بهترین بررسی ارائه دهنده DNS: 5 سرویس برتر میزبانی DNS 2020

اگر می خواهید وب سایت خود را گسترش دهید ، یک ارائه دهنده خوب DNS ممکن است بهترین دوست جدید شما باشد. میزبان های DNS (Domain Name Systems) می توانند وب سایت شما را در سرورهایی در مکان های جداگانه پخش کنند و دسترسی را برای شما و مشتری خود بهینه می کنند.


میزبانی DNS در بسته های مختلفی از انواع ارائه دهندگان میزبانی DNS ارائه می شود. بیشترین هزینه را می پردازید ، اما همچنین خدمات میزبانی DNS رایگان وجود دارد.

اگر ترجیح می دهید ، می توانید حتی خود میزبان باشید – اما این میزان از پس انداز اینترنت است که بیشتر کاربران به آن دست نمی یابند. حتماً خواندن را ادامه دهید تا بدانید بهترین ارائه دهندگان DNS چه کسانی هستند و بهترین ها برای شما کدام است …

قابلیت اطمینان یکی از مهمترین عواملی است که باید هنگام انتخاب هاست DNS در نظر بگیرید. ارائه دهنده میزبانی وب شما بر افزونگی وب سایت ، سرعت و حتی امنیت شما تأثیر می گذارد. بسیاری از کارشناسان برای ایمن نگه داشتن داده های خود ، میزبانی از دو ارائه دهنده DNS را توصیه می کنند.

با استفاده از ارائه دهنده اولیه و ثانویه این اطمینان حاصل می شود که اگر یک سرویس دچار خاموشی شود ، سرویس دیگر شما داده های شما را حفظ می کند. اما قبل از اینکه دوتایی داشته باشید ، باید از یک شروع کنید. بنابراین چگونه ارائه دهنده DNS مناسب را برای شما پیدا می کنید?

میزبانی سرور DNS توضیح داد

اگر هنوز هم به میزبان DNS به یک آغازگر نیاز دارید ، این فیلم یک اجرای کوتاه اما کامل را نشان می دهد.

میزبانی DNS

بهترین نمودار مقایسه ارائه دهنده DNS

در اینجا بهترین ارائه دهندگان میزبانی DNS هستند

بهترین ارائه دهنده DNS

CloudFlare یکی از گزینه های محبوب و مقرون به صرفه برای ارائه دهنده DNS در خارج از کشور است. اگر به بررسی میزبانی DNS می پردازید ، CloudFlare به صورت مداوم به عنوان یک سرویس دارای رتبه برتر ظاهر می شود. همچنین مشخص شد CloudFlare دارای بالاترین سرعت پرس و جو در سراسر جهان است.

یکی از اصلی ترین مزایای آن سرعت است ، زیرا از همه رقبا پیشی می گیرد ، حتی ارائه دهندگان میزبان DNS با حق بیمه. اما به عنوان یک میزبان DNS مدیریت شده ، CloudFlare نمی تواند کنترل زیادی را به شما کاربر واگذار کند. اگر ترجیح می دهید کنترل سایت خود را کنترل کنید ، ممکن است یک ارائه دهنده دیگر مناسب شما باشد.

از طرف دیگر ، CloudFlare مزایای امنیتی اضافی مانند فیلتر ، مسدود کردن و محدود کردن نرخ را فراهم می کند. اگر می خواهید مزایای بیشتری داشته باشید ، قیمت CloudFlare به میزان قابل توجهی بالا می رود. این طرح حرفه ای 20 دلار در هر ماه است و برنامه کاری آنها از 200 دلار در ماه شروع می شود. با نگاهی به گزینه رایگان ، جای تعجب نیست که هیچ هزینه ای نداشته باشد. برنامه های دیگر آنها یک پنی زیبا است.

ممکن است وردپرس به دلیل میزبانی DNS شناخته نشده باشد ، اما این سرویس را برای کاربرانی که یک نام دامنه خریداری می کنند ارائه می دهد. وردپرس یکی از سریعترین و مطمئن ترین سرعت پرس و جو در سراسر جهان را دارد. این سرویس فقط برای CloudFlare دوم است.

WordPress همچنین گزینه ثبت نام دامنه های عمومی یا خصوصی را ارائه می دهد. در ثبت نام عمومی ، اطلاعات تماس شما برای جستجوی همه در دسترس است. با ثبت خصوصی ، این اطلاعات برای عموم پنهان مانده است. اما شما هنوز هم از ثبت نام دامنه وردپرس لذت می برید.

وردپرس در مقایسه با رقابت ، خدمات با قیمتی منصفانه ارائه می دهد. با 13 دلار در سال ، خدمات اساسی وردپرس DNS کاملاً منطقی است. این فقط کمی بیشتر از یک دلار در ماه است.

