Ką galite padaryti su „WordPress“? 47 Galimi naudojimo būdai

90% žmonių „WordPress“ naudoja tik tinklaraščiams ir tinklalapiams kurti, tačiau iš tikrųjų jūs galite nuveikti kur kas daugiau. Mes žinome, kad WP yra labai patogi vartotojui, mes žinome, kad ji yra labai lanksti ir taip pat žinome, kad ją galima lengvai pritaikyti, tačiau ką jūs galite padaryti su „WordPress“, kurios dar nėra akivaizdu?


Žemiau aš nurodiau 45 ir daugiau skirtingų „WordPress“ naudojimo būdų, apie kuriuos galbūt nė negalvojote. „WordPress“ galimybės, į kurias galbūt norėsite atkreipti dėmesį į savo būsimus projektus, jei jaučiatės šiek tiek avantiūristai.

Ką galite padaryti su „WordPress“?

Prieš pradėdamas judėti ir skleisti visas begalines galimybes, turiu pasakyti, kad gali reikėti

 • … Įdiegti specialias temas
 • … Įdiegti konkrečius papildinius
 • … gerai išmanyti CMS ir redaguoti „WordPress“

Ką galite padaryti su „WordPress“?

1. Asmeninis dienoraštis

Dažniausiai pasitaikanti priežastis, kodėl „WordPress“ yra naudojama taip, yra ta, kad daugiau nei 50% tinklaraščių veikia „WordPress“ tinklaraščių platformoje. Vėliau nustatyti ir tvarkyti tinklaraštį yra labai lengva ir nėra sudėtinga.

2. Verslo svetainė

Daugelis internetinių dizainerių ir kūrėjų naudoja „WordPress“ kurdami tinklalapius tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms. Tai vėlgi lengva nustatyti ir darbuotojai gali rašyti turinį neturėdami jokių žinių apie interneto kūrimą / HTML.

Prisijunkite prie NEMOKAMAI mokymų

Ar norite sužinoti, kaip sukurti 6 figūrų autoritetų svetaines?

Prisijunkite prie šio nemokamo mokymo…

 • Pagaliau turite patikrintą pelningų nišų paieškos metodą
 • Gaukite prieigą prie patikimo raktinių žodžių tyrimo metodo
 • Sužinokite, kaip perduoti kokybės turinį
 • Sužinokite, kaip sukurti baltos skrybėlės nuorodas į jūsų svetainę be galvos

3. Pirmasis / Pardavimo puslapis

Daugelis interneto rinkodaros specialistų naudoja „WordPress“, kad sukurtų aukščiausios klasės produktų ir elementų pardavimo ir nukreipimo puslapius. Dažniausiai todėl, kad galite jį nustatyti greičiau nei HTML puslapį ir jis taip pat yra lankstus. Viena iš populiaresnių nei kitos temų yra disertacija & „OptimizePress“.

4. Internetinis žurnalas

Kai laikote žurnalą, nereikia jo spausdinti ant popieriaus. Tiesą sakant, internete yra daugiau žurnalų nei realiame pasaulyje. Salonas & „AskMen“ yra geri pavyzdžiai, rodantys didžiulį skaitytojų skaičių ir augimą. Galite rasti puikių internetinių žurnalų temų iš mhthemes.com.

5. Naujienų svetainė

Vėlgi galite sukurti patikimą naujienų svetainę naudodami „WordPress“. Jų yra šimtai tūkstančių, tačiau pagrindinė jų problema yra eismas. Kaip pritraukti gerą skaičių sekėjų ir išlaikyti juos sugrįžtančius. CNN, TechCrunch ir daugelis kitų populiarių svetainių veikia „WordPress“ platformoje.

6. Renginių dienoraštis / svetainė

Ateina įvykis, kuris jums tikrai rūpi. Tačiau nenorite išleisti šimtų dolerių interneto svetainių kūrėjams ir nenorite būti ir be svetainės. Kas yra vaistas? Gaukite „WordPress“ tiesiogiai ir gaukite tinkamą renginio temą.

