بررسی دامنه Google: چه چیزی دامنه های Google را از هم جدا می کند؟

با پایان این بررسی ، شما ممکن است متوجه شوید که دامنه های گوگل ، در حالی که کمی پیچیدگی را در تلاش برای ساخت وب سایت خود اضافه می کنید ، بهترین چیزی است که تاکنون نشنیده اید. در حال حاضر در بتا ، این سرویس نه تنها از قیمت مناسب بلکه معقولاتی را ارائه می دهد که نمی توانید از هر جای دیگر دریافت کنید (به صورت رایگان).


بررسی دامنه Googleخرید دامنه از Google یا استفاده از Google به عنوان نماینده ثبت دامنه شما ، ممکن است کاری باشد که شما تصمیم به انجام آن دارید حتی اگر نمی خواهید یک وب سایت بسازید. بزرگترین مشکل ثبت دامنه از طریق دامنه های Google ، امکان ایجاد آدرس های ایمیل جدید و سفارشی است که کاملاً با Gmail و بقیه G Suite ادغام می شوند..

در این مقاله ، شما نه تنها در مورد همه قدرت و ویژگی هایی که دامنه های گوگل برای هر یک از ثبت دامنه ها ارائه می دهد ، خواهید آموخت ، بلکه می آموزید که چگونه آنها در برابر دیگر ثبات های محبوب دامنه ها جمع می شوند.

بررسی دامنه Google ما

اگر در حال تعجب هستید ، “آیا دامنه های Google خوب است؟” ، جواب بسیار جالب است بله.

حتی اگر نابینا شوید ، با ثبت دامنه در هر جای دیگر ، به همان اندازه و بیشتر از آن خواهید رسید. با این حال ، یک تصور غلط رایج این است که دامنه های گوگل نوعی میزبانی را ارائه می دهد.

“میزبانی دامنه گوگل” ، از هم اکنون ، وجود ندارد. آنها به منظور ایجاد آدرس های ایمیل ، ثبت دامنه ، حمل و نقل ، پارکینگ و ادغام با G Suite را ارائه می دهند.

Google Domains میزبان وب سایت یا وبلاگ وبلاگ را ارائه نمی دهد و فقط با سایر هاست ها همکاری می کند تا به شما در ایجاد وب سایتی کمک کند که دامنه شما با آن در ارتباط باشد. این شرکا شامل سایتهای Google هستند ، که با دامنه های گوگل یکسان نیست و به شما امکان می دهد وب سایت های رایگان از نوع ویکی ایجاد کنید بدون هزینه میزبانی.

اگر کمی گم شوید ، به احتمال زیاد مطمئن نیستید که چگونه نام دامنه ها اختصاص می یابد یا اینکه چگونه آنها کاملاً از هاست و شرکت های میزبان جدا می شوند. با تماشای ویدیوی زیر می توانید اطلاعات بیشتری در مورد روند ثبت نام دامنه و ثبت نام های معتبر نام دامنه کسب کنید.

دامنه Google هنوز در مرحله “Alpha” نیست. درک این نکته مهم است که این محصول هنوز در حال توسعه و در عین حال فعال است. در سال 2014 ، گوگل ساخت و راه اندازی نسخه دعوت شده از دامنه های Google را آغاز کرد.

در اوایل سال 2015 ، دامنه های گوگل به بتا “باز” ​​تبدیل شدند که امروز نیز باقی مانده است. این بدان معنی است که هرکسی می تواند از این سرویس استفاده کند و از مزایایی استفاده کند اما Google واقعاً آن را تبلیغ نمی کند ، زیرا احساس می کنند که آنها هنوز آن را برای یک کاربر معمولی کامل نکرده اند.

در کل ، از قبل مانند یک محصول کاملاً جلا شده احساس می شود ، و مانند چندین سال می گذرد ، یک راه اندازی رسمی ممکن است خیلی دور نباشد. اگرچه این ممکن است امتیازات محصول را به طور کامل تمام کند ، اما همچنین بدان معنی است که این “راز نگه داشته شده” برای مدت طولانی دیگر چنین نخواهد بود.

دامنه های گوگل بیش از هر چیز ثابت می کند که از امنیت شخصی و حفظ حریم شخصی شما قدردانی می کند. آنها برای هرگونه هزینه مربوط به نگه داشتن نام ، آدرس و سایر اطلاعاتی که برای ثبت دامنه در صورت امکان ، در هر صورت ممکن ، در هر دامنه ممکن در نظر گرفته شده است..

