بررسی میزبانی وب آمازون: آیا سرویس ابر AWS خوب است؟

شما می توانید تقریباً برای همه چیز این روزها به آمازون بروید. خواه جدیدترین نسخه کتاب ، مواد غذایی یا الکترونیکی باشد ، می توانید آن را در آمازون پیدا کنید. در چند سال گذشته ، این شرکت حتی به تولید و نشر و تولید تلویزیون نیز اشتغال داشته است. اکنون ، آمازون میزبان وب سرویس های زیادی را ارائه می دهد.


در سال 2006 ، آمازون خدمات بیشتری به فهرست آثار خود اضافه کرد: میزبانی وب. در حالی که اولین کسی نیست که میزبانی وب را ارائه می دهد ، آمازون از اولین کسانی بود که وارد فضای خدمات میزبانی ابری شد.

اما آیا AWS میزبان راه پیش روی شماست?

برای اطلاع از بررسی وب میزبانی وب آمازون ما …

آرم میزبان

انتخاب شماره یک میزبان ابری ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

بررسی میزبانی وب آمازون

3.5 / 5 بررسی میزبانی AWS آمازون

در حالی که آمازون از دهه 90 پوند است ، اما در بازار میزبانی وب کاملاً جدید هستند. اما در مدت زمان کوتاهی از زمان شروع کار ، آمازون نشان داده است که آنها یک ارائه دهنده میزبانی توانمند و رقابتی هستند. در اینجا می توانید ویدئویی با نمای آمازون مشاهده کنید

آمازون مشتری های مشهور خود را در صفحه اصلی خدمات وب نشان می دهد. این مشتریان شامل Unilever ، Airbnb و حتی Netflix می شوند. با وجود بسیاری از شرکت های بزرگ به عنوان مشتری ، خدمات وب آمازون به وضوح کار درستی انجام می دهند.

مزایای میزبانی وب AWS & منفی

میزبانی وب آمازون ، مانند بسیاری از خدمات دیگر آنها ، مانند هیچ چیز دیگری در آنجا نیست. آنها علاوه بر میزبانی وب ، مجموعه ای از خدمات مرتبط را ارائه می دهند. این خدمات شامل پشتیبان گیری برنامه ریزی شده ، تراز بار الاستیک و تحویل محتوا هستند. در حالی که مشتری اصلی آنها متشکل از فروشندگانی است که از سیستم عامل خود استفاده می کنند ، سایر کاربران نیز می توانند ثبت نام کنند.

همه ویژگی ها در یکی از چهار دسته قرار می گیرند. این ویژگی های اصلی عبارتند از: محاسبه ، ذخیره سازی و تحویل محتوا ، پایگاه داده و شبکه. اگر به دنبال سرویس های سطح بالا هستید ، می توانید کنترل های سرپرستی قابل دسترسی را از طریق یک سرویس دهنده وب امن ، کنترل کنید. با ثبت نام در خدمات وب آمازون می توانید امنیت و نظارت سایت خود را پیکربندی کنید.

بسیاری از بررسیهای سرویسهای ابری آمازون ، قابل تنظیم بودن بالا هستند. خدمات میزبانی AWS همچنین برنامه های شخص ثالث و رابط های برنامه نویسی برنامه را به مشتریان ارائه می دهد. میزبانی وب آمازون در سرورهای لینوکس و ویندوز پشتیبانی می شود ، بنابراین اگر یکی را بر دیگری ترجیح می دهید ، انتخاب خود را دارید.

قابلیت اطمینان

قابلیت اطمینان سنگ بنای اصلی میزبانی خوب است. اگر در این بررسی AWS یک مورد وجود داشته باشد ، این است که قابلیت اطمینان در لکه ها را دارند. هنگامی که برای خدمات وب آمازون ثبت نام می کنید ، افزونگی کامل ، کلون سازی سرور و پشتیبان گیری خودکار را دریافت می کنید. به عنوان بزرگترین خرده فروش آنلاین وب ، آمازون زیرساخت هایی برای پشتیبانی از زمان بالا دارد.

قیمت گذاری انعطاف پذیر

طرح قیمت گذاری آمازون نیز بسیار انعطاف پذیر است. بسته به نیاز خود می توانید هر ساعت ، ماه یا هر سال پرداخت کنید. خدمات هر ساعته با 0.08 دلار شروع می شود و قیمت گذاری در هر ماه از 57.60 دلار شروع می شود. آنها ارزانترین سرویس در خارج از کشور نیستند ، اما مجموعه ای از ویژگی های موجود در حساب خود را دریافت می کنید.

پشتیبانی مشتری

ممکن است مشتریان آینده نگر از این که پشتیبانی آمازون از درجه یک هستند ، تعجب آور نباشند. شما می توانید در هر ساعت از روز ، هر روز از هفته ، از طریق چت زنده ، ایمیل یا تلفن با خدمات مشتری تماس بگیرید.

