میزبانی وب چیست؟ با راهنمای ما بهترین خدمات را انتخاب کنید

آیا چیزی پیچیده تر از میزبانی وب است؟ احتمالاً ، اما اگر تازه وارد باشید از خود می پرسید “میزبانی وب چیست؟” اگر اینگونه باشد ممکن است فکر کنید همچنین به احتمال زیاد به دنبال تعریف میزبانی وب هستید. شما سوالی دارید ، اما خوشبختانه ، ما پاسخ هایی برای شما داریم.


امروز ، ما می خواهیم به سؤالات اصلی شما ، مانند “آنچه میزبان وب سایت است” پاسخ دهیم. ما همچنین چندین مفهوم عمیق را پوشش خواهیم داد و کمی از دانش چگونه می توانیم برای شروع کار استفاده کنیم. شروع کنیم?

میزبانی وب چیست؟

میزبانی وب سایت چیست؟?

میزبانی وب همان چیزی است که به وب سایت ها امکان مشاهده در اینترنت را می دهد. پرونده هایی که وب سایت شما را تشکیل می دهند می توانند بطور مستقل وجود داشته باشند. آنها را فقط در دسترس توده ها قرار می دهید اگر آنها را روی سروری قرار دهید که به درستی وصل باشد.

برای استفاده از یک قیاس ، به میزبانی وب به عنوان یک خانه فکر کنید. وب سایت شما و پرونده های آن مواردی هستند که در خانه می روند. آنها به دلیل قرار گرفتن در مکانی که همه می توانند به آن دسترسی داشته باشند ایمن و در دسترس هستند

همانطور که اشاره کردیم ، میزبانی وب از سرورها استفاده می کند. این سرورها اطلاعات مربوط به وب سایت را ذخیره می کنند. سپس آنها را برای کسانی که می خواهند از طریق یک مرورگر وب به آن دسترسی پیدا کنند در دسترس قرار می دهد. ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد ، اما این ویدیو آنرا تجزیه می کند تا بتوانید آن را درک کنید:

آیا میزبانی وب همان مرکز داده است?

بعضی اوقات مردم این دو را گیج می کنند. به طور کلی ، میزبانی وب مربوط به سرورهایی است که وب سایت یا شرکتی که سرورهای آن را در اختیار دارد قرار دارد. Datacenter امکاناتی است که معمولاً این سرورها در آن ذخیره می شوند.

به آموزش رایگان بپیوندید

آیا می خواهید یاد بگیرید چگونه برای ساخت 6 سایت سایت های معتبر ارقام را یاد بگیرید?

به این آموزش رایگان بپیوندید تا…

 • در آخر یک روش اثبات شده برای یافتن سوله های سودآور داشته باشید
 • به یک روش تحقیق کلمه کلیدی بی پروا دسترسی پیدا کنید
 • بیاموزید که چگونه از محتوای با کیفیت برون سپاری کنید
 • بیاموزید که چگونه بدون سردرد ، پیوندهای کلاه سفید به سایت خود بسازید

مرکز داده ممکن است یک اتاق واحد باشد. این می تواند یک سری اتاق باشد. حتی ممکن است یک ساختمان بزرگ باشد که به طور خاص برای تهیه یک تن سخت افزار ساخته شده است. مهم نیست که از نظر اندازه ، مراکز داده معمولاً چند مورد مشترک دارند.

در بین این ویژگی های مشترک؟ دسترسی به قدرت سازگار ، روش خنک کننده و نوعی زیرساخت شبکه.

آیا وب سایت میزبانی وب همان Domain است?

میزبانی وب دقیقاً مشابه دامنه نیست. برای داشتن یک وب سایت به یک دامنه نیاز دارید ، اما یک دامنه چیز دیگری است. بیایید دوباره از قیاس خود استفاده کنیم. پرونده های سایت وب سایت شما را تشکیل می دهند و میزبان / سرور خانه ای به آنها می دهد. می توانید دامنه را به عنوان آدرسی که به دیگران امکان می دهد بدانند که در کجای آن هستید نگاه کنید.