از سایت خود درآمد کسب کنیدبا استفاده از این سرویس ، نام و اطلاعات تماس شما دیگر به آسانی از هر ابزار جستجوی WHOIS یا در دسترس نمی رود ، و از طریق برخی جستجوهای اساسی در وب ، در دسترس خواهد بود. سایر رجیسترها تقریباً نیمی از هزینه ثبت دامنه یا بیشتر از این سرویس را می پردازند.

دسترسی G Suite به بیرون از جعبه ارتقا یافته و در دسترس است. یکی از کاربردهای اصلی دامنه های Google این است که به شما امکان می دهد آدرس های ایمیل سفارشی (حداکثر 100 در هر دامنه) ایجاد کنید و آنها را با G Suite ادغام کنید تا ایمیل و حساب های خود را در ارتباط با آن آدرس ها مدیریت کنید.

دامنه رایگان با هاستینگ

ثبت دامنه با Google؟ همان سرورهای DNS را مانند Google دریافت کنید. این بدان معناست که دامنه شما به سرعت و با سرعت ممکن به وب سایت شما وصل می شود.

ایمیل کامل ، تلفن و پشتیبانی چت هنگامی که چند ماه روی سیستم عامل باشید ، برای همه کاربران در دسترس است. مستندات برای برخی از ویژگیها نیز در دسترس است و به عنوان سلف سرویس خط اول برای سؤالات استفاده می شود.

تمام واسط ها تمیز ، بدون سر و صدا هستند. آنها همچنین برای ثبت نام دامنه شما از طریق پیوند دادن آن به سازنده وب سایت محبوب یا ارائه دهنده میزبانی شخص ثالث ، گام به گام برای همه چیز آسان هستند..

“شرکای” دامنه های Google شامل BlueHost ، Wix ، WordPress ، Weebly ، Shopify و SquareSpace هستند. شما می توانید برای ایجاد یک وب سایت به راحتی با هر یک از اینها یکپارچه شوید (البته ممکن است هنگام ورود به سیستم با این خدمات هزینه های اضافی نیز اعمال شود).

سازندگان سایت: تنها گزینه شما نیست

لازم نیست از هیچ یک از سرویس های مشترک Google یا سازندگان وب سایت یکپارچه استفاده کنید. شما می توانید نام دامنه خود را در گوگل دامنه ثبت کنید و سپس هر ارائه دهنده خدمات میزبانی شخص ثالث را برای ساخت و میزبانی وب سایت خود انتخاب کنید.

هیچ مجازاتی برای این کار وجود ندارد. تنها تفاوت در این است که در طی مراحل تنظیم این برنامه از پشتیبانی دامنه های Google (تلفن ، گپ یا ایمیل) برخوردار نخواهید بود. با این حال ، پشتیبانی از میزبان موردعلاقه شما باید بتواند شلیک کند.

شما همچنین نمی توانید به آموزش ها و منابع ادغام گام به گام خوب که گوگل برای استفاده با سازندگان وب و ارائه دهندگان خدمات تبلیغاتی یکپارچه خود ارائه می دهد ، دسترسی پیدا کنید..

شرکای جدید و خدمات یکپارچه نیز گهگاه معرفی می شوند. چند سال پیش ، تنها راه برای ساختن یک سایت وردپرس و یکپارچه سازی آن ، عبور از BlueHost بود. اکنون می توانید از WordPress.org استفاده کنید.

دامنه ها دامنه هستند: هیچ ثبت نام “بهتر” آن را تغییر نمی دهد

یکی از واقعیت های سخت این بررسی که نمی توان آن را نادیده گرفت ، این است که گوگل دامنه یک ثبت نام دامنه است که علاوه بر این ثبت ، خدمات دیگری را ارائه می دهد.

همه دامنه ها ، صرف نظر از ثبت ، به روشی تقریباً یکسان ثبت می شوند. چیزی وجود ندارد که این ویژگی از پیشنهادات دامنه Google یا برجسته یا خاص باشد ، زیرا راهی برای این وجود ندارد.

قیمت ها و برنامه های دامنه Google

پس از اتمام قیمت گذاری تبلیغاتی ، میانگین صنعت برای “.com” حدود 14 دلار در سال است. در حال حاضر ، Google Domains ثبت نام “.com” را ارائه می دهد ، و هیچ تبلیغاتی با 12 دلار در سال ارائه نمی شود.

