نحوه خرید دامنه ارزان: 10 ارزانترین ثبت نام دامنه

هنگام تلاش برای از بین بردن بلوک های شروع با یک وب سایت ، گاهی اوقات قیمت و قیمت تنها نگرانی اصلی شما خواهد بود. در این شرایط ، می خواهید برای پایین نگه داشتن هزینه های خود ، خرید دامنه های ارزان قیمت را شروع کنید.


اگر فقط برای اولین بار می آموزید که چگونه یک وب سایت بسازید ، پیدا کردن نام دامنه کم هزینه پیاده روی در پارک نیست. تعداد خدمات نامحدودی وجود دارد که نوید ارزانترین دامنه ها را دارند.

قبل از خرید هر دامنه ، باید خود را در موارد ضروری آموزش دهید. اول و مهمترین چیز نام دامنه چیست؟ بسیاری از افراد این اصطلاح را به صورت متقابل با یک وب سایت استفاده می کنند ، اما کاملاً دقیق نیست.

این راهنما برخی از بهترین گزینه ها را در اختیار شما قرار می دهد و سپس به دنبال نکاتی درمورد ارزیابی در هنگام جستجوی نام دامنه ارزان می شوید. حکمت متعارف البته دیکته می کند که آنچه را که بیشتر اوقات پرداخت می کنید دریافت می کنید. آیا این تبلیغ در مورد دامنه کم هزینه صادق است ، جایی که ممکن است وسوسه انگیز باشد که با ارزانترین شرکت ثبت دامنه برای کاهش هزینه ها پیش بروید?

برای پیدا کردن ، ما باید جوانب جوانب و جوانب مثبت را با خرید ارزانترین دامنه ها نیز وزن کنیم. مطمئناً این مزایا دارد ، اما برخی از مشکلات جانبی نیز دارد.

وقتی نگاهی به ثبت کنندگان مختلفی می اندازیم که در آنجا هستند. ما بررسی خواهیم کرد که چه چیزی ارائه می دهند و چه چیزی در مورد مشتریان می گویند. با هر خوشبختی ، جوابها به ما اطلاع خواهد داد كه اگر مراجعه به یك ثبت دامنه ارزان به همان اندازه دیگر مؤثر است.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 ما: دامنه رایگان دریافت کنید & میزبانی با بالاترین امتیاز به عنوان کمی 2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

در اینجا ارزان ترین مکان ها برای خرید نام دامنه ذکر شده است

دامنه های ارزان قیمت کجا بخریم

 • میزبان
 • میزبان
 • NameCheap
 • BlueHost
 • 1&1 یونوس
 • GoDaddy
 • ثبت نام
 • NetworkSolutions
 • Gandi.net
 • در حرکت
 • SiteGround

بیایید نگاهی بیندازیم به نظر ما بهترین ها.

آرم میزبانHostGator مدتهاست که در صنعت هاستینگ فعالیت می کند و بخشی از آن سرویس ارزانترین دامنه هایی را که احتمالاً می توانند تهیه کنند ، تهیه کرده اند..

دلیل اینکه ما این بچه ها را در بالا قرار داده ایم این است که شما می توانید نام دامنه را برای HostGator دریافت کنید تا زمانی که با آن میزبانی کنید.

اگر بعد از خرید یک دامنه مقرون به صرفه ، در بازار میزبانی هستید ، می توانید کارهای اضافی را دور بزنید و همه این موارد را در یکی از این افراد بدست آورید.

آرم HostPapaHostpapa یکی دیگر از سرویس های بزرگ میزبانی است که خدمات میزبانی و همچنین ثبت نام دامنه ها را در اختیار کاربران قرار می دهد. قیمت آنها قابل مقایسه با GoDaddy است ، و آنها نیز جوایز چندی کسب کرده اند.

در سطح ، آنها کاربر پسند هستند. مشتریان ، با این حال ، گزارش می دهند که آنها از ترفندهای قیمت گذاری استفاده می کنند تا سکه های اضافی را از کاربران خارج کنند. برجسته ترین قیمت پایین اولیه است که پس از پایان مدت مقدماتی ، بالن ها به میزان بسیار بالاتری می رسند.

در صورت نیاز به میزبانی نیز می توانید در حال حاضر با این بچه ها نام دامنه را به صورت رایگان دریافت کنید و در صورت نیاز به میزبانی می توانید در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر به راهنمای صفحه اصلی ما در مورد نحوه شروع وبلاگ مراجعه کنید..

آرم nameCheapاین یک نام بزرگ دیگر است ، و آنها درست “عنوان” ارزان دارند! اگر به چندین دامنه نیاز دارید و نمی خواهید فقط با یک میزبانی سایت خود یک اسم را بیابید ، احتمالاً این یکی از بهترین ثبت کنندگان دامنه است..

