GoDaddy Alternatívy 2020: Lepšie možnosti domény, e-mailu a hostingu

Hľadáte alternatívy GoDaddy, ktoré by posunuli inú platformu hostenia.


Ak ste, určite ste na správnom mieste.

Chápeme, aké frustrujúce môže byť dostať sa z problému, len nakoniec nájsť to isté alebo niečo horšie na druhom konci. To je dôvod, prečo (ako môžete vidieť z kontroly GoDaddy a našej kontroly konkrétne ich ponuky WordPress), venujeme čas skúšaniu a dokumentácii všetkého, čo vie o akejkoľvek platforme, ktorú vám odporúčame..

A keď už hovorím o mojich odporúčaniach, išiel som ďalej a zostavil krátky zoznam najlepších možností, ak hľadáte priekopu GoDaddy. Aby som bol konkrétnejší, ukážem vám rôzne možnosti týkajúce sa týchto oblastí:

 • Doménové meno
 • hosting
 • e-mail

Na konci tohto čítania by ste mali mať možnosť ľahko si vybrať jednu z poskytnutých alternatív k hosťovaniu GoDaddy.

To znamená, že začíname!

Alternatívy k registrácii a hosťovaniu doménových mien GoDaddy

FastcometFastComet je pomerne stará hostingová platforma, ktorá bola založená takmer pred 9 rokmi. Spočiatku sa platforma špecializovala na poskytovanie služieb správy systému jednotlivcom a podnikom. V roku 2013 sa však FastComet rozhodol vyskúšať ruku v hostiteľskom priestore a nesklamali ju.

Technicky teda FastComet ponúka hostingové služby o niečo viac ako pol desaťročia.

Pripojte sa k bezplatnému školeniu

Chcete sa dozvedieť, ako zostaviť 6 číselných autorít?

Pripojte sa k tomuto bezplatnému školeniu…

 • Nakoniec sa osvedčila metóda na nájdenie výnosných výklenkov
 • Získajte prístup k spoľahlivej metóde výskumu kľúčových slov
 • Naučte sa, ako zadávať kvalitný obsah externe
 • Naučte sa, ako vytvoriť odkazy na biely klobúk na svoje stránky bez bolesti hlavy

Nižšie sú uvedené niektoré funkcie, vďaka ktorým sa FastComet odlišuje od GoDaddy.

Bezplatná registrácia a obnova domén

Na rozdiel od zariadenia GoDaddy, ktoré účtuje poplatok 14 USD po prvom roku registrácie, FastComet ponúka doživotnú bezplatnú registráciu názvu domény. To znamená, že každý rok ušetríte 14 dolárov na celý život.

Jednoduchá inštalácia a začatie

V porovnaní s GoDaddy, FastComet ponúka inštalácie na jedno kliknutie, ktoré vám ušetria všetku byrokraciu spojenú s takýmito procesmi. S GoDaddy môžete nájsť odborníka, ktorý vám pomôže orientovať sa v určitých procesoch, čím sa zvýšia vaše celkové náklady.

Žiadne vtipné podnikanie s určovaním cien

Mnoho platforiem má lákavé počiatočné ceny za hosťovanie. GoDaddy je jedna taká platforma, ktorá vám v čase registrácie poskytuje obrovské zľavy. Ale po uplynutí tohto obdobia skončíte platením statných poplatkov v mene hostenia a obnovy domény.

Mnoho majiteľov webových stránok, s ktorými som interagoval, museli nakupovať na dlhšiu dobu, aby sa čo najviac ušetrili, ale keď konečne uplynie propagačné obdobie, realita na nich končí..

S FastComet sú veci rôzne. Cena, ktorú pôvodne platíte (ktorá je v porovnaní s trhovými sadzbami stále zľavnená) je to, čo budete priebežne platiť počas celého obdobia hosťovania.