تنها میزبان “محبوب” دیگری که به طور مرتب این قیمتها را ضرب و شتم می کند ، NameCheap است. همچنین شایان ذکر است که دامنه های گوگل با گذشت زمان شاهد کاهش هزینه در هر دامنه بوده اند ، و همچنین برای اولین بار به آنها ارائه شده است که انواع نام دامنه یا دامنه های سطح بالا (TLD هایی مانند .com یا .net را ارائه می دهند)..

سایر انواع دامنه ها نیز دارای قیمت رقابتی هستند و اغلب برای محبوب ترین انتهای دامنه قیمت رقابت را چند دلار ضرب می کنند. وقتی همه ویژگی های هزینه ای را که Google ارائه می دهد یا واقعیت این است که آنها به طور رایگان از ثبت نام های امن و خصوصی مراقبت می کنند ، بدون توجه به چگونگی نگاه کردن به آن ، این قیمت گذاری ارزان قیمت است..

دامنه Google در مقابل سایر ثبت نام کنندگان دامنه برتر

از آنجا که گوگل دامنه فقط یک ثبت است و هیچ خدمات میزبانی را ارائه نمی دهد ، مقایسه آن با این دیگر شرکت های هاستینگ که ثبت دامنه را نیز ارائه می دهند نسبتاً ساده است. بیش از هر چیز ، قیمت و امنیت آن پایین می آید.

وقتی GoDaddy را با دامنه های Google بر اساس قیمت مقایسه می کنید ، هیچ مشکلی نیست. دامنه های Google نه تنها خدمات بهتری ارائه می دهند بلکه آنها نیز با چند دلار کمتر در سال ارائه می دهند.

علاوه بر این ، شما همچنین از Google WHOIS محافظت از حریم خصوصی رایگان دریافت می کنید ، چیزی که GoDaddy حتی بیشتر از آن متهم می شود و برای هر دامنه ای که با آنها ثبت نام می کنید ، اضافی است..

اگر میزبان GoDaddy را دوست دارید ، می توانید دامنه های خود را نیز در دامنه های Google ثبت کنید و سپس آنها را به هاست GoDaddy پیوند دهید. این در حالی است که باعث صرفه جویی در هزینه می شود مزایای مختلفی به شما می دهد.

BlueHost برای ارائه یکپارچه سازی یکپارچه با Google Domains همکاری می کند. این تنها سرویس میزبانی شخص ثالث “واقعی” است که هم اکنون با آن همکاری می شود و این امر را به راحتی ادغام می کند.

اگر خدمات ثبت نام آنها را مقایسه کنید ، با این حال ، هزینه های آنها بسیار مشابه است. در هر دو ثبت نام ، دامنه های اولیه .com با حدود 12 دلار در سال شروع می شوند. با این حال ، Bluehost همچنین تخفیف های سال اول را ارائه می دهد در حالی که دامنه های گوگل دامنه های بیشتری را بدون هزینه میزبانی و ویژگی های حریم خصوصی WHOIS بدون هزینه اضافی ارائه می دهد.

در حال حاضر ، NameCheap دامنه های .com را کمتر از یک دلار بیشتر از آنچه را که دامنه های Google به آن وارد می کند ، ارائه می دهد. با این حال ، NameCheap همچنین بسیاری از موارد ویژه را اجرا می کند و امنیت و محافظت از حریم خصوصی WHOIS را در تعدادی از TLD ها رایگان ارائه می دهد..

از بین تمام ثبت نام کنندگان در خارج ، نامCheap نزدیکترین چیزی است که ارائه می دهد دامنه های Google است. جای تعجب ندارد زیرا هر دو ماموریت مشابهی دارند: برای جذب افراد بیشتر برای ساختن چیزهایی در وب.

خلاصه ، وقتی صحبت از NameCheap vs Google Domains می شود ، مورد دوم مربوط به دامنه ها است. می توانید دامنه خود را در دامنه های Google ثبت کنید و از طریق NameCheap میزبانی کنید تا بهترین های هر دو جهان را داشته باشید.

ثبت نام در دامنه های Google

هنگام خرید دامنه از دامنه های Google ، گزینه های مختلفی دارید. گلوله های زیر به شما کمک می کنند مکان مناسبی را برای شروع پیدا کنید.

