تفاوت در مقاله در مقابل مقاله و نوشتن وبلاگ برای مترجمان

بیشتر و بیشتر جوانان تصمیم می گیرند محل کار خود را از دنیای واقعی به محیط اینترنت منتقل کنند. ایده درآمدزایی در WWW بسیار جذاب است.


نوشتن مطالب ، وبلاگ نویسی و نوشتن مقاله به محبوب ترین مشاغل در اینترنت تبدیل شده است. با این حال ، افراد بسیار کمی تفاوت بین این فعالیت ها را درک می کنند.

مقاله در مقابل مقاله: تفاوت در چیست?

وقتی بعضی افراد اصطلاح “وبلاگ نویسی” را می شنوند ، وب سایتی را تصور می کنند که مقالات متعددی را به ترتیب زمانی ارائه می دهد ، اما البته کاملاً ساده نیست.

هر فعالیتی ویژگی های خاص خود را دارد ، بنابراین بیایید وقتی به عنوان فریلنسر به شما معرفی می شود ، تفاوت در مقاله در مقاله نوشتن را بررسی کنیم..

وبلاگ یک وب سایت اطلاعاتی است که شامل نوشته هایی به ترتیب زمانی است. ایده اصلی وبلاگ نویسی بحث در مورد چیزی یا اشتراک نظر شخصی در مورد موضوع خاص است.

وبلاگ نویسان افرادی هستند که بلاگ ها را در اینترنت ایجاد و توسعه می دهند. آنها در مورد یک موضوع خاص یا گروهی از مشکلات وب سایت می سازند و دیدگاه های خود را درباره آنها ارائه می دهند. همچنین وبلاگ هایی وجود دارند که به سادگی خوانندگان را از ایجاد یک مشکل قطعی مطلع می کنند.

برخی از وبلاگ نویسان شعر و داستان کوتاه می نویسند که مهارت های نوشتن آنها را به مخاطب نشان می دهد. وبلاگ های تجاری وجود دارد که مارک ها و محصولات برخی از شرکت ها و شرکت ها را تبلیغ می کنند. به طور خلاصه ، وبلاگهایی در مورد همه چیزهایی که می توان تصور کرد وجود دارد. اگر به اتومبیل علاقه دارید ، هزاران وبلاگ پیدا خواهید کرد که به این مشکل دست می زنند.

هنگامی که از خیاطی یا آشپزی لذت می برید ، وبلاگهای بیشتری در مورد این موضوعات پیدا خواهید کرد. به سختی موضوعی وجود ندارد که وبلاگ آن را نداشته باشد. ویژگی اصلی وبلاگ نویسی ایجاد دوره ای پست است. برخی از وبلاگ نویسان هر روز پست های جدید ایجاد می کنند. برخی دیگر ترجیح می دهند آنها را یک بار در هفته یا دو هفته تهیه کنید. اگر یک وبلاگ به طور مرتب کار کند و مخاطب پایدار خود را داشته باشد ، خوانندگان می دانند چه موقع می توان محتوای تازه را انتظار داشت.

بیشتر اوقات ، وبلاگ ها غیر تجاری هستند. بسیاری از افراد فقط تجربه و دانش خود را با خوانندگان خود به اشتراک می گذارند. برخی از وبلاگ نویسان متن ها و فیلم ها را درباره سفر ، سرگرمی و علاقه های خود ارسال می کنند. برخی دیگر فقط از بودن در کانون توجه قرار می گیرند و عکس ها ، نقاشی ها ، مجسمه ها ، جواهرات ، اتومبیل یا لباس خود را نشان می دهند.

بسیاری از افراد از بلاگها به عنوان خاطرات شخصی استفاده می کنند. آنها در مورد زندگی روزمره و رویدادها و مشکلات روزمره می نویسند. هزاران وبلاگ نگار درباره حیوانات خانگی خود به مخاطب می گویند. همانطور که می بینید ، وبلاگ نویسی غیر تجاری یک سرگرمی خاص است که به افراد کمک می کند تا چیزی برای جامعه اینترنت بگویند ، شهرت کسب کنند و زمان خود را بکشند.