دامنه رایگان با هاستینگ

و تکرار کنندگان پشتیبانی مشتری متخصص آنها مایلند در هر مرحله از راه شما را راهنمایی کنند. مهم نیست که سطح تجربه شما با پشتیبانی فنی باشد ، می توانید پشتیبانی مورد نیاز خود را پیدا کنید.

برنامه های میزبانی وب آمازون

در حالی که خدمات وب آمازون طیف گسترده ای از گزینه ها را ارائه می دهد ، می توانید فقط برای میزبانی ابری ثبت نام کنید. اگر می خواهید به میزبانی مشترک یا VPS هاست یا سرورهای اختصاصی بروید ، باید در جای دیگری جستجو کنید. میزبانی وب آمازون به معنای خدمت به یک هدف خاص است و احتمالاً مدتی در این راه باقی خواهد ماند.

قیمت گذاری گیج کننده است

طرح قیمت گذاری آنها نیز می تواند کمی گیج کننده باشد. برخی دیگر از بررسی های میزبانی وب آمازون خاطرنشان کرده اند که کاربران حتی ممکن است قیمت خود را کشف کنند ، نیاز به مشاور دارند. در حالی که شما می توانید برای بازه های زمانی مختلف بپردازید ، بسته به خدماتی که استفاده می کنید تغییرات زیادی در قیمت گذاری وجود دارد.

در حالی که آمازون تلاش کرده است قیمت خود را کاهش دهد ، اما هنوز ارزان نیستند. در مقایسه با میزبان هایی که خدمات مشابهی ارائه می دهند ، آمازون در انتهای بالاتر طرح قیمت گذاری قرار دارد. حتی ممکن است فعال ترین فروشندگان آمازون کمی گران باشد.

خدمات محدود

خدمات آمازون مانند بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی ، محدودیت هایی دارند. آمازون پهنای باند نامحدود یا فضای دیسک را ارائه نمی دهد. مجدداً این امر به دلیل ظرفیت عظیم ترافیکی است که سرورهای آمازون هر روز تحمل می کنند. فقط به اندازه ابر می تواند وجود داشته باشد. اگر به فضای ذخیره سازی زیادی نیاز دارید ، خدمات آمازون ممکن است بهینه ترین حالت برای شما نباشد.

گزینه های بسیار زیادی

گاهی اوقات نیز می توانید انتخاب زیادی داشته باشید. از آنجا که خدمات و گزینه های زیادی در این زمینه وجود دارد ، آمازون یکی از پیچیده ترین راه حل های IaaS را در اطراف خود دارد. در حالی که تنظیم اولیه آسان است ، شخصی سازی حساب شما برای بهینه سازی عملکرد برای نیازهای شما می تواند مشکل باشد.

در بخشهایی برای پرداختن به پیچیدگی ، مشاوران آگاه در IaaS آمازون تخصص خود را برای کمک به شما ارائه می دهند. البته ، بنابراین ، شما حتی بیشتر می پردازید تا بتوانید راه خود را در مورد خدمات آمازون بیاموزید. این یک شکایت خاص در بین بسیاری از بررسی هاستینگ وب آمازون است.

واریانس بالا در عملکرد

اگرچه آمازون به طور کلی قابل اعتماد است ، عملکرد آنها همیشه مطابق با هم نیست. این ممکن است تا حدی به این دلیل باشد که سرورهای آنها میزان کار بسیار بزرگتری را نسبت به سایر سرویس های ابری مدیریت می کنند. عملکرد اغلب به قله ها و دره های شیب دار می رسد و در حالی که عقب افتاده است از رقابت نیز پیشی می گیرد. با چنین تغییر گسترده ای در عملکرد ، پایدارترین سرویس نیست.

حکم بررسی AWS ما

تمام بررسیهای میزبانی وب آمازون در آنجا تمایل دارند که در مورد یک چیز به توافق برسند: خدمات میزبانی وب آمازون برای همه نیست. خدمات قیمت آمازون ، همانند طرح قیمت گذاری آنها ، برای پیمایش تازه واردان کمی پیچیده است.

این خدمات همچنین متناسب با مشتری خاص – یعنی کاربران بستر فروش آنها – ظاهر می شوند. سایر کاربران وب در صورت تمایل می توانند وارد سیستم شوند. اما دامنه خدمات موجود ممکن است برای شما بهینه نباشد.

اگر می خواهید از سرویس های ابری استفاده کنید ، شاید بهتر باشد که بررسی Hostpapa ما را بررسی کنید زیرا احتمالاً گزینه بهتری خواهد بود. علاوه بر مقرون به صرفه تر بودن ، همه ویژگی های اساسی را در بر می گیرند. اگر یک شغل کوچک یا شخصی به دنبال پایه گذاری سایت خود در ابر هستید ، ممکن است Hostpapa این سرویس برای شما باشد.

آرم میزبان

انتخاب شماره یک میزبان ابری ما:
برای حداقل به عنوان میزبانی با بالاترین امتیاز کسب کنید
2.64 دلار در هر ماه

StartBloggingOnline.com میزبانی را تأیید کرد

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map