One.com apskats: mitināšanas plāni, tīmekļa pasts, vērtējums un vēl vairāk!

Kā mitināšanas pakalpojumu sniedzējs One.com izceļas vairākos veidos. Pirmkārt, tie ir īpaši domāti individuālajam lietotājam, nevis lielākiem uzņēmumiem. Viņi arī cenšas padarīt sevi pieejamu visiem lietotājiem, ieskaitot tos, kuri gandrīz neko nezina par vietnes izveidi. Bet pat ar šo maznozīmīgo fokusu uzņēmums gadu gaitā ir tikai audzis.


One.com, kas dibināts 2002. gadā, ātri kļuvis par starptautisku tīmekļa mitināšanas uzņēmumu. Uzņēmumam, kas atrodas Dānijā, ir arī biroji Dubaijā, Holandē un Lielbritānijā. Uzņēmumam ir tikai viens datu centrs Dānijā, un tajā strādā apmēram 270 darbinieku. Tāpēc, neraugoties uz starptautisko mērogu, One.com joprojām ir diezgan mazs tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Pat ar šo vienoto datu centru One.com mitina vairāk nekā miljonu dalībnieku.

Mūsu vērtējums par vietnes One.com mitināšanu

3/5

Vietnes One.com apskats

viens com pārskatsOne.com padara sevi ļoti pieejamu pat visjaunākajiem lietotājiem. Noderīgi klientu atbalsta darbinieki parasti ir daudzvalodu. Tomēr viņu iespējas ir ļoti ierobežotas, un jaunie lietotāji var būt pārāk atkarīgi no klientu atbalsta.

Vietnes one.com pārskats: plusi & mīnusi

Daudzvalodu vietne un atbalsts

One.com ir patiesi starptautisks uzņēmums. Jūs varat apskatīt vietni dažādās valodās, ieskaitot spāņu, franču un vācu valodu. Klientu atbalsts ir pieejams arī vairākās valodās. Tātad, ja klientam ir ērtāk runāt dzimtajā valodā, kas nav angļu, viņš tiks savienots ar atbalsta personālu, kurš prot viņu valodu.

Ietver īpašas funkcijas

One.com piedāvā arī dažas funkcijas, kuras citiem hostinga uzņēmumiem var nebūt. Viena no šīm funkcijām ir Bix. Bix nodrošina tīmekļa pārziņus ar reāllaika sinhronizāciju, failu koplietošanas opcijām un mūzikas straumēšanas funkcijām. Lietotne ļauj jums importēt, koplietot un kešatmiņā saglabāt dažādus multivides failus, tostarp fotoattēlus un mūziku.

Īpaši mobilais komplekts var padarīt jūsu vietni pieejamāku jums un jūsu apmeklētājiem. Pārsteidzoši, ka šī funkcija visiem standartiem ir standarta komplektācijā.

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm

Lietotāju draudzīgs

Iesācējiem One.com tīmekļa mitināšana var būt ļoti labs pakalpojumu sniedzējs, ar kuru sākt. Informācija, ko viņi sniedz klientiem, nav pārāk tehniska, un ir noderīgas video pamācības, kuras neofīti var apskatīt. Pārskatu par viņu pakalpojumiem varat atrast šajā videoklipā šeit:

Cenu noteikšana

Cena ir arī ļoti izdevīga iesācējiem, kuri tikai sāk savu pirmo vietni. Sākotnējā plāna likme 1,89 ASV dolāri mēnesī, One.com izcenojumi ir līdzvērtīgi citiem pieejamiem koplietošanas tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem..

Turklāt jaunie lietotāji visu pirmo gadu saņem bez maksas. Par šo zemo cenu jūs saņemat 15 GB lielu mitināšanas vietu, neierobežotu datu pārsūtīšanu un personalizētus e-pasta kontus. Budžeta tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējam tas nav par sliktu.

Pat ja plāni kļūst dārgāki, tie joprojām ir diezgan pieņemami. Viņu biznesa plāns ir tikai 6 USD mēnesī, un par šo cenu jūs saņemat 500 GB krātuves, 4 GB RAM un astoņus CPU. Jūs saņemat arī bezmaksas HTTPS / SSL. Un pat ar šīm zemām cenām viņi nemudina jūs ar reklāmu, kamēr jūs izmantojat viņu pakalpojumus.

