Порівняння навчального маркетингу із заможним партнером та партнерством Affilorama

Кріс Макдональд


Кріс Макдональд

Знати, до якої партнерської маркетингової програми приєднатися може бути складним, коли у вас немає всієї інформації в одному місці.

Ось чому я написав цей огляд Wealthy Affiliate vs Affilorama – підхід для порівняння їх основних особливостей. Хочете зареєструватися та приєднатися до преміум-членства, але не знаєте, яка краща ціна? Я тебе.

Ціна – це не все, саме тому я зосередив увагу на якості та глибині тренувань, що, як для початківців, саме те, на якому слід зосередитися.

Давайте вступимо в це!

Ціни на багаті філії та афіліраму

Навчальний маркетинг Wealthy Affiliate vs Affilorama

Заможний партнер 4,5 / 5

Афілорама 2/5

Початок роботи з Wealthy Affiliate є абсолютно безкоштовним, що є хорошим способом попередити вас, як сайт працює з безкоштовним навчальним курсом. Він продається у вигляді 7-денної безкоштовної пробної версії, але ви можете отримати доступ до неї довше.

Відповідно до звичайної техніки продажу, ви побачите зворотний відлік, який психологічно змушує вас відчувати, що у вас є обмежена кількість часу, щоб отримати торг за преміум-членством. Це не так, і я знаю за фактом, що ви можете взяти перший місяць за 19 доларів, навіть після того, як закінчуються 7 днів.

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Ціна на Заможний Партнер:

 • Безкоштовно на 7 днів
 • 1-й місяць – 19 доларів
 • Щомісяця – 49 доларів
 • після першого місяця
 • 6-місячний – $ 234
 • Щорічно – 359 доларів

Якщо ви вирішили позбутися своїх веб-сайтів, що займаються інтернет-маркетингом, має більше фінансового сенсу брати участь у щорічному членстві. Ви заощадите 229 доларів, зробивши це.

Оновити його також дуже просто, і ця ціна дає вам все на веб-сайті WA, за винятком інструменту для ключових слів Jaaxy, за який ви отримуєте доступ до програмного забезпечення Jaaxy Lite безкоштовно. Якщо ви прочитали мій огляд Wealthy Affiliate, ви дізнаєтесь мої думки про те, наскільки їм подобається Jaaxy!

Немає перебоїв із заможним партнером, що стосується моєї внутрішньої карми.

Так само, як і WA, ви також можете безкоштовно підписатися на Affilorama. І, знову ж таки, я змушений відкрити свій гаманець, перш ніж пропустити шалено цінний (сарказм, і ви зрозумієте, чому незабаром!) Перший місяць за 19 доларів, тому що я вважаю, що зможу отримати цю угоду в будь-який час, особливо оскільки Affilorama не може вирішити, скільки часу мені залишилося – дивіться скріншот нижче цього розділу.

Ціни Affilorama такі:

 • Безкоштовно на 7 днів
 • 1-й місяць – 19 доларів
 • Щомісяця – 6 доларів
 • 3-річна – 497 доларів

Спроба перейти від безкоштовної пробної версії до преміум-членства була найприємнішою. Це було пов’язано з божевільним темпами продажу реклами тексту, яку мені дали, чому я повинен підписатися на програму “Шлях до пасивного”, до того моменту, коли мене насправді відключили від підписки. Я подумав, що це окрема програма, і не було зрозуміло, чи потрібно дотримуватися програми преміум-членства.

Крім того, як ви побачите з іншого зображення нижче цього розділу, мені дали розпродаж, як тільки я перевірив свій акаунт, і вони мені сказали, що на перших двох сторінках є безкоштовним, що правда, але це зазвичай $ 37 і обертається бути 19 доларів !! Це дійсно поганий початок, тому компанія Wealthy Affiliate отримує кращі результати від Affilorama за ціноутворення.

Ось знімок екрана, який я пообіцяв – я хотів би, щоб Affilorama вирішив, скільки часу мені залишилося оновити … 5 годин або 3 дні?

Affilorama 5 годин проти 3 днів?