هر نام دامنه با یک آدرس IP مطابق با رشته ای از اعداد مطابقت دارد. وقتی دامنه ای را در مرورگر وب خود وارد می کنیم ، IP مناسب را پیدا می کند و به ما امکان می دهد به پرونده هایی که یک وب سایت تشکیل می دهند دسترسی پیدا کنیم. ما از نام دامنه استفاده می کنیم زیرا آنها ساده تر از تلاش برای به خاطر سپردن ترکیب های طولانی اعداد هستند.

ما در مورد پسوندهای “.com” و موارد مشابه صحبت می کنیم. ما می توانیم مقاله کاملاً جداگانه ای راجع به حوزه های مختلف بنویسیم. ما امروز خیلی عمیق نخواهیم رفت ، اما اگر می خواهید اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید با خواندن این سؤالات متداول درباره دامنه ها بیاموزید.

چه نوع میزبانی وب وجود دارد?

همه انواع میزبانی برابر نیستند. آنها ویژگی های متفاوتی دارند و می توانند در سایت هایی که میزبان آن هستند تأثیرات متفاوتی داشته باشند. ابتدا بررسی می کنیم که یک سرویس میزبانی وب چیست و سپس از ته بشکه شروع کرده و راه خود را پیش می بریم.

سرویس میزبانی وب چیست؟?

اگر بخواهیم قیاس خود را از قبل انجام دهیم ، خدمات میزبانی وب صاحبخانه ای است که تمام خانه ها را اجاره می دهد. آنها سرورهایی را در اختیار شما قرار می دهند که می توانید سایت خود را در آن هاست کنید و وب سایت خود را به همه جای خود در شبکه اختصاص دهید.

دامنه رایگان با هاستینگ

از این نام می توانید استنباط کنید که اینها شرکتهایی هستند که میزبانی وب را برای مشتریان خود ارائه می دهند.

“عالی” ، شما ممکن است فکر کنید ، “اما میزبانی وب سایت چیست؟” خوشحالیم که از شما سؤال کردیم بسیاری از تازه وارد هاست و دامنه ها اشتباه گرفته می شوند ، اما این دو مفهوم در واقع متفاوت هستند. به عبارت ساده ، یک دامنه فقط به یک نام آسان برای به یاد آوردن استفاده شده برای شناسایی یک آدرس IP (که به نوبه خود محل وب سایت های خاص را نشان می دهد) اشاره دارد. میزبانی وب سایت به سرورهایی که اطلاعاتی را شامل می شوند که شامل یک وب سایت مشخص است ، اشاره دارد.

یک قیاس غالباً مورد استفاده از یک آپارتمان یا خانه است که تمام «وسایلی» را که یک خانه تشکیل می دهد ، در اختیار دارد ، در حالی که دامنه آدرسی است که به مردم امکان می دهد از کجا بتوانند شما را پیدا کنند. یک سرویس میزبانی ، با استفاده از همین قیاس ، بانک یا صاحبخانه ای است که مالکیت املاک را در جایی که شما همه چیز خود را حفظ می کنید ، دارد. مطالب مورد نظر شماست ، اما بنای آنها بنظر می رسد.

البته این فقط یک تعریف اشتباه است و به انواع مختلف میزبانی (که اکنون به آنها خواهیم پرداخت) نمی پردازیم. به طور کلی ، سه نوع میزبانی وب وجود دارد که یکی از آنها معمولاً از آنها استفاده می کند ، هرکدام ویژگی ها ، مزایا و معایب خاص خود را دارند. وقتی از خود بپرسید “میزبان وب سایت چیست؟” باید بتوانید بین گزینه ها تفاوت قائل شوید. در اینجا مروری سریع از متداول ترین انواع موجود است:

خدمات میزبانی وب رایگان

در اینجا پایین ترین سطح پایین است. میزبان رایگان فضای کوچکی از سرور شما را به شما منتقل می کند (که شما با چه کسی به اشتراک می گذارید). با استفاده از یک سرویس میزبانی رایگان ، باید خود را برای زیر دامنه با برند رایگان میزبان ها ببندید. در بسیاری موارد ، تبلیغات اجباری و سایر طرح های درآمدزایی نیز وجود دارد.

البته فایده این است که میزبانی رایگان هزینه ای برای شما ندارد. از طرف دیگر ، طرف مقابل میزبانی رایگان از این مزیت جزئی فراتر است.