وبلاگ های تجاری کاملاً متفاوت هستند. هدف اصلی وبلاگ نویسی تجاری کسب درآمد است. تقریباً هر شرکت موفق وبلاگ خود را دارد که کالاها و خدمات خود را تبلیغ می کند. آنها مخاطبان را در مورد فروش ، پیشنهادات ویژه و محصولات جدید با مخاطب آگاه می کنند. چنین وبلاگ هایی محصولات را به روشی خاص و غیر شخصی تبلیغ می کنند. آنها با محتوا ، عکس ها و فیلم های با کیفیت بالا توجه عمومی را به خود جلب می کنند.

بدون تردید ، هر وبلاگ توسط تیمی محکم از نویسندگان ، بازاریابان و طراحان تولید می شود که متون ساده اما دقیق و عکس های عالی تولید می کنند. همچنین وبلاگ نویسان مستقلی نیز وجود دارند که کالاها و خدمات مختلف را تبلیغ می کنند و از شرکت های مختلف برای این تبلیغ داوطلبانه پول دریافت می کنند.

سبک وبلاگ نویسی

وقتی شخصی وبلاگ می نویسد ، فقط دو گزینه از سبک آنها وجود دارد. اگر در مورد مباحث روزمره و بی اهمیت بحث کند ، فرد می تواند به طور غیررسمی بنویسد. وقتی فردی در رسانه های اجتماعی درگیر است یا در مورد موضوعات رسمی و قابل توجهی می نویسد ، سبک او معمولاً رسمی است.

مقاله نویسی مستقل عمل ایجاد مقاله های سفارشی برای پول است. تعداد زیادی وب سایت وجود دارد که با نوشتن مقاله علمی به صورت آنلاین کمک می کنند. آنها به دانشجویان کمک می کنند تا با مقالات پیچیده دبیرستان ، کالج و دانشگاه روبرو شوند. ظاهرا دانشجویان از چنین وب سایتی بازدید می کنند و میزان آن را در بین وب سایت های دیگری که ارائه خدمات مشابه دارند ، افزایش می دهند. می توان بخشی از یک شرکت نوشتن مقاله به صورت سفارشی و نوشتن مقاله برای دانشجویان شد. البته ، اگر می خواهید در این کار موفق شوید ، باید در نوشتن دانشگاهی نیز خوب باشید. علاوه بر این ، فریلنسرها در رشته های مختلف نیز خوب هستند. هنگامی که یک دانش آموز به کتاب های جک لندن به کمک نیاز دارد ، باید بدانید چگونه این کتاب ها را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنید.

شاید روزی دیگر لازم باشد مقاله ای درباره هنر رامبراند تهیه کنید. در نتیجه ، مقاله نویسی مستقل بهترین گزینه برای افراد چند وظیفه و خلاق است. اگر از یادگیری چیزهای جدید در زمینه های مختلف تحصیلات دانشگاهی لذت می برید ، این شغل برای شما مناسب است. وقتی دانش شما محدود به زبان یا زیست شناسی باشد ، مقابله با مقاله در مورد فیزیک یا بازاریابی دشوار خواهد بود. علامت مشتری بستگی به مهارت و مهارت شما دارد. از این گذشته ، اعتبار شرکت نیز به استعدادهای شما بستگی دارد. در صورت عدم موفقیت در سفارش ، شرکت شما مشتری را از دست می دهد. در پایان ، شما به عنوان نویسنده شغل خود را از دست می دهید.

وب سایت های زیادی وجود دارند که شغل نویسندگان مستقل مقاله را ارائه می دهند. اگر نمی خواهید برای یک شرکت نوشتن کار کنید ، می توانید خود مشتری را جستجو کنید. در وب سایتهایی مانند Squidoo ، HubPages ، Triond یا Epinions ثبت نام کنید – و مقاله ها یا مقاله هایی با موضوعات مختلف بنویسید. به خاطر داشته باشید که اگر می خواهید به خاطر کارهای خود پاداش دهید ، کیفیت مقاله های شما باید بسیار بالا باشد.

هر دو وبلاگ نویسی و نوشتن مقاله به صورت مستقل فرصت های محکمی برای خودسازی و کسب درآمد هستند. اگر نویسنده قوی هستید ، می توانید سعی کنید وبلاگ خود را راه اندازی کنید یا مقاله های معتبر خود را به دانشجویان یا وب سایت ها بفروشید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map