Najlepszy kreator witryn dla nieruchomości lub witryn agentów

Znasz domy, mieszkania i mieszkania. W rzeczywistości jesteś prawdopodobnie jednym z najlepszych agentów nieruchomości w Twojej okolicy. Twoja firma jest solidna i rozwija się gwałtownie każdego dnia. Wiele dla Ciebie czekasz i chcesz się rozwijać, korzystając z najlepszego narzędzia do tworzenia witryn z nieruchomościami.


Zdałeś sobie sprawę, że Twój blog i strona o mnie nie będą już go wycinać. Czas uzyskać w pełni rozwiniętą witrynę. Jesteś pewien, że wiesz, kogo chcesz hostować swoją witrynę, ale jeśli chodzi o projektowanie, nie masz pewności.

Rynek jest pełen opcji, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych. Znalezienie najlepszej platformy dla konkretnych potrzeb może być bardzo trudne. Jasne, istnieje wiele opcji, które mogą zbudować witrynę firmy, ale ile z nich może obsłużyć oferty? Czy potrafią sprawić, że rzeczy będą wyglądać tak pięknie, jak wtedy, gdy zostaną wystawione osobiście? Uchwyć miłe, ciepłe, domowe uczucie podczas wirtualnych wycieczek?

W tym artykule zostaną omówione niektóre z najlepszych budowniczych witryn z nieruchomościami. Poświęciliśmy czas na poszukiwanie twórców stron internetowych z najlepszymi platformami stron z nieruchomościami i zawęziliśmy wybór do najlepszych twórców stron internetowych dla agentów nieruchomości, w szczególności.

Logo HostGator

Nasz najlepszy hosting hostingowy:
Uzyskaj najwyżej oceniany hosting za tak niewiele, jak
2,64 USD miesięcznie

StartBloggingOnline.com zatwierdził hosting

Tabela porównawcza konstruktora stron internetowych agencji nieruchomości

Oto najlepsi twórcy witryn z nieruchomościami

Logo WixWix często pojawia się na najlepszych platformach do tworzenia witryn i jest powód. Ich szablony są odpowiednie dla prawie wszystkich potrzeb biznesowych, w tym nieruchomości. W rzeczywistości mają co najmniej 10 szablonów, które zostały specjalnie zaprojektowane dla witryn z nieruchomościami.

Są one najprostszą platformą do wykorzystania na rynku, osiągając prawie doskonały wynik pod względem przyjazności dla użytkownika. Ponieważ do dostosowywania szablonów używają systemu „przeciągnij i upuść”, nie musisz wiedzieć, jak kodować lub programować, aby utworzyć profesjonalną stronę internetową! Ich platforma automatycznie utworzy kopię zapasową danych, więc nigdy nie musisz się martwić o awarię witryny, gdy próbujesz czegoś nowego, i oferuje kilka pomocnych aplikacji, które pomogą Ci w twoich funkcjach.

Z każdym twórcą strony internetowej wiążą się zarówno wady, jak i zalety, ale wady Wix są stosunkowo niewielkie w porównaniu z doskonałymi narzędziami, które oferują, zwłaszcza dla uznanych firm z branży nieruchomości.

Dołącz do DARMOWEGO szkolenia

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zbudować 6 witryn z danymi liczbowymi??

Dołącz do tego bezpłatnego szkolenia dla…

 • Wreszcie mają sprawdzoną metodę znalezienia rentownych nisz
 • Uzyskaj dostęp do niezawodnej metody badania słów kluczowych
 • Dowiedz się, jak zlecać wysokiej jakości treści
 • Dowiedz się, jak tworzyć białe linki do swojej witryny bez bólu głowy

Jedną z ich głównych wad jest to, że kosztują więcej niż konkurenci. Jest to jednak marginalna kwota, więc większość pośredników w handlu nieruchomościami nawet nie zauważy różnicy z prowizji od jednego zamknięcia. Ich model cen odzwierciedla, że ​​są liderami na rynku pod względem łatwości użytkowania. Jeśli zaczynasz, warto zainwestować nieco więcej w biznes, aby mieć łatwy w użyciu, przyjazny dla SEO szablon gotowy do użycia.