میزبان وب رایگان از پهنای باند و قابلیت انتقال داده کم برخوردار است. این بدان معناست که سایتهایی که در خدمات رایگان میزبانی شده اند نمی توانند از ترافیک زیادی پشتیبانی کنند. بارگذاری ها و بارگیری های آنها کندتر است. به طور کلی ، آنها مانند لجن در تله کابین اجرا می شوند.

میزبانی رایگان قابلیت اطمینان کمتری دارد. همچنین به طور متوسط ​​از امنیت کمتری برخوردار است. اکثر خدمات میزبانی وب رایگان تعداد زیادی سایت را روی یک سرور قرار می دهند که بی پروا رها می شوند. اگر هکرها موفق به سازش یکی شوند ، همه در معرض خطر هستند.

این واقعیت وجود دارد که بسیاری از عملیات رایگان انواع پرواز در شب هستند. اگر مشکلی دارید که نیاز به پشتیبانی مشتری دارد ، موفق باشید. اگر به راهنمایی فنی احتیاج دارید ، این اتفاق نمی افتد. حتی یک فرصت کوچک اما واقعی وجود دارد که شرکت میزبانی رایگان ناپدید شود ، شما را بدون داشتن وب سایت ، بدون نسخه پشتیبان و برنامه ای باقی بگذارد..

ناگفته نماند که برای هرگونه عملیات جدی در وب ، میزبانی رایگان راهی برای پیشروی نیست.

خدمات میزبانی مشترک

بعد از آن ما میزبانی مشترک را به اشتراک گذاشتیم. مجدداً ، بسیاری از سایت ها یک سرور و منابع آن را در این راه اندازی به اشتراک می گذارند. اگرچه این یک راه بسیار بهتر از میزبانی رایگان است. هزینه ای هم وجود دارد که کم است اما مزایای بسیاری که در مدل مشترک وجود دارد.

سود اصلی هزینه کم است. مخارج اجرای سرور در بین بسیاری از وب سایتهایی که روی سرور ساکن هستند ، پخش می شود. بسته به نوع خدمتی که تصمیم به استفاده از آن دارید ، میزبانی مشترک می تواند به اندازه 4.00 دلار در ماه باشد.

میزبانی مشترک شما را از مسئولیت اجرای سرور خودتان کاهش می دهد. تنها کاری که باید بکنید ساخت و مدیریت سایت شماست. سرویس میزبانی امور مربوط به مدیریت و امور فنی را بر عهده خواهد داشت.

از آنجا که بسیاری از سایت ها سرور را به اشتراک می گذارند ، پشتیبانی فنی شما دریافت می کنید در واقع سریعتر از استفاده از یک هاست اختصاصی انجام می شود. این امر به این دلیل است که مشکلی که می تواند در یک سایت روی سرور تأثیر بگذارد ، می تواند برای دیگران گسترش یابد.

اگر خدمات میزبانی شما در صورت عدم اجتناب از این خدمات ، نمی خواهد با تعداد زیادی از مشتریان دلسوز مقابله کند. اگر مشکلی پیش نیاید ، آنها برای پیدا کردن راه حلی به سمت چرخ دنده بالا حرکت می کنند.

البته ، این بدان معناست که اگر چیزی در مورد سایت دیگری اشتباه رود ، این پتانسیل را دارد که شما را نیز خراب کند. این تنها یکی از نقاط ضعف میزبانی مشترک است.

این واقعیت نیز وجود دارد که منابع مشترک می توانند شما را کند کنند. وب سایت شما ممکن است کار کند باشد زیرا برخی سایت های دیگر در حال تشدید هستند. مهمتر از آن ، شما کنترل بسیار کمی روی طرح بزرگ امور دارید.

انتخاب نرم افزار ، برنامه ها و غیره از دست شما خارج است. سرویس میزبانی رئیس بزرگ است ، و شما باید ناراضی باشید اگر موج بزنید و یا خود را یک میزبان جدید پیدا کنید..

سرور اختصاصی مجازی (VPS)

به همین دلیل برخی سایت ها VPS را انتخاب می کنند. این مانند داشتن سرور شخصی شما بدون داشتن سرور شخصی شماست. درست است که چندین سایت روی سرور وجود دارد. با این حال ، آنها به گونه ای تقسیم می شوند که هرکدام سیستم عامل ، فضای دیسک و پهنای باند خود را دارند.