NameCheap (همانطور که احتمالاً از نام آن حدس زده اید) رهبری در تجارت نام دامنه و یکی از ارزان ترین مکان ها برای رفتن است.

دامنه رایگان با هاستینگ

آنها قیمتهای پایین تری نسبت به Hostpapa و GoDaddy ارائه می دهند (آنها ادعا می کنند که می توانند “com” را با حداقل 8.88 دلار در سال دریافت کنند.) تمرکز آنها عمدتاً دامنه ها ، میزبانی وب نیست ، و به نظر می رسد آنها نسبت به سایر رقبا در مقایسه با خدمات میزبانی و خدمات امنیتی ، بررسی های بهتری دارند..

خدمات آنها ساده و سر راست است. آنها همچنین احساس می کنید زمان مناسب است ، انتقال دامنه را آسان می کنند. آنها سهم شکایات خود را دارند ، اما شما می توانید اکثر نظرات را جمع بندی کنید ، “حداقل آنها به اندازه GoDaddy بد نیستند.”

یک بررسی حرفه ای از BestHostNews بیشتر مثبت است. آنها خدمات و پشتیبانی قابل اعتماد NameCheap را تحسین می کنند. آنها گزینه های صعودی و ادغام را دوست داشتند و حتی به آنها “انتخاب ویرایشگر” دادند.

آنها همچنین به سرعت به برخی از منفی ها اشاره کردند ، مانند تضمین برگشت پول و محدودیت های برنامه ارزش. آنها خاطرنشان كردند كه این شركت “WOW نیست ، شما باید با آنها میزبان باشید” ، اما پیدا كردن چیزهای منفی برای گفتن درباره آنها دشوار بود.

به نظر می رسد بازبینی مشتری اکثر این ادعاها را پشتیبانی می کند. اکثر رتبه بندی های WebHostingGeek مثبت است و میانگین نشستن آنها در 3.5 ستاره است. بسیاری از مشتری ها از سهولت استفاده و فرایند ساده ثبت نام دامنه لذت می برند.

این همه بررسی های درخشان نیست. به نظر می رسد یک نکته مهم برخی از روش های صدور صورتحساب NameCheap است. به ویژه ، شکایات زیادی در مورد لرزش سخت “تمدید خودکار” در افزایش هزینه ها و نگه داشتن نام دامنه گروگان وجود دارد..

نظرات از WhoIsHostingThis؟ این را تأیید کنید. آنها عمدتاً مثبت هستند و چند مورد درمورد صورتحساب و هزینه ها ندارند.

BlueHost با وجود قیمت پایین نه تنها در بسته های میزبانی وب ، بلکه در مورد هر نوع نام دامنه (همچنین شامل دریافت نام دامنه ای با حق بیمه ارزان قیمت) به یک بازیکن بزرگ دیگر در induatry میزبان نیز می باشد..

هزینه سالانه عنصری است که نباید از آن غافل شوید ، و BlueHost در این منطقه با یک .com می درخشد با 11.99 دلار در سال.

آرم Ionos 1 و 11&1 به کاربران “دامنه کامل” وعده می دهد. آنها در هر سایت خود دامنه “.com” را با قیمت 0.99 دلار در سال به عنوان یک پیشنهاد مقدماتی برای مشتریان جدید ارائه می دهند. چاپ خوب نشان می دهد که قیمت برای سالهای بعد به 14.99 دلار در سال افزایش می یابد.

به نظر می رسد PCMag نظر خوبی در مورد آنها دارد. آنها خدمات را “عالی” ارزیابی می کنند. از بررسی آنها:

“1&1 میزبان وب مقرون به صرفه است که ابزارهای ثروتمند ایجاد وب سایت ، پشتیبانی کامل و بروزرسانی چشمگیر را ارائه می دهد. اگر به میزبانی وردپرس نیاز دارید انتخاب برتر ماست. “

باید بیش از حد ارزش برخی از ثبت کنندگان دامنه و خدمات میزبانی در PCMag چیزی در روند وجود داشته باشد ، اگرچه ، برای نظرات تقریبا مطلوب نیست.

یکی از مفسران می گوید: “این شرکت ثبت نام دامنه WORST امروز بصورت آنلاین است.” دیگری اظهار داشت: “از این احمقها خودداری کنید.”.

بررسیهای WebHostingGeeks به همان اندازه گاز می گیرند. میانگین نمره به سختی دو ستاره است. باز هم ، صدور صورت حساب های بی پروا و شیوه های سایه زنی باعث خشم بسیاری از افراد شده است.

