نحوه شروع یک Vlog (وبلاگ ویدئویی): راهنمای YouTube Vlogging 101

شروع یک وبلاگ ویدیویی بدون توجه به علاقه شما ، می تواند سرگرمی (حرفه ای) باشد. با موفقیت عظیم یوتیوب و تلفن های هوشمند ، محتوای ویدیویی برای پخش فوری در سراسر جهان در دسترس است.


اگر دوست دارید احساسات یا تجربیات خود را با جهان به اشتراک بگذارید و می خواهید بدانید که چگونه یک وبلاگ ویدیوی خوب درست کنید ، سپس به جای مناسب رسیدید ، من یک راهنمای گام به گام در مورد چگونگی شروع کار را برای شما قرار داده ام. یک وبلاگ.

این روزها موفق ترین وبلاگ نویسان تجارت vlogging را به خوبی یاد گرفته اند که در پشت موفقیت خود امپراطوری های تجاری ساخته اند و تأثیرگذاری وبلاگ نویسی به عنوان یک بستر غیرقابل انکار است..

در اینجا نحوه شروع یک وبلاگ ویدیویی vlog آورده شده است

نحوه شروع vlogging

چگونه یک vlog بسازیمبینندگان به احتمال زیاد با vlog های تصویری با کیفیت بالا ارتباط برقرار می کنند و از آن لذت می برند ، بنابراین در صورت امکان سعی کنید دستان خود را بر روی یک دوربین خوب بگیرید.

این باید از کیفیت خوب تصویر و همچنین ضبط صدا برای کمک به شما در بارگذاری یک فیلم جلا اطمینان حاصل کند.

اگر دوربین دیجیتالی دستی ندارید ، استفاده از دوربین لپ تاپ شما گزینه دوم فرعی است.

سعی کنید اطمینان حاصل کنید که دوربین در سطح چشم قرار دارد ، این به فیلم های شما کمک می کند طبیعی تر به نظر برسند و بیشتر مانند یک مکالمه واقعی با بینندگان خود احساس کنند..

اگر ترجیح می دهید از تلفن هوشمند خود برای ضبط و ویرایش فیلم استفاده کنید ، هنوز فیلمبرداری از vlog های با کیفیت خوب امکان پذیر است ، این راهنمای ویدیو را ببینید که توضیح می دهد چگونه می توانید یک Vlog در تلفن خود ایجاد کنید.

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

موضوع شما ممکن است قبلاً برای شما واضح باشد ، یا ممکن است نیاز به بررسی دقیق داشته باشد. مهمترین چیز این است که چیزی را انتخاب کنید که به آن علاقه واقعی داشته باشید و بتوانید با اطمینان در مورد آن صحبت کنید.

یک اقیانوس از vlogger ها که ویدیوها را بصورت آنلاین بارگذاری می کنند وجود دارد ، بنابراین هنگامی که شما vlogging را در نظر می گیرید ، مدتی وقت بگذارید تا ببینید افراد دیگر چه کاری انجام می دهند.

اگرچه این ممکن است نکاتی را در مورد تکنیک به شما ارائه دهد ، سعی کنید آنچه را که می توانید بطور متفاوت انجام دهید تا مشخص شود و موضوع شما را منحصر به فرد کند.

پس از طرح موضوع ، به یک نام نیز احتیاج دارید. بسیاری از YouTubers برای کمک به مردم در یادآوری آنها ، نامی عجیب و سرگرم کننده را انتخاب می کنند.

این می تواند شامل نام شخصی شما باشد ، به موضوع شما مراجعه کند یا کاملاً تصادفی باشد. نام هایی که نگاهی کوتاه به موضوعات ویدیوی شما می گذارند ، روشی مناسب برای جذب مشترکان مناسب است.

مدتی را صرف انتخاب عنوان مناسب برای کانال خود کنید ، در صورت امکان پس از آن چیزی شوخ طبعی کنید یا با wordplay ، puns یا قافیه سرگرم شوید.

قبل از فیلمبرداری اولین فیلم کامل ، یک ایده خوب این است که یک یا دو آزمایش کوتاه انجام دهید. در حالی که شما نمی خواهید بیش از حد تکرار شده و نویسی کنید ، می خواهید تصور کنید که چگونه با دوربین روبرو می شوید.

سعی کنید فقط بخش کوتاهی از یک فیلمبرداری را فیلم برداری کنید و در مورد چگونگی بهبود کارایی خود یادداشت هایی را یادآوری کنید. این ممکن است به آسانی باشد به خاطر سپردن کمتر به یاد داشته باشید یا سخنانتان را مسخره نکنید.

