آیا باید وبلاگ را شروع کنم؟ 11 دلیل بزرگ چرا شما باید!

در این پست وبلاگ به چند دلیل اصلی اشاره می کنم که چرا باید وبلاگ خود را شروع کنید. من واقعاً امیدوارم که لیست زیر شما را به اندازه کافی تشویق به اقدام کند.


اگر دلایل شروع به بلاگ نویسی را افزایش داده اید اما برای پاسخ کوتاه می آیند ، این پست مکان مناسبی برای شروع است.

چرا باید وبلاگ کنم?

بستگی دارد ، چرا یک وبلاگ را در وهله اول ایجاد می کنید?

آیا می خواهید درآمد کسب کنید ، یک وبلاگ برای شغل خود داشته باشید ، یا این کار را فقط به خاطر لذت نوشتن یا روزنامه نگاری برای خودتان انجام می دهید?

ما 11 نکته برای پوشش زیر داریم ، اما من در کمک به افرادی که در مسیر یادگیری دلیل درآمدزایی یا کسب و کار هستند ، کمک می کنم چرا باید یک وبلاگ را راه اندازی کنید ، و چگونه این کار را به روش صحیح انجام دهید.

اگر این شما هستید ، در صورت گیر افتادن می توانم از طریق ایمیل به شما کمک کنم (نه ، من از شما پول نمی خواهم! ��).

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

در اینجا آنچه شما نیاز دارید انجام دهید:

 1. دستورالعمل نحوه باز کردن یک وبلاگ را بخوانید. لازم نیست در حال حاضر راه اندازی شوید (مگر اینکه بخواهید) ، یا اگر به دکمه مربوط به دوره وبلاگ نویسی در بالای صفحه ضربه می زنید ، می توانید یاد بگیرید که چگونه یک نام دامنه و میزبانی از طریق ایمیل بخرید. اما لطفاً توجه داشته باشید که من چگونگی شروع یک وبلاگ رایگان را به شما نشان نمی دهم زیرا در آنجا هیچ سود واقعی وجود ندارد. با این حال ، من به شما اطلاع خواهم داد که بهترین گزینه های میزبانی وبلاگ شما چیست.
 2. واقعاً! ثبت نام در دوره وبلاگ نویسی رایگان من در دکمه سمت راست بالای سایت. این کار شما را با راه اندازی وبلاگ خود به صورت گام به گام طی می کند.
 3. از آنجا که من پیدا کردم که آنها بسیار قابل اعتماد هستند (برای ذکر این لینک ارزان قیمت نیست!) این همان شرکت میزبانی است که ما از آن استفاده خواهیم کرد.

بنر میزبان

آیا باید وبلاگ را شروع کنم؟ در اینجا 11 دلیل شما باید وجود دارد

اگر از خود پرسیده اید “آیا باید یک وبلاگ را راه اندازی کنم” ، در اینجا 11 موردی است که افراد باید قبل از ایجاد یک وبلاگ و شروع به نوشتن در نظر بگیرند..

1. با وبلاگ نویسی می توانید درآمد کسب کنید

حتماً شنیده اید و یا افرادی را دیده اید که فقط با وبلاگ نویسی پول زیادی می گیرند. بله ، امکان کسب درآمد از وبلاگ شما وجود دارد. زمان لازم است ، اما وقتی خوانندگان کافی داشته باشید ، می توانید درآمد کمی و در عین حال منفعل کسب کنید. با گذشت زمان ، تعداد ترافیک شما و همچنین درآمد افزایش می یابد. من نه تنها در مورد چند صد دلار در ماه صحبت می کنم ، بلکه بسیاری از افراد درآمد خود را از طریق وبلاگ نویسی به دست می آورند.

به یاد می آورم وقتی من در پایان سال اولین وبلاگ خود را ساختم که تقریباً روزانه 300 بازدیدکننده منحصر به فرد داشت. من ساعت ها وقت زیادی را صرف تهیه پست های وبلاگ و افزودن مطالب تازه جدید کردم. من آن را به قیمت 2800 دلار فروختم و این اولین پولی بود که تاکنون در اینترنت یا به عنوان یک کارآفرین کسب کرده ام. در واقع ، من هنوز به آن افتخار می کنم و این همان جایی است که همه چیز برای من شروع شد.