“با این بحران ها درگیر نشوید!” یکی از داوران برجسته اظهار می کند. ظاهرا ، آنها به او اجازه نمی دهند حساب کاربری خود را لغو کند. هنگامی که او از اتهامات خودداری کرد ، آنها پس از او یک عامل مجموعه تعیین کردند.

دیگری خاطرنشان می کند که آنها “به یک دلیل ارزان هستند”. آنها ادعا می کنند که وقتی خدمات به مشتریان می رسید ، خدمات مشتری بی ادب ، بی فایده و ساده بود.

کاربران گذشته حتی برای جلب شکایات خود به امور مشتریان مراجعه کرده اند. 43 بررسی و میانگین امتیاز یک ستاره.

آرم GoDaddyیکی از بزرگترین و بدترین نام های خارج از کشور ، GoDaddy مدت هاست که در این مرکز قرار دارد و به بیش از 38 میلیون وب سایت کمک کرده است تا شروع خود را انجام دهند.

اگر بعد از ثبت نام دامنه به مکانی برای سایت خود نیاز دارید ، میزبانی وب و دامنه نیز ارائه می دهند. آنها مطمئنا ارزان هستند. شروع کار آسان است ، و آنها یک سرویس قابل اعتماد هستند.

با این حال ، چند نکته جانبی وجود دارد ، یعنی تلاش های مداوم برای بالا بردن مشتریان بالقوه. شکایت های زیادی در مورد سیاست های نوسازی خودکار و هزینه های پنهان آنها وجود دارد. همچنین اگر می خواهید انتقال نام دامنه را انجام دهید ، ترك آن را دشوار می كند.

برای ثبت دامنه ، برای “.com” ، اگر دو سال ثبت نام کنید ، نرخ مقدماتی 2.99 دلار در سال را ارائه می دهند. اگرچه پس از آن ، قیمت تا 19/99 دلار در سال افزایش می یابد!

آنها برخی از “موارد رایگان” مانند کنترل DNS ، ارسال دامنه و قفل دامنه را ارائه می دهند.

GoDaddy همچنین یک سرویس میزبانی است. آنها مجموعه ای از بسته ها را برای پذیرش مشتری با نیازهای مختلف استفاده ارائه می دهند. آنها همچنین برای کسانی که به آن نیاز دارند ، از طریق ایمیل و بازاریابی کمک می کنند.

مردم چه فکر می کنند؟ بررسی حرفه ای PCMag مطلوب است. “رتبه بندی ویرایشگر” “عالی” است. آنها خاطرنشان كردند كه GoDaddy يك سرويس ميزباني وب با ويژگي هاي ممتاز است كه مي تواند به موقع سنگين ، خدمات مشتري بسيار خوب و همچنين ابزارهاي انعطاف پذيري در زمينه ساخت وب سايت را داشته باشد ، واجد شرايطي است كه تنها “چند حذف آن را از كسب جايزه ويرايشگر ويرايش مي كند. “برای خدمات خود

بررسی های مشتری نیز داستان دیگری را بیان می کند. نظرات در مورد مقاله PCMag آنها را برای فروش در هزینه های مراجعه ارج می داند. یکی از مفسران ، فابیو آن را به عنوان واضح ترین حالت ممکن بیان می کند ، “هر کس با تجربه در زمینه کار به شما بگوید این احتمالاً یکی از بدترین هاست های جهان است.”

WebHostingGeeks در کل 578 بررسی از GoDaddy است. از بین این بررسی ها ، 233 یک ستاره و 196 رتبه دو ستاره هستند.

عناوین بررسی برگزیده عبارتند از: “ناعادلانه و بی نظیر مضطرب” و “ناخوشایند ، SNEAKY ، SHYSTERS!” به نظر می رسد واقعیت بسیاری از شکایات مشتری این است که GoDaddy فقط برای پول است.

یکی از مشتریان داستانهایی را درباره چگونگی تلاش GoDaddy برای پرداخت هزینه تمدید شخص دیگری برای دیگران تعریف می کند. او ادعا می کند که آنها تا آنجا پیش رفتند که اسناد جعلی را برای پشتیبانی از اتهامات به شرکت کارت اعتباری خود ارائه دهند.

مشتری دیگر در مورد چگونگی سه برابر شدن قیمت تمدید وی صحبت می کند ، حساب وی را بدون رضایت وی برای تمدید خودکار تنظیم می کند ، سپس این امکان را برای او فراهم می کند که انتقال دامنه خود را به جای دیگری ممکن کند..

