Spararata pārskats 2020: vai ir uzticama pārvaldīta WordPress mitināšana?

Ante Rados


Ante Rados

Daudziem cilvēkiem WordPress izvēle salīdzinājumā ar citām CMS ir prāts; galu galā WordPress ir vispopulārākā CMS pamatota iemesla dēļ. Tomēr, izvēloties pareizo WordPress vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, var būt grūti.

Ir daži šausmīgi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji, un ir viegli pateikt, no kuriem jāizvairās. Tomēr katram indivīdam ir unikālas vajadzības, un dažādiem hostinga pakalpojumu sniedzējiem ir piedāvājumi, kas ir vērsti uz dažādām grupām, tāpēc nav tik vienkārši pateikt, kuru izvēlēties no labajiem..

Spararats pieder pie labu pakalpojumu sniedzēju grupas, taču tam ir niša mērķa grupa. Izlasot šo spararata pārskatu, jums vajadzētu būt aprīkotam ar visu nepieciešamo informāciju, lai izlemtu, vai Spararats ir labs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu unikālajām vajadzībām.

Vai ir pieejams spararata kupons vai reklāmas kods?

Jautājat, vai ir spararata promo? Pārbaudiet zemāk esošo pogu:

Spararata WordPress mitināšanas pārskats

Spararata pārskats

Galvenās atšķirības starp spararata plāniem ir ikmēneša apmeklējumu un izveidoto vietņu skaits, kā arī iegūtais joslas platuma un krātuves apjoms. Turklāt ir arī daži jauki bonusi, kurus iekļauj aģentūras plāns. Ir arī iespēja pielāgot plānā iegūto ar pielāgoto plānu. Pielāgotā plāna cena būs atkarīga no izvēlētajām funkcijām. Šeit ir norādīta spararata WordPress hostinga plānu cenu noteikšana:

Sākums: USD 25 mēnesī

 • Mēnesī 25 000 apmeklējumu
 • 10 GB krātuve
 • 50 GB joslas platums
 • Iekļauta 1 vietne

Ārštata tulks: USD 96 mēnesī

 • 100 000 apmeklējumu mēnesī
 • 20 GB krātuve
 • 200 GB joslas platums
 • Iekļautas ne vairāk kā 10 vietnes
 • Daudzvietīga

Aģentūra: USD 242 mēnesī

Pievienojieties BEZMAKSAS apmācībai

Vai vēlaties uzzināt, kā izveidot 6 skaitļu autoritātes vietnes?

Pievienojieties šai bezmaksas apmācībai…

 • Visbeidzot ir pārbaudīta metode rentablu nišu atrašanai
 • Piekļūstiet drošai atslēgvārdu izpētes metodei
 • Uzziniet, kā nodot ārpakalpojumus kvalitatīvam saturam
 • Uzziniet, kā izveidot baltas cepures saites uz jūsu vietni bez galvassāpēm
 • 400 000 apmeklējumu mēnesī
 • 50 GB krātuve
 • 500 GB joslas platums
 • Iekļautas līdz 30 vietnēm
 • Migrācijas informācijas panelis
 • Atbalsts pa tālruni
 • Specializēts konta menedžeris
 • Ceturkšņa biznesa pārskati

Iepriekš es uzskaitīju tikai tās funkcijas, kuru dēļ plāni atšķiras viens no otra. Viņiem kopīgās funkcijas ir lieliskas, taču par tām tiks runāts vēlāk šajā spararata pārskatā.

Sāksim ar to, sakot, ka Flywheel tīmekļa mitināšana nav paredzēta visiem. Spararats ir mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kura mērķauditorija ir ārštata darbinieki, izstrādātāji, dizaineri un aģentūras. Viņiem ir īpašs funkciju komplekts, kas atvieglo vietņu izstrādi un nosūtīšanu klientiem. Par to es jums pastāstīšu mazliet vēlāk; pagaidām noskatīsimies, kādas ir pamatfunkcijas, kas ietilpst visu viņu plānos.