این میزان بیشتری از کنترل فردی ، از جمله دسترسی ریشه ، بدون هزینه مورد نیاز برای یک میزبان اختصاصی ، فراهم می کند. مزایای استفاده از این نوع هاستینگ وجود دارد که فراتر از هزینه است.

می توانید سریعتر از یک هاست اختصاصی ، یک VPS را تنظیم کنید. در صورت نیاز به رشد سایت خود ، می توانید منابع خود را “مقیاس بندی کنید”. شما همچنین از طرف میزبان خود که می خواهید با یک سرور مشترک به اشتراک بگذارید ، پشتیبانی و تعهد دریافت می کنید. این مانند کمی از هر دو جهان است.

اشکال اصلی این است که شما هنوز همان قدرتی را که یک سرور اختصاصی تأمین می کند ، ندارید. اگر سایت دیگری در سرور بیش از حد از CPU استفاده کند ، می توانید محدودیت هایی را تجربه کنید.

اگر سرویس میزبانی منابع به هر سایت به درستی اختصاص نداده است ، می توانید در برخی از نوسانات خدمات عجیب و غریب که با میزبان اختصاصی خود نمی خواهید وارد شوید.

خدمات میزبانی اختصاصی

اینجاست که “همه در” می روید. شما کل سرور را به خودتان می گیرید ، و این وظیفه شماست که با دلخواه خود بازی کنید. شما حداکثر قدرت را بدست می آورید. حداکثر سطح انعطاف پذیری و کنترل. می توانید مقادیر زیادی از ترافیک را شانه کنید و سطح بالاتری از ثبات را بدست آورید.

شما همچنین باید هزینه های خود را شانه کنید. سرورهای اختصاصی نیاز به سربار بیشتر و سرمایه گذاری بیشتر در وقت و هزینه دارند. داشتن سرور اختصاصی پیچیده تر است و اگر چیزی پیش نرود ، همه چیز بر عهده شما خواهد بود.

با این وجود ، اگر می خواهید همه موارد را برای وب سایت خود انتخاب کنید ، این روش برای انجام آن است. بسیاری از قابلیت اطمینان ، قدرت و زمان بالایی باورنکردنی را می دانند که ارزش این هزینه را دارند.

خدمات میزبانی ابر

گزینه استفاده از چندین ماشین برای پشتیبانی از وب سایت نیز وجود دارد. این مجموعه منابع میزبان ابر است. یک راه حل جالب ، اما چه چیزی آن را به جدول می آورد?

استفاده از چندین ماشین کمک مالی قابلیت اطمینان را بهبود بخشید. اگر یکی آفلاین شود ، وب سایت شما ناگهان در دسترس نمی باشد. سایت شما همچنان به جذب منابع از دستگاه های باقیمانده ادامه خواهد داد تا زمانی که شما یا میزبانتان نتوانید خطا را اصلاح کنید. این به عنوان یک اقدام امنیتی برای سایت شما دو برابر است زیرا اکنون می تواند در مقابل حملات که باعث اختلال در یک سرور واحد می شود ، مقاومت کند.

اگر سایت شما دارای سنبله در ترافیک است ، چندین دستگاه که با هم کار می کنند می توانند منابع لازم برای رسیدگی به آن را فراهم کنند. این مقیاس پذیری به سایت شما اجازه می دهد تا در صورت نیاز به استفاده از نیازهای خود بپردازد و تجربه ای بی نظیر را برای کاربران فراهم کند.

برخی نگرانی های قانونی درباره عدم کنترل کامل داده ها با یک مدل میزبانی ابری وجود دارد ، اما اینها با قدرت و انعطاف پذیری که ارائه می دهد جبران می شوند..

تفاوت بین لینوکس و ویندوز چیست?

تعریف میزبانی وبهنگام میزبانی وب سایت ، باید سیستم عامل را انتخاب کنید و عملیاتی کنید یا این که خرد متعارف به ما می گوید. برخی از فعالیت های زیادی برای لینوکس انجام می شود. برخی دیگر خاطرنشان كردند كه دلایل خوبی برای رفتن با ویندوز وجود دارد. بنابراین معامله چیست ، و چه مواردی را باید در خاطر داشته باشید?