Wadą, która sprawia, że ​​większość ludzi nie zgadza się z tym, jest to, że jesteś zablokowany na miejscu, gdy szablon zostanie udostępniony w Internecie. Jeśli jesteś typem osoby, która lubi zmieniać wygląd swojej strony internetowej w oparciu o aktualne trendy rynkowe, dostosowując swój plan do trendów na rynku nieruchomości, będziesz musiał przeprojektować całą witrynę przy każdej aktualizacji, ponieważ nie pozwalają zaimportuj witrynę do nowego szablonu.

Wix oferuje również wiele świetnych narzędzi SEO. Możesz użyć bloga, aby poprawić swoje pozycje w rankingach, pobrać wtyczki analityczne, aby dowiedzieć się o swoich mocnych i słabych stronach, i zbudować stronę referencyjną, aby wyświetlić cenne opinie klientów.

Plusy

 • Mają niestandardowe kampanie marketingowe, które pozwolą Ci tworzyć listy kontaktów, budować obecność w mediach społecznościowych i wyświetlać swoje oferty szerokiej gamie osób.
 • Wix jest wspaniały i bardzo prosty w użyciu. Stworzenie idealnej strony nie wymaga doświadczenia.
 • Możesz całkowicie zarządzać każdym aspektem swojej witryny, zmieniając rozmiar dowolnych pól, które chcesz dopasować do swoich potrzeb.
 • Wix ma kilka świetnych szablonów zaprojektowanych specjalnie do sporządzania list nieruchomości i prezentacji. Załaduj jeden, a dzieli Cię kilka kroków od pięknych wirtualnych wycieczek i spacerów po widokach.
 • Dzięki opcji wielokrotnego tworzenia kopii zapasowej w połączeniu z globalnym cofaniem możesz przywrócić witrynę do swojej ulubionej wersji, jeśli coś ci się nie zmieniło.

Cons

 • Może być nieco droższy niż ceny konkurencji, ponieważ wiedzą, jak są wygodne.
 • Twoja witryna jest zablokowana, gdy uruchomisz transmisję. Możesz zmienić elementy projektu w szablonie, ale nie możesz zaimportować witryny do zupełnie nowego szablonu.
 • Dodanie do swojej witryny list IDX i MLS może być wyzwaniem. Nie ma jeszcze wtyczki, która umożliwia połączenie z Internetową wymianą danych (w celu uzyskania aktualnych danych z wykazów w Twojej witrynie) i usługami Multi Listing Services (aby pomóc w ocenach, ofertach i płatnościach między brokerami). Sugerujemy poszukiwanie kogoś, kto może utworzyć widget, aby obejść ten problem.

Logo SquareSpaceSquarespace to świetna opcja dla witryn z nieruchomościami. Stały się znaczącym graczem na rynku, ponieważ ich szablony są niezwykle profesjonalne i eleganckie, a tego właśnie potrzebujesz w nieruchomościach.

Squarespace jest jedną z dostępnych mniej przyjaznych dla użytkownika opcji do tworzenia stron internetowych, ale nadal możliwe jest stworzenie strony internetowej na tej platformie bez umiejętności kodowania. Ten program do tworzenia witryn wymaga znacznie więcej kliknięć i pracy niż inne edytory przeciągnij i upuść, a także oferuje znacznie mniej kreatywną kontrolę nad procesem dostosowywania szablonu. Zamiast korzystać z prostego systemu „przeciągnij i upuść”, który pozwala umieszczać rzeczy w dowolnym miejscu, Squarespace jest zbudowany z systemu bloków siatki.

Squarespace oferuje doskonałą integrację z blogami, dzięki czemu możesz używać kolumn do zwiększania pozycji strony i szybkiego zauważania. Znani są również z tego, że mają wersje każdego szablonu dostosowane do urządzeń mobilnych.

Darmowa domena z hostingiem

Szablony Squarespace skupiają się w dużej mierze na zdjęciach, a Five i Bryant to fantastyczne opcje nieruchomości, które naprawdę mogą pop! Zostały zbudowane z myślą o prezentowaniu właściwości za pomocą przyciągających wzrok wyświetlaczy.

Oferują czat na żywo w dłuższych godzinach pracy, a ich zasadą jest odpowiadanie na każdy e-mail w ciągu godziny, bez względu na porę dnia lub nocy, nawet jeśli masz kryzys w czasie wakacji.