با این حال ، این هیچ مقایسه ای با این نیست: 10 وبلاگ نویس مشهور چند میلیون دلاری برتر

2. وبلاگ نویسی آسان است

بله وبلاگ نویسی در واقع بسیار آسان است. سخت ترین قسمت (و واقعاً کار سختی نیست) تنظیم آن ، اما من آن را به طور کامل در صفحه اصلی خود توضیح داده ام که می توانید اینجا بخوانید. اگر قادر به نوشتن ایمیل هستید ، پس می توانید یک وبلاگ نیز راه اندازی کنید.

با وردپرس ، دیگر لازم نیست با ایجاد وب سایت یا HTML که وقت گیر و کسل کننده است ، برخورد کنید. تنها کاری که باید انجام دهید سفارشی کردن وبلاگ خود با مضامین ، اضافه کردن چند افزونه جالب و نوشتن مطالب است. هنگامی که آن را به دست آورد ، شما دقیقاً می دانید چه کاری انجام دهید.

دامنه رایگان با هاستینگ

چرا باید وبلاگ کنم؟

3. Google Blogs را دوست دارد

وقتی وبلاگ شما آماده شد ، Google صفحات شما را خز می کند و در جستجوی گوگل قرار می گیرد. این بدان معناست که بازدید کنندگان بیشتری را از موتورهای جستجو شروع خواهید کرد. عالی نیست؟ موتورهای جستجو کمک می کنند تا افراد جدیدی به وبلاگ شما بیایند که بتوانند شما شوند دوستان جدید یا شرکای تجاری آینده.

4- وبلاگ نویسی شما را به یک شخصیت بهتر تبدیل می کند

داشتن وبلاگ مطمئناً شما را به فردی بهتر تبدیل خواهد کرد. چرا؟ خوب ، وبلاگ نویسی به وضوح مهارت های نوشتاری شما و همچنین مهارت های ارتباطی را بهبود می بخشد. شما شروع به فکر کردن بیشتر در مورد اینکه چه کسی هستید و می خواهید تبدیل شوید ، می کنید. علاوه بر این ، هنگام ارسال یک برنامه شغلی ، بسیاری از کارفرمایان به دنبال کارمندانی هستند که وبلاگ دارند و آشکارا در مورد زندگی و عقاید خود می نویسند. بنابراین می شود قطعی “به علاوه” برای شما.

5- وبلاگ نویسی به افراد دیگر کمک می کند

می توانید اطلاعات و دانش خود را از طریق وبلاگ نویسی گسترش دهید. هک ، حتی می توانید به افراد دیگر که مشکلات خاصی دارند ، کمک کنید. بیایید بگوییم که شما در مورد “مراقبت از مادر” وبلاگ کرده اید. بسیاری از خانمها در آنجا هستند که به دنبال کمک / راه حل / ایده برای رشد فرزندان خود هستند. دانش یا توصیه شما می تواند بسیار ضروری و مفید باشد.

همین موضوع با هر موضوع بلاگ دیگری پیش می رود. هر وبلاگ کمک می کند افراد دیگر به روش خودشان به یاد می آورم وقتی شروع به گرفتن ایمیل کردم که می گوید: “بابت ارائه چنین اطلاعات ارزشمند” متشکرم. خیلی خونگرم بود و هنوز هم این احساس را به یاد می آورم!

6. خود ارتقاء و فرصت های جدید

وقتی یک وبلاگ دارید ، اساساً آنرا دارید “ابزار” یا “کانال” برای تبلیغ خودتان یا باعث می شود شما مانند یک متخصص به نظر برسید. شما شگفت زده خواهید شد که چگونه بسیاری از مردم به شما احترام می گذارند و بسیاری از موارد را می دانم که کارفرمایان در واقع با صاحبان وبلاگ مستقیماً برای ارائه موقعیتهای کاری یا فرصتهای سرمایه گذاری مشترک تماس می گیرند. این درهای زیادی را برای شما باز خواهد کرد که شاید از آن آگاهی نداشته باشید یا از آن رؤیایی نداشته باشید.

7. از وبلاگ ها برای ارتباط با ما استفاده کنید

افراد فعال تمایل دارند وقت کمتری برای نشستن در فیس بوک یا هر “اتاق چت” اجتماعی دیگر داشته باشند. باز هم ، یک وبلاگ می تواند به شما کمک کند تا با دوستان ، همکاران و بستگان خود در تماس باشید. آنها می توانند به راحتی همه چیز را درباره فعالیت ها ، ایده ها و موفقیت های خود از طریق وبلاگ شما بخوانند. دانا باشید و از این به عنوان یک استفاده کنید ابزار ارتباطی.