7. Portfelis

Jums reikia vietos, kur galite „parodyti“ savo portfolio. Jūs nenorite vargti su HTML ir norite kažko tvarkingo ir gražaus. „OneXtraPixl“ nurodė 30 geriausių aplanko temų – pasižiūrėkite!

8. Galerija

Turite tas nuostabias nuotraukas, kurias neseniai padarėte. Norite pasidalinti jomis su draugais ir pasekėjais. Kodėl nekeliate visų nuotraukų į savo „WordPress“ galerijos tinklaraštį, kad visi galėtų juos pamatyti? WPBeginner viską gana gerai paaiškino.

9. Narystės svetainė

Turite savo produktą (-us) ir (arba) vaizdo įrašą (-us), įkeltą į „WordPress“ svetainę. Nenorite sukurti atskiro tinklalapio savo nariams, tačiau norite, kad jūsų produktai būtų saugūs. Kokie yra tavo pasirinkimai? Chrisas Lema padarė labai išsamų palyginimą.

Nemokamas domenas su priegloba

10. Tęsti / CV svetainę

Kartais galite jausti, kad jums reikia šiek tiek daugiau nei tinklaraštis, „Twitter“ ir „LinkedIn“ paskyra. Tam galite sukurti švarią ir tvarkingą „CV“ / asmeninio gyvenimo aprašymo svetainę naudodami „WordPress“.

11. Video dienoraštis

Norite būti kitas „YouTube“? pabandykite nustatyti „WordPress“ kažką panašaus!

12. Balsavimo vieta

Domina apklausos? Norite sužinoti kitų nuomonę? Tiesiog ieškote atsiliepimų? Paverskite savo „WordPress“ tinklaraštį apklausų svetaine naudodamiesi „CrowdSignal“.
Sukurkite rinkimų dienoraštį

13. Klonų svetainės – „Twitter“, „9gag“, „Digg“

Taip, jūs galite juos visus klonuoti. Jums tiesiog reikia tinkamų temų ir jums gera eiti. Kiek tai etiška, priklauso nuo jūsų … Štai „Twitter“ klonas (jei jums jo reikia).

14. Apžvalgos svetainė

Prisipažįstu, kad praeityje dariau keletą „apžvalgos“ svetainių. Jie visi buvo sukurti naudojant „WordPress“. Pagrindinis peržiūros svetainių tikslas yra pateikti išsamią konkrečių produktų apžvalgą ir patarimus. Per kelias minutes galite pradėti apžvalgos tinklaraštį su bet kuria „WordPress“ tema.

15. Išpažinties dienoraštis

Šiomis dienomis labai populiarūs išpažinties dienoraščiai, o „WordPress“ leidžia juos pradėti kurti per kelias minutes. Įsitikinkite, kad pasirinkote minimalistinę savo tinklaraščio temą, kad jūsų pasekėjai galėtų sutelkti dėmesį į jūsų prisipažinimus, o ne į jūsų dizainą.

16. Straipsnių biblioteka

Straipsnių bibliotekos renka straipsnius, pranešimus spaudai ir kitus internetinius tekstus. Jų yra tūkstančiai ir jie yra populiariausi tarp žmonių, kurie veikia ar dirba paieškos sistemų optimizavimo pramonėje.

Jei jus domina konkreti tema, pradėti rengti straipsnių biblioteką tam tikroje nišoje yra puiki idėja dėl dviejų priežasčių. Pirma, jūs gaunate daug žinių apie pramonę ir, antra, susipažinote su daugybe šios pramonės srities žmonių.

17. Internetinis laikrodis, chronometro svetainė, atgalinės atskaitos svetainė

Sukurti internetinį laikrodį, chronometrą ar tiesiog atgalinės atskaitos svetainę yra lengviau nei bet kada, nes „WordPress“ turi kiekvieno iš jų papildinius. Šių tipų puslapių įvairovė yra gana didelė. Pvz., Gali būti pastatyta atgalinės atskaitos svetainė, kad būtų parodytas vedybų laikas, arba daug keliautojų ją naudoja norėdami parodyti, kada jie yra namo.