Performance

Vai par šo cenu viņi var labi darboties? Izrādās, ka vairumā gadījumu jā. Vietne One.com neveicina viņu darbspējas laiku, taču parasti klientiem 99% pakalpojumu nodrošina laiku. Lielākā daļa saimnieku garantē tikai 99,9%. Tātad One.com sniegums ievērojami pārsniedz konkurenci. Arī to iekraušanas ātrums pārsniedz vidējo līmeni un paliek zem 300ms.

Iespējas

Jūs arī saņemat virkni bezmaksas funkciju, kas iekļauta šajos ļoti lētajos plānos. Pirmo gadu jūsu domēna vārds ir bez maksas. Visiem plāniem ir bezmaksas vietņu veidotājs, un mitināšanas lietotāji saņem cPanel kontu. Šeit jūs varat instalēt WordPress un citas funkcijas ar vienu klikšķi. Jūs arī bez maksas saņemat papildinājumus, piemēram, galeriju un mākoņu krātuvi.

E-pasta mitināšana

Viena tīmekļa mitināšana ir vislabāk pazīstama ar individuālu lietotāju personisko vietņu un emuāru mitināšanu. Tas ietver arī e-pasta mitināšanu. Visiem lietotājiem ir piekļuve neierobežotiem e-pasta kontiem. Visu e-pastu atbalsta IMAP un POP3, un visos plānos ir surogātpasta filtrēšana un vīrusu pārbaude.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Jūs varat izvēlēties jebkuru vēlamo e-pasta platformu, taču arī One.com ir sava. Ja izvēlaties izmantot One.com tīmekļa pasta platformu, jūs saņemat standarta adrešu grāmatu un kalendāru. E-pastam var piekļūt arī no jebkuras vietas.

Klientu atbalsts

Viņu klientu atbalsta komanda parasti ir pieejama un izpalīdzīga. Papildus daudzvalodu atbalsta personālam vietnei One.com ir pieejams atbalsts 24 stundas diennaktī. Uzņēmums mēnesī saņem 90 000 atbalsta biļešu, un lielākā daļa tiek labi pārvaldīta.

Pat plkst. 2:00 klientiem, iespējams, būs jāgaida tikai dažas minūtes, pirms viņi uzklausa atbalsta personāla locekli. Kopumā klientu atbalsta personāla locekļi ir zinoši un ātri.

One.com ir arī ekoloģiski noskaņots. Visus viņu serverus darbina vēja turbīnas, kas darbojas tikai ar vēja enerģiju. Lai to sasniegtu, One.com iegādājas atjaunojamās enerģijas kredītus, kas pierāda, ka vienu megavatstundu enerģijas saražo atjaunojamie resursi. Tas ir jūdzes priekšā daudziem citiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem.

Nav paredzēts tīmekļa izstrādātāju veterāniem

One.com šķiet ļoti draudzīgs maza laika nepieredzējušam lietotājam. Bet pieredzējušiem tīmekļa izstrādātājiem One.com var nebūt labākā izvēle. Ir ierobežota telpa un pielāgojamas iespējas, pat visdārgākajam plānam.

Pieredzējušākiem tīmekļa mitināšanas lietotājiem, iespējams, vajadzēs lielāku kontroli savās rokās un vairāk iespēju, kā pielāgot viņu vietni savām vēlmēm. One.com ir ļoti vienkāršs un satraucošs, atstājot daudz vēlamu tīmekļa veterāniem un lieliem uzņēmumiem.

Ierobežotas pakalpojumu iespējas

Izmantojot One.com, jums ir arī ierobežotas pakalpojumu iespējas. Visos mitināšanas plānu līmeņos One hostings piedāvā tikai viena veida pakalpojumus: dalītu mitināšanu. Ja meklējat VPS vai mākoņa mitināšanu vai speciālus serverus, jums būs jāmeklē citur.

Nav klientu atbalsta tālruņa numura

Lai gan viņu klientu atbalsts ir pieejams 24 stundas diennaktī un viņi runā daudzās valodās, kontakttālruņa numura nav. Tiešraides tērzēšana ārkārtas situācijā var darboties tikai lieliski, taču tiem, kuri vēlas paust balsi, runājot ar viņiem pa tālruni, viņiem var būt grūtāk panākt problēmas risināšanu..

