunu iddia ediyor. Şirket, müşteri hizmetlerini ilk sıraya koyan, paylaşılan barındırma, WordPress ve VPS barındırma ile çalışır. 2005 yılında kurulan ve Illinois merkezli WebHostingPad, web barındırma sahnesi için biraz daha yenidir. Ancak 11 yıldır iş hayatında olmak demek,.


WebHostingPad öncelikle kendisini düşük maliyetli bir paylaşımlı barındırma seçeneği olarak faturalandırır. Şirket, dar bütçeli bireylere ve küçük işletmelere hitap etmektedir. WebHostingPad esas olarak ABD’de yerleşiktir, ancak Çin’de de iş açabilir. Düşük maliyetli web barındırma talebi her zamanki gibi güçlü görünüyor.

Webhostingpad’in büyük resmi incelemesi

webhostingpad incelemesiWebHostingPad’in aylık 1,99 dolarlık tanıtım teklifini yenmek zor. Ancak düşük bir maliyetle birkaç dezavantaj ve gizli ücret gelir. Web hosting durumunda, sizin için ne ödeme olsun.

Webhostingpad yorumları: artıları & Eksileri

Rakipsiz tanıtım fiyatı

Web Hosting Pad gidiş için bir şey fiyattır. En düşük maliyet planı, üç yıllık bir taahhütle ayda 1,99 $ ‘dan başlar. Bu plan sınırsız depolama alanı, transferler, web siteleri ve ücretsiz alan adı içerir.

Bir sonraki seviye planı olan Power Plan Plus, tüm bunları ve ücretsiz SSL’yi ayda sadece 4,99 $ ile sunuyor. Bu, birçok rakibin başladığı bir fiyat. Bu kadar düşük bir fiyata çok fazla özellik ile, pratik olarak çalmak.

WebHostingPad ayrıca WordPress’i rakiplerinden daha uygun fiyatlarla barındırıyor. En ucuz planın neredeyse hiç fırfırları yok, ancak ayda sadece 2,99 $. Yedeklemeleri, WordPress desteğini ve ücretsiz SSL’yi içeren en pahalı planları sadece 5,99 dolar. Bu fiyatları sunan başka bir WordPress ana bilgisayarı bulmayı deneyin.

Her iki WordPress planı da sitenizi güvende tutan otomatik kötü amaçlı yazılım tarayıcısı ve kötü amaçlı yazılım karantinası içerir. Yine, diğer WordPress hizmetlerine kıyasla neredeyse bir çalma. WebHostingPad’e WordPress yükleme hakkında bir video. Kontrol panellerinin nasıl kurulduğuna dair bir fikir edineceksiniz.

Temel bilgiler var mı?

WebHostingPad’in çok fazla özelliği veya fırfırları olmayabilir, ancak temelleri kapsıyor. Kaydolursanız, WordPress, Joomla ve forum barındırma için bir komut dosyası yükleyici olan cPanel ve Softaculous’ı alırsınız. Ayrıca, her iki plana da dahil edilen güvenli POP 3 ve IMAP e-postası alırsınız.

Paylaşılan barındırma için kaydolursanız, hesabınızla birlikte atılan bazı ücretsiz ekstralar alırsınız. Bir alan adına ek olarak, Access Guardian site koruma yazılımının yanı sıra çeşitli reklam kredileri alırsınız. Web Hosting Pad, bazı rakiplere kıyasla oldukça cömert olan 30 günlük para iade garantisi sunar.

WebHostingPad, oldukça düşük fiyatları da göz önünde bulundurularak müşteri hizmetlerini iyi işler. Hem planlanmış hem de planlanmamış hizmet kesintilerini Twitter hesaplarında duyuruyorlar. Ayrıca bazı kullanıcılara sosyal medya aracılığıyla yanıt veriyorlar. Personeli ins ve web hosting çıkışları hakkında çok şey biliyor gibi görünüyor.

Web hosting şirketlerinin birçoğu son yıllarda holding EIG tarafından satın alındı, ancak WebHostingPad değil. Birçok kullanıcı, EIG’nin satın aldığı hizmetlerin kalitesini düşürdüğünü düşünmektedir. Hatta bazıları platformları değiştirmek istiyor olabilir. WebHostingPad bu yeni platform olabilir. Ama o da sorunlardan muaf değil.