18. Katalogo svetainė

Mes visi matėme tas garsias katalogų svetaines, kaip „Dmoz“ ir „JoeAnt“. Nors jie nėra sukurti „WordPress“, tai nesako, kad negalite to padaryti.

19. Internetinė muilo dėžutė

Žiniatinklio muilo dėžutė yra nuomonės puslapis. Šis terminas kilęs iš žmonių, rengiančių viešas kalbas, stovinčių ant dėžutės, kaip ir Hyde parke ar bet kuriame kitame viešojo kalbėjimo kampelyje. Nepaisant to, internetinė era leido pradėti skelbti kalbas ir nuomones internete.

20. Pranešimas spaudai

Pranešimai spaudai yra panašūs į straipsnių bibliotekas. (aptarta anksčiau 17 punkte) Kai tik su tuo susidursite, turėsite tūkstančius vertingų išteklių ir žinių, kuriuos galėsite panaudoti.

21. Darbo skelbimų svetainė

Internetas yra pilnas svetainių, kuriose žmonės skelbia darbo skelbimus, ir šie puslapiai yra labai populiarūs dėl nedarbo. Gali būti labai sunku užkariauti „didžiuosius žaidėjus“, tačiau mažieji, nukreipti į konkrečią auditoriją, gali padaryti labai gerai ir taip pat būti pelningi. „WordPress“ turi keletą gerų papildinių, leidžiančių skelbti puikų dizainą. Aš labiau susitelkčiau į laisvai samdomus darbuotojus, pavyzdžiui, HTML 5 kūrėjus.
Paverskite savo tinklaraštį darbo skelbimu

22. Elektroninė komercija

Daugelis el. Prekybos svetainių yra sukurtos naudojant „WordPress“. Tai lengva nustatyti, lengva pridėti naujų produktų ir gana pigu (net kai jūs perkate juos). Čia yra trumpa apžvalga, kaip teisingai sukurti „WordPress“ el. Prekybos svetainę.

23. Socialinių žymių svetainė

Socialinių žymių svetainės leidžia vartotojams pridėti, naršyti ir dalytis žiniatinklio turiniu ir straipsniais. Pirmieji buvo pradėti kurti dar 1996 m. Ir kai kurie iš jų išaugo į dideles kompanijas, tokias kaip „Delicious“. Vienas greičiausiai augančių jų dabar yra „UpWorthy“. Vaizdo įrašą jie pasirinko kaip pasirinktą viešosios informacijos mainų metodą.

24. Forumas

Pažvelkite į „WarriorForum“, joje yra tūkstančiai skaitytojų ir bendraautorių. Konkurencija tarp forumų svetainių yra didžiulė, tačiau visada yra vietos naujiems, norintiems parodyti didesnę vertę ar geresnę bendruomenę. Jei nenorite pradėti kažko didžiulio, galite pabandyti sukurti mažą (iš pradžių).

25. Skelbimai

Taip, aš žinau, kad žiniatinklyje yra tūkstančiai gerai žinomų klasifikuotų skelbimų svetainių. Tai netrukdo jums pradėti naudotis „WordPress“.

26. Internetiniai tinklai

Komiksai yra ta laikraščių dalis, kurią beveik visi skaito, bet viskas šiek tiek pasikeitė. Menininkai ir komiksų dizaineriai persikėlė į internetą. Jei jums patinka piešti satyrinius eskizus ar perteikti humorą per paveikslėlius, internetinių svetainių svetainė yra tikrai jums.

27. Miesto gidas

Internetas labai pakeitė žmonių keliavimo ir planavimo kelius. Prieš porą metų žmonės naudojosi senais turistiniais žemėlapiais ir kelionių agentūromis, tačiau dabar daugybė kelionių svetainių turi daugybę šaltinių.