 • انتقال دامنه: انتقال دامنه از یک ثبت کننده دیگر برای به دست آوردن مزایای ارائه شده توسط دامنه های Google؟ این مکان برای شروع است. قیمت گذاری بسته به نوع دامنه (نوع TLD) و متغیرهای دیگر متفاوت است.
 • یک دامنه جدید جستجو کنید: در دسترس بودن دامنه جدید با این ابزار جستجوی آسان نشان داده شده است. اگر TLD های اصلی (.com ، .net ، و .org ، اگر مشخص نشده باشند) TLD های مختلفی پیشنهاد می شوند.
 • مشاهده همه برنامه ها و قیمت گذاری: در حالی که بیشتر قیمت های ارائه شده توسط دامنه های Google رقابتی هستند ، برخی از آنها اندکی بالا هستند. ارزش دارد قبل از ارتکاب نگاهی بیندازید ، حتی اگر باید هر دامنه را بصورت جداگانه ثبت کنید.

مهم نیست که در کدام مرحله هستید ، نباید در تنظیم حساب Google Domains یا ثبت دامنه با دامنه Google مشکلی ایجاد کنید. مگر اینکه شما در خارج از 15 کشور پشتیبانی شده فعلی زندگی کنید.

در حال حاضر ، دامنه گوگل فقط از کاربران استرالیا ، برزیل ، کانادا ، انگلیس ، ایالات متحده ، ژاپن ، هند و هشت کشور دیگر پشتیبانی می کند. اگر کشور های جدید یا کشور شما بطور خاص در دسترس باشد می توانید ثبت نام کنید تا هشدار دریافت کنید.

گوگل این تصمیم را از حساب صورتحساب بر روی حساب قرار می دهد. اگر اتفاق می افتد که در یک کشور پشتیبانی نشده زندگی می کنید اما آدرس یک صورتحساب در یک کشور پشتیبانی شده دارید ، می توانید از این سرویس استفاده کنید.

برخی از نامهای دامنه نیز ممکن است برای انتقال در دسترس نباشند. دامنه Google از همه TLD های موجود در بازار پشتیبانی نمی کند و ممکن است مبلغ بیشتری را برای انتقال دامنه هایی که هنوز به راحتی پشتیبانی نمی کنند یا اینکه “حق بیمه رجیستری” هستند ، شارژ کنید..

سایت های Google در مقابل WordPressاگر صاحب دامنه های زیادی هستید ، اگر احساس نیاز به وجود همه آنها در یک مکان داشته باشید ، می تواند بسیار ناامید کننده باشد. برای دیدن اینکه آیا همه پسوندهای TLD شما پشتیبانی می شوند ، لطفاً برنامه ها و نمودار قیمت گذاری موجود در بالا را بررسی کنید.

اگر در هنگام انتقال با مشکلی روبرو شدید ، زمان بسیار خوبی خواهد بود که بتوانید پشتیبانی فوق العاده ارائه شده توسط Google Domains را امتحان کنید. اگر این اتفاق در ساعات سرویس تلفنی رخ دهد ، می توانید انتظار داشته باشید که طی چند دقیقه با یک مهندس پشتیبانی گپ بزنید.

حل مسائلی مانند این چیزی است که گوگل از آن برتری دارد. این واقعیت که آنها این سطح پشتیبانی تلفنی را برای یک سرویس ثبت دامنه ارائه می دهند ، یک ویژگی منحصر به فرد و استقبال است.

نکته آخر ، در مورد انتقال دامنه: هیچ ابزار انتقال فله ای همانطور که هیچ ابزار ثبت فله ای وجود ندارد ، وجود ندارد. شما باید یک به یک حرکت کنید و جزئیات مربوط به هر یک از حوزه های خود را ارسال کنید.

دامنه های Google جوانب مثبت و منفی

دامنه های گوگل در هنگام ثبت نام دامنه چیزهای زیادی را برای نرخ رقابتی ارائه می دهد. این برنامه ای است که می تواند بخش های زیادی را با گذشت زمان گسترش دهد ، اما این چیزی غیر از پتانسیل است ، این چیزی است که در سطح بسیار بالایی کار می کند اگرچه هنوز در Beta است.