8. شما می توانید جهان را به مکانی بهتر تبدیل کنید

وقتی وبلاگ دارید ، در واقع یک مورد دارید صدا. این بدان معناست که می توانید همه چیزهایی را که دوست دارید یا دوست ندارید پخش کنید. و این موارد می تواند به شما کمک کند دنیا را تغییر دهید.

شما احتمالاً برخی از مقاله ها یا پست های وبلاگ را مشاهده کرده اید که از طریق توییتر و / یا فیس بوک ویروسی شده اند. وقتی این کار را انجام دهند ، توجه زیادی می کنند. در اینجا مثالی وجود دارد که چگونه دو دختر جوان یک وبلاگ راه اندازی کردند که به تغییر شرایط مدرسه کمک کرد. برای اطلاعات شما ، آنها در آن زمان فقط 9 و 13 بودند.

9. وبلاگ می تواند برای رشد شغل خود یاری کند

آیا شرکت شما وبلاگ دارد؟ اگر اینگونه نباشد ، بسیاری از آن را از دست می دهید. وبلاگ ها می توانند چیزهای زیادی را در مورد شرکت شما به اشتراک بگذارند.

به عنوان مثال ، مشتریان بالقوه شما می توانند داستان های جالب درباره موفقیت شرکت ، ایده ها ، استراتژی ها و حتی محصولات جدید خود را بخوانند که ممکن است آنها را به مشتریانی که به طور منظم پرداخت می کنند تبدیل شود. این یک فرصت بزرگ است که بسیاری از شرکت های کوچک و بزرگ از آن استفاده نمی کنند.

علاوه بر این ، شرکت هایی که وبلاگ می گیرند 97٪ پیوندهای ورودی بیشتری دارند (این یعنی ترافیک بیشتر و بازدید کنندگان). – خودتان آن را ببینید.

10. وبلاگ نویسی می تواند سرگرمی شما شود

اگر وقت آزاد زیادی دارید و دائما در حال مرور وب هستید ، باید واقعاً شروع به ایجاد یک وبلاگ کنید.

به زودی به آن معتاد خواهید شد (به روش خوبی) و یادگیری بسیاری از چیزها را شروع خواهید کرد. بنابراین اگر همین حالا حوصله دارید پس چه انتظاری دارید؟ خیلی چیزهای خوب و خوب به دست می آورید تجربیات جدید ، چیزی برای از دست دادن وجود ندارد.

11. وبلاگ نویسی به بهبود مهارت های نوشتاری و استدلال کمک می کند (اضافی)

به زمانی که در دانشگاه بودم ، گرامر ، مهارتهای ارتباطی و استدلال من بسیار ضعیف بودند. اما اینها صلاحیتهای بسیار جهانی و ضروری در زندگی روزمره و همچنین در یک حرفه حرفه ای است.

وبلاگ نویسی از زمان شروع کار تأثیر زیادی در مهارتهای نوشتاری من داشته است. اگرچه کامل نیست ، من احساس اطمینان بیشتری می کنم هرچه بیشتر بنویسید ، آسانتر می شود. وبلاگ نویسی کاملاً جدید است اما در حال حاضر تحقیقات زیادی درباره بلاگ نویسی و افزایش مهارت نوشتن انجام شده است.

برخی از حقایق جالب
 • هم اکنون تقریبا 130 میلیون خواننده فعال وبلاگ در ایالات متحده وجود دارد.
 • 90٪ شرکتهایی که روزانه وبلاگ می کنند حداقل یک مشتری (احتمالاً خیلی بیشتر) را از طریق وبلاگ نویسی به دست آورده اند.
 • 80٪ از مصرف کنندگان آنلاین ایالات متحده به اطلاعاتی که از وبلاگها دریافت می کنند ، اعتماد دارند.
 • 61٪ از مصرف کنندگان آنلاین ایالات متحده ، براساس توصیه های یک وبلاگ ، اقدام به خرید کرده اند.
 • وبلاگ نویسی در گروه سنی 20 – 35 ساله محبوب ترین است. این بیش از 50٪ از کل جمعیت وبلاگ نویسی است.

منبع: یاهو

اماده ای؟ اکنون نوبت شماست.

بنابراین آیا شما می خواهید یک وبلاگ نیز راه اندازی کنید؟ اگر بله ، به صفحه اصلی من بروید و یاد بگیرید که چگونه یک وبلاگ را به صورت خود ایجاد کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map