نویسنده رسانه لیست کاملی دارد که چرا احساس می کنند GoDaddy فقط ارزش آن را ندارد ، با عنوان 6+ دلایلی که نویسندگان باید از GoDaddy اجتناب کنند. این لیست بسیاری از شکایات مصرف کننده را نشان می دهد. خدمات ضعیف ، قیمت گذاری و سهولت استفاده از جمله شکست های درک شده است.

سپس تقلب فریبنده Forbes ، “5 دلیل شما باید GoDaddy را ترک کنید (و چگونه)” وجود دارد. آنها جزئیات “شیوه های کاری غیر اخلاقی شرکت” را ارائه می دهند و گزینه های دیگری برای استفاده از این سرویس ارائه می دهند.

WhoIsHosting این بررسیهای مثبتی دارد ، اما رتبه متوسط ​​در اینجا هنوز فقط سه ستاره است. در مورد تجربیات ضعیف خدمات مشتری و پشتیبانی وحشتناک ، هنوز دست و پنجه نرم های زیادی وجود دارد.

خدمات ثبت دامنه نه چندان ارزان را با یکدیگر مقایسه کنید

شاید ثبت نام دامنه با ارزانترین قیمت سرعت شما نباشد. خدمات دیگری نیز وجود دارد که اگرچه ممکن است گران قیمت تر به نظر برسند ، اما ممکن است مشتریان بیشتری را به آنها پیشنهاد دهند.

آرم Gandi.netبرچسب آنها “No Bullshit” است. آنها دامنه سطح “.com” را با قیمت 15.00 دلار در سال ارائه می دهند. قابل مقایسه با آنچه شما با یک سرویس ارزان پرداخت می کنید پس از انقضای نرخ مقدمه. Gandi دارای طیف های TLD محبوب دیگری است و به کاربران اجازه می دهد تا موارد بعدی را نیز از قبل سفارش دهند.

بررسی حرفه ای Comparakeet خاطرنشان می کند که در حالی که سرویس دارای برخی موارد جزئی (مانع زبان) است ، قیمت گذاری عادلانه است ، و تعهد به دور ماندن از افزایش قیمت های آزار دهنده و تبلیغات مزاحم به نظر می رسد واقعی است. Gandi.net همچنین لیست بهترین LifeHacker را ، پنج بهترین نام دامنه ثبت نام کرد.

بررسی های مشتری از Gandi بیشتر مثبت است. آنها اظهار داشتند که این سرویس سرراست است. به نظر می رسد مشتریان خوشحال هستند که می توانند بدون هیچ گونه نمایشی آنچه را که می خواهند دریافت کنند.

FirstSiteGuide خاطرنشان می کند که آنها یکی از قدیمی ترین ثبت کننده های مورد تأیید ICANN هستند. آنها قیمت گذاری خود را به عنوان جاده میانه نشان می دهند. میانگین امتیاز در حال حاضر 4.5 / 5 است.

آرم میزبانی InMotionمانند Gandi.net ، به نظر می رسد این سرویس قصد دارد فقط آنچه را که درخواست می کنند به مشتریان ارائه دهد. TLD “.com” با قیمت 14.99 دلار در سال ، استاندارد برای خدمات “گران تر” است.

PCMag تصدیق می کند که InMotion “یک سرویس میزبانی وب با ویژگی هایی است که ویژگی های جذاب بسیاری را ارائه می دهد”. آنها مطمئن نیستند که آیا این بهترین بهترین است ، زیرا آنها ادعا می کنند “چند مسئله باعث می شود که این سگ برتر نباشد”.

به نظر می رسد مشتریان از InMotion لذت می برند. اگرچه آنها آشکارا اعتراف می کنند که این سرویس هر از گاهی از مشکلات رنج می برد ، اما آنها با خوشحالی گزارش می دهند که خدمات به مشتری دوستانه است ، و مسائل اغلب به سرعت حل می شوند.

“با احترام ، پشتیبانی حرفه ای InMotion را به یک انتخاب عالی تبدیل می کند ،” به نظر می رسد که رایج ترین احساسات است.

در وب WebHostingGeeks ، میانگین امتیاز 4.5 است. بسیاری از مشتریان بر این باورند که ، در هر صورت ، InMotion کم ارزش است. آنها به طور مداوم از سطح بالایی از پشتیبانی و حرفه ای مشتری پشتیبانی می کنند.

WhoIsHosting این ، یکی دیگر از سایت های مشهور بررسی ، موافق است با رتبه اجماع در سایت آنها که در 4/5 جلسه دارد. اگرچه کاربران برخی از موارد را با ویژگی های پیشرفته تر توجه کرده اند ، اگر فقط سعی در ثبت نام دامنه دارید ، این گزینه کاملاً مناسب به نظر می رسد.