Platforma ir balstīta uz Genesis Framework un ir gatava PHP 7.3. Visiem plāniem ir pievienoti SSL sertifikāti un bezmaksas StudioPress motīvi. Ir neticami viegli iestatīt CDN ar spararatu, kas ir milzīgs bonuss. Viss, kas jums jādara, lai to iestatītu, ir atzīmējiet iestatījumos CDN lodziņu. Ja jums rodas jautājums, CDN ir satura piegādes tīkls. Tas ir serveru tīkls, kas saglabā jūsu vietnes saturu kešatmiņā. Tādā veidā, kad apmeklētājs atver jūsu vietni, viņš saņem datus no viņiem vistuvāk esošā servera. Tas ievērojami uzlabo veiktspēju un samazina jūsu vietnes ielādes laiku.

Ja jūs nolemjat izmantot spararata CDN, man jābrīdina jūs par iespējamo ietekmi uz jūsu SEO. Parasti no Google Images ir iespējams iegūt daudz trafika. Ieslēdzot CDN opciju savā vietnē, visi jūsu vietnes attēli tiks augšupielādēti Spararata CDN. Tas nozīmē, ka viņi vairs netiks saistīti ar jūsu domēnu, un visa Google attēlu datplūsma, kuru jūs citādi iegūtu, tiks zaudēta.

Pats labākais spararatā ir tas, ka tas noslēdza partnerību ar Google Cloud Platform. Tagad pat viņu lētākais plāns ir balstīts uz mākoņiem. Platforma ir aprīkota ar automātiskās dziedināšanas tehnoloģiju, kas ļauj tai pašai sadzīt pakalpojuma kļūmes gadījumā, nevis nolaisties.

Jūsu tīmekļa vietnes mākoņa platforma uzreiz tiek palielināta, kad satiksmē tiek parādīts palielinājums. Ja platforma nebija balstīta uz mākoņiem, jūsu vietne būs jāpārvieto uz serveri ar labāku aparatūru, lai apstrādātu palielinātu trafiku. Tas nozīmē, ka laikā, kad pieaugs satiksmes intensitāte, jūs pieredzēsiet dīkstāvi.

Varat arī izvietot savu vietni. Tas nozīmē, ka varat izveidot savas vietnes klonus, lai droši eksperimentētu ar izmaiņām. To var izdarīt bez papildu spraudņiem vai atsevišķiem serveriem.

Bezmaksas domēns ar mitināšanu

Ir arī daži izvēles papildinājumi, kuriem varēsit piekļūt, izmantojot jebkuru no plāniem. Pārvaldītā spraudņu atjaunināšanas funkcija katru mēnesi atjauninās visus jūsu vietnes spraudņus uz to jaunāko versiju. Varat arī izvēlēties, lai saņemtu detalizētu savas vietnes veiktspējas kopsavilkumu ar ieteikumu, par kuru var rīkoties.

Izmantojot spararatu, jūs neiegūsit tikai uz mākoņiem balstītu platformu, bet arī jūsu vietne tiks mitināta uz VPS servera. Jā, jūs lasījāt pareizi; šī nav dalīta mitināšana, tā ir VPS mitināšana. Jums būs jūsu serveris, tāpēc jums būs pilnīga piekļuve serverim un varēsit pārvaldīt to, cik vēlaties.

Izmantojot dalītu mitināšanu, jūsu vietne koplieto resursus ar citām vietnēm. Kad vietnēm, kas koplieto serveri ar jūsu, palielinās trafiks, jūsu vietnei var rasties veiktspējas problēmas. Izmantojot VPS mitināšanu, visi resursi tiek izolēti no citiem serveriem, tāpēc jūsu serveris necietīs no samazināta ātruma, kad citi lietotāji saņem lielāku datplūsmu.

Spararats nepiedāvā domēna reģistrāciju. Ja vēlaties reģistrēt domēnu, jums būs jāizmanto viens no domēna reģistrētājiem. Es zinu, ka tas ir spararata pārskats, bet šajā brīdī nedaudz apskatīsim to. NameCheap un Hover ir ļoti populāri domēnu reģistrētāji, tāpēc es sastādīju sarakstu ar to, cik jums maksās daži no domēniem ar vienu no tiem. Zemāk norādītās cenas ir cenas, kuras jūsu domēns atjaunos, nevis ievadcenas.

