Скарги на заможні афілійовані компанії: чи позов розкрив піраміду?

Кріс Макдональд


Кріс Макдональд

Існує помилкова думка, що люди подали в суд на Заможний Партнер за те, що він був аферою, пірамідою та всіма іншими речами. Правда в тому, що заможний Партнер, який викрив MOBE, взяв на розгляд справи, виграв і повернув гроші тим, хто програв через MOBE.

Мої очі в цьому загорілися, тому мені просто довелося вплутатися, коли я побачив звіти про афери заможних партнерів, з детальним оглядом всього, що стосується, щоб я знав, спрямовувати вас на шлях до або в сторону від Заможного Партнера.

Я точно скажу вам, чому заможний партнер не скоро – це афера, але я можу зрозуміти, чому деякі відчувають це. Для цього потрібно експоненціальне зменшення «роботи з домашнього афілійованого маркетингу. Я заробляю x суми доларів уві сні на автопілоті під час пиття кави на водних лижах» BS.

Ці претензії – це лише продажі на продаж, щоб змусити вас зареєструватися через їхнє партнерське посилання із сліпою надією, що потім ви заплатите за передплату премії..

Менше BS та більше прозорості, саме там я заходжу…

Заможний партнерський афера або легітим?

Чи є афера шахрайства чи легалізована філія?

Те, що ми знаємо, відповіло…

Приєднуйтесь до БЕЗКОШТОВНОГО Навчання

Ви хочете дізнатись, як створити 6 сайтів із авторитетними фігурами?

Приєднуйтесь до цього безкоштовного навчання…

 • Нарешті є перевірений метод пошуку вигідних ніш
 • Отримайте доступ до бездоганного методу дослідження ключових слів
 • Дізнайтеся, як передавати якісний вміст в аутсорсинг
 • Дізнайтеся, як створити посилання білого капелюха на ваш сайт без головного болю

Я один із щасливців, що раніше був пов’язаний з MLM-компанією.

Це правильно, я сказав “пощастило”.

Це тому, що структура MLM сильно відрізняється від структури створеної піраміди, і я багато дізнався про людей, здоров’я та альтернативний спосіб життя. Я справді вдячний за це, оскільки це призвело до того, що я могла писати подібний контент.

З мого досвіду років у такому середовищі MLM / прямих продажів, я сміливо можу сказати, що Заможний Партнер – це далеко не пірамідальна схема.

Я б навіть не сказав, що у Заможного Партнера є бізнес-структура MLM; це більше гібридний MLM-стиль бізнесу. Ви не сильно покладаєтесь на своїх партнерів, щоб вони добре працювали в uber, щоб піднятися на якусь форму ієрархії..

Щоб добре працювати з заможним партнером, як і з будь-яким бізнесом, що займається MLM, тяга до вас!

(Cue дядько Сем мем!)

Безкоштовний домен з хостингом

Логотип Wealthy AffiliateТож якщо скарги на афери заможних партнерів не є дійсними, на що скаржаться люди?

Ну, ви знаєте людей; люди люблять скаржитися на що-небудь, коли щось не відповідає заздалегідь очікуваному очікуванню.

Більшість скарг заможних партнерів є з боку тих, що:

 1. Не розбагатіли за ніч; або
 2. Він не міг сидіти на своїх вершинах і дивитися, як закочуються долари.

Я відчуваю, що це величезне відображення рівня суспільства: почуття права (головне гучне слово зараз, вибачте!) Та очікування.

Без сумніву, інтернет та партнерський маркетинг працюють. Таких програм, як Wealthy Affiliate та Authority Hacker просто не існувало, якби галузь була фальшивою, але це не зупиняє претензії на аферу Wealthy Affiliate.

Щось я люблю запитати у людей – це ти ходиш до ресторану, якого ніколи не оглядали, або до того, до якого твої друзі стрибають вгору-вниз і блукають? Це те саме, що і з афілійованим маркетингом, хоча легше перетягувати шерсть на очі людям завдяки структурі комісійних програм партнерських маркетингів.

І ось, мої люди, тут грає неправильне уявлення про аферу Заможного Партнерського товариства.

