FatCow Review 2020: tīmekļa mitināšanas plāni, vērtējums un cenas

Fatcow ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem. Viens no iemesliem, kāpēc tas ir kļuvis par līderi tīmekļa mitināšanas tirgū, ir tas, ka tas darbojas jau ilgu laiku. Tas ir viens no vecākajiem tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem šajā nozarē. Tas nozīmē, ka tas ir ne tikai pieredzējis šī tirgus mainīgās prasības, bet arī spējis noturēties uz priekšu un saglabāt konkurētspēju ar šo izmaiņu palīdzību.


Jums kā patērētājam tas nozīmē, ka, izvēloties fatcow, jūs izvēlaties uzticamu uzņēmumu, kas gadu gaitā būs kopā ar jums. Galu galā tam izdevās izdzīvot un plaukt pēc dot com burbuļa eksplozijas!

Lai sniegtu jums visaptverošu uzņēmuma pārskatu, es esmu apkopojis informāciju no vairākiem fatcow pārskatiem un pēc tam pievienojis pats savus viedokļus par tā produktiem un pakalpojumiem, lai jūs varētu iegūt ekspertu viedokli par to, ko piedāvā Fatcow..

Mūsu vērtējums FatCow

4,5 / 5 HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

FatCow mitināšanas pārskats

Pārskats FatCow

FatCow ir viens no klientiem visdraudzīgākajiem pakalpojumiem, tāpēc es gribēju uzrakstīt ātru FatCow mitināšanas pārskatu, lai runātu par dažām to labākajām funkcijām un pakalpojumiem, lai jūs varētu redzēt tikai to, ko šis uzņēmums piedāvā..

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā izmantot kvalitatīva satura ārpakalpojumus
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Pārskats par FatCow: plusi & mīnusi

Viņu mērķa klienti ir mazie un vidējie uzņēmumi, un viņi ir izveidojuši produktu un pakalpojumu paketi, kas perfekti kalpo šo klientu vajadzībām.

Lieliski rīki iesācējiem

Iekļaujot viņu pakalpojuma cenu, jūs saņemat dažus rīkus, kas ir nepieciešami darbības uzsākšanai vai mazākam biznesam. Tajā ietilpst vietņu veidotāju rīki, noderīgas pamācības un citi resursi, kas palīdz pārliecināties, vai vietne sākas no pareizā naga – es domāju.

Tiešsaistes mārketinga atbalsts

Turklāt viņu plānos ir iekļauti tīmekļa analītiskie rīki, kas palīdz saprast, kas ir jūsu apmeklētāji un kā jūs varat labāk optimizēt savu vietni, lai palielinātu datplūsmu un noturētu vietnes apmeklētājus ar pielāgotu pielāgotu saturu.

Fakts, ka viņu vadības panelis ir pielāgojams, ir vēl viens lielisks pārsteigums!

Attiecībā uz paša plāna pamata daļām debesis ir robeža. Jūs saņemat neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu domēnu un pat neierobežotu e-pasta adreses! Ja jūs meklējat vietu, kur augt, šeit varat nokļūt.

Divi galvenie trūkumi ir mērogojamības trūkums un tas, ka solījums par “neierobežotu” vietu un joslas platumu nav tik liels, kā izklausās.

Mērogojamības trūkums

Viens no lielākajiem trūkumiem ir ierobežotā daudzveidība. Lai gan konkurenti piedāvā vairākus dažādus plāna izmērus, kas ļauj pielāgot vietni jūsu biznesam, Fatcow ir tikai viens tīmekļa mitināšanas plāns. Tātad, neatkarīgi no tā, vai jums ir vajadzīgas visas tā piedāvātās funkcijas, jums par tām būs jāmaksā.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Ja jūs sākat darbu un jums ir nepieciešams viss, tā nebūs problēma. Bet, ja, piemēram, jums jau ir vajadzīgās zināšanas un rīki, lai izveidotu lielisku vietni, jums varētu šķist kaitinoši maksāt par plānu, kas ietver virkni vietņu veidošanas resursu, kuru jūs nekad neizmantojat.

Tas nav burtiski "neierobežots"

Un jums vajadzētu arī saprast, ka “neierobežots” nav burtiski neierobežots. Tas nozīmē, ka jūsu krātuvē vai joslas platumā nav ierobežojumu, bet tas nenozīmē, ka viņu serveri var burtiski apstrādāt neierobežotu datu un vietnes trafiku katrā kontā, ko viņi atbalsta. Liela apjoma laikā jūs varat redzēt, ka jūsu vietne palēninās vai pat uz laiku tiek pārtraukta. Lai gan viņi var lepoties ar iespaidīgu darbspējas laiku no 99,85% līdz 99,9%.

Produktu līnija

Kā minēts iepriekš fatcow tīmekļa mitināšanas pārskatā, ir tikai viens tīmekļa mitināšanas plāns. Tātad ir mazliet jāpieņem vai jāatstāj situācija. Bet šim plānam ir milzīgs funkciju un pakalpojumu klāsts. Zemāk jūs saņemsit īsu pārskatu par to, kas tieši ir iekļauts viņu plānā.

Sākotnējais FatCow plāns

Parastā cena gadā ir USD 179,40, lai gan, parakstot daudzgadu līgumu, jūs saņemat diskontētas likmes. Un viņi gandrīz vienmēr pieprasa īpašos piedāvājumus, lai jūs varētu izbaudīt dažas lielas atlaides vismaz pirmos mēnešus vai gadu.

Kā minēts, jūs saņemat neierobežotu krātuvi, neierobežotu joslas platumu, neierobežotu domēnu un neierobežotu e-pastu. Papildus tam jūs saņemat vietņu veidotāju rīkus, apmācības materiālus un piekļuvi emuāriem un forumiem, lai saņemtu papildu atbalstu ēkā. Jūs arī saņemat:

 • e-veikala celtnieks
 • tīmekļa analītika
 • Bezmaksas reklāmas Google un Yahoo!
 • PCI atbilstība, lai jūs varētu pieņemt kredītkaršu maksājumus
 • Diennakts klientu atbalsts no moo apkalpes, izmantojot tālruni vai tiešraides tērzēšanu

Joprojām ir desmitiem citu funkciju, taču vienkārši nav pietiekami daudz laika, lai pārietu uz visām tām!

Mūsu FatCow pārskatīšanas spriedums

Kopumā es domāju, ka FatCow ir viena no labākajām izvēlēm, ar kuru jūs varētu doties, īpaši mazo uzņēmumu vajadzībām. Jūs ne tikai saņemat fantastisku tīmekļa mitināšanas pakalpojumu, bet arī strādājat ar uzņēmumu, kas pēdējos 18 gadus ir pavadījis, pilnveidojot ar govīm saistīto sodu mākslu. Kas var pretoties lieliskajam klientu atbalstam, ko nodrošina moo apkalpe?

Bet pirms jūs pieņemat galīgo lēmumu, jums noteikti jāpārbauda citi klientu un ekspertu pārskati par fatcow, lai redzētu, ko citi cilvēki saka par Fatcow pakalpojumiem.

Vai esat augstvērtīgs lietotājs, kam nepieciešama lielāka elastība un kontrole pār saviem serveriem? Tad es tev tikšu galā …

HostGator logotips

Mūsu izvēlētais tīmekļa mitināšanas numurs 1:
Saņemiet visaugstāk novērtēto hostingu tik maz, cik par
Mēnesī 2,64 USD

StartBloggingOnline.com apstiprināta mitināšana

/

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map