همچنین می توانید مواردی مانند نورپردازی را تنظیم کرده و اشیاء پس زمینه را که ممکن است حواس پرت باشند حذف کنید. به یاد داشته باشید که هیچ کس کامل نیست در حالی که آنها در حال یادگیری نحوه ایجاد یک vlog هستند ، زمان لازم است تا آن را به درستی بدست آورید و فیلم های شما هم مانند شما بهتر می شوند.

با تجربه بیشتر می توانید با تکنیک های ویرایش خود بازی کنید تا عناصر مختلفی را به فیلم های خود اضافه کنید. این راهنما برای شروع کار با ویرایش فیلم ، توصیهای عالی را ارائه می دهد.

قبل از ساختن ویدئوی خود ، در ذهن خود ایده بگیرید که چه مدت می خواهید با او صحبت کنید. تحقیقات نشان داده است که فیلمهایی که به احتمال زیاد در تمام طول زمان مشاهده می شوند ، بیشتر از 2 دقیقه طول ندارند.

با این حال ، زمان صفحه نمایش زیادی نیست بنابراین اگر می خواهید بیش از این حرف بزنید ، پس از آن باید مدت خوبی برای هدف شما در بین 6 تا 12 دقیقه باشد. این در شرایطی است که بینندگان شما پایدار تر بوده و تعداد زیادی از چهره ها کم نمی شود.

برای اطمینان از اینکه بیش از یک ساعت به چیزهایی نپرداخته اید که می گویند یا به هم نمی ریزند ، هدف خود را برای نوشتن یک مرور مختصر درباره آنچه می خواهید در مورد آن صحبت کنید و تقریباً تا چه مدت.

ساختاری سست به فیلمهای شما کمک می کند تا آنها را برای بینندگان خود جالب و ارزشمند نگه دارید. اگر در مورد یک موضوع خاص حرف زیادی برای گفتن دارید ، سعی کنید فیلم های خود را در قسمت های بیشتر با اندازه نیش بزنید و آنها را در یک سری بارگذاری کنید.

در حالی که لزوماً نیازی به برنامه ریزی ماه ها ندارید ، داشتن خلاصه مطالب آینده به شما کمک می کند احساس آمادگی کنید و از فیلم های عجله شده یا محتویات پر کننده هنگامی که فاقد الهام هستید ، جلوگیری کنید.

هربار که ایده خوبی برای ایجاد یک وبلاگ جدید دارید ، یادداشت برداری کنید و برنامه ریزی کنید. همیشه می توانید موضوعات را به عنوان و هنگامی که مایل به کمک به نگه داشتن فیلم ها هستید ، تغییر دهید..

هنگامی که در حال فیلمبرداری و صحبت با دوربین هستید ، فراموش می شود که در نهایت شخص در انتهای دیگر تماشا خواهد کرد.

قبل از شروع کار با ایجاد بلاگ خود ، مدتی وقت بگذارید تا در مورد افرادی که مایل به تماشای فیلمهای شما هستند و در کانال خود مشترک هستند فکر کنید..

یک نکته مهم در مورد چگونگی ساخت یک وبلاگ ویدیویی خوب ، شناخت مخاطبان خود است ، این به شما کمک می کند تا محتوای خود را متناسب کنید و موارد زیر را بسازید.

علاوه بر این ، با ایجاد سؤال از آنها و نظر خود در نظرات ، سعی کنید با بینندگان خود رابطه برقرار کنید.

تعامل آنها با شما یک راه عالی برای ایجاد هواداران وفادار است که ممکن است روزی کالای شما را خریداری کنند. همچنین این یک راه عالی برای جستجوی ایده ها و الهام بخشیدن به مطالب آینده است که می توانید به برنامه خود اضافه کنید.

نحوه شروع یک وبلاگ ویدیویی: نتیجه گیری

حفظ یک بلاگ و بارگذاری محتوای معمولی قطعاً چه روزانه ، هفتگی یا ماهانه تعهد دارد. اما اگر این کار را به خوبی انجام دهید ، این یک بستر فوق العاده برای به اشتراک گذاشتن افکار و شنیدن صدای شما است.

دانستن چگونگی استفاده از وبلاگ با فیلم های با کیفیت ، مهم است ، همانطور که با بینندگان خود می شناسید و یک پایگاه مشترک برای کانال vlogging خود ایجاد می کنید. من امیدوارم که این راهنما نحوه شروع یک vlog را نشان داده و از شما الهام بخشد تا امروز به وبلاگ نویسی بپردازید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map