دامنه های ارزان: اصول اولیه

ارزانترین نام دامنه برای سایت شمانام دامنه عبارت است از آدرس IP (پروتکل اینترنت). هر دامنه دارای پسوندی است که آن را به یکی از حوزه های “سطح بالا” اینترنت جدا می کند. مثالهای “.gov” ، “.com” یا “.edu” که در انتهای نام وب سایت مشاهده می کنید.

ICANN ، شرکت بین المللی برای نام ها و شماره های اختصاص داده شده ، در صورت تمایل ، لیست کاملی از همه دامنه های سطح بالا در خارج از کشور دارد.

وقتی یک نام دامنه را در مرورگر خود تایپ می کنید ، مرورگر آدرس IP مربوط را ردیابی می کند. سپس به وب سایت مربوطه منتقل می شوید. از آنجا که دامنه ها راحت تر از رشته های طولانی به خاطر سپرده می شوند ، در پیمایش وب سهولت بیشتری دارند.

GoDaddy در این ویدیو تفسیر خوبی در مورد موضوع دارد:

همانطور که قبلاً نیز اشاره شد ، یک دامنه مانند یک آدرس است که موقعیت مکانی را که می خواهید در وب بروید به شما می دهد. وب سایت محتوای واقعی است که می خواهید به آن دسترسی پیدا کنید. سرویس میزبانی ، یا سرور ، محلی است که محتوا در آن اقامت دارد.

در بسیاری موارد ، خدمات میزبانی نیز به شما امکان می دهد دامنه را انتخاب کنید و سپس از طریق آنها خریداری کنید ، اما همیشه لازم نیست. ممکن است شما از یک سرویس دامنه ارزان بخرید ، سایت خود را بصورت شخصی خود بسازید ، سپس یک سرویس دیگر میزبان سایت برای خود داشته باشید. همه اینها به آنچه به بهترین وجه اهداف فردی شما خواهد بود بستگی دارد.

“نام دامنه ارزان” را در موتور جستجو تایپ کنید و طیف وسیعی از قیمت ها را بدون زمینه زیاد مشاهده خواهید کرد. کدام یک از اینها واقعی است و چه چیزی ارزان قیمت است؟ برای دانستن این موضوع ، باید در نظر بگیرید که چه چیزی به قیمت یک نام دامنه می رود.

ثبت اولیه وجود دارد ، یعنی قیمتی که شما به صورت پیش پرداخت پرداخت می کنید. این قیمت معمولاً سال اول دامنه شما را پوشش می دهد و می تواند به طور متوسط ​​از 0.99 دلار تا 13.00 دلار باشد.

قیمت های ارزان قیمت معمولاً از طریق کد کوپن یا برخی از پشت پرده های فریبکارانه بدست می آیند ، بنابراین ممکن است لازم باشد قبل از انتخاب کد بخوانید.

پس از پایان دوره اول سال ، شما نیاز به پرداخت هزینه تجدید سالانه برای نگه داشتن نام دامنه خود دارید ، معمولاً کمتر از هر تخفیفی که در سال اول بدست آورده اید کمتر است.. این هزینه سالانه در بیشتر موارد از 10 تا 15 دلار است. شما باید انتظار داشته باشید که مبلغ 9 تا 20 دلار 20 دلار در سال به عنوان کمترین هزینه دامنه خود بپردازید.

در نظر داشته باشید که این فقط قیمت تجدید نام است. این هزینه میزبانی وب یا سربار اضافی مربوط به اجرای یک وب سایت را پوشش نمی دهد.

هنگام ارزیابی سرویس هایی که دامنه های ارزان قیمت را ارائه می دهند ، باید مطمئن شوید که آیا به مقدار مورد نیاز خود دست پیدا می کنید یا خیر. در اینجا آنچه باید در ابتدا جستجو کنید:

اعتبارسنجی: ICANN لیستی از ثبت نام دامنه معتبر را در تلاش برای نگه داشتن موارد به روز نگه می دارد. هر خدمتی که توسط ICANN معتبر باشد “تمام معیارهای فنی ، عملیاتی و مالی لازم برای واجد شرایط بودن به عنوان یک شرکت ثبت نام را برآورده می کند,“ظاهرا.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه ICANN به ثبت احتیاج دارد ، می توانید موافقتنامه های اعتبار سنجی ثبت را مشاهده کنید. برای دیدن مسئولیتهای فعلی که به هر ثبت کننده متعهد شده است ، این لینک را بررسی کنید. همچنین می توانید لیست ثبت نام کنندگان معتبر فعلی را اینجا مشاهده کنید.

