Najlepszy kreator stron internetowych dla majsterkowiczów: zrób to sam łatwo i tanio!

Prawie każdy ma przynajmniej trochę doświadczenia w korzystaniu ze stron internetowych. Teraz, gdy programiści wymyślili sposoby budowania witryn, w których za kulisami kryje się mylący kod, większość osób może zostać twórcą stron internetowych.


Najlepsi twórcy stron internetowych dla majsterkowiczów są bardzo intuicyjni, prowadząc Cię krok po kroku przez proces, ale naszym celem tutaj jest pomoc w wyborze najlepszego twórcy stron internetowych z grupy.

Oto najlepsze narzędzia do tworzenia witryn dla majsterkowiczów

Spójrz na te zrób to sam recenzje konstruktora witryny, aby zapoznać się z zaletami i wadami najlepszych platform do budowania witryn dla majsterkowiczów.

 •  WordPress
 • Jimdo
 • Wix
 • Shopify
 • Weebly
 • JustHost
 • Site123
 • Kreator wiadomości błyskawicznych
 • BigCommerce
 • Squarespace
 • Novi Builder

Najlepszy twórca stron internetowych dla majsterkowiczów

Logo WordPressWordPress to złoty standard w budowaniu stron internetowych (i tego, z czego korzystam osobiście). Możesz łatwo zbudować wszystko, co chcesz, używając WordPress!

WordPress był jednym z pierwszych twórców stron dla majsterkowiczów, więc mieli mnóstwo czasu na udoskonalenie platformy. WordPress ma wiele do kochania, w tym publikowanie artykułów za pomocą dwóch kliknięć.

Pulpit nawigacyjny WordPress jest dość intuicyjny i łatwy w obsłudze, nawet dla początkujących. Pojęcia na panelu bocznym i funkcje, które wykonują, są oczywiste. WordPress powiadomi Cię, kiedy twoje wtyczki będą musiały zostać zaktualizowane, i ułatwisz ich aktualizację jednocześnie.

Podobnie jak wiele innych darmowych programów do tworzenia witryn, WordPress umożliwia użytkownikom tworzenie witryny za darmo, ale niektóre dodatki będą kosztować, chociaż aplikacje innych firm ładnie się ładują.

Dołącz do DARMOWEGO szkolenia

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zbudować 6 witryn z danymi liczbowymi??

Dołącz do tego bezpłatnego szkolenia dla…

 • Wreszcie mają sprawdzoną metodę znalezienia rentownych nisz
 • Uzyskaj dostęp do niezawodnej metody badania słów kluczowych
 • Dowiedz się, jak zlecać wysokiej jakości treści
 • Dowiedz się, jak tworzyć białe linki do swojej witryny bez bólu głowy

Aby dać ci uczciwe ostrzeżenie, nie możesz wiele zrobić z bezpłatną witryną WordPress, ale alternatywą (i to, co polecam wszystkim), jeśli chcesz zarabiać pieniądze, jest użycie WordPress z witryną taką jak HostGator i jesteś wolno wtedy zarabiać.

Jeśli chcesz zejść tą drogą (zalecane dla większości osób, które chcą witryny dla biznesu lub zarabiać pieniądze), możesz sprawdzić ofertę, którą wybrałem, klikając przycisk poniżej.

Logo HostGator

Najlepszy wybór, jeśli chcesz stworzyć własną stronę internetową z WordPress:
2,64 USD miesięcznie

StartBloggingOnline.com zatwierdził hosting

Jeśli nie jesteś w stanie uzyskać najlepszego darmowego narzędzia do tworzenia stron internetowych, nadal polecam WordPress (przycisk poniżej), ale jeśli nie jesteś zdecydowany, możesz zobaczyć, jak łatwo jest skonfigurować WordPress z HostGator na mojej stronie głównej lub mogę cię poprowadzić przez cały proces w ramach mojego bezpłatnego kursu blogowania (link w nagłówku strony).