Doména zadarmo s hostingom

Denné zálohovanie stránok

Toto je jeden z hlavných dôvodov, prečo musíte vážne uvažovať o FastComet ako o alternatíve k GoDaddy. Ak ste v minulosti stratili údaje online alebo ste sa v minulosti dostali do hacku, viete príliš dobre, aká dôležitá je táto funkcia. Najlepšie na FastComet je to, že ponúkajú bezplatné automatické zálohy pre váš web. Na druhej strane, GoDaddy si každý rok účtuje prémiu vo výške 75 dolárov. Ak by ste šli na FastComet, znamenalo by to ročnú úsporu 75 dolárov.

Neuveriteľná ponuka hostingu

Úmyselne som za posledné uložil to najlepšie. Hádaj čo? FastComet ponúka tri mesiace bezplatného hostenia každému, kto odporučí troch priateľov, aby sa prihlásili na svoju platformu. Čím viac ľudí odporúčate, tým viac pravdepodobne nebudete platiť hostiteľské poplatky.

Ak odošlete dvanásť ľudí v rozpätí jedného roka, všetci ste rok. Je to také jednoduché. Môžete predať platformu? FastComet vám za to odmení.

To isté sa však nedá povedať o GoDaddy. Takýto systém nemajú, aspoň nie v čase vytvorenia tohto príspevku.

Logo BlueHostBluehost je veľmi obľúbený v hostingovom priestore. A ako sa chystáte zistiť, platforma je jednou z najúžasnejších alternatív k hosťovaniu GoDaddy.

Bluehost je domovom miliónov webových stránok po celom svete. Majú radi klientelu vybranú z vlád, súkromných spoločností, ako aj z jednotlivých miest.

Ak porovnáte Bluehost s GoDaddy, uvedomíte si, že server má viac dedikovaných serverov s lepším výkonom, dostupnejšie obnoviteľné poplatky a lepšiu zákaznícku podporu..

Okrem vyššie uvedených dôvodov je to, čo robí túto platformu lepšou možnosťou hostenia webových stránok, ako je GoDaddy?

Ponúka množstvo školiacich materiálov

Možno sa všetci so mnou zhodnete, že záležitosti týkajúce sa online procesov môžu byť dosť neodpustiteľné, ak sa s nimi nebude zaobchádzať opatrne. Jeden nesprávny krok a môžete prísť o všetky svoje peniaze.

Je veľmi dôležité, aby hostiteľská platforma mala nielen písomných sprievodcov, ale aj ukážkové videá. Podarilo sa mi vytiahnuť jeden z kanála YouTube spoločnosti Bluehost o nastavení subdomény. Skúste to nižšie a zistíte, aké ľahké je sledovať celý proces.

Ľahké, správne?

Dobre, nepopieram, že existujú užitočné videá o GoDaddy, ale rozdiel je v tom, že na rozdiel od Bluehostov ich vytvárajú jednotlivci tretích strán a nie samotná spoločnosť. To uľahčuje šírenie škodlivých informácií pre používateľov, ktorí nič netušia, a vy nebudete môcť prevziať zodpovednosť za platformu, pretože výslovne nezakladajú vloggery..

Jednotné prideľovanie zdrojov

Toto je užitočná funkcia pre každého, kto chce v rámci svojho plánu hostenia hostiť viac ako jednu webovú stránku. Ak máte v rovnakom pláne viac ako jednu webovú stránku, jedna webová stránka môže spotrebovať viac zdrojov, zatiaľ čo ostatné majú obmedzené alebo spomalené rýchlosti spracovania..

To je presne to, čo sa deje na GoDaddy.

S Bluehost sa nemusíte báť nerovností v distribúcii zdrojov. Platforma prostredníctvom svojich vyhradených serverov dokáže vyvážiť zdroje na vašich webových stránkach a zabezpečiť, aby všetky fungovali podľa svojich požiadaviek na zdroje.

Priamy hosting wooCommerce

Ak obchodujete na webe WooCommerce, budete radi, že Bluehost ponúka priamy hosting na platforme elektronického obchodu. Šetrí to čas potrebný na inštaláciu a pripravuje pôdu pre bezproblémovú integráciu medzi hostiteľskou platformou a obchodnou platformou.

