Register.com Recenze: Dobré a špatné, co potřebujete vědět!

Register.com, jak název napovídá, se specializuje na registraci doménového jména. Za poslední desetiletí společnost zaregistrovala 2,5 milionu doménových jmen. Jak ale uvidíte v recenzích registr.com, nabízejí více než jen doménová jména. Register.com také poskytuje webhosting a další internetové služby. V roce 2010 společnost získala společnost Web.com, ale stále je silná.


recenze.comPodle jeho webové stránky, Register.com hostí více než tři miliony malých podniků. To je spousta zákazníků. Recenze na webu Register.com, stejně jako u mnoha jiných poskytovatelů webhostingu, bývají smíšenou taškou. Nešťastní zákazníci mají větší pravděpodobnost vokálního než šťastní nebo lhostejní zákazníci.

Zdá se však, že stejně jako ostatní hostitelé webových stránek na webu Road.com zjistili, že existuje dostatečně velká zákaznická základna, která zůstává spokojená. Koneckonců, Register.com existuje od roku 1994 a je stále silná.

Recenze na Register.com: Pros & nevýhody

ceny

Registrační ceny, i když nejsou nejlevnější, zůstávají na rozumném konci spektra pro nové uživatele. Jejich základní plán je nejlevnější za 5,95 $ měsíčně. Tento plán holých kostí je dodáván s vyhrazenými adresami IP, MySQL a cPanel. A 300 GB místa na disku také není špatné.

Pokud se zaregistrujete na webu Register.com, najdete zde mnoho funkcí. Kromě výše uvedených funkcí získáte také bezplatnou doménu .com, záruku dostupnosti 99,9% a záruku vrácení peněz.

Připojte se ke školení ZDARMA

Chcete se dozvědět, jak sestavit 6 číselných autoritních stránek?

Připojte se k tomuto školení zdarma…

 • Konečně mají osvědčenou metodu k nalezení výnosných míst
 • Získejte přístup k spolehlivé metodě výzkumu klíčových slov
 • Naučte se, jak zadávat kvalitní obsah externě
 • Naučte se, jak vytvořit odkazy na bílý klobouk na vaše stránky bez bolesti hlavy

Díky základnímu plánu získáte 28 otevřených zdrojových aplikací, jako jsou WordPress, Drupal a Joomla. Profesionální plán nabízí mnohem více za pouhých $ 2 více měsíčně, s 500 GB místa na disku, až pět webových stránek a 50 300 MB databází MySQL.

Pro prvotřídní hosting elektronického obchodu, který je jejich nejdražším plánem, zůstává stále na spodním konci cenového spektra na 19,95 USD měsíčně. Tento plán zahrnuje neomezený prostor na disku, účty FTP a databáze MySQL.

Spolehlivý hosting

Registrace hostingu bývá spolehlivá. Trvale hodnotili testy spolehlivosti a doby načítání stránek bývají mnohem nižší než průmyslový standard 700 ms. Pokud se rozhodnete, můžete svůj web provozovat také na serverech Windows. Jen málo konkurentů má tuto možnost.

Register.com také poskytuje to udělat sami, nebo to udělat pro vás budování webových stránek – takže pokud jste nováček, máte možnosti, jak začít. Nabízejí také online marketingové služby a návrh loga zdarma, prostřednictvím společnosti Logoyes, další společnosti na webu.com.

Prostřednictvím web.com má Register.com také vzdělávací centrum pro obecná témata malých podniků. Tato témata zahrnují financování, trendy a marketing.

Pro stávající zákazníky má Register.com průvodce a návody k produktům, které jim pomohou při vytváření a údržbě webových stránek. Toto video vám ukáže, jak vytvořit soukromý jmenný server na Register.com.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora je k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, na bezplatných telefonních číslech v USA a Kanadě a můžete je přímo kontaktovat. Podle webové stránky je 70% jejich hovorů zodpovězeno do 50 sekund. Jejich tým podpory také udržuje aktivní účty na Facebooku a Twitteru, aby mohl komunikovat se zákazníky a reagovat na ně.

Uptime

Registr zaručuje 99,9% dostupnosti a platí tento slib. Pokud měsíční doba výpadku klesne pod záruku, společnost poskytne zákazníkům úvěrové hodiny v závislosti na množství prostojů. Tato záruka se samozřejmě nevztahuje na chyby při skriptování zákazníků, plánované prostoje a selhání aplikací třetích stran.

Omezené služby

Stejně jako mnoho jiných poskytovatelů webhostingu má i Register.com omezenou sadu služeb. Registrace nenabízí hosting VPS ani dedikované servery. Pokud tedy chcete tyto služby, musíte hledat jinde. Register také neomezuje místo na disku pro žádné plány. I nejdražší plán nabízí pouze 5 GB místa na disku.

Bezplatná doména s hostingem

Použití není tak snadné

Registrovat web hosting není vždy přijít na šňupací tabák, a to buď. Jejich rozhraní není snadné pro nováčky na internetu. Nepomáhají ani uživatelům s počátečním nastavením webových stránek.

Jejich úvodní e-mail neobsahuje informace, které potřebujete k nastavení webových stránek na jejich serverech. Budete na to muset přijít sami. Přijatelné, pokud víte, co děláte – ne tolik, pokud jste nováček.

Stejně jako ostatní poskytovatelé internetového hostingu není registr vždy vždy v předstihu s jejich cenami. V tomto případě se však účtují každé čtyři týdny, nikoli měsíčně. V některých případech tedy můžete platit 13krát ročně.

Ceny v drobném tisku

Ceny rejstříku jsou zakryty jinými způsoby. Pro začátek společnost nenabízí záruku vrácení peněz. Poté je čtyřtýdenní cenové období uvedeno jemným písmem v dolní části stránky a uvedené ceny jsou pouze propagační ceny. Ceny za obnovení se nikde na webu nezmiňují – ani dohoda o službách.

Cena za obnovení najdete v odkazu na příslušné propagační podmínky na drobném tisku. Podle tohoto drobného tisku bude zákazníkům po prvním měsíci účtován poplatek za základní webhosting 14,95 $ měsíčně. Najednou to vypadá mnohem dražší než dříve.

Bohužel, jak pozdě, vypadá to, že zákaznický servis register.com si neudržoval stálou kvalitu. Četní zákazníci informovali o četných výpadcích a zpožděných reakcích na vstupenky na podporu. Ostatní zákazníci nebyli včas informováni o fakturaci a dalších změnách ve službách.

Závěr

Register.com si udělal jméno jako prostředník poskytovatele webhostingu na cestách. Není to nejhorší poskytovatel hostingu, ale není to nejlepší. Zákaznická podpora, spolehlivost a ceny jsou v nejlepším případě průměrné.

Ale nejlepší nepřijdou levně a nejhorší bývají levnější. Nepřeberné množství recenzí regist.com tam odráží jeho zprostředkující vlastnosti. Málokdo to miluje nebo ho nenávidí; je to v pořádku.

Pokud chcete více než polovinu silniční služby, webhosting, jako je HostGator, může být tím pravým pro vás. Jsou hodnoceny trvale jako poskytovatel webhostingu a nabízejí plány za rozumné ceny. Bez ohledu na poskytovatele hostingu, s nímž chodíte, měli byste asi před nákupem na webu Register.com udělat mnohem více nakupování.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map