WPEngine Review 2020: Bu Hosting Hakkında Bilmeniz Gerekenler

WordPress, web sitesi işindeki en büyük isimlerden biridir ve rahatça büyük bir niş oluşturur.


WP Engine, kendisini bir WordPress uzmanı olarak faturalandırıyor ve çoğu kabul ediyor. Web sitelerine bakarsanız, SoundCloud, Reader’ın Özeti ve Instacart gibi bazı tanınmış markaları bulacaksınız..

WP Engine aynı zamanda yönetilen bir WordPress sunucusu olarak hareket ederek, müşterilerinin sitelerin bakım ve bakımını üstlenirken onlara yardımcı olur ve destekler. 2010 yılında kurulan WP Engine, ilk faaliyet yılında 1 milyon doların üzerine çıktı ve o zamandan beri istikrarlı bir başarı elde etti.

Değerlendirme

4/5

WPEngine yorumları: artıları & Eksileri

WPEngine logosuWP Engine pahalı, evet, ancak çoğunlukla sizin için ne ödeme alıyorsunuz – hiçbir şey için iyi bilinen müşterileri yok. Ancak ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, bir alternatifle gitmek daha iyi olabilir.

WordPress Uzmanları

WP Engine, WordPress uzmanları olduğunu iddia ediyor ve çoğunlukla bu doğru. Personeli platformu içeride ve dışarıda biliyor ve herhangi bir soruyu her zaman, özellikle de çalışma saatlerinde hızlı bir şekilde cevaplamaya hazır.

WP Engine’in hizmetlerini açıklayan bir video:

İyi değer

Dört planın hepsi pahalı olsa da, hangi plan için ödeme yaparsanız yapın paranız için çok şey alırsınız. WP Engine ile her planda sınırsız aylık veri aktarımı, günlük yedeklemeler ve kötü amaçlı yazılım taraması ve kaldırma.

WP Engine’in Premium planı oldukça pahalı – web sitesinde fiyat verilmiyor, ancak büyük olasılıkla 249 $ ‘lık iş planından daha yüksek. Ama bu aslında özel bir plan. Müşteriler, WP Engine’in sunduğu özelliklere tam erişimle, ihtiyaçlarına kolayca uyarlayabilir.

ÜCRETSİZ Eğitime Katılın

6 Figür Otorite Sitesinin Nasıl İnşa Edileceğini Öğrenmek İstermisiniz??

Bu Ücretsiz Eğitime Katılın…

 • Sonunda karlı nişler bulmak için kanıtlanmış bir yöntem var
 • Kusursuz bir anahtar kelime araştırma yöntemine erişin
 • Kaliteli içeriği nasıl dışa aktaracağınızı öğrenin
 • Baş ağrısı olmadan sitenize beyaz şapka bağlantıları oluşturmayı öğrenin

Premium plan pahalı olsa da, ayda beş milyondan fazla ziyaretçi toplayan sitelere 150’ye kadar yükleme ve hitap etme olanağı sağlar: büyük liglere giren müşteriler için açıkça.

1 numaralı önerilen WordPress barındırma hizmetimizle ilgili süper bir anlaşma için bu fırsatı inceleyin…

WPEngine performansı

WP Engine ayrıca% 100 kesintisiz çalışma garantisi ile sürekli yüksek çalışma sürelerine sahiptir. Her zaman% 100 olmasa bile (hiçbir şey değil) WP Engine,% 99.94 endüstri standardının çok üzerinde yüksek bir çalışma süresi sürdürüyor.

WP Engine ayrıca anında yedekleme ve tek tıklatmayla geri yükleme gibi diğer avantajları ve siteniz saldırıya uğradığında hızlı düzeltmeleri içerir. Evreleme siteleri başka bir ünlü özelliktir. Kullanıcıların mevcut site işlemine müdahale etmeden kolayca bir şeyler test etmelerini ve sitelerini yeniden tasarlamalarını sağlar.

WPEngine Fiyatlandırması

Sundukları tüm seçeneklerde bile, WP Engine’in fiyatlandırması tartışmasız pahalıdır. En ucuz planları, tek bir site için ayda 14,50 ABD doları karşılığında 10 GB sunuyor – ayda en az 10 ABD, paylaşılan barındırma sağlayıcılarından birden fazla alabilirsiniz. Siteniz ayda çok fazla ziyaretçi almadığı ve fazla disk alanı kaplamadığı sürece, daha ucuz bir barındırma sağlayıcısıyla daha iyi olabilirsiniz.

Neden güvenilir WordPress barındırma konusunda daha iyi bir anlaşma elde ederseniz ayda 10 $ ödeyin…

Hosting ile ücretsiz alan adı

Sınırlı müşteri desteği ve hizmetleri

wpengine incelemesi7/24 müşteri desteği de almazsınız – en azından telefonla değil. LiveChat ve e-posta desteği günün veya haftanın hangi saati olursa olsun kullanılabilir olsa da, telefonu tercih ederseniz müşteri destek saatleri yalnızca 07: 00-19: 00 (CST) saatleri arasındadır. WP Engine, bu saatler dışındaki acil durumlar için telefonla kullanılabilir olduğunu iddia ediyor, ancak bu iddiayı doğrulamak zor.

WP Engine’in hizmetleri de premium fiyat aralığı göz önüne alındığında oldukça sınırlıdır. E-posta barındırma veya kendi alan adınızı istiyorsanız, üçüncü bir tarafa gitmeniz ve bunun için ayrıca ödeme yapmanız gerekir. Bunun da ötesinde, ödediğiniz plan ile ziyaretçi ve depolama alanı kapları elde edersiniz – yine yüksek maliyetlerini haklı göstermek zorlaşır.

WPEngine alternatifleri

WP Engine, uzmanlığıyla yemin ediyor ve ismine kadar yaşıyor. Bununla birlikte, kullanımlarında sınırlamalar vardır ve WP Engine alternatifi arayan kullanıcıların seçenekleri vardır.

1&1 düşük fiyat yanı sıra hiçbir ziyaretçi kap sunuyor ve sınırsız bir plan ile e-posta barındırma yanı sıra sınırsız kurulum ve depolama olsun. Kişisel düzeyde bir plan yapmak istiyorsanız, Pressable daha iyi bir bahistir ve her fiyatlandırma seviyesinde CDN sunar.

WPEngine Hosting İncelemeleri Sonuç

Ancak birçok tanınmış marka WP Engine tarafından yemin ediyor ve bunun iyi bir nedeni var. Bu markalardan herhangi birinin bir WP Engine barındırma incelemesi yapmasını istediyseniz, muhtemelen iyi bir marka haline getirir..

WordPress’te bir hosting uzmanı olarak, sözlerini yerine getirmekten daha fazlası. Ancak, siteniz çok fazla ziyaretçi almadığı veya birden fazla siteyi yönetmediğiniz sürece, paranızın karşılığını en iyi şekilde almak için diğer daha ucuz alternatiflere bakmaktan daha iyi olabilirsiniz.

WP Engine ilk kez blogger ihtiyaçlarınız için biraz aşırı mı hissediyor? Nadiren hayal kırıklığına uğratan kaliteli, güvenilir bir WordPress barındırma hizmeti ile devam etmek daha iyi…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map