Es jau minēju, ka Spararats ir vērsts uz ārštata darbiniekiem, dizaineriem, izstrādātājiem un aģentūrām. Nevienam no viņiem nav nepieciešams vietņu veidotājs. Viņiem nepieciešama vide, kurā viņi var ērti izveidot vietnes. Tieši to jūs nodrošināsit spararats. Tas ir pārpildīts ar funkcijām, kas vērstas uz vietņu veidošanas uzlabošanu un to piegādi klientiem.

Pirmā lieta, kas paātrina vairāku līdzīgu vietņu izveidi, ir funkcija ar nosaukumu Blueprints. Projektētie plāni ļauj saglabāt iesaiņotus motīvus un spraudņus. Šīs pielāgotās konfigurācijas varat izmantot nākotnes projektu veidošanai. Izmantojot Blueprints, jūs varat samazināt milzīgu laika sprīdi, konfigurējot katru jūsu izveidoto vietni, un drīzāk koncentrēties uz dizaina detaļām.

Vietnes izstrādes laikā jūs varat izveidot vairākus vietnes klonus. Tas jūsu klientam ļauj ērti priekšskatīt jūsu progresu vai dažādus risinājumus, kurus jūs piedāvājat viņu vietnei. Tas arī novērš nepieciešamību motīvus un spraudņus manuāli kopēt testa serverī. Ar vienu klikšķi var pārvietot visas izmaiņas no aktīvās vietnes uz klonu vietni un otrādi. Ir arī iespēja datu bāzi pārvietot no vienas vietnes uz otru. Tas ir arī iespējams, ja vēlaties pārvietot tikai motīvus un spraudņus.

Demonstrācijas vietnes ļauj sākt strādāt pie projekta un abonēt mitināšanu vēlāk. Apvienojumā ar iespēju nodot rēķinus un īpašumtiesības klientam, tas padara Spararatu par ideālu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju izstrādātājiem. To vēl vairāk uzlabo opcija informācijas panelī ģenerēt saiti vienam no spararata plāniem. Ģenerētā saite tiek automātiski nosūtīta uz jūsu klienta e-pastu, lai viņi varētu rīkoties ar projekta finansēm, kamēr jūs strādājat viņa vietnē.

Funkcija Organizācijas ir vēl viens komandu dzīves kvalitātes uzlabojums. Izmantojot šo funkciju, visas jūsu komandas vietnes atradīsies vienā informācijas panelī. Tas novērš nepieciešamību pastāvīgi sūtīt datus turp un atpakaļ. Katrs no komandas locekļiem varēs piekļūt izstrādājamajām vietnēm. Organizācijas funkcija ir integrēta arī ar Slack, tāpēc jūs varat saņemt paziņojumus ikreiz, kad kaut kas tiek mainīts kādā no vietnēm.

Lielākā daļa no šīm funkcijām ir bezjēdzīgas kādam, kurš vienkārši vēlas kaut kur mitināt savu emuāru. No otras puses, profesionāli izstrādātāji, kas vēlas palielināt savu efektivitāti, diez vai atradīs mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, kas varētu konkurēt ar Spararatu. Ja jūs piederat otrajai grupai, Spararats ir paredzēts jums!

Spararatam ir labs ātrums un lielisks darbspējas laiks. Jūsu vietnes ātrumu var vēl uzlabot, izmantojot CDN funkciju, par kuru es runāju iepriekš. Šeit ir daži skaitļi, lai jūs varētu viegli novērtēt, cik ātrs un uzticams Spararats ir:

Laiks, kas pavadīts saitā: 99,99%
Vidējais reakcijas laiks: 524 ms

Spararatam ir ierobežojumi joslas platumam un servera glabāšanai. Šīs robežas ir atkarīgas no jūsu izvēlētā plāna. Krātuves sākums ir 5 GB un palielinās līdz 10 GB / 20 GB / 50 GB ar katru nākamo plānu. Izmantojot lētāko plānu, jūs saņemat 20 GB.