Táto funkcia sa na zariadení GoDaddy nenachádza. Najprv by ste mali dokončiť inštaláciu, potom budete musieť stiahnuť nástroj WooCommerce spolu s WordPress, aby ste mohli pokračovať.

Sieť na doručovanie obsahu

Sieť na doručovanie obsahu (CDN) je nástroj, ktorý pracuje na zlepšení výkonu vášho webu jeho distribúciou na rôznych serveroch po celom svete. Cloudflare je jedným z takýchto nástrojov, ktorý sa dodáva s programom Bluehost.

Bohužiaľ, GoDaddy neobsahuje nič také ako CDN.

Logo SiteGroundSiteGround je ďalšou alternatívou webhostingu k GoDaddy. V súčasnosti táto platforma poháňa milióny webových stránok po celom svete.

SiteGround obsahuje rôzne užitočné nástroje vrátane nástrojov na správu obsahu, ako je WordPress, ako aj podnikových nástrojov, ako je WooCommerce..

Preto je táto platforma jednou z najlepších alternatív GoDaddy:

Anti-bot AI

Táto SiteGround AI je špeciálne určená na zvýšenie bezpečnosti vašich webových stránok. V tomto období zvýšeného internetového vlámania mohli všetci využiť trochu dodatočnej pomoci okrem zvyčajného používania hesiel a certifikátov SSL..

Táto jedinečná AI tlmí vašu webovú lokalitu hostenú serverom SiteGround pred hackerstvom. Konkrétnejšie, anti-bot AI chráni vaše webové stránky pred útokmi hrubou silou. Tento druh útoku je výsledkom toho, že útočníci zadávajú početné heslá, až kým sa nedostanú do vašej siete.

Hackeri používajú škodlivé programy na nútené preniknutie do vašej siete, čím ohrozujú vaše údaje. Pravdepodobne sa tak stane na webových stránkach hostených na platforme, ako je GoDaddy.

Funkcia SiteGround vám umožňuje robiť si starosti s bezpečnosťou svojich stránok a mať tak pokoj.

Len aby ste vedeli, aký efektívny je tento nástroj, SiteGround tvrdí, že každú hodinu zastaví 500 000 až 2 000 000 útokov hrubou silou..

Servery HTTP / 2

HTTP / 2 je vylepšená verzia protokolu HTTP. Táto verzia servera je omnoho rýchlejšia a viac zameraná na získavanie zdrojov z celého internetu. Na to, aby sa všetky údaje vymieňali cez internet, musia byť zapojené služby HTTP. SiteGround je údajne medzi prvými platformami, ktoré začleňujú tento nový protokol do svojich serverov. To znamená, že budete medzi prvými ľuďmi, ktorí si skutočne budú užívať výhody používania servera HTTP / 2. A s tým by sa mala vaša webová stránka načítať rýchlejšie v porovnaní s webovou stránkou hostenou na GoDaddy.

priamosť

Nič neoslobodí nikoho, ako je registrácia na platforme, ktorá očakáva jednu vec, len aby získala niečo úplne iné. Platí to pre platby a funkcie.

S produktom SiteGround vidíte presne to, čo získate.

Veci, ako je zdieľaný hosting, nie sú len jeho ukážkou; táto funkcia vám vlastne umožňuje znížiť vaše náklady na hosťovanie zdieľaním s ostatnými používateľmi.

Mysli na to, že vezmeš autobus do cieľa, ktorým by si inak šiel používať vlastné auto. S týmto modelom majú používatelia možnosť znížiť náklady a využívať rovnaké služby, aké by platili, keby zaň platili individuálne.

Zdieľaný hosting je dnes veľmi populárny kvôli jeho cenovej dostupnosti.

Ale to všetko samozrejme prichádza za cenu.

Rovnakým spôsobom, ako by ste museli cestovať v autobuse s partiou ďalších ľudí, čím vám odopierate možnosť robiť to, čo chcete, zdieľaný hosting tiež obmedzuje vaše možnosti..