Plusy

 • Squarespace jest zdolny do integracji wyszukiwania MLS, więc nie trzeba stresować się przy aukcjach i zamknięciach. Wystarczy dodać trochę HTML, korzystając z przewodnika po dodatkach MLS.
 • Twój szablon nie jest zablokowany na swoim miejscu. Jeśli zmieni się gust projektu, możesz zaktualizować szablon za pomocą nich, a one przeniosą Twoją witrynę do nowego szablonu zamiast przeprojektować wszystko.
 • Mają najlepsze szablony dla firm. Pomimo bardziej ograniczonego wyboru, są one profesjonalne i specjalnie dostosowane do potrzeb przemysłu.

Cons

 • Nie utworzą dla ciebie kopii zapasowej witryny, więc pamiętaj, aby ją gdzieś zapisać na wypadek, gdyby coś poszło nie tak. Zalecamy skopiowanie go do dokumentu programu Word i przechowywanie go w bezpiecznym miejscu.
 • Ich plany kosztują więcej niż niektórzy z ich konkurentów, ponieważ płacisz za profesjonalizm.
 • Robią wszystko na miejscu, więc nie możesz znaleźć aplikacji pasujących do Twoich potrzeb. Dobrą wiadomością jest to, że pozwalają na wstrzykiwanie kodu, a ich samouczki zaspokajają wiele konkretnych potrzeb, dzięki czemu można tam znaleźć pomoc.

W przeciwieństwie do innych platform do tworzenia stron internetowych, Placester został zaprojektowany specjalnie dla pośredników i agentów nieruchomości. Zaczęli od WordPressa, znaleźli najlepsze szablony nieruchomości i rozebrali platformę. Efektem końcowym jest niezwykle prosta platforma załadowana najlepszymi narzędziami i wtyczkami, które są używane przez brokerów, agentów i pośredników w obrocie nieruchomościami.

Ta platforma stała się dość standardem w branży. W rzeczywistości NAR (Krajowe Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami) poparło tę firmę na potrzeby stron internetowych dotyczących nieruchomości. W rzeczywistości oferują znacznie obniżoną cenę swojego podstawowego planu dla agentów NAR.

Ich plany są zaprojektowane z myślą o pośrednikach handlu nieruchomościami. Nawet ich podstawowy plan obejmuje responsywną stronę internetową IDX z marketingiem e-mail i zarządzaniem potencjalnymi klientami. Gdy wejdziesz na wyższe poziomy cenowe, dodają zbiorcze zatwierdzenia IDX, strony agentów dla firm brokerskich oraz routing i integrację źródeł potencjalnych klientów.

Plusy

 • Placester jest niezwykle prosty. Dzięki temu są przyjazne dla użytkownika, nawet jeśli nie wiesz, jak kodować lub projektować witryny. Pozwól im wykonać pracę przy użyciu niezwykle uproszczonej platformy.
 • Są one specjalnie dla nieruchomości. Szablony placestera zaczynają się od funkcji WordPress, a następnie usuwają ją tylko do najczęściej używanych narzędzi wśród pośredników w handlu nieruchomościami, dzięki czemu masz to, czego potrzebujesz i nic skomplikowanego.
 • Są bardzo przyjaźnie nastawieni do SEO. Łatwo będzie rankingować na stronach wyników wyszukiwania, jeśli będziesz postępować zgodnie z ich wytycznymi i korzystać z zestawów narzędzi SEO.
 • Wyposażone są w aplikację mobilną Open House, dzięki czemu możesz łatwo prezentować swoje oferty podczas podróży.

Cons

 • Czasami mogą być nieco zbyt proste. Kiedy skupili się na narzędziach, których zwykle potrzebują firmy z branży nieruchomości, pominęli wiele mniej specyficznych dla branży narzędzi, których wszyscy potrzebują, na przykład ograniczając zakres tematów i wtyczek, których możesz używać.
 • Mają agresywne metody sprzedaży. Nie możesz zrobić wielu rzeczy, które są niezbędne w nieruchomości, dopóki nie uaktualnisz ich do wyższej klasy pakietów premium.
 • Są niezwykle drogie w porównaniu do innych platform do tworzenia stron internetowych. Oferują zniżki dla pośredników w obrocie nieruchomościami w najbardziej podstawowym pakiecie; więc jeśli jesteś w NAR, koniecznie zapytaj o swoją zniżkę.
 • Ich obsługa klienta jest słaba. Mimo że dysponują dokumentacją i możliwościami telefonicznymi, czas reakcji jest krótki, a wiele osób twierdzi, że w ogóle nie odbiera odpowiedzi.
 • Nie masz własnej witryny. Jest zarządzany i hostowany na platformie Placester. Wiele osób chce zrezygnować z własności w celu kontroli, ale oferuje również bardzo niewiele w zakresie kreatywnej licencji ze swoimi szablonami. Oznacza to również, że z czasem nie uzyskujesz bardzo dużego zwrotu z inwestycji (zwrotu z inwestycji), ponieważ po migracji tracisz wszystko.