مثبت های زیادی با این برنامه وجود دارد و قیمت گذاری بدتر از هر یک از محبوب ترین نام های ثبت نام دامنه نیست. در بعضی موارد ، حتی محبوب ترین TLD ها حتی کمی بهتر است.

عوامل اصلی خسارت این است که برنامه چقدر محدود است. اگرچه در بتا است ، این سرویس فقط در حدود 15 کشور در دسترس است و از ادغام با بیشتر ارائه دهندگان مهم میزبانی پشتیبانی نمی کند.

علاوه بر این ، انتخاب ثبت دامنه خود در Google دامنه ها و سپس جستجوی یک شرکت میزبان شخص ثالث دیگر ، لایه ای از پیچیدگی را اضافه می کند که اکثر مردم فقط نمی خواهند یا به آن احتیاج دارند. به عنوان مثال ، اگر با BlueHost (شریک با قیمت های قابل مقایسه) ثبت نام کنید و میزبانی از آنها را انتخاب کنید ، همه چیز در یک مکان قرار دارد ، و تمام چیزی که از دست می دهید رایگان ثبت نام حریم شخصی WHOIS و سهولت ادغام G Suite است..

در نهایت ، اگر مراحل اضافه شده برای شما ارزش دارد ، به دنبال آن باشید. حریم خصوصی روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می کند ، و چه کسی می داند ، دامنه های Google می توانند با گذشت زمان به یک محصول بسیار تأثیرگذار تبدیل شوند.

طرفداران

منفی

 • ادغام با G Suite
 • 100 آدرس ایمیل سفارشی در هر دامنه
 • 100 زیر دامنه در هر دامنه
 • حریم خصوصی و امنیت WHOIS
 • پشتیبانی شده توسط مارک گوگل
 • پشتیبانی عالی از مشتری از طریق تلفن ، گپ یا ایمیل
 • اولین فرصت برای ثبت چندین دامنه جدید سطح برتر
 • گزینه های ارزان تر در آنجا وجود دارد
 • فقط 15 کشور در دسترس است
 • Google Domains یک برنامه Beta است بنابراین بقای آن تضمین نمی شود

دامنه Google یکی از بهترین ثبت نام کنندگان است اما…

زمینه زیادی در این بررسی دامنه Google پوشانده شده است. با این وجود ، می توان نکات کلیدی را خلاصه کرد.

اول ، دامنه گوگل ، در معرض خطر به نظر می رسد کار اضافی ، یک برنامه بتا است و تقریبا چند سال است. بله ، به نظر می رسد گوگل دوست دارد چیزهای جدیدی را توسعه دهد و آنها را برای مدتی در حال توسعه نگه دارد ، اما آنها همچنین طی این سالها برنامه های کاملی را از بین برده اند ، حتی برنامه های مناسب و معقول.

اگرچه به نظر می رسد که دامنه های Google در اینجا هستند تا در این مرحله بمانند ، همیشه این احتمال وجود دارد که به پایان برسد و هرگز آن را به حالت کامل نرساند. اگر این اتفاق بیفتد ، به احتمال زیاد زمان و پشتیبانی زیادی برای مهاجرت کلیه کاربران به سایر ثبت نام کنندگان اختصاص خواهد یافت.

در حالی که تصمیم به رفتن با دامنه های Google ریسک پذیر نیست ، بیشتر صعود می کنید و کمی از دست می دهید مگر اینکه شما یک ثبت نام ارزان تر بخواهید.

علاوه بر این ، ورود به سیستم در حال حاضر ممکن است باعث آسان تر ادغام هر ویژگی جدیدی شود که ممکن است در آینده نزدیک اضافه شود.

دامنه های Google ما رتبه بندی نهایی را مرور می کند

Google نامی قابل اعتماد و دارای اعتبار است که تقریباً بسیار عالی است. آنها یکی از بزرگترین شرکت های جهان هستند و محبوب ترین موتور جستجوی جهان را مدیریت می کنند.

با توجه به این مسئله ، چرا سرویس ثبت دامنه آنها نسبتاً ناشناخته است؟ آیا حتی ارزش جستجو دارد؟ به طور خلاصه ، “بله”. اگر به حفظ حریم خصوصی اهمیت می دهید و می خواهید در Google شرط ببندید ، پس Google Domains ارزش دارد که کمی با در نظر گرفتن زمان صرف کنید.

ما از 5 ستاره 5/4 جایزه می دهیم

رتبه ویرایشگر

4.5 / 5

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map