Aspoň vám SiteGround povie tieto veci vopred, vďaka čomu bude lepšie hostovať ako GoDaddy. Z nejakého dôvodu budete mať ťažkosti s hľadaním špecifikácií zdieľaného hostingu na GoDaddy.

To podľa mňa vyvoláva určitú mieru pochybností o transparentnosti systému GoDaddy. A aby som bol úplne rovný, zaslúžite si pracovať s ľuďmi, ktorí sú čestní a dôveryhodní. Aký je zmysel partnerstva?

SiteGround vám umožňuje robiť informované rozhodnutia hneď od začiatku, čím vám poskytuje vzácnu dôveru a čestnosť v online priestore.

Zálohovanie a obnova

Zálohovanie a obnova sú nevyhnutné; nikdy neviete, kedy budete musieť súbory vyzdvihnúť pred desiatimi rokmi. Ale čo je ešte lepšie, nemusí za to platiť desetník.

To je presne to, čo vám SiteGround ponúka pri registrácii s nimi. S každou uloženou mincou si uvedomíte, že hosting SiteGround je lacnejší ako GoDaddy s veľmi výraznými maržami.

A vedeli ste, že môžete uložiť až 30 verzií svojich stránok bez akýchkoľvek nákladov?

V skutočnosti sa to robí automaticky a umožňuje vám kedykoľvek obnoviť akúkoľvek verziu vášho webu.

Tieto zálohované súbory sa hodia, keď vás napadnú hackeri alebo sa vaše dáta vymažú, čo tiež nie je také ľahké s programom SiteGround. Ak sa vo vašej lokalite vyskytujú pravidelné prerušenia napájania, táto platforma vám tiež poskytla funkciu automatického zálohovania a obnovy.

Aj keď je táto možnosť k dispozícii na zariadení GoDaddy, musíte si ju užiť pár dolárov, aby ste si ju mohli užiť.

Nakoniec sa pozrime na alternatívu k e-mailovému hosťovaniu GoDaddy.

RackspacePokiaľ ide o hosting e-mailov, prišiel som iba s jednou vhodnou alternatívou, Rackspace.

Rackspace sa dá ľahko nastaviť a začať, na rozdiel od zdĺhavého a únavného procesu súvisiaceho s nastavením e-mailu na GoDaddy. Ak ste tam boli, musíte na to prikývnuť. Je skutočne frustrujúce obísť všetky technické procesy registrácie e-mailov na vašom webe na serveri GoDaddy.

Rackspace je jednoducho jednou z najlepších alternatív GoDaddy, pokiaľ ide o hosting e-mailov.

A preto sa cítim tak silno …

Rackspace je v tejto oblasti veľmi skúsený; poskytujú podobné služby rôznym spoločnostiam z rebríčka Fortune 100.

Ich skúsenosť hovorí za nich a môžem vás len požiadať, aby ste to dokázali.

Ak pre vás veľa znamená spoľahlivosť, dobrá zákaznícka podpora a jednoduchosť, určite budete mať radi Rackspace.

Alternatívy k GoDaddy hostingu 2020: náš záver

Ďakujem za sledovanie až do konca. Som si istý, že ste sa toho veľa naučili a teraz ste pripravení vyraziť na zem.

Všetky vyššie uvedené platformy boli testované a preukázané ako hodné alternatívy GoDaddy. Musíte však dôkladne vyhodnotiť každého, aby ste mohli identifikovať ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

Pochopte, že do určitej miery môže vhodnosť platformy závisieť od toho, ako identifikujete, čo od hostovacích a e-mailových nástrojov potrebujete. Mnoho ľudí sa občas dopustilo nesprávneho postupu jednoducho preto, že nemajú potuchy, čo potrebujú a ako im platforma, ktorú si vyberú, pomôže.

Ale s týmto prepracovaným sprievodcom by ste mali byť schopní vybrať si najvhodnejšiu alternatívu k GoDaddy oveľa ľahšie.

Aké sú niektoré z problémov, ktorým čelíte pri používaní servera GoDaddy ako hostiteľa vášho webu?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map