Joslas platums dārgākos plānos palielinās līdz 50 GB / 200 GB / 500 GB. Ja jums nepieciešama papildu krātuve un / vai joslas platums, pielāgotajā plānā varat izvēlēties kādu summu vēlaties.

Spararata atbalsta komandai ir tāda priekšrocība, ka tai ir jārīkojas tikai ar vienu CMS. Kā jūs varat sagaidīt, viņi ir eksperti visu WordPress problēmu risināšanā. Neatkarīgi no problēmas, ar kurām jūs sastopaties, jūs esat drošās rokās ar Spararata atbalsta komandu.

Izmantojot Tiny, Starter un Freelance plānus, jūs iegūstat piekļuvi kontaktu diennakts e-pastam un tiešsaistes tērzēšanas atbalstam. Ja izvēlaties aģentūru vai pielāgoto plānu, jūs arī iegūsit piekļuvi viņu tālruņa atbalstam. Atbalsts pa tālruni ir pieejams no pirmdienas līdz piektdienai no plkst. 9:00 līdz 17:00.

Spararata tālākpārdevēja mitināšanu sauc par Spararata aģentūras partnera programmu. Tas nāk ar īpašu kontu pārvaldnieku. Kontu pārvaldnieks palīdz noteikt cenu serveriem un tos pārdot klientiem. Lai kļūtu par pārdevēju ar Spararatu, jums jābūt vismaz vienam lielapjoma plānam (plāns ar 10 vai vairāk vietnēm). Par tālākpārdošanu nav jāmaksā papildu izmaksas, kas ir patiešām salds darījums. Kļūstot par Spararata aģentūras partneri, jūs bez maksas iegūstat papildu vietni.

Baltās etiķetes funkcija ļauj izrakstīt rēķinus saviem klientiem, izmantojot spararata platformu. Šī ir lieliska īpašība, jo tā ļauj tālākpārdot hostingu un veikt rēķinus ar jūsu zīmolu, neuztraucoties par rēķinu tehnisko informāciju.

Spararats ir lielisks ārštata darbinieku, dizaineru, izstrādātāju un aģentūru mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tas ir pildīts ar jaudīgām funkcijām, kas vietņu izstrādes un pārdošanas klientiem klientiem procesu padara ļoti vienkāršu. Spararats nav labs risinājums cilvēkiem, kuri vienkārši vēlas, lai viņu emuārs tiktu mitināts kaut kur, jo viņiem nevajadzēs lielāko daļu no “Flywheel” piedāvātajām augstākās klases funkcijām. Tā vietā, lai maksātu ekskluzīvu cenu par visām tām funkcijām, kuras viņi neizmanto, ikdienas emuāru autoriem jāizvēlas viens no lētākajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Izlasot šo spararata pārskatu, jums jau vajadzētu zināt, vai Spararats ir labs mitināšanas pakalpojumu sniedzējs jūsu unikālajām vajadzībām. Neskatoties uz to, apskatīsim īsu spararata priekšrocību un trūkumu sarakstu.

Spararata plusi

Spararata mīnusi

 • Lieliski ārštata darbiniekiem, izstrādātājiem, dizaineriem un aģentūrām
 • Mākonis balstīta platforma
 • VPS hostings
 • Tālākpārdevēja mitināšana bez papildu maksas
 • Rasējumi
 • Viegli uzstādīt CDN
 • Norēķinu pārsūtīšana klientam
 • Bezmaksas demonstrācijas vietnes
 • Dārgi
 • Neesi iesācējs draudzīgs

Sūdzības par spararatu un uzslavas

Šķiet, ka galvenās sūdzības par spararatu ir saistītas ar lietošanas ērtumu iesācējiem. Atšķirībā no vairuma mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, spararats nav draudzīgs iesācējiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējs. Tomēr tie ir vērsti uz profesionāļiem, tāpēc viņiem nav jābūt draudzīgiem iesācējiem. Spararata uzslava ir saistīta ar visām funkcijām, kas palīdz speciālistiem attīstīt un pārdot vietnes saviem klientiem.