Pavadinkime kai kuriuos iš jų: „TripAdvisor“, „LikeALocal“ ir daugelį kitų. Su WordPress lengva susikurti miesto gidų svetaines turistams. Be to, pinigų gavimo galimybės yra gana geros, nes kurdami svetainę apie Barseloną galite ten pardavinėti vietinius turus, viešbučių užsakymus ir daugybę kitų dalykų..

28. Podcast

Podcasting’as yra naujas internetinės eros akcentas. Pirmiausia atsirado įprasti tinklaraščiai, kuriuose žmonės skelbdavo istorijas ir nuotraukas. Kai vaizdo kameros ir išmanieji telefonai tapo pigesni, vaizdo įrašų tinklaraščių, vadinamų „vLogs“, skaičius smarkiai išaugo. Podcast’ai buvo žaidimų aikštelė tik profesionalams, tačiau tendencija keičiasi.

Yra skirtinga nemokama programinė įranga, kuri padeda lengvai kurti ir valdyti internetinius vaizdo įrašus, o šiais laikais beveik kiekvienas nešiojamasis kompiuteris turi įmontuotą mikrofoną. Taigi mamos kas savaitę rengia transliacijas apie maisto gaminimą ir šeimos finansavimą, pradedant didžėjų kiekvieną savaitę įrašinėti savo pirmuosius mikserius ir paskelbti juos kaip podcast’us.

29. Konkursas

Taip pat savo „WordPress“ tinklaraštį galite paversti konkursu. Esu daugiau nei tikras, kad tai sukels daugiau „garsų“, kai lankytojai galės balsuoti ir įtraukti į sąrašą savo daiktus. Viskas, ko jums reikia, yra tinkama konkurso tema ir jums gera eiti.

30. Internetinis pokalbis

Internetiniai pokalbiai leidžia žmonėms bendrauti tarpusavyje. Tai puikus būdas išlaikyti žmones svetainėje ir diskutuoti. Pvz., Galite pradėti savaitines „pokalbių sesijas“ ir išplėsti iniciatyvą į galingą judėjimą. Panašios diskusijos vyksta „Twitter“, tačiau kartais jos yra per šlamšto apimties, kad galėtumėte jas sekti, taigi čia yra jūsų galimybė.

31. Kupono svetainė

Kuponų svetainėse skaitytojai dalijasi nuolaidų kuponais. Yra įvairių kuponų svetainių, skirtų domenų pirkimui, mados apsipirkimui, žaidimams ir daugeliui kitų. Šios vietos gali surinkti didžiulį srautą ir daugelis jų yra minios šaltinis, reiškiantis, kad pasekėjai kitiems skelbia kuponus ar nuolaidų kodus..
Pridėkite kuponų savo dienoraštyje

32. WordPress Wiki

Wiki svetainės suteikia skaitytojams naudingų žinių. Jei esate programų kūrėjas, nedvejodami sukurkite wiki svetainę pradedantiesiems kūrėjams. Tuo naudodamiesi galite sukurti daug vertės, nes tai padeda sutaupyti daug laiko. Ta pati logika gali būti naudojama gaminant maistą, investuojant, parduodant automobilius ir daug daugiau.

33. Kontaktinė knyga

Tvarkyti įmonių ir konsultantų kontaktus gali būti sunku, kai greitai auga kontaktų skaičius. „WordPress“ turi kelis papildinius, leidžiančius lengvai valdyti kontaktus. Kitas pliusas yra tas, kad kai kontaktai yra prisijungę, rizika juos prarasti yra mažesnė.

34. Naujienlaiškis el. Paštu

Esate kažko ekspertas? Puiku! Pradėkite svetainę ir išsiųskite savo savaitinį informacinį biuletenį abonentams. Tai puikus būdas užsiimti verslu internete, nes jūsų abonentai yra jūsų potencialūs klientai tam tikroje nišoje. Antra, jūs galite sukurti savo asmeninį prekės ženklą, kaip tai daro Brianas Deanas iš „Backlinko“.