شهرت، آبرو: ICANN به حفظ استانداردی برای پاسخگویی کمک می کند ، اما برخی از خدمات کم اعتبارتر هنوز هم می توانند ترک ها را از بین ببرند. برای اینکه اطمینان حاصل کنید که هنگام خرید دامنه ارزان نمی گریزید ، باید بررسی های پس زمینه را انجام دهید.

شما می خواهید خدمتی پیدا کنید که خود را تأسیس کند. ببینید چه مدت در تجارت بوده اند. بررسیهای مربوط به مشتریان گذشته را بررسی کنید. شهرت آنها را با دفتر Better Business Bureau جستجو کنید. هر کاری که می توانید برای ایجاد اعتماد به نفس آنها انجام دهید ، یک مزیت است.

حریم خصوصی: هنگام ثبت دامنه خود ، اطلاعات مربوط به شما که هستید ، به یک بانک اطلاعاتی می روید. چه مقدار از داده های شخصی شما می خواهید در دسترس باشد؟ شما باید با یک سرویس بررسی کنید تا ببینید که آیا آنها اطلاعات شما را تا حد ممکن پنهان می کنند یا خیر.

پشتیبانی: آیا خدمتی که شما انتخاب می کنید ، تنها نقاط ضعف ثبت دامنه خود را به شما ارائه می دهد؟ آیا آنها وظایف دیگری را برای شما مانند نام سرور و مدیریت Whois به عهده می گیرند?

آیا در صورت بروز مشکل ، آیا آنها پشتیبانی خواهند کرد؟ آیا می توانید از طریق تلفن ، ایمیل و غیره با آنها در تماس باشید؟ شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که در صورت اضطراری نیازی به مراقبت از خود نخواهید داشت.

فقط به این دلیل که یک دامنه ارزان خواهد بود به این معنی نیست که باید یک فقیر باشد. در هنگام انتخاب نام دامنه دستورالعمل هایی وجود دارد که باید از آنها پیروی کنید. GoDaddy ، Moz و کارآفرین همه لیست هایی دارند که می توانید به آنها مراجعه کنید. در اینجا چند مورد از مهمترین جنبه هایی که باید قبل از عجله در خرید دامنه ارزان به آنها بپردازیم وجود دارد:

نام دامنه را باید به راحتی به خاطر سپرد: این به معنی انتخاب نام دامنه است که کوتاه ، آسان تلفظ می شود و تایپ آن آسان است. شما باید از مواردی مانند خوابها و اعداد خودداری کنید. هرچه کسی با صدای بلند بگوید آسان تر است ، یادآوری و تایپ کردن آن در هنگام تماشای آن آسان تر خواهد بود.

نام دامنه باید مرتبط باشد: اگر کلمه کلیدی وجود دارد که به مشاغل یا خدمات شما پیوند دارد ، سعی کنید آن را گنجانید. اگر لباس محلی هستید ، نام خود را در این شهر در نظر بگیرید. در صورت امکان آن را به سازمان خود بفرستید.

شما نمی خواهید به انگشتان پا روی کسی بروید: این به معنای نقض حق چاپ نیست. تکالیف خود را انجام دهید تا ببینید آیا آنچه که شما طوفان مغزی کرده اید در واقع ایده شخص دیگری است یا خیر. شما احتمالاً نمی خواهید به آب داغ قانونی ختم شوید ، بنابراین این مرحله بسیار مهم است.

WHOIS را بررسی کنید تا ببینید چه چیزی گرفته شده است: بانک اطلاعاتی WHOIS آنچه در دسترس است و چه چیزی نیست را نشان می دهد. مراجعه به اینجا برای یافتن اینکه آیا می توانید از نام دامنه قاتل که طراحی کرده اید استفاده کنید ، ضروری است.

اگر ایده های کوتاهی ندارید از یک مولد نام دامنه استفاده کنید: شرمنده در اینجا نیست ، فقط چند کلمه کلیدی را وصل کنید و بگذارید فناوری کار را برای شما انجام دهد. NameMesh و NameBoy زن و شوهر از موارد مورد علاقه هستند که استفاده از آنها آسان است. آنها همچنین می توانند پیشنهادهایی را ارائه دهند که به اهداف خاص نیز اختصاص یافته است.

مانند هر تلاشی ، تله هایی نیز وجود دارند که اگر تجربه ای نداشته باشید می توانید به آن سقوط کنید. ثبت نام کنندگان بی پروا تلاش می کنند شما را با استفاده از روشهای سایه بان شما را از دلارهای سخت درآمد خود جدا کنند. برای جلوگیری از: حتما چاپ خوب را بخوانید:

WHOIS پایگاه داده کارآزمایی: یادآوری می کنید که پایگاه داده WHOIS سابقه ای از دامنه ثبت شده شما و برخی جزئیات شخصی را در اختیار شما قرار می دهد. پس از ثبت دامنه شما ، برخی از شرکت ها سعی می کنند در صورت بروز خطا یا نیاز به بروزرسانی ، شما را برای ویرایش آن اطلاعات شارژ کنند.