Крім того, це було негайним продажем при реєстрації, сказавши, що це зазвичай $ 37, але перші дві сторінки я отримую безкоштовно …

… І внизу стіни цього самого кроку продажу, кажучи, що я можу отримати його за 19 доларів:

Безкоштовний тренінг за допомогою Партнерського проти Affilorama

Заможний партнер 3,5 / 5

Афілорама 4/5

За допомогою Wealthy Affiliate ви отримуєте доступ до першого модуля в обох його навчальних програмах:

 • Онлайн-сертифікація підприємців
 • Партнерський Bootcamp

Перший урок онлайн-сертифікації підприємців зігріває вас у вашому профілі WA та через деякі основи інтернет-маркетингу:

 • Як налаштувати свій профіль
 • Основи заробітку в Інтернеті
 • Пошук ніші
 • Як створити свій нішевий сайт
 • Налаштування вашого сайту
 • Створення контенту, SEO та ключових слів

Уроки викладені добре, і вам належить виконати завдання, проходячи навчання. Хоча навчання є дуже базовим, це хороший день, щоб зрозуміти, що може запропонувати Заможний Партнер.

Аналогічна ситуація з першим етапом навчання Партнерського Bootcamp. Це ваші перші кроки, як просувати партнерську програму заможних партнерів, навчаючи:

 • Як генерувати трафік
 • Заробляння грошей за допомогою програми WA
 • Соціальні медіа та брендинг
 • Створення вмісту

WA чітко фокусує свою увагу на тому, щоб її партнерську програму якнайшвидше підштовхнути, що є темою, що продовжується в її преміум-тренінгу. У безкоштовних тренінгах немає нічого кращого; принаймні нічого, що ви не можете отримати через Інтернет.

Affilorama outclasses Wealthy Affiliate з його безкоштовним навчанням. Тут представлено 8 різних модулів:

 • Вступ
 • Маркетингове дослідження
 • Розробка сайту
 • Створення вмісту
 • Маркетинг
 • SEO
 • КПП
 • Партнерський аутсорсинг

У кожному з них є підуроки, які проводять вас через дуже чітко продуману подорож, використовуючи поєднання вивчення тексту та відео.

Безкоштовне навчання відмінно відформатоване, чітке і стисле, і робить набагато кращу роботу, ніж це робить Wealthy Affiliate.

Крім того, багато предметів, включених до безкоштовного навчання, наприклад, PPC, доступні лише в преміум-підписці Wealthy Affiliate.

Одне головне питання, яке я маю з деяким вмістом, – це наскільки він застарів. Наприклад, є великий розділ про ПЛР та використання вмісту з каталогів статей. Це настільки архаїчно, що могло б бути і з 12 століття. Я настійно раджу не брати участь у будь-якому ПЛР чи синдикації каталогів статей mumbo-jumbo.

Я збирався тут дати найкращі оцінки Affilorama, але, маючи справді погану пораду, цього не заслуговує.

Affilorama vs Wealthy Affiliate Premium Training

Заможний партнер 4/5

Афілорама 3,5 / 5

Зареєструвавшись у програмі преміум-членства, ви одразу отримуєте доступ до інших навчальних модулів для партнерського маркетингу, як для створення власного веб-сайту ніші, так і для просування благодійного партнера.

Якщо ви вже прочитали мій огляд Wealthy Affiliate, ви дізнаєтесь, що я визнав, що навчання WA в деяких місцях заплутане і, безумовно, застаріле.

Це також явно намагається підштовхнути вас до просування партнерської програми Wealthy Affiliate та до сильної взаємодії з громадою. Хоча спільнота заможних партнерів – це неймовірно корисний ресурс, є багато публікацій, що висвітлюють одні й ті самі теми, і це почуває себе трохи спам-файлом.

Бути частиною спільноти, безумовно, є стимулом, і хоча деякі тренінги потребують оновлення, команда WA проводить регулярні вебінари та, здається, активно підтримує деякі навчальні курси.

Навчання Affilorama насправді не дає великої цінності в порівнянні з тренерами Wealthy Affiliate. Це майже так, як вискочив пістолет із безкоштовним тренуванням і пік пішов занадто рано.

Ви також отримуєте доступ до майже 20 навчальних відеороликів, які роблять вафлі про райони навколо афілійованого маркетингу, не роблячи робити хороші речі.

Незважаючи на те, що навчання Affilorama пройшло добре, нам просто потрібен крок за кроком, щоб скопіювати його. Як новачок, це те, що ви повинні шукати. Affilorama продає себе на новачків, але я б не сказав, що це цілком для початківців.