Viens hostinga pakalpojums nenodrošina arī uptime garantiju. Viņi apgalvo, ka serveri tiek uzraudzīti visu diennakti, lai palīdzētu nodrošināt minimālu dīkstāvi. Bet tas var maz darīt, lai nodrošinātu klientus, kuru vietnēs ir vairāk dīkstāves nekā parasti.

Ierobežota veiktspēja

To ierobežojumi attiecas arī uz to darbības jomu un mērogojamību. Faktiski uzņēmums atklāj viņu tiesības izlemt, vai satiksme viņu pakalpojumu sniegšanas ziņā ir “pārmērīga”. Viena recenzenta vietne dienā ieguva tikai 100–300 lappušu skatījumu, bet viņa konta darbība tika apturēta šīs “pārmērīgās” trafika dēļ.

Īsa naudas atdošanas garantija

Citas One.com atsauksmes norāda uz īsu naudas atdošanas garantijas termiņu. One.com tiešām ir naudas atdošanas garantija. Tomēr šis periods ir tikai 15 dienas. Tas nav daudz, salīdzinot ar citu tīmekļa mitinātāju garantijām, kas var būt pat 30 dienas vai pat vairāk.

Ne tik lēti, kā šķiet

Un, lai gan jūsu pirmais gads ir bezmaksas, jums joprojām ir jāmaksā iestatīšanas maksa. Pēc pirmā gada jūsu gada cenas, iespējams, palielināsies vairāk nekā desmit reizes. Lai gan vismaz One.com šo faktu atklāj savā tīmekļa vietnē. Domēna cenas arī atšķiras, atkarībā no tā, vai vēlaties .com, .org utt.

Ir dažas papildu funkcijas, kurām varat piekļūt kā One.com klients. Par to vienkārši jāmaksā papildus. Piemēram, ja vēlaties viņu e-komercijas funkciju Webshop, jums būs jāmaksā papildus USD 10 mēnesī, neatkarīgi no abonēšanas plāna. Webshop funkcija ir pienācīga un darbojas iekšēji, bet pēc tam cena sāk nedaudz meklēt dārgāks. Sitelock Find, anti-hacker drošības līdzeklis, ir arī papildu, ar mazāku stāvo maksu – 1,69 USD mēnesī.

Dažas klientu sūdzības

Pat ar atsaucīgu klientu atbalstu One.com nav neaizsargāts pret klientu sūdzībām. Šķiet, ka daudzi klienti savām vietnēm piedzīvo daudz dīkstāves. Daļēji tas var būt saistīts ar faktu, ka uzņēmuma serveri var apstrādāt tikai tik lielu trafiku.

Citi klienti sūdzas, ka emuāru veidošanas rīku ir grūti izmantot, un viņu vietnēm nav aizsargāta ar paroli. Citā One.com pārskatā tika atzīmēts, ka emuāri tiek izveidoti atsevišķā redaktorā, un pieejamie dizaini atstāj daudz vēlamo.

Spriedums

Tāpat kā daudzos citos tīmekļa mitinātājos, jūsu nobraukums var atšķirties vietnē One.com. Ja vēlaties tikai pienācīgu e-pasta kontu vai personīgu vietni, iespējams, One.com būs jums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Viņu klientu atbalsts un uzticamība joprojām ir diezgan nemainīga kvalitāte, ja ņem vērā zemo sākuma cenu.

Tīmekļa mitināšanas vietne, piemēram, Hostpapa, no otras puses, piedāvā mitināšanu par pieņemamu cenu un vēl daudz vairāk. Jūs varat arī izveidot savu personīgo vietni Hostpapa par tikai dažiem dolāriem mēnesī. Bet, ja jūs meklējat, lai jūsu vietne kļūtu par dzīvotspējīgu biznesu, Hostpapa arī dod jums šo izaugsmes vietu.

Tā vietā, lai potenciāli izslēgtu jūsu vietni, Hostpapa ļaus jums uzlabot savu dalību. Pat dalītas mitināšanas gadījumā šķiet, ka, ja vēlaties paplašināt savas vietnes sasniedzamību, One.com nebūs jums piemērots pakalpojums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map