WebHostingPad orada en ucuz barındırma sağlayıcılarından biridir ve söyleyerek gider gibi, sizin için ne ödeme olsun. WebHostingPad telefon, canlı sohbet ve e-posta yoluyla 7/24 müşteri hizmeti sunmaktadır. Ancak bu müşteri hizmetinin kalitesi başka bir hikaye.

Hosting ile ücretsiz alan adı

WebHostingPad yorumları en iyi ihtimalle ılık olma eğilimindedir. Son üç yıl içinde Better Business Bureau’ya otuz yedi şikayet sunuldu. Birçok kullanıcı, müşteri desteği konusunda yanıt vermediğini ve sorunlarının giderilmesinden önce birden fazla bilet ve e-posta gönderdiklerini bildirdi.

Etkileyici performans

WebHostingPad% 99 çalışma süresini koruduğunu iddia ediyor, ancak bu her zaman doğru değil. Bir çalışmada, WebHostingPad yalnızca% 98,53 çalışma süresini korudu -% 99,94 endüstri standardının çok altında. Sayfa yükleme süreleri de sektör ortalama 700 ms’nin iki katıdır. Çok etkileyici değil performans.

Ücretsiz demek, ücretsiz demek değildir

Ücretsiz alan adı kaydı teklifi de yanıltıcıdır. Ücretsiz alan adını almak için, bir “FREEDOMAIN” kuponu ile kayıt olmanız gerekir ve başka bir kupon girmeniz gerekmez. Kaydolduktan sonra, alan adınızı yıllık olarak yenilemek için 14,95 ABD doları ödemeniz gerekir. Diğer sitelerin çoğu, 10 ABD dolarından daha düşük bir fiyata satın almak için alan adları sunar.

Ücretsiz yedeklemeler başka bir yanıltıcı iddia. WebHostingPad’in ince baskısında, yalnızca 1 GB web sitesi dosyasının ücretsiz yedeklemeler için uygun olduğunu belirtirler. Bu 1 GB’lik veri e-postaları veya veritabanlarını veya web sitesi dosyalarından başka bir şey içermez.

Şirket ayrıca 39,95 dolarlık bir geri yükleme ücreti talep edebilir. Oldukça ağır. Ve cPanel ile manuel yedekleme ekstradır. Artık WebHostingPad’in teklifleri pek de iyi görünmüyor.

Üçüncü bir yanıltıcı ücretsiz seçenek, sınırsız veri depolamadır. WebHostingPad.com’a göre, kullanıcılar toplam 150.000 dosyayı aşmamalıdır. Daha fazla bilgi için ayda 10 $ ekstra ücret ödemeniz gerekir. Yanıt vermezseniz bunu otomatik olarak yaparlar.

Diğer kısıtlamalar da geçerlidir. % 10’dan fazla CPU ve bellek kullanmanıza izin verilmez ve oturumlarınız on dakikayı geçemez. Saatte 300’den fazla e-posta gönderemezsiniz.

Büyük veya birden fazla web sitesine sahip müşteriler WebHostingPad’de atlamak isteyebilir. Yalnızca site 2 GB’den azsa ücretsiz aktarım sunarlar. Aktarım e-posta adreslerini, FTP hesaplarını, alt alanları veya eklenti alanlarını da içermez. Bunlar sıfırdan yeniden yaratılmalıydı.

WebHostingPad incelemelerimiz sonuç

WebHostingPad, küçük işletmeler veya başlangıçlar için ucuz bir seçenektir – ancak sadece fırfırlar sakıncası yoksa ve küçük kalmazsanız. Büyük işletmeler ve web siteleri kapasiteleri için daha iyi seçenekler bulabilecektir. Ve bazı küçük işletmeler bile tüm gizli ücretleri buna değecek kadar çok bulabilir.

Daha fazla seçenek isteyen müşteriler için HostGator gibi bir sağlayıcı daha iyi bir seçim olabilir. Biraz daha fazla WebHostingPad’e mal olurken, tüm fiyat seviyelerinde daha fazla hizmet sunuyorlar. HostGator ayrıca daha az satış ve gizli ücrete sahiptir ve genel olarak daha güvenilir bir sitedir. Ancak araştırmalarını yapmak ve karar vermek bireysel müşteriye bağlıdır.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map