Mūsu spararata pārskata secinājums

Ja veidojat tikai vienkāršu vietni, piemēram, personīgo emuāru, jums vajadzētu izskatīties garām Spararatam. Viņiem ir lieliskas iespējas, taču šīs funkcijas nav paredzētas cilvēkiem, kuri vēlas izveidot nelielu personīgu vietni. Tomēr, ja jūs meklējat mitināšanas pakalpojumu sniedzēju ar jaudīgām funkcijām, kas atbalsta profesionālu vietņu attīstību, Spararats ir viena no labākajām iespējām tur!

Spararata mitināšanas pārskats

Vai spararata veltīta mitināšana?

Nē, Spararats ir pārvaldīta WordPress VPS mitināšana, kuras pamatā ir mākoņa platforma. VPS hostings atrodas kaut kur starp koplietojamo un speciālo mitināšanu. Tam ir dažas priekšrocības, ko iegūstat ar speciālu mitināšanu (piemēram, savu serveri), taču tā ir par pieejamāku cenu.

Vai Spararats ir dalīta mitināšana?

Nē, Spararats ir pārvaldīta WordPress VPS mitināšana, kuras pamatā ir mākoņa platforma. Katrs no spararata abonentiem iegūst savu virtuālo serveri. Šī ir labāka izvēle, jo jums nav jādala resursi ar citiem cilvēkiem, kuri kā spararatu izmanto savu spararatu.

Kāpēc spararata mitināšana ir tik dārga??

Spararats ir paredzēts profesionāliem dizaineriem un izstrādātājiem. Viņiem ir lieliski rīki cilvēkiem, kuri iztiek no vietņu veidošanas. Kamēr viņu cenas ir augstākās klases personām, kuras vienkārši vēlas mitināt savu WordPress emuāru, visas funkcijas, ko viņi piedāvā profesionāļiem, attaisno cenas.

Vai spararata hostings ir tā vērts?

Tas ir atkarīgs no tā, kāpēc jums vispirms ir nepieciešama mitināšana. Ja vēlaties vienkārši mitināt vienkāršu vietni, tur ir pieejamas vairāk pieejamu iespēju ar visām nepieciešamajām funkcijām. No otras puses, ja jūs nodarbojaties ar vietņu izstrādi, Spararats ir absolūti tā vērts.

Cik maksā spararats?

Spararatam ir četri plāni, no kuriem jūs varat izvēlēties. Cenu noteikšana plāniem ir šāda: Mazais plāns – 13 USD mēnesī, Sākuma plāns 25 USD mēnesī, Ārštata plāns USD 96 mēnesī un Aģentūras plāns USD 242 mēnesī. Ir arī iespēja izveidot pielāgotu plānu; šī plāna cena būs atkarīga no izvēlētajām funkcijām.

Kāpēc vairums spararata hostinga pārskatu ir tik pozitīvi?

Atbilde uz to, kāpēc spararata mitināšanas atsauksmes galvenokārt ir pozitīvas, ir pietiekami vienkārša; viņiem ir labi, ko viņi dara. Spararats ir dārgā hostinga pakalpojumu sniedzēju nozares galā, taču tie piegādā tieši to, ko sola. Nav slēptu izmaksu vai ierobežojumu. Jūs saņemat to, par ko samaksājāt, tāpēc ir grūti dot negatīvu rezultātu spararata mitināšanas pārskatā pēc tam, kad esat ieguvis tieši to, ko zinājāt, ka iegūsit pirms abonēšanas..

Vai spararats ir labs iesācējiem?

Spararats nav mērķēts uz iesācējiem, tāpēc, ja esat iesācējs, to izmantot nebūs viegli. Jāņem vērā vēl viena lieta – spararats ir diezgan dārgs. Tās ir dārgas, jo tām ir uzlabotas funkcijas, kuras jūs, iespējams, neizmantojat kā iesācēji. Ja esat iesācējs, jums vajadzētu apsvērt pieejamu, iesācējiem draudzīgu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map