Logo JimdoJimdo jest względnym nowicjuszem w tworzeniu stron internetowych. Został założony w 2007 roku. Jimdo szybko stał się jednym z najlepszych twórców stron internetowych dla majsterkowiczów, ponieważ twórcy witryn uwielbiali to, w jaki sposób pakowali najbardziej poszukiwane funkcje, w tym narzędzie do tworzenia witryn, blog, nazwę domeny i adres e-mail.

Sprzedawcy produktów online pokochają opcję sklepu internetowego. Sprzedawcy będą mogli założyć sklep i zaprezentować swoje produkty w rekordowym czasie. Szablony nie są tak elastyczne, jak chcieliby niektórzy użytkownicy, ale jest to niewielka niedogodność, biorąc pod uwagę, że możliwości optymalizacji pod kątem wyszukiwarek są lepsze (i jest to BARDZO ważne!)

Jimdo to kolejny darmowy plan, ale poważni twórcy stron będą chcieli uaktualnić do wersji Pro za 7,50 USD miesięcznie lub poziom biznesowy, który ma rozsądną cenę 20 USD miesięcznie.

Darmowa domena z hostingiem

Logo WixKreator stron Wix jest tak łatwy w użyciu, jak pisownia jego nazwy. Wix jest jednym z najlepszych programów do budowania własnych stron internetowych, ponieważ nawet początkujący twórca stron internetowych może zbudować stronę, która wygląda tak, jakby została zaprojektowana przez wiodącego projektanta stron internetowych.

Oprócz nagłówków i treści tekstowych twórcy stron mogą dodawać karuzele ze zdjęciami, animacje, filmy, różnorodne czcionki i wiele więcej, aby stworzyć profesjonalną stronę internetową w dowolnym tonie i stylu, za pomocą narzędzia przeciągnij i upuść.

Twórcy stron internetowych docenią fakt, że Wix stale dodaje narzędzia i inne funkcje do swojego formatu. To świetna platforma dla twórców witryn, którzy lubią aktualizować swoje witryny. Jest bezpłatny, ale dodatki są dodatkowe i można je szybko dodawać.

Logo ShopifyJeśli Twoja witryna nie dotyczy treści, a bardziej sprzedaży produktów, Shopify jest silnym narzędziem ułatwiającym tworzenie witryn sklepu internetowego.

Kradzież tożsamości jest jedną z najszybciej rosnących przestępstw. Kupujący online chcą robić zakupy w sklepach internetowych, w których ich siła nabywcza jest bezpieczna. Shopify ma dobrą reputację dzięki silnemu bezpieczeństwu dla kupujących. Oferowanie tego rodzaju bezpieczeństwa ma wadę. Środki bezpieczeństwa nieco spowalniają proces płatności.

Właściciele witryn również będą chcieli wiedzieć, że Shopify jest zoptymalizowany pod kątem szybkości, co oznacza, że ​​Twoi klienci mają czas na zakup większej ilości Twoich produktów.

Shopify oferuje wiele motywów, dzięki którym Twój sklep internetowy będzie wyglądał fantastycznie. Niektóre z ich planów są trochę drogie. Gdy dodasz opłaty transakcyjne, opłaty dodatkowe i opłaty za karty kredytowe, zagłębi się to w Twoje zyski.

Logo WeeblyInną firmą, która jest popularna wśród najlepszych stron internetowych zrób to sam, jest Weebly. Niektórzy użytkownicy uważają, że jest nawet łatwiejszy w użyciu niż Wix. Twórcy stron Weebly będą mieli do wyboru wiele projektów, które pomogą dostosować ich strony.

To dobry format dla witryn, które mają wielu administratorów. Weebly pozwala przypisywać różne poziomy dostępu dla administratorów, autorów i redaktorów. Sprzedawcy produktów pokochają format sklepu internetowego, który jest bardzo łatwy w konfiguracji.