برخی از آنها “خدمات حفظ حریم خصوصی” ارائه می دهند ، وعده می دهند که اطلاعات شما را برای یک قیمت پنهان می کنند. آنچه آنها به شما نمی گویند این است که اطلاعات خود را در رجیستری جایگزین می کنند. اگر مشاجره شود ، از نظر قانون آن دامنه مال خود است و نه مال شما.

بیشترین خدمات ناخوشایند باعث می شود که اطلاعات شخصی شما سریعاً سرقت شود و آن را به بالاترین پیشنهاد دهنده بفروشید. دیگر مشتری مشتری آنها نیستید. شما برای سود بیشتری به آنها محصولی تبدیل می شوید. برای حمله اسپم و robocall ها بهترین کار را کنید.

دامنه اسلمینگ: این اغلب به عنوان یك چیدمان استفاده می شود تا کاربر بتواند ناآگاهانه ثبت خود را تغییر دهد. شخص ثالث به شما اعلان های مبدل شده به عنوان صورتحساب یا اخطار تمدید را برای شما ارسال می کند. پاسخ دادن به این یادداشت تقلب دامنه شما را به یک ثبت کننده دیگر منتقل می کند ، و شما با هزینه های بالاتر که پیش بینی نکرده اید “مورد ضرب و شتم” قرار می گیرید..

پیشخوان Domain Slamming است ثبت قفل. این باعث می شود هر کسی از انتقال دامنه شما جلوگیری کند اما با مشکلات خاص خود همراه است. اگر می خواهید دامنه خود را به جای دیگری منتقل کنید ، یک ثبت کننده می تواند از خاموش کردن قفل خودداری کند و شما را “گروگان” نگه دارد..

بعضی اوقات آنها به شما امکان انتقال دامنه را می دهند ، سپس با پرداخت هزینه نقل و انتقالات ، مبلغی را که بارها برای ثبت نام درج کرده اید ، به شما ضربه می زنند. کاملاً غیر اخلاقی است. شما اغلب می توانید با یک تماس با شرکت کارت اعتباری خود آن را برطرف کنید ، زیرا این هزینه قوانین ICANN در مورد انتقال دامنه را نقض می کند.

هنگام راه اندازی وب سایت خود باید چندین عامل را متعادل کنید. شرکتهای نوپا وقتی نوبت به حوزه های ارزان قیمت می رسد ، نوید زیادی می دهند ، اما به نظر می رسد برای مشتریانی که کم نیکل هستند کم رنگ هستند تا ثبت نام مناسب و بدون نقص. اگر مطمئن نیستید ، به دنبال ضمانت برگشت پول باشید.

اگر فقط می خواهید دامنه ای با کمترین قیمت ثبت کنید ، احتمالاً آنچه را که می خواهید با NameCheap جستجو کنید پیدا خواهید کرد. آنها ثبت نام اولیه دامنه (یا حتی دامنه های پریمیوم در صورت لزوم) همراه با خدمات ثبت نام رایگان خصوصی را برای محافظت از اطلاعات شما ارائه می دهند. اگر این کار را کردید ، بگذارید کمی بیشتر بیاموزیم.

صعود به ثبت دامنه ارزان است

ثبت دامنه ارزان

ثبت نام دامنه ارزان استاین به وضوح قیمت است قیمت 14.99 دلار در سال که برای “.com” پرداخت کرده اید با Hover با هزینه کم 8.88 دلار در سال با نامCheap مقایسه کنید. شما باید یک نام دامنه داشته باشید تا وب سایت خود را به چیزی با نام تجاری تبدیل کنید. همچنین ممکن است از جیب خود پشتیبانی کرده و قیمت آن را تا حد ممکن پایین بیاورید ، درست است?

اجازه بدید ببینم…

پایین آمدن بالقوه برای ثبت دامنه ارزان است

شاید نه. دلایلی وجود دارد که ممکن است بخواهید یک دامنه ارزان را دوباره تجدید نظر کنید. نکته اول این است که ممکن است آنقدر ارزان نباشد که در ابتدا فکر می کردید.

برخی از ثبت کنندگان از کلاهبرداری قیمت گذاری استفاده می کنند تا شما را با نرخ مقدماتی که منطقی به نظر می رسد قلاب کنند. این نرخ ، همانطور که احتمالاً قبلاً استنباط کرده اید ، بعداً سرگرمی ایجاد می کند و شما را با قیمتی که هرگز در مورد آن توافق نکردید قفل کنید..