35. Laiko juosta

Laiko juostos svetainės padeda labai efektyviai vaizduoti įvykius ar tam tikras datas. Pvz., Gana sudėtinga palyginti JAV istoriją su paprastu tekstu, žmonės tiesiog jos neskaitė. Taigi, naudojant laiko juostos papildinius, bus lengviau sekti ir atsiminti. Čia pateiktas laiko juostos papildinių, kuriuos palaiko „WordPress“ platforma, sąrašas.
Įdėkite laiko juostą į savo tinklaraštį

36. „Google“ žemėlapių žymėjimo dienoraštis

Pridėję „Google Maps“ prie savo dienoraščio galėsite pažymėti konkrečias vietas žemėlapyje. Esate didžiulis vietinės virtuvės gerbėjas ir norite pažymėti geriausius valgymo potyrius savo mieste ar norite sukurti geriausių naktinių klubų, skirtų turistams, puslapį? Galimybės yra gana begalinės.

37. Klausimų ir atsakymų svetainė

Šios svetainės padeda žmonėms gauti atsakymus į net paprasčiausius klausimus. Yra įvairių jų versijų, „Quora“ yra geriausiai žinoma kartu su „WikiAnswers“.

Šių svetainių turinį kuria ir kuruoja vartotojai. Be to, yra klausimų ir atsakymų svetainių, kuriose žmonės gali užduoti konkrečius klausimus tiesiogiai iš asmens. Mes vis dar tikime, kad šioje srityje, pavyzdžiui, Q, yra didžiulės galimybės&Svetainė pradedantiesiems gitaristams.

38. Bilietų sistema

Bilietų pirkimas internetu padeda įmonėms gauti daugiau pajamų iš internetinių pardavimų, nes jomis galima naudotis 24 valandas. Jau dabar populiarios bilietų pardavimo vietos, kuriose žmonės gali pasirinkti savo pomėgius (futbolas / klasikinė muzika / komedija ir pan.), Pamatyti būsimus renginius ir iškart nusipirkti bilietus..

Vėlgi, mes matome didžiulį potencialą nišinėse bilietų pardavimo vietose, tokiose kaip „standup“ komedijų bilietų svetainė, apimanti visą Europą, ar kažkas panašaus.
Savo tinklaraštyje nustatykite bilietų sistemą

39. Bendradarbiavimo priemonė

„WordPress“ bendruomenė sukūrė keletą nuostabių temų, leidžiančių mums ja naudotis daugeliu kūrybingų ir efektyvių būdų. Bendradarbiavimo įrankiu galite nustatyti savo privačią platformą, skirtą dalytis duomenimis, informacija ir viskuo svarbiu privačiai su savo komanda, kolegomis ar draugais. Štai instrukcija, kaip tai padaryti.

40. Projektų valdymas

Pavargote naudoti „Trello“, „Asana“ ar netvarkingus „Excel“ lapus projektų valdymo tikslams? „WordPress“ platforma tam gali būti naudojama labai lengvai ir efektyviai. Čia yra 5 naudingiausių projekto valdymo papildinių sąrašas.

41. Sąskaitų faktūrų išrašymas

Sąskaitų faktūrų išrašymas yra svarbus kiekvienos įmonės procesas, tačiau tai gali būti labai nemalonu laisvai samdomiems darbuotojams, kurie nežino, kaip veikia sistema, ir neturi laiko gaišti atliekant administracines užduotis. Naudodami keletą paprastų papildinių, naudodami „WordPress“ prietaisų skydelį galite nustatyti tikrai puikią sąskaitų faktūrų išrašymo sistemą. Tokiu būdu visos sąskaitos faktūros yra kaupiamos, išsiunčiamos ir laikomos vienoje vietoje, todėl galite stebėti savo finansus. „WP-Invoice“ yra geriausias tam papildinys su keliomis tinkinimo parinktimis.