سایت ویزارد درباره این موضوع تفصیل خوبی دارد. آنها یک چیز را به وفور روشن می کنند:

وی گفت: “فقط به این دلیل که از Windows یا Mac OS X یا چیز دیگری استفاده می کنید ، به این معنی نیست که شما نیاز به میزبان وب دارید که اتفاق می افتد همان پلتفرم شما را اجرا می کند. سیستمی که میزبان وب شما اجرا می کند هیچ ربطی به سیستمی ندارد که اکنون در حال اجرا هستید. “

بنابراین ، شما یک راه محدودیت دارید. چه چیزی سیستم عامل را انتخاب می کند؟ این بستگی به آنچه در سایت خود از نظر اسکریپت ها استفاده می کنید ، بستگی دارد. وب سایت.com توضیح می دهد:

لینوکس – به شما امکان می دهد اسکریپت هایی را که به زبان PHP ، Perl ، Python و سایر زبان های دارای یونیکس تهیه شده اند اجرا کنید. این نرم افزار معمولاً از پایگاه داده های MySQL و PostgreSQL پشتیبانی می کند.

Windows – امکان اجرای اسکریپت های ASP و استفاده از .NET و سایر فن آوری های Microsoft را می دهد. این نرم افزار از Microsoft SQL Server و بانک اطلاعاتی Access پشتیبانی می کند.

اگر وب سایت شما به پشتیبانی از برنامه نویسی نیاز ندارد ، باید میزبانی لینوکس را انتخاب کنید زیرا آنها اقتصادی تر هستند. اما ، اگر وب سایت شما به اسکریپت نویسی و پشتیبانی از پایگاه داده نیاز دارد ، باید بستری را انتخاب کنید که از فناوری هایی که استفاده می کنید پشتیبانی کند. “

و آنجا آن را دارید. اسکریپت ها همان چیزی هستند که تفاوت ایجاد می کند. ممکن است شما سرتان را خراش دهید زیرا اولین چیزی را که درباره اسکریپت ها ندارید ، ندارید. خوب است میزبانی NHC تعریف ساده ای به ما می دهد:

“هر اسکریپت یک متن متنی را نشان می دهد که حاوی لیستی از دستورالعمل هایی است که باید توسط یک برنامه خاص یا مدیر برنامه نویسی اجرا شود تا بتواند عمل خودکار مورد نظر را بدست آورد.”

هزاران اسکریپت در آنجا وجود دارد. مکان خوبی برای شروع یادگیری بیشتر ، بررسی کتابخانه ها در HotScriptts یا HScriptts است. اگر می خواهید در مورد اجرای اسکریپت ها در سایت خود اطلاعات بیشتری کسب کنید ، می توانید CodeAcademy را بررسی کنید.

نحوه انتخاب سرویس میزبانی وب

قبل از انتخاب میزبان وب ، باید بدانید که نیازهای میزبان شما چیست. شما باید در نظر بگیرید که چه نوع سایتی می سازید (یا قبلاً در اختیار دارید). شما باید بدانید چه برنامه هایی را نیاز دارید و چه نوع اسکریپتی را اجرا خواهید کرد. عوامل زیادی در انتخاب میزبان عالی وجود دارد.

بیایید به دو لیست برتر نگاهی بیندازیم که باید در نظر داشته باشید. Envato ، یک منبع طراح وب ، توصیه می کند موارد زیر را در نظر بگیرید:

فضای ذخیره سازی – مقدار داده ای که می توانید در سرور آنها ذخیره کنید.

پهنای باند – میزان داده هایی که میزبان شما به شما و بازدید کنندگان خود اجازه می دهد تا طی یک دوره زمانی بارگذاری و بارگیری کنند.

تعداد دامنه ها – چند میزبان به شما امکان پشتیبانی می دهد?

پست الکترونیک – آیا یک میزبان برای دامنههای مختلف خود حسابهایی را ارائه می دهد?

پشتیبانی پایگاه داده – بسیاری از سایت ها آنها را دارند. آیا مال شما با میزبان مورد نظر همکاری خواهد کرد?

پشتیبانی چارچوب – اگر از CMS خاصی برای سایت خود استفاده کرده اید (مانند WordPress) ، با این هاست سازگار خواهد بود?

برنامه های تلفن همراه – اینها به شما امکان می دهد سایت خود را از طریق حرکت مدیریت کنید.