بسیاری از مشتریان از خدمات ارزان قیمت که آنها را با ترافیک تهاجمی مواجه کرده اند شکایت دارند. همه مشتری می خواهد ثبت دامنه باشد ، اما برخی از ثبت نام کنندگان قصد دارند با استفاده از “قدرت پردازش” هایی که ارزش مشکوک دارند ، هرچه بیشتر پول از مشتری خود استخراج کنند..

برخی از ثبت کنندگان فقط برای هزینه هایی که درخواست نکرده اید ، هزینه های پنهان را تحمل می کنند. هنگامی که زمان تجدید وقت فرا رسیده است ، بیشتر از آنکه چانه‌زنی کنید ، خود را در قلاب خواهید یافت ، و به دلیل بهانه گرفتن خود از اوضاع ، کمی متوسل نیستید.

به این دلیل است که ، متأسفانه ، بسیاری از ثبت دامنه های ارزان تر انتقال دامنه شما را بسیار دشوار می کنند. آنها همچنین گزینه های “نوسازی خودکار” را در شرایط استفاده شما پنهان می کنند و از این امر آگاه نیستند که تا زمانی که تصمیم نگیرید صورتحساب خود را با جزئیات بیشتری بررسی کنید ، از پرداخت هزینه برای چیزها آگاه نیستید..

سپس داستانهای ترسناک وجود دارد. برخی در مورد خدمات ناامید مشتری که خروج از قرارداد را تا حد ممکن دشوار می کند. دیگران در مورد مشتریانی که وب سایت یا دامنه خود را پس از تلاش برای لغو خدمات خود به سرقت برده اند. دیگران هنوز هم در مورد مشتریان بی پایان دور و برقی هستند که باید هر نوع نیاز اساسی را برطرف کنند.

پایین برای ارزانترین دامنهاگر به دنبال خدمات و پشتیبانی اضافی هستید ، ممکن است یک ثبتگر ارزان قیمت فاقد آن باشید. اگرچه بسیاری از اصول اولیه مانند میزبانی و ایمیل را ارائه می دهند ، اما همه آنها کار را به خوبی انجام نمی دهند.

از امنیت ضعیف گرفته تا یکپارچه سازی وردپرس به سختی کارآمد ، لیست شکایات طولانی است.

این به معنای این نیست که می گویند اتفاقات بد با ثبت گران تر اتفاق نمی افتد. اما ، به نظر می رسد که آنها با یک قیمت ارزان بیشتر اتفاق می افتند. آیا این همه وقت است؟ مطمئناً اگر می خواهید مسیر ثبت دامنه ارزان را طی کنید ، باید امیدوار باشید?

ارزانترین ثبت دامنه چگونه متوقف می شود?

بسیاری از خدمات ارزان قیمت شما می توانید استفاده کنید اگر فقط سعی در ثبت نام دامنه به صورت کوتاه دارید. فقط مراقب باشید که با مواردی که باعث شیوع مشتری شده است ، مشتری را نگیرید.

برای هر شرکتی می توانید بررسی های بد را پیدا کنید. برای یک مشتری غیر منطقی ناراحت است که بتواند به سمت Reddit یا PissedConsumer سوار شود و به یک شرکت اجازه دهد در آن شرکت کند ، اجازه ندهید که همیشه به شما تکان دهد ، مگر اینکه اینترنت با بررسی هایی نظیر این برای ثبت دامنه مورد نظر خود دست و پنجه نرم کند..

این را هم بخاطر بسپارید که در بعضی موارد ، خدمات به ظاهر گران تر ، هزینه های شما را همان (یا کمتر از) آنهایی که به عنوان مقرون به صرفه تر به بازار عرضه می شوند ، هزینه می کنند ، بنابراین تحقیقات خود را از قبل انجام دهید تا یک موردی را پیدا کنید که متناسب با نیاز شما باشد بهترین.

آرم میزبان

انتخاب شماره 1 ما: دامنه رایگان دریافت کنید & میزبانی با بالاترین امتیاز به عنوان کمی 2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

سؤالات متداول

بهترین سایت برای خرید نام دامنه چیست؟?

گزینه های کاملی وجود دارد که ما آنها را دوست داریم از جمله:

 • HostGator (پیشنهاد ویژه با کد “startblog”)
 • HostPapa (پیشنهاد ویژه در لینک ما)
 • NameCheap
 • BlueHost
 • 1&1 یونوس
 • GoDaddy
 • ثبت نام
 • NetworkSolutions
 • Gandi.net
 • در حرکت
 • SiteGround
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map