Założenie strony Weebly jest bezpłatne lub tanie. Podstawowa konfiguracja jest bezpłatna, ale w zależności od potrzeb możesz uzyskać uaktualnienia dla wersji Starter, Pro, Business lub Performance, które wahają się od 8 do 49 USD miesięcznie przy podpisywaniu rocznej umowy.

Otrzymasz bezpłatną nazwę domeny, aby zacząć, ale musisz za nią zapłacić w kolejnych latach. Musisz także zapłacić za swoje konto e-mail.

Logo JustHostNa rynku nie brakuje bezpłatnych stron do tworzenia stron internetowych do budowania podstawowych stron internetowych. Podczas porównywania jednej platformy do tworzenia stron internetowych można używać wielu różnych wskaźników. Porównywanie pod względem ceny jest trochę trudne, ponieważ każda firma zawiera inne funkcje w swoich planach cenowych.

Niezależnie od tego, jakiego planu potrzebujesz, JustHost utrzymuje niskie stawki we wszystkich obszarach, co czyni go jednym z najlepszych twórców stron internetowych zrób to sam dla budowniczego witryny świadomego budżetu.

Pulpit nawigacyjny JustHost jest prosty i usprawniony. Wszelkie nieporozumienia związane z budowaniem witryny przyniosą szybkie i łatwe rozwiązania podczas wyszukiwania jednego w Google.

Większość użytkowników twierdzi, że obsługa klienta JustHost jest dość dobra, choć czasy oczekiwania są nieco dłuższe niż w niektórych innych przypadkach.

Jeśli JustHost ma negatywne strony, oznacza to, że ich serwer nie jest tak szybki jak inne, co może kosztować niektórych użytkowników.

Logo Site123Site123 został zaprojektowany dla początkujących, którzy są gotowi zmoczyć stopy podczas budowania witryny. Nie jest tak przyjazny dla programistów, którzy budują wiele witryn dla swoich klientów, ponieważ często denerwują się ograniczeniami motywów, wtyczek i narzędzi do projektowania.

Site123 jest łatwą i intuicyjną platformą w użyciu. Twórcy witryn dla majsterkowiczów docenią atrakcyjne szablony i narzędzia do dostosowywania swoich witryn, chociaż funkcje te nie są tak bogate, jak ich platformy równorzędne. Pozytywnie, możesz założyć jedną lub kilka witryn za pomocą jednego konta.

Właściciele witryn mogą uzyskiwać dobre wyniki SEO, ale platforma do budowy sklepu internetowego jest słabsza niż w przypadku innych platform. To dobra podstawowa platforma, jeśli nie masz nic przeciwko prowadzeniu witryny, która wygląda nieco podobnie do innych użytkowników platformy Site 123.

Logo IM CreatorJeśli jesteś typem osoby, która jest zdezorientowana przez różne narzędzia do budowania witryny, ale możesz łatwo wypełnić wstępnie wypełniony szablon witryny, IM Creator stworzy dla Ciebie najlepsze narzędzie do tworzenia witryn dla majsterkowiczów. Wybierz spośród ponad 70 profesjonalnych szablonów.

Korzystanie z wstępnie wypełnionego szablonu nie oznacza, że ​​Twoja witryna będzie wyglądać tak samo jak wszystkich innych. Sekcje, które są wstępnie wypełnione, można łatwo zamienić na wiele różnych projektów, co daje możliwość dostosowania, dzięki czemu Twoja witryna jest naprawdę Twoja.

Największym minusem dla Kreatora wiadomości błyskawicznych jest to, że nie sprzyja to zmianie szablonów w późniejszym terminie, więc wybieraj mądrze szablon od samego początku. Aby zmienić szablon, wiedz, że całkowicie odbudujesz swoją witrynę.

Logo BigCommerceKażda platforma dla sklepów internetowych działa dobrze, ale większość z nich wymaga od twórcy witryny samodzielnego połączenia części witryny.

BigCommerce to witryna typu „wszystko w jednym”, która wykonuje dużo pracy nóg, więc twórca witryny nie musi tego robić. Jeśli nie było to łatwe, poradniki są wbudowane bezpośrednio w pulpit nawigacyjny.