پشتیبانی فنی – اگر کسی اشتباهی رخ دهد می خواهید کسی که پشت شما را تماشا می کند.

دسترسی به پوسته – برای انواع پیشرفته. برای دسترسی به سرور می توانید از یک خط فرمان از راه دور استفاده کنید.

.پرونده های htaccess – یکی دیگر از ویژگی های پیشرفته. این به اضافه کردن پرونده های پیکربندی برای فعال کردن توانایی های خاص سایت اشاره دارد.

کرون جابز – اینها را به عنوان دستورات و اسکریپت هایی که برای اجرای تایمر تنظیم شده اند فکر کنید. شما می توانید اینجا بیشتر بیاموزید.

پشتیبانی از زبان – ما در اینجا در مورد زبانهای گفتاری صحبت نمی کنیم. اینها زبانهای برنامه نویسی هستند. آنجا یک دسته وجود دارد. که میزبان شما را پشتیبانی می کند?

AdWords رایگان – یک معامله مهم نیست ، اما ممکن است برای کسانی که به دنبال کسب درآمد از سایت خود هستند با فروش تبلیغات خوب باشد.

تهیه پشتیبان سایت – اگر موارد بسیار اشتباه پیش آمد و شما نیاز به بازیابی وب سایت خود دارید ، یک نسخه پشتیبان تهیه ضروری است.

گزینه های سیستم عامل – ما در مورد اینکه چگونه اسکریپت ها تعیین می کنند چه سیستم عامل برای شما بهتر کار می کند صحبت کردیم. اطمینان حاصل کنید که می توانید با میزبان انتخابی خود صحیح را بدست آورید.

برنامه های کاربردی اضافی – همانطور که به نظر می رسد. اینها چند ویژگی اضافی هستند که می توانند عملکرد سایت را ارتقا بخشند.

به روزرسانی ها – آیا این میزبان از نظر نسخه های نرم افزاری و مانند آن در لبه برترین ها قرار دارد؟ شما نمی خواهید با استفاده از برنامه های قدیمی و مانند آن گیر بیفتید.

زمان به روز – این بسیار مهم است. شما باید بدانید که سایت شما برای بیشترین زمان ممکن در دسترس خواهد بود. قطع خدمات مکرر قابل قبول نیست.

دامنه رایگان – احتمالاً قبلاً سایت خود را ساخته و دامنه انتخاب کرده اید. اگر با این وجود ، به دست آوردن یک دامنه رایگان ، یک گیلاس خوب در بالا است.

لیست Inc.com برخی از همین ملاحظات را در بر می گیرد ، اما موارد جالب دیگری را نیز اضافه می کند. سه برجسته عبارتند از:

قابلیت وبلاگ نویسی – امکان افزودن وبلاگ اگر قبلاً این کار را نکرده اید. این مربوط به ترکیب CMS مانند WordPress است ، زیرا وبلاگ نویسی دقیقاً در سیستم عامل خود ساخته شده است.

مقیاس پذیری – امکان افزایش تعداد منابعی که می توانید با رشد سایت خود از آنها استفاده کنید.

راهبرد خروج – فقط ممکن است معلوم شود که می خواهید فروشگاه خود را بسته بندی کنید و سایت خود را به جای دیگری منتقل کنید. آیا میزبان بالقوه شما در مورد آنچه می توانید و نمی توانید انجام دهید محدود کننده است؟ چاپ خوب را بخوانید و مطمئن شوید که با یک معامله خام گیر نمی کنید.

کدام میزبان را باید درباره آنها بدانم?

تعداد زیادی میزبان وب در آنجا وجود دارد. کدام یک را که تصمیم می گیرید بستگی به معیارهای شخصی شما دارد. همچنین ممکن است بخواهید به بررسی میزبان های مختلف بپردازید تا بتوانید بفهمید کدام یک از آنها درست از طرف مشتریان انجام داده اند. شما می توانید بررسی های صالح را از چندین منبع پیدا کنید. در مورد میزبان ها به بررسی ، لیستی از چند مورد محبوب:

 • میزبان
 • GreenGeeks
 • BlueHost
 • میزبان
 • در حرکت

خوب ، پس چگونه می توانم این را خاموش کنم?