Партнерські програми Wealthy Affiliate v Affilorama

Заможний партнер 4,5 / 5

Афілорама 3,5 / 5

Ставки комісійних партнерських комісій Wealthy залежать від того, що ви безоплатний член чи премія, і на якому платіжному плані підписується філія. Комісії преміум-членів удвічі перевищують комісію безкоштовних членів:

 • Пропозиція 19 доларів – Комісія: 4 або 8 доларів
 • $ 49 / місяць – комісія: $ 11,25 або $ 23,50 / місяць
 • $ 234/6 місяців – комісія: 54 або 108 доларів кожні 6 місяців
 • $ 359 / рік – комісія: 87,50 $ або 175 $ на рік

Мені дуже подобається, що WA дозволяє безкоштовним членам заробляти комісію. Це чудово, якщо ви вже знаєте, як правильно пов’язати ринок і не потребуєте навчання. Однак якщо ви очікуєте отримати багато трафіку та конверсій, варто зареєструватися як преміум-учасник.

Ви також можете заробити додатковий партнерський дохід, просуваючи рекомендований інструмент аналізу ключових слів і SEO, Jaaxy. Це не найкраще, але ви могли б легко продати, якби ви так схилилися.

Партнерська програма Affilorama не підштовхується настільки, як на Wealthy Affiliate, це точно. Цікаво, чи це тому, що для цього не потрібно відновлювати будь-які навчальні ресурси.

Тим не менш, зараз Affilorama пропонує 50% комісії за всі цінові плани, що краще, ніж WA, і допоможе вам отримати багатство за допомогою партнерського маркетингу.

Хоча його навчання загалом говорить про приналежність, немає конкретних вказівок щодо просування своїх продуктів.

Якби ви хотіли рекламувати партнерську маркетингову програму з цих двох, було б забезпеченим Партнером кількість наявної підтримки та ресурсів..

Заможний Партнерський проти Афілорама, що краще?

Для дебатів “Заможний партнер” та “Партнерська філіярама” кращий партнер. Хоча безкоштовне навчання Affilorama є більш масштабним, преміум-членство Wealthy Affiliate надає вам набагато більше цінності без серйозних продажів Affilorama.

Якщо вам доведеться вибирати між двома, виберіть Заможний партнер.

Враховуючи вибір афілорами проти заможного партнера, я не вибрала б жодного. Обоє мають застарілу підготовку з деякими недоліками.

З WA це сильний поштовх для власної партнерської програми, а не більш детальна підтримка у виборі власної ніші та розвитку з неї.

Завдяки Affilorama важкі розпродажі, заплутані продукти та неймовірно погані поради щодо створення вмісту закрили мені двері. Можливо, ви зможете вийти за рамки поганої техніки маркетингу, але я не зміг.

Натомість я виявив, що Автомобільний хакер набагато вартий для новачків, які хочуть отримати повний пакет. Навчання є сучасним, і вони зарекомендували себе як власні особи у партнерському маркетинговому світі.

Поширені запитання про заможні партнерські та партнерські стосунки

Чи добре багатство філії?

Заможне партнерство добре, якщо ви хочете приєднатися до програми з готовим продуктом, вивчаючи ази. Громада є доброзичливою та пропонує корисні поради. Він також має комплексний підхід для відстеження філій та гарну програму для вирощування власного афілійованого веб-сайту WA.

Поки йдуть розмови про позов про заможні партнерські товари, це безумовно надмірно.

Безкоштовна філія безкоштовна?

Заможний Партнерський центр безкоштовно протягом перших семи днів, хоча після цього періоду Ви все одно можете отримати доступ до безкоштовних навчальних модулів. Ви також можете заробляти партнерські комісії як безкоштовний член; однак учасники премії отримують подвійну комісію.

Чи добре Афілорама?

Affilorama добре, якщо ви хочете, щоб вас продали.

Жартуючи вбік (я не дуже жартую), безкоштовне навчання містить деяку цінність, і це неймовірно докладно і набагато простіше прослідкувати, ніж Wealthy Affiliate.

Безкоштовно Affilorama?

У Affilorama є безкоштовний пробний період, який повідомляється про останні 7 днів, але ваш обліковий запис не закриється після цього періоду. Безкоштовне навчання, яке пропонується, є розширеним, тому що для учасників преміум класу доступне більше навчання.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map