Twoi klienci online przekonają się, że platforma BigCommerce jest szybka i bezpieczna, dzięki czemu klienci będą wracać wielokrotnie.

BigCommerce ułatwia bycie właścicielem sklepu. Skonfiguruj swój sklep internetowy, aby klienci mogli łatwo publikować recenzje i dokonywać płatności. Kierownicy sklepów mogą szybko dodawać lub usuwać produkty, zarządzać zapasami, tworzyć rabaty i kupony, obsługiwać opcje wysyłki i wiele więcej.

Logo SquareSpaceSquarespace jest najlepszym narzędziem do tworzenia stron internetowych dla twórców stron, który potrzebuje wielu narzędzi i opcji projektowych. Funkcje, które niektórzy twórcy witryn uznają za największe, to upadek innych. Squarespace daje tak wiele opcji, które można dostosowywać, że może dać paraliż analityczny dla początkujących twórców stron!

Niektórzy użytkownicy pokochają to, że Squarespace automatycznie optymalizuje witryny pod kątem telefonów komórkowych. Inni twórcy witryn nie spodobają się, że wersja mobilna nie wygląda dokładnie tak, jak się spodziewali i nie ma możliwości jej zmiany.

Squarespace jest dość łatwy w użyciu, szczególnie jeśli oglądasz ich filmy w witrynie. Platforma Squarespace jest na tyle wszechstronna, że ​​można jej używać w większości firm i branż.

Logo Novi BuilderNovi Builder zwrócił już uwagę osób, które nie mają doświadczenia w kodowaniu. Ma trzy główne tryby, z których użytkownicy mogą wybierać.

Jednym z najłatwiejszych jest tryb edycji przeznaczony dla użytkowników końcowych, którzy wolą korzystać z niektórych narzędzi wizualnych. Innymi słowy, nie ma potrzeby zanurzania się w żmudnym i żmudnym procesie tworzenia strony internetowej. Wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć potrzebne elementy i upuścić je na stronie dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz.

Tryb projektowania jest bardziej odpowiedni dla twórców stron internetowych, którzy są starymi rękami w dziedzinie programowania.

Dzięki trzeciemu trybowi (podgląd) można zobaczyć ostateczne wyniki i uniknąć błędów w projekcie przed opublikowaniem projektu online w Internecie.

Najlepiej zrób to sam strony internetowe: ostatnie przemyślenia

Najlepiej zrób to samPorównywanie stron budujących strony internetowe dla majsterkowiczów jest bardziej preferencją niż nauką. Dobrą wiadomością jest to, że dostępnych jest wiele platform do tworzenia witryn. Zła wiadomość jest taka, że ​​porównywanie ich na zasadzie jabłka do jabłka jest prawie niemożliwe.

Poszukaj opinii użytkowników, aby dowiedzieć się, co mają do powiedzenia inni z Twojej bazy wiedzy. Doświadczeni twórcy witryn i programiści oferują dogłębną analizę.

Łatwiej jest porównywać platformy do budowania witryn, porównując jeden element na raz, taki jak możliwości projektowania, obsługa klienta, koszty i tworzenie sklepów internetowych. Stamtąd możesz łatwo zbudować krótką listę opcji i dokonać najlepszego wyboru.

Dla mnie i większości innych, którzy chcą mieć świetną stronę internetową, WordPress jest najlepszym wyborem, jeśli wybierzesz płatną trasę. Jeśli to brzmi jak Ty i zamierzasz korzystać z witryny w celach biznesowych lub zarabiać pieniądze, zapoznaj się z ofertą poniżej.

Logo HostGator

Nasz wybór nr 1:
Uzyskaj najwyżej oceniany hosting za tak niewiele, jak
2,64 USD miesięcznie

StartBloggingOnline.com zatwierdził hosting

Chcesz więcej informacji?

Ten film autorstwa Website ToolTester pokazuje, jak porównać najlepszych twórców stron internetowych.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map