میزبان وب چیستهنگامی که آن را خراب کنید ، روند توسعه وب در واقع ساده است. تو مجبوری:

سایت خود را طراحی و ساخت. برای حداکثر انعطاف پذیری می توانید این کار را بصورت آفلاین با یک ویرایشگر WYSIWYG انجام دهید. اگر احساس می کنید عملکرد آنها مورد نیاز است ، می توانید از CMS مانند WordPress ، Drupal یا Joomla استفاده کنید.

ایجاد یک دامنه. شما باید یک نام دامنه را طوفان کنید و یا از یک ژنراتور نام دامنه استفاده کنید تا بتوانید یکی از آنها گرفته نشده را پیدا کنید. پس از در اختیار داشتن ، باید آن را خریداری و ثبت کنید. خدمات زیادی برای آن وجود دارد ، و برخی از میزبانها حتی آن قسمت را نیز در سیستم عامل قرار می دهند.

میزبان خود را بگیرید. لیست معیارها را مرور کنید ، میزبان خود را انتخاب کنید و ثبت نام کنید. پس از داشتن میزبان خود ، باید سایت خود را در سرور آنها بارگذاری کنید. فرآیند هر میزبان ممکن است برخی از تفاوت ها را داشته باشد ، بنابراین حتما راهنماهای آنها را در مورد نحوه انجام این کار به روش صحیح بخوانید.

صبر کن. نمی توانم سرور شخصی خود را فقط تنظیم کنم?

چرا بله ، بله می توانید. با این وجود ، بدون سرمایه گذاری قابل توجه در تجهیزات ، نمی توانید از همان قدرتی که از یک میزبان شخص ثالث اختصاصی دریافت می کنید ، بهره مند شوید. همچنین باید یاد بگیرید که چه کاری باید انجام دهید.

خوشبختانه ، برخی از حرفهایهای شجاع قبلاً این دنباله را چشمک زده اند. شما فقط باید قدمهای آنها را رعایت کنید. Instructables ، LifeHacker و Ars Technica همه راهنماهای موقت را برای شروع سرور وب خود از خانه دارند.

به طور خلاصه ، لازم است سخت افزار را خریداری کرده و سیستم عامل را نصب کنید (به همراه برخی از نرم افزارهای سرور). از آنجا ، شما باید برخی از پیکربندی ها را انجام دهید ، وب سایت (های) خود را بارگیری کنید و همچنین در آنجا امنیت کسب کنید.

این تقریباً درگیر است ، اما کنترل بی نظیری را به شما ارائه می دهد. اگر نوع DIY یا تنظیم کننده هستید ، این بهترین گزینه برای کاوش است.

در خلاصه

بنابراین ، میزبانی وب چیست؟ حالا جواب را می دانید. تنها کار شما در حال حاضر این است که خود را با یکی تنظیم کنید. به یاد داشته باشید ، شما گزینه هایی دارید که در آن مسیری طی کنید.

اگر قصد انجام کارهای جدی را دارید ، از مسیر میزبانی رایگان خودداری کنید ، زیرا این امر شما را به ویرانی سوق خواهد داد. برای کاهش هزینه های خود می توانید با هاست مشترک یا VPN بروید. اگر به قدرت و کنترل بیشتری نیاز دارید ، باید به هاست اختصاصی یا میزبانی ابری نگاه کنید.

خدمات میزبانی شخص ثالث زیادی وجود دارد که ارائه می دهد هر کدام از گزینه ها بهترین عملکرد را دارد. اطمینان حاصل کنید که در مورد آنچه شما از یک میزبان نیاز دارید با دقت فکر کنید ، سپس مطابق آن را انتخاب کنید. همه خدمات یکسان نیستند ، بنابراین برخی از سهام را در بررسی و ارزیابی جوانب مثبت و منفی هر یک قرار دهید.

اگر واقعاً احساس دیوانگی کرده اید ، سعی کنید سرور و میزبان خود را تنظیم کنید. به شما زمان بیشتری می برد ، اما چه راهی بهتر وجود دارد که احساس کنید مانند استاد حوزه خود هستید تا اینکه خودتان آنرا انجام دهید?

مهم نیست که چه تصمیمی بگیرید ، به یاد داشته باشید که منابع زیادی برای کمک به شما در دستیابی به اهداف خود وجود دارد. در صورت نیاز به اطلاعات اضافی در مورد محل کار ، حتماً به این راهنمای مراجعه کنید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map