Logo WordPressWordPress to obecnie największa platforma online do zarządzania stronami internetowymi. Ogromne ilości stron internetowych są obsługiwane przez WordPress. Zapewnia najbardziej kreatywną kontrolę nad twoimi treściami i możliwość pełnego posiadania witryny, ale odbywa się to kosztem dużej przyjazności dla użytkownika.

WordPress jest open source, więc może zrobić w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, i prawie każdy, kto zna kod i projekt, przyczynia się do ich tematyki i rynku wtyczek, co naprawdę sprawia, że ​​jest to najlepszy kreator stron internetowych dla pośredników w obrocie nieruchomościami, jeśli wiesz (lub zrobisz to uczyć się) trochę HTML.

Rynek wtyczek i motywów sprawia, że ​​są one również najbardziej masywnym rynkiem rozszerzeń online. Na pewno znajdziesz mnóstwo szablonów i rozszerzeń, które są specjalnie dostosowane do branży nieruchomości.

Ponieważ nie działają one jako WYSIWYG (to, co widzisz, dostajesz) lub platforma typu przeciągnij i upuść, mają bardzo stromą krzywą uczenia się. Prawdopodobnie będziesz musiał wiedzieć coś o kodowaniu i projektowaniu, aby Twoja strona działała tak, jak chcesz, lub wydawać pieniądze, które oszczędzasz na łatwiejszych platformach, aby zatrudnić projektanta, który skonfiguruje witrynę dla Ciebie i nauczy Cię podstawowych zasad konserwacji.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​przy tak ogromnej bazie użytkowników jest mnóstwo ludzi, którzy mogą odpowiedzieć na wszystkie pytania. W rzeczywistości założę się, że ktoś już ma i można go znaleźć za pomocą szybkiego wyszukiwania w Internecie. Ich baza danych dokumentacji wydaje się nie mieć końca.

Plusy

 • Mają największy rynek aplikacji dostępnych online, z mnóstwem narzędzi zaprojektowanych specjalnie do integracji na rynku nieruchomości.
 • Jesteś właścicielem swojej witryny, dzięki czemu możesz dostosować ją dokładnie tak, jak chcesz i zabrać ten kod ze sobą w dowolne miejsce.
 • Ich funkcje są nieograniczone dzięki ogromnej społeczności programistów, dzięki czemu możesz zintegrować tyle SEO, ile chcesz.

Cons

 • Ponieważ strony te w dużej mierze polegają na wtyczkach stron trzecich, musisz bardzo uważać, aby nie instalować aplikacji, które ze sobą walczą i nie spowalniają witryny. Ulepsz programowanie, aby usprawnić kod do minimalnej liczby uruchomień i upewnij się, że ustawione są aktualizacje i konserwacja dla krótszych czasów ruchu.
 • To nie jest opcja przyjazna dla użytkownika. Musisz być gotów nauczyć się kodowania i programowania lub odłożyć budżet na zatrudnienie projektanta, który może zaprogramować i utrzymywać Twoją witrynę dla Ciebie.

Niezależnie od tego, czy szukasz pełnej kontroli, dużej bazy szablonów, czy też uproszczonej platformy dla profesjonalistów z branży nieruchomości, na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz, korzystając z jednej z tych fantastycznych opcji, które pomogą Ci zbudować witrynę nieruchomości..

Logo HostGator

Nasz najlepszy hosting hostingowy:
Uzyskaj najwyżej oceniany hosting za tak niewiele, jak
2,64 USD miesięcznie

StartBloggingOnline.com zatwierdził hosting

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map