Ні в якому разі компанія Wealthy Affiliate не вимагає і не згадує, що ви зможете зробити що-небудь із наступного:

 1. Покиньте роботу на повний робочий день протягом ночі
 2. Переїзд на Багами
 3. Живи на яхті
 4. Майте 100% своїх доходів як пасивні
 5. Цілий день грати в комп’ютерні ігри (моя мрія!)
 6. Сидіть у своєму піжарі цілий день (хоча я все одно дуже багато цього роблю)

Шахраї існують тому, що люди попадають на ці життєві мрії, які ви можете мати, але вам потрібно послідовно працювати позаду, щоб мати можливість робити це.

Я люблю цю цитату великого Сократа:

Якщо людина пишається своїм багатством, його не слід хвалити, поки не стане відомо, як він це використовує.

Сократ Щебетати

І я вважаю, що тут можна ігнорувати тих, хто не показує вам, як заробити гроші в Інтернеті, а просто скаже вам.

Ви не хочете, щоб вас обманювали? Слідкуйте за душами, а не за кавками, а не за мигалками (вас заарештують: p).

У деяких афілійованих маркетологів Wannabes, можливо, склалося враження, що програма Wealthy Affiliate може забезпечити ці речі, але це загальний результат помилкового уявлення про партнерський маркетинг в цілому і не має нічого спільного з засновниками, Кайл і Карсон.

На мій досвід, люди хочуть результатів, які може надати партнерський маркетинг, але вони не хочуть вкладатись у роботу, щоб потрапити туди.

Ось чому існують такі речі, як проба безкоштовного доступу до Заможного Партнерства, тож ви зможете занурити палець у воду, щоб побачити, чи укусила акула вода достатньо теплою для вас.

Заможний Партнер: афера чи ні?

Чи є багатим партнером афера або законний закон?

Якщо у вас все так далеко і ви виглядаєте так: “Хм, я все ще думаю, що афера шахрайства заможних партнерів справжня”, то ви, швидше за все, налаштовані на свої шляхи, і їх бізнес-модель не звернеться до вас.

Але я не звинувачую вас. Для того, щоб заробляти гроші в Інтернеті, потрібен певний спосіб мислення, і ви повинні бути обережними перед багатьма речами, але не налагодженими спільнотами та програмами, які роками заробляють гроші в Інтернеті. Це WA.

Якщо хтось скаже, що вони вийшли з фінансового бюста від того, що вчить Wealthy Affiliate, я б закликав їх. Це не в WA, а в їх власній здатності управляти своїми фінансами. Ви можете бути повноправним членом Wealthy Affiliate за 49 доларів на місяць, і це дає вам доступ до всього, що може запропонувати WA, включаючи інструмент для ключових слів Jaaxy, хостинг та все інше, що потрібно для створення вашого сайту та роботи.

Б’юсь об заклад, що багато хто з тих, хто грюкає онлайн-маркетингові програми, витрачають більше, ніж на алкоголь чи гру Fortnite.

Однак, і саме тут спільнота з маркетинговою компанією має величезне почуття відповідальності та потребує змін. Ті, хто сліпо просувають Заможний Партнер, як нічого, окрім позитиву, є частиною проблеми..

Ніколи не буде ідеальної форми партнерського маркетингу, тому що ми завжди знайдемо щось краще в іншому місці. Це ціна, підтримка клієнтів, активна спільнота, безкоштовні банери, бла-бла-бла.

Тож остерігайтесь відгуків про заможні партнери, які не згадують жодного негативу. Хоча це чудова партнерська програма для початківців, одна з найбільших скарг Wealthy Affiliate University полягає в тому, що там є застаріла інформація, яку ви знайдете в моєму неупередженому огляді Wealthy Affiliate..

Це єдине місце, де претензії на афери заможних партнерів можуть бути виправдані …

Притаманна природа спільноти WA побудована навколо її філій для активного розміщення в громаді протягом усієї підготовки та поза нею. Це допомагає WA класифікувати ключові слова, що стосуються афілійованого маркетингу в цілому, і повідомляє пошуковим системам, що WA є авторитетом.

