Tinklo sprendimų apžvalga 2020 m .: Bendrosios prieglobos kainos ir dar daugiau!

„Network Solutions“ yra tvirta kompanija žiniatinklio prieglobos ir domenų rinkoje. Nors žiniatinklio prieglobos planai jokiu būdu nebūtinai turi paslėpti žvilgsnius, ši įmonė išsiskiria tuo, kad siūlo tokias plačias paslaugas.


Kaip matysite mūsų tinklo sprendimų apžvalgoje, jie suprojektuos jūsų svetainę, užregistruos ir saugos jūsų domeno vardą, priglobs jūsų svetainę ir teiks daugybę kitų paslaugų bei produktų..

Iš esmės tai yra „vieno langelio“ principas ir viskas, kas susiję su svetaine ar el. Prekyba. Peržiūrėkite šią tinklo sprendimų prieglobos apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie tai, kaip prieglobos paslaugos lyginamos su konkurentais, ir sužinokite apie daugybę kitų paslaugų, kurias siūlo ši įmonė..

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos numeris 1:
Gaukite geriausios prieglobos paslaugas tiek, kiek
2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

Įvertinimas

3/5

Tinklo sprendimų interneto prieglobos apžvalga

Tinklo sprendimų apžvalga

Šioje tinklo sprendimų apžvalgoje daugiausia dėmesio skiriama žiniatinklio prieglobos paslaugoms, kurias teikia tinklo sprendimai. Tačiau joje taip pat bus apžvelgta keletas kitų šios įmonės teikiamų paslaugų. Nes būtent tas platus papildomų paslaugų spektras padeda išsiskirti iš pakuotės.

Šiame skyriuje galite sužinoti keletą populiariausių „Network Solutions“ siūlomų planų ir paslaugų:

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

„Network Solutions“ siūlo 3 skirtingus planus, pradedant nuo maždaug 10 USD per mėnesį iki 20 USD per mėnesį.

Profesionalus priegloba yra vidutinio lygio planas, kurio kaina yra 15,78 USD per mėnesį. Atrodo, kad tai yra geriausias trijų planų kainos ir savybių balansas. Tai įeina:

 • Neribota saugykla
 • Neribotas el
 • Greitesnis krovimo laikas
 • Automatinis kenkėjiškų programų pašalinimas
 • Hack prevencija

Jūs taip pat gausite paskirtą techninį patarėją, kuris jums padės, ir tai tikrai pravers naujokams!

Tinklo sprendimai sukurs jums nemokamą tinkintą svetainę. Taigi, jei jūs neturite laiko išmokti tapti ekspertų svetainių kūrėjais, tiesiog galite pritaikyti jums sukurtą svetainę tiksliai pagal jūsų specifikacijas. Tada jie gali jį priglobti naudodamiesi vienu iš savo hostingo planų!

Kaip minėta aukščiau, jie siūlo platų rinkodaros paslaugų spektrą. Aukščiausios kokybės paslauga iš esmės padeda visą jų rinkodaros komandą. Taigi galite gauti naudos iš rinkodaros ekspertų nemokėdami atlyginimų visai komandai. Tai gana geras dalykas pradedančiajam ar mažam verslui!

Tinklo sprendimų apžvalgos: privalumai & minusai

Kiek tai susiję su interneto priegloba, planai yra gana standartiniai. Bet jokiu būdu jie nėra blogi. Vienas unikaliausių dalykų, kuriuos pastebėsite jų prieglobos planuose, yra tai, kad nesvarbu, su kuriuo lygiu einate, „Network Solutions“ yra skirta užtikrinti aukštą saugos lygį..

Svetainių kūrimo įrankiai

Vis dėlto, kur ši įmonė šviečia, yra visos kitos jos teikiamos paslaugos. Pvz., Kurdami savo svetainę, galite pasirinkti naudoti jų lengvai naudojamų svetainių kūrimo įrankių rinkinį arba tiesiog leisti jiems sukurti profesionaliai sukurtą tinklapį, pritaikytą jūsų poreikiams.

Domenų registracija

Jei jums reikia domeno vardo, galite jo ieškoti pagal jų paieškos duomenų bazę. Jie taip pat teikia domenų perkėlimą, svetainių peradresavimą ir domeno apsaugos paslaugas. Puikaus domeno paieška gali sukelti priklausomybę …

Internetinės rinkodaros paslaugos

Visi jūsų pradedantys verslininkai ir smulkaus verslo savininkai su malonumu matys jų teikiamas rinkodaros paslaugas. Jie iš esmės gali jums padėti visais internetinės rinkodaros aspektais: nuo socialinės žiniasklaidos ir el. Pašto iki internetinės reklamos ir paieškos sistemų optimizavimo!

Jei viskas, ko ieškote, yra geras interneto prieglobos planas, tinklo sprendimai gali nepatekti į jūsų sąrašo viršų. Apskritai, šios bendrovės siūlomi planai yra tik vidutiniai. Bet jei jūs ieškote ir kitų paslaugų, tai gali būti puikus pasirinkimas.

Nemokamas domenas su priegloba

„Network Solutions“ apžvalgos išvada

Nors ką tik perskaityta tinklo sprendimų peržiūra sako, kad siūlomi planai nėra apie ką rašyti namuose, vis tiek yra pagrįsta priežastis kartu su vienu iš jų planų. Būtent, jei ketinate naudoti ir kitas jų paslaugas, gavę prieglobos planą, kad tvarkytumėte visą savo verslą šioje bendrovėje, jūsų gyvenimas bus daug lengvesnis ir užtikrinsite, kad niekada nepatirsite suderinamumo problemų.

Neabejotinai verta savo laiko naršyti po visas teikiamas paslaugas, kad pamatytumėte, kas jums galėtų būti naudinga. Ši kompanija yra ypač geras pasirinkimas tiems, kurie yra visiškai nauji svetainių kūrimo, prieglobos, internetinės rinkodaros ir kitų el. Prekybos elementų srityje. Jie gali padėti jums pradėti savo verslą ir suteikti paramą visose srityse.

Jus nedomina visos papildomos paslaugos, kurias siūlo „Network Solutions“? Sužinokite, kokią hostingo kompaniją visada rekomenduojame pirmiausia …

„HostGator“ logotipas

Mūsų pasirinktas žiniatinklio prieglobos numeris 1:
Gaukite geriausios prieglobos paslaugas tiek, kiek
2,64 USD per mėnesį

„StartBloggingOnline.com“ patvirtinta priegloba

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map