42. Internetinė knyga

Knygų leidyba „Kindle“ ar „iPad“ yra skausmingas ir labai daug laiko reikalaujantis dalykas. Yra tam tikrų taisyklių, kurių reikia laikytis, ir žmonės nori mokėti 200–500 USD už paslaugas, padedančias jiems įkelti priimamas knygas.

Alternatyvus knygų ir istorijų leidimo būdas yra internetinės knygų svetainės atidarymas naudojant „WordPress“. Kiekvieną savaitę galite išleisti visą knygą arba rašyti naujus skyrius. Yra keletas puikių vaikų ir net tinklaraščių knygų, kurios naudoja tą modelį.

43. Pagalbos tarnyba

Pagalbos tarnybos palaikymas yra neišvengiama el. Prekybos ir programinės įrangos produktų dalis. Įmonės investuoja šimtus tūkstančių į pasirinktinius pagalbos tarnybos sprendimus, o „WordPress“ tam turi gražų ir veikiantį sprendimą.
Į savo dienoraštį įtraukite pagalbos tarnybą

44. Lošimų portalas / svetainė

„Dot.com“ burbulo eros vaikai tikrai prisimena tokias vietas kaip Miniclip.com, kurios buvo nepaprastai populiarios tarp šimtų naršyklės žaidimų. Nors lošimai labiau perkelti į planšetinius kompiuterius, žaidimų svetainių kūrimo būdų vis dar yra daug. Pvz., Populiariame pirmojo šaudymo žaidime „Counter-Strike“ yra sėkmingų svetainių, kurios kaupia visus serverio IP, kur žmonės gali žaisti.

Jei nenorite įterpti internetinių žaidimų į savo svetainę, galite kurti bendruomenės svetaines konkretiems žaidimams, tokiems kaip „Minecraft“, „Clash of Clans“ ar daugeliui kitų.

45. Pikis jūsų paleisties

Kiekvienas paleistas kompiuteris turi turėti internetinę tapatybę. „WordPress“ yra lengviausias būdas sukurti net paprasčiausią būsimų vartotojų ar klientų nukreipimo ar informacijos puslapį. Daugelis pradedančiųjų technologijų kompanijų sukūrė savo pirmuosius minimalius gyvybingus produktus „WordPress“, nes puiki infrastruktūra.

Yra skirtingi papildiniai, skirti greitai sukurti mokėjimų sprendimus, narių skyriai ir kiti. Kitas labai svarbus dalykas pradedantiesiems yra internetiniai dienoraščiai. Kiekvienas ankstyvojo etapo startas turėtų reguliariai rašyti tinklaraščius, kad sukurtų srautą didinantį turinį.

46. ​​RSS kaupiklis

RSS kaupikliai taip pat žinomi kaip RSS / naujienų / informacijos skaitytojai ir jie padeda žmonėms surinkti informaciją iš skirtingų šaltinių ir surinkti ją į vieną vietą. Pvz., Jei skaitote daugiau nei 25 tinklaraščius ir laikraščius, juos aplankyti atskirai kiekvieną dieną yra gana sudėtinga, norint patikrinti, ar nėra naujų įrašų.

RSS agregatoriai perkelia norimą interneto turinį į vieną vietą. „Google Reader“ buvo pats populiariausias, tačiau iki šiol jis buvo uždarytas. Yra įvairių „WordPress“ įskiepių RSS.

47. Kursai ir mokymas

Kursai ir mokyklų tinklalapiai sukuria didžiulę vertę ir tapo ypač populiarūs. Pažvelkite į „Khan Academy“, „Coursera“ ar „Udacity“, kurie visame pasaulyje moko įvairių dalykų, pradedant klasių mokyklos matematika ir baigiant universiteto biologijos ir programavimo kursais..

Šiose svetainėse yra milijonai aktyvių pasekėjų ir jos veda internetinio švietimo revoliuciją. Vis dėlto yra šimtai nišų, kur dar nėra internetinių kursų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map