Це розумно, але я відчуваю, що це трохи змушує руки партнерів.

Незважаючи на це, вам не потрібно робити цього, щоб досягти успіху в Wealthy Affiliate. Це ваш вибір, який повністю розкриває заявки на піраміду заможних філій. Якби це була піраміда, вам потрібно було б активно просувати програму, щоб досягти успіху, але продукту не було б.

І ось для мене ударник …

Ви можете створити успішний веб-сайт для інтернет-маркетингу БЕЗ необхідності рекламувати заможний партнер. Продукт WA існує в розділеному навчанні, від початку до кінця:

Інтернет-маркетинг – шляхом створення власного блогу
Партнерський маркетинг – шляхом просування WA та інших партнерських програм

Не віримо, що позовні вимоги заможних партнерів оточують легітимність програми членства та навчання WA. Позов був на звороті заявки MOBE Ltd проти огляду WOB на MOBE, заявивши, що цей огляд втратив бізнес для позивача. Саме з цього позову судився WA.

Це, очевидно, зміщує похмурий погляд на претензії на афери заможних партнерів. У зв’язку з цим я повернусь до Public Enemy і скажу: “Не вірте шуму”. Це, звичайно, не піраміда або афера.

Нас легко керують хвилюванням, суперечками і драмами, але не потрібно стрибати на смузі. Звичайно, тренінг заможного партнера та його учасники можуть зробити багато для покращення, тому уникайте нічого, крім позитивних акцій. Але чому б не спробувати це безкоштовно і дізнатися самі?

Пройдіть безкоштовне навчання і подивіться, чи це для вас. Якщо ні, ви нічого не втрачаєте.

Мені зрозуміло, що скарги на афери із заможними партнерами випливають із суворої недостатньої обізнаності не лише про те, що таке WA, а й те, що партнерський маркетинг може зробити для вас. Вони будуть або від тих самих людей, які вважали, що вони розбагатітимуть протягом ночі і не зможуть, або від тих, хто не отримав 100 філій, щоб приєднатися, не просуваючи цього.

Ви яскраві люди.

Проведіть своє дослідження (або прочитайте шахту) і уникайте розпродажів та розкручувань.

Чи є багатство Партнерська схема піраміди?

Ні, Заможний Партнер – це не пірамідальна схема, оскільки продукт існує у навчанні філійного маркетингу. Вам просто не потрібно рекламувати заможний партнер, щоб заробити гроші за допомогою програми, тому ігноруйте коментарі схеми піраміди Wealthy Affiliate. Ці люди не знають, що таке піраміда.

Як заможні філії заробляють гроші?

Заможний Партнер заробляє гроші споживачами, переходячи від безкоштовної пробної версії до преміум-членства. Потім він стимулює своїх клієнтів просувати заможний партнер, сплачуючи їм комісію за філії, які підписуються за їх посиланнями. Це стандартний партнерський маркетинг 101.

Чи законна філія законна?

Так, Wealthy Партнер є законним, і я спробував це на собі. Навчання є обширним і веде вас з самого початку з точки зору вибору вашої ніші та дослідження ключових слів, аж до написання вмісту та отримання трафіку. Неймовірно активною є і спільнота.

Які альтернативи для заможних партнерів?

Основними альтернативами Wealthy Affiliate є:

 • Афілорама
 • Авторитет Хакер
 • Проект школи доходів 24
 • Партнери дикунів

Більшість буде дивитися на Affilorama як порівняння, але сміливо перегляньте моє порівняння Wealthy Affiliate vs Affilorama, щоб побачити мої думки. Інші – це і популярні програми партнерського маркетингу.

Чи можу я довіряти заможному партнеру?

Ви можете довіряти Wealthy Affiliate, якщо шукаєте курс для початківців, призначений для вивчення основ інтернет-маркетингу та афілійованого маркетингу. Якщо ви читаєте претензії, що говорять про те, що Заможний Партнер виплатить вашу іпотеку протягом x кількох місяців, не вірте їм. Ці претензії не надходитимуть від Wealthy афілійованої компанії.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map