Edgecast احتمالاً اولین نامی نیست که هنگام جستجوی ارائه دهندگان DNS به وجود می آیید. در حال حاضر بخشی از Verizon ، Edgecast در درجه اول به عنوان ارائه دهنده CDN خدمت می کند. اما در سال 2013 ، این سرویس همچنین شامل DNS شد.

دامنه رایگان با هاستینگ

Edgecast Route که اکنون به عنوان Verizon Route شناخته می شود ، مبتنی بر فناوری DNS داخلی خود است. تطبیق فن آوری داخلی خود برای مشتری های گسترده تر ، تأیید کننده قابلیت اطمینان سرویس است.

Edgecast کاری متفاوت با طرح قیمت گذاری آنها انجام داده است. در حالی که Edgecast خود را به عنوان یک شرکت ارائه دهنده DNS اسکناس می کند ، قیمت آنها یکی از مقرون به صرفه ترین در بازار است. بجای یک قیمت ثابت برای همه ، قیمت Edgecast را بر اساس تعداد مناطق ، نمایش داده شدگان و بررسی های سلامت DNS که خدمات دریافتی در هر ماه دریافت می کنند ، پایه گذاری می کند..

قیمت گذاری همچنین بستگی به این دارد که آیا شما می خواهید مسیریابی DNS استاندارد یا مزایای مسیریابی پیشرفته مانند مسدود کردن جغرافیایی را داشته باشید. قیمت آنها به طور کلی در حدود 0.40 دلار در هر میلیون نمایش داده شد. برای ارائه دهنده DNS شرکت خیلی بد نیست. اما اگر می بینید که ماهانه میلیون ها سوال در ماه دریافت می کنید ، همه چیز سریع می تواند گران شود.

DNSMadeEasy ادعا می کند بیشترین سرعت را در سرتاسر جهان حفظ می کند. طبق گفته DNSPerf.com ، این همیشه اتفاق نمی افتد. در واقع ، DNSMadeEasy در حال حاضر از نظر سرعت در رده چهارم بین همه شرکت های میزبان DNS در سراسر جهان قرار دارد. اما این آمار سال به سال تغییر می کند ، بنابراین DNSMadeEasy ممکن است بار دیگر راه خود را به بالای صفحه بازگرداند.

به عنوان ارائه دهنده برتر DNS ، DNSMadeEasy چندان ارزان نیست. قیمت اولیه ارزانترین طرح آن در سال 30 دلار است. اما DNSMAdeEasy با 30 روز رایگان یکی از سخاوتمندترین بسته های آزمایشی رایگان را ارائه می دهد. و برای سرعت و قابلیت اطمینان شما در استفاده از این سرویس ، زحمت زیادی برای جلبک خود می گیرید.

Dyn خود را به عنوان ارائه دهنده DNS سازمانی تأمین می کند. مشتری آنها در درجه اول از وب سایت های حرفه ای و تجاری تشکیل شده است. Dyn همچنین یکی از ارائه دهنده های قدیمی DNS در خارج از کشور است. این شرکت از سال 2001 تاکنون مشغول به کار بوده است. در قلمرو همیشه بی ثبات خدمات اینترنتی ، این حرف ها را می زند.

Dyn به همراه بهتر میزبانی وب ، از جمله داده ها و خدمات تحلیلی ، مزایای زیادی را برای بهبود عملکرد سایت شما ارائه می دهد. خدمات آنها رایگان نیست اما ارزانترین طرح آنها با قیمت مناسب 5 دلار در هر ماه شروع می شود که نسبت به سایر شرکت های DNS بسیار مقرون به صرفه است.

اگر ترجیح می دهید با یک سرویس مدیریت شده بروید ، Dyn این پیشنهاد را فقط با 2 دلار در ماه ارائه می دهد. البته ، اگر می خواهید دامنه ، ظرفیت پرس و جو و سوابق بیشتری داشته باشید ، باید 35 دلار یا بیشتر در ماه بپردازید.

چه کسی بهترین ارائه دهنده DNS برای انتخاب است?

انتخاب میزبان DNS مناسب برای شما نیاز به نگاه خوب و طولانی به چندین مورد دارد.

 • من چه توانائی دارم?
 • آیا می خواهم میزبانی مدیریت شده داشته باشم ، یا …
 • آیا ترجیح می دهم تا حد ممکن بر سایت خود کنترل داشته باشم?
 • چه نوع ویژگی هایی را می خواهم در برنامه خود بگنجانم?
 • سرعت و قابلیت اطمینان در مقایسه با رقابت چقدر است?

با وجود همه گزینه های خارج از کشور ، انجام مقایسه ارائه دهنده DNS برای کاربر شخصی کار ساده ای نیست. در این مقاله ، من به پنج ارائه دهنده خدمات DNS با عملکرد برتر می پردازم ، اما گزینه های بسیار بیشتری در آنجا وجود دارد. اگر می خواهید یک وب سایت در سرور DNS راه اندازی کنید ، انتخاب زیادی دارید. شانس